Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#1 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 16. september 2004, 20:00

Zdravo! Mene pa ful zanima vse v zvezi z duhovi-kako se jih priklicuje pa vse to. Rada bi namreč naredila referat na to temo pa ne vem kje naj poberem dovolj snovi. :C:

No dostikrat sem že poslušala o tem kak priklicuješ duhove ampak saj veste pri eni uhi noter pri drugi pa ven. Prosim pomagajte mi pa mi povejte nekaj čenč o tem.
:xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:
Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :onfire: xNNx :huk: :devil: xwizardx

#2 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 16. september 2004, 23:12

Pri klicanju duhov naj bi šlo za skupinsko telekinezo vseh prisotnih.
Ja sam ka mali pao s lipe

#3 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. september 2004, 08:01

hm...nisem čist ziher, da je to pametno...lahko se ti zgodi, da se kakšen "prilepi" nate, pa ne boš vedela za kaj gre, le slabo se boš počutila...hm...no, ja vsak ve zase...razmisli pa le... x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. september 2004, 10:56

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#5 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. september 2004, 12:16

Jaz pa mislim da se s tem ni za igrat saj sem že toliko zgodb slišala o tem da me kar spreleti srh ko na to pomislim :vragec: :vragec: :vragec: . Saj ne rečem da v vse to verjamem ampak priklicati pa si jih nebi upala niti v sanjah in tudi tebi ne bi priporočala. Čao ! x;)x

#6 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. september 2004, 12:27

jaz sicer o tem ne vem dosti...vem pa, da mi prav nič ne more škoditi, če tega ne sprejmem kot svoj miselni vzorec....zakaj bi ji potem ne povedali par zgodbic, ki jih poznate.....

tako pa samo kaj prišporočate in kaj ne...

strah pred tem je že pogoj, da se vam tudi to zapiše, če strahu in dvomov ni..tudi škodovati ne more....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#7 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. september 2004, 12:32

Zdravo! Mene pa ful zanima vse v zvezi z duhovi-kako se jih priklicuje pa vse to. Rada bi namreč naredila referat na to temo pa ne vem kje naj poberem dovolj snovi.    :C:

Na tvojem mestu ne bi šla klicat duhove! x:Dx Boš imela pa dovolj snovi za referat, pa premalo spanja! x;)x xduhx
Raje si sposodi kakšno literaturo v knjižnici, tega imajo kolikor hočeš! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#8 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 14:00

A ste že kdaj slišali za Matildo. To naj bi bla suhljata ženska-prikazen-smrt. No če se pogledaš v ogledalo, rečeš: "Jaz ne verjamem v Matildo" bi naj ponoči prišla in te strašila dokler se ne bi naveličala. Ko se bi naveličala bi pa te preprosto ubila. No jaz sem to pred kratkim naredila, pa se ni nič zgodilo. Sej ne da bi se jaz igrala s smrtjo ampak jaz hočem preprosto spoznat resnico in jo dokazati. :hepko: :onfire: :hepko: :onfire: :hepko: :onfire: :hepko: :onfire: :hepko: :onfire: :hepko:

#9 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. september 2004, 14:13

in če bi v to verjela, če bi bila prepričana da je tole res, kaj bi bilo potem a?

#10 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 14:36

Bilo bi me tako zelo strah da bi v vsaki senci videla Matildo. Od straha bi se mi najbržzmešalo in bi na koncu še bolj verjela v to. w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw w:Iw

#11 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. september 2004, 14:41

aha in priklicala bi si kaj, vidiš to je moč misli. Duhovi - v 7. razredu mi je umrl stari oče in kar nekaj let me je obiskoval v spanju, v sanjah... stal je pred posteljo in mi odkimoval. Ko sem se v mislih poslovila (ker se nisem takrat), me je nehal obiskovat, sedaj mi je včasih žal, čeprav vem, da je ob meni... ja duhci so lahko sila prijetni, vse pa je odvisno od nas x;)x

