Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#626 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 4. september 2011, 20:34

Jah tko je to ko odrasteš. Kr neki ti je jasno. x:Dx

#627 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. september 2011, 12:32

A vrata in okna se tudi sama odpirajo?

Malo pozno ti odgovarjam.Sorry.
Ja kar se tiče oken in vrat,da če so se sama odpirala.Sem bla pri temu mojemu kolegu kakšen dober mesec nazaj,če ne še več in pri njemu se mi je že zgodilo,da sem zaprla vrata in ko sem se odstranila od vrat so se vrata znova odprla.To sem naredila enih 5,6-krat in pol 1-krat sem pa namerno ostala pri vratih in sem si rekla pa da vidimo,da če se bodo vrata sedaj znova odprla in takrat se pa niso odprla.Pol sem se oddaljila in vrata so bila znova odprta....
Pa sem pogledala,da če je kje morda kakšen prepih pa,da je npr kakšno okno odprto ali kakšna vrata sam nič ni blo od tega.So pa tista vrata na bunko.Imam pa občutek,da pri tistih vratih čutim kot neko silo.Nevem kako naj to razložim....
Ja ta moj kolega je prepričan,da mu to dela njegov polbrat,ki je naredil samomor in ne najde miru.

#628 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 29. september 2011, 15:15

Men se tud ena vrata sama odpirajo... sam so mal zjebani panti Objavljena slika

#629 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. september 2011, 15:32

Panti, kljuka, komaj zaznaven prepih ... Ni da ni. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#630 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2011, 15:34

kaj je blo pa zadnjič, ko sva se s frendo o pokojnih fotrih pogovarjali, pa je za mano z velkim treskom lončnica po tleh odletela?
prepiha ni bilo, od mene pa je bla oddaljena ccA 20 cm.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#631 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. september 2011, 15:41

Mačka? :inocent:

Marsa, temu se reče argument iz nevednosti (ker ne vem, kaj je bilo, so edino pojasnilo duhovi). Čeprav ne trdiš eksplicitno, da so bili duhovi, lahko sklepam, da ciljaš nanje. Če se pa motim, se v naprej opravičujem. :8):
Possible—but highly unlikely.

#632 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2011, 15:46

ne, sploh ne. to se je pač zgodilo. sej sem že v dnevnik napisala, sam tam skoz pade, tle se pa bolj misteriozno vidi pol. x;)x

mačke nima, ima pa psa, ki je ležal v kuhinji v košari - midve pa sva bili v drugem prostoru.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#633 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. september 2011, 16:03

Malo pozno ti odgovarjam.Sorry.
Ja kar se tiče oken in vrat,da če so se sama odpirala.Sem bla pri temu mojemu kolegu kakšen dober mesec nazaj,če ne še več in pri njemu se mi je že zgodilo,da sem zaprla vrata in ko sem se odstranila od vrat so se vrata znova odprla.To sem naredila enih 5,6-krat in pol 1-krat sem pa namerno ostala pri vratih in sem si rekla pa da vidimo,da če se bodo vrata sedaj znova odprla in takrat se pa niso odprla.Pol sem se oddaljila in vrata so bila znova odprta....
Pa sem pogledala,da če je kje morda kakšen prepih pa,da je npr kakšno okno odprto ali kakšna vrata sam nič ni blo od tega.So pa tista vrata na bunko.Imam pa občutek,da pri tistih vratih čutim kot neko silo.Nevem kako naj to razložim....
Ja ta moj kolega je prepričan,da mu to dela njegov polbrat,ki je naredil samomor in ne najde miru.



Za polbrata v Cerkvi prižgite svečko na oltarju Jezusa in ga prosite naj odide v svoj večni mir.
Ponavadi uspe že v prvem poizkusu.
Čaw. x:)x

#634 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2011, 16:23

hehe, s šundrom. x:px

no pr men je enkrat kar lučka se prižgala sredi noči, cca 5 metrov stran od mene.

sicer pa je res navadno bil bolj šunder, ja. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#635 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. september 2011, 23:02

hehe, s šundrom. x:px

no pr men je enkrat kar lučka se prižgala sredi noči, cca 5 metrov stran od mene.

sicer pa je res navadno bil bolj šunder, ja. xDDx


Ja, pol je čist možno, da maš kake nepovabljene "goste" - duhove v svojem stanovanju . Ampak one - slabše vrste, da se razumemo takoj .

Namreč, tega je dandanes spet precej na našem malem temnem planetu z imenom Zemlja , tko', da pazljivo , ker se bo zdaj nekaj let to le še stopnejvalo .

Ln + #

#636 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. oktober 2011, 12:45

Smotani teli duhovi sicer, če kar takole razbijajo.Da bi pa kej kupili/naredili/pospravili, pa ne :P
Ja, ko sm ravno pri tem. Zakaj vedno nekaj razbijajo pa tko... ne vem no, vsaj jaz še nisem slišala za to, da bi kdo rekel, ej, sm imel namen pospravit dnevno, pa se mi ni ljubilo in sem se zleknil na kavč, kar naenkrat je začela metla sama od sebe pometat, pa knjige so se zložile na police itd... na klavirju je začel pa Beethoven špilat....


Objavljena slika

#637 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 1. oktober 2011, 22:57

Zakaj vedno nekaj razbijajo pa tko... ne vem no, vsaj jaz še nisem slišala za to, da bi kdo rekel, ej, sm imel namen pospravit dnevno, pa se mi ni ljubilo in sem se zleknil na kavč, kar naenkrat je začela metla sama od sebe pometat, pa knjige so se zložile na police itd... na klavirju je začel pa Beethoven špilat....
Ne zajebavam, resno, a ne znajo drugače nase opozarjat kakor s šundrom?

:palec:

Ampak taki duhovi bi bili dolgočasni. Nazaj pridejo ali sploh ne grejo nikamor, ker so nekaj zajebali ali kaj pozabili, potem pa polni frustracij zlivajo svoj žolč na nas in nas zajebavajo. To je seveda v grobem osnova pravljice o duhovih.

To temo je popravil/a Alan_New: 1. oktober 2011, 23:00

Possible—but highly unlikely.

#638 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. oktober 2011, 23:14

Smotani teli duhovi sicer, če kar takole razbijajo.Da bi pa kej kupili/naredili/pospravili, pa ne Objavljena slika
Ja, ko sm ravno pri tem. Zakaj vedno nekaj razbijajo pa tko... ne vem no, vsaj jaz še nisem slišala za to, da bi kdo rekel, ej, sm imel namen pospravit dnevno, pa se mi ni ljubilo in sem se zleknil na kavč, kar naenkrat je začela metla sama od sebe pometat, pa knjige so se zložile na police itd... na klavirju je začel pa Beethoven špilat....
Ne zajebavam, resno, a ne znajo drugače nase opozarjat kakor s šundrom?


Mene pa zanima kdaj človek posveti več pozornosti dogodku...če je stanovanje kar naenkrat pospravljeno, posoda pomita, okna počiščena...al če mu nekaj kar brez vidnega vzroka