Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#3601 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 11:11

Aja, haha, grem pa stavit kar ces, da bom dobila kaksen mail, kako da forum ne dela! x:Dx x:o)x x:px xrolleyesx
Se dela, nimava srca (x;)x x:px) vas skenslat, ker vas je tolk gor. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3602 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 30. oktober 2004, 11:13

uuuuuuuuuu....kolk sta face!!!!! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec: :palec:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#3603 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 11:22

OJ!!! Saj res!!

Thanx vsem za pozitivne vibracije. x:Xx :palec:

... sem sla zdajle mal pogledat po temi, pa vidim, da vas ful energetsko 'pomaga'. x:)x :vio: x:Xx

Razmisljam... pismu, jaz pa tolk maram spremembe... ne recem, da vcasih ni ene morda malo otoznosti zraven, a...
rada se premikam naprej... pishuka, kljub zabasani 4. nisem cist nic rak... razen da sem muhasta in da imam mal tud tak smisel za humor, pa koncentracija nekaksna je na domu, ja, to je ze res, ampak ciiiiist drugac... xrolleyesx xDDx x:Dx x;)x

Pa tak... se premikati - tega me nikoli ni bilo strah... Stati na mestu? :sori: to pa ne da strah, ker to ni mozno, ker pac drugace delujem, ampak... nepojmljivo. x^x x8Dx :palec:

Ha. Pa kljub (! ;)) veneri betonski kao. x:Dx xDDx xcivx

Civ civ, sam se jaz bom povedala svoje, pol pa ciao. x:o)x x:px :vragec: x:o)x x:Dx x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3604 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 19:36

Zgleda da bomo brez smeskov ostali. OO

:>(
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3605 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 19:39

<{POST_SNAPBACK}>Aja, haha, grem pa stavit kar ces, da bom dobila kaksen mail, kako da forum ne dela! 

Ja, takoj v prvih petih minutah sta dva maila prisla. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3606 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 19:44

:2src: :switz: x8Dx
Uh, se dobr. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3607 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. oktober 2004, 14:51

Vesoljni dnevnik LNF 14. :palec: :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0