#12 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. september 2004, 14:46

Jaz sem že slišala za grozno Matildo ki straši in ubija. Buuuuuuuuuuuuu x!x x!x x!x x!x x!x x!x x!
Bilo koga vprašam če ve kaj o njej rece ja zato te bi pa rada vprašala kdo ti je povedal da moraš v ogledalo reči Matilda ne obstaja ali nekaj takšnega x?x x?x Pozabi na Matildo in duhove in raje poslušaj muziko xbendx , glej televizijo ali se pa uči xracx , ker saj veš kaj pravijo : mogoče je pa vse res xcivx xcivx

#13 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 14:53

Selena jaz se čisto strinjam s tabo. Vse je v naših mislih. O Matildi pa mi je povedala ena moja dobra prijateljica. Saj res Lady M ful dobra slika. xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx xNNx

#14 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 16:03

Po mojem se ti meša vsekakor ne. Je pa več možnosti:
-mogoče se ti je vse skupaj samo sanjalo
-mogoče si tako hudi verjela v to da se ti je zazdelo da se res dogaja
-mogoče je bila vse skupaj samo potegavščina
-možna je tudi kakšna tehnična okvara kakšnega aparata
-morda so bili v hiši vlomilci
-ali pa so te resnično obiskali duhovi
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

#15 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 16:45

VJa to je tudi čisto možno. Mogoče so se pa v hiši dogajale hude, grozne, žalostne stvari ki so sproščale negativno energijo. Tipičen primer za to bi lahko bilo tresenje postelje.

#16 Lady M.

Lady M.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. september 2004, 17:04

Diaspora jaz ti verjamem da se ti je to dogajalo saj se je že tudi večkrat meni. Ko sem sama doma večkrat slišim škripanje parketa, ruženje iz kuhinje in kot da bi nekdo odpiral balkonska vrata. x!x x?x x!x Jaz ti popolnoma verjamem da si te zvoke slišala in sem skoraj prepričana da so to bile nandnaravne sile. Jaz ti bi priporočala da v tisti hiši več nikoli ne spiš ker če se ti je to večkrat zgodilo zagotovo ne bo nehalo :C: :C: :C: :C:

#17 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 17:28

Vsekakor pa bo še najboljše da vse skupaj pozabiš in zaživiš res veselo življenje brez nočnih mor in drugih tegob. Do not worry, be happy. :P :D :lol: B) :rolleyes: :) :wub: w:Iw x^x x;)x x:)x

#18 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. september 2004, 17:57

No, kaj pa vi mislite... se mi meša, imam prebujno domišljijo ali so morda res na delu kaki duhovi ali kaj takega?

Glede na to, kar si napisala je najbolj verjetno, da je v informiranosti tega prostora določena informacija, ki je namenjena prav tistemu, ki jo lahko tudi sprejme. V tem je neko sporočilo, ki ga moraš razvozljati, dodelati in z svojo mislijo prispevati kapljico univerzalnem nezavednem..

V sebi nosiš nek vzorec, ki je del tvoje karmične naloge, drugi tega vzorca nimajo in do tega niso dovzetni. Sicer to izgleda zelo božansko, vendar je v bistvu samo fizika vesolja.

Sam imam prijatelja, ki je tudi zdravilec, njemu se je cel kup takih in podobnih "čudežev" dogajalo. Ko mi je o tem pripovedoval sem vsaj 90% tega imel za njegovo domišljijo, ko je v nekem obdobju močnih čustvenih bolečin razčiščeval z svojim jazom. Kasneje sva se veliko družila in na posameznih primerih, ki so se nama dogajali, vse bolj in bolj zmanjševal ta procent...pika na i je bila, koje je zaustavil orkester ( gledalci smo to videli, muzikanti pa vseskozi igrali - ni bila hipnoza to zelo dobro obvladam), mi je dalo dodatni dokaz, da v resnici pretvorbe iz kvantne informacije in obratno v materialno časovno obliko, zelo dobro delujejo.

Nič se okoli tega ne sekiraj, samo poizkusi dobiti iz tega, kar se ti v hiši staršev dogaja potegniti neko resnico, neko sporočilo, takrat se bo informiranost prostora tudi zaprla, prav nič se ti ne bo pripetilo...samo resnico rabiš.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#19 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 18:33

Iz določenih virov se izvedela, da če hočeš priklicati duha, moraš:
- narisati petkrako zvezdo
-na vsak krak položiti eno svečo
-v sredino dati abecedo
-vzeti nitko z iglo
-trikrat ponoviti abecedo
-klicati duha

Potem ga moraš vprašati če je dober. Če napiše da je vse vredu, drugače je boljše da se kar odpišeš. Ali pa seveda ne obstaja. Rada bi vas vprašala če še kdo ve kakšno koristno informacijo o tem ker nameravam to izvesti. Prosim če vete kaj napišite. :o :o :o :o :o :ermm: :ermm: :ermm: :ermm: :( :( :( :( :( :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :wacko: :blink: :ph34r: :ph34r: :cry: :cry:

#20 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. september 2004, 19:05

Uh...se mi niti sanja ne, kaj bi lahko potegnila iz tega. Kakšna ideja, kako bi lahko to razvozlala?

ja bož že...saj ti bo kapnilo..če bi že vedela bi se to ne dogajalo

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#21 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 20:48

To bom izvedla ker preprosto hočem izvedet resnico pa pika. To se mi zdi bistvo. Zakaj pa konec koncev ne bi tega izvedla sama? Če tega ne bi hotela izvesti sama potem bi to pomenilo samo da me je preveč strah. In tega od mene zlepa ne boste učakali. :onfire: xNNx :onfire: xNNx :onfire: xNNx :onfire: xNNx :onfire:

#22 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. september 2004, 21:10

Pol pa le.
Uživaj x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#23 Lonnie

Lonnie
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 17. september 2004, 22:14

Sem že opravila. In po kot pričakovanjih se ni zgodilo čisto nič. Po pravici povedano sem bla kr malo razočarana, ampak zdaj vsaj vem zakaj se je mojim predhodnikom zdelo da so jih obiskali duhovi. Vseeno ni ravno prijetno ko sam sediš sredi temne sobe, gledaš svečo, in razmišljaš če boš mogoče vseeno umrl.
Ampak to je za mano in zdaj prosavljam.
Čist možno sicer da mi ne bote verjeli ampak probajte in se prepričajte!
:onfire: :onfire: :) :rolleyes: B) :lol: :D :P ;) :onfire: :onfire:

#24 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 17. september 2004, 22:18

Objavljena slika
BUUUUUUUUUUU
x:Dx x;)x x:Xx :palec:


#25 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 21. september 2004, 11:08

Jaz sem imela pa eno čisto pravo in dobro izkušnjo z "duhom" (ali pa z angelom). Bil je dober in mi je pomagal narediti pomemben življenjski korak.
V času mojega ločevanja, ko sem se odločala ali naj grem ali naj ostanem, sem se sredi noči čisto brez razloga zbudila. Ko sem se vsedla na posteljo, sem ob vznožju postelje zagledala visoko in vitko silhueto. Kar stala je tam in se sploh ni premaknila. Potem je pa počasi, kot da bi vedela, da se bom vstrašila hitrih kretenj, stegnila roko in me "pobožala". Nisem slišala besed, samo čutila sem, da je rekla "pojdi". Čutila sem njen "dotik", slišala njene besede, čutila bistvo....
Potem me je pa zagrabila panika in sem se hitro vlegla in pokrila čez glavo. Srce mi je razbijalo tako, da sploh nisem zaznavala nič drugega kot njegovo bitje. Čez par minut sem še enkrat pogledala v smeri, kjer je stal duh (,moj angel?) in ga ni bilo več.

Potem sem mirno zaspala, zjutraj pa sem imela jasne misli in toliko poguma, kot že dolgo ne. Čez štirinajst dni sem šla...

Ta je prišel sam, nisem ga klicala. In še enkrat se mi je zgodilo, da mi je "nekdo" pomagal, vendar v bistveno bolj kruti situaciji...
Duh, angel, kdorkoli, karkoli,....? Saj ni važno. Tu so. Pridejo sami, ko jih rabiš. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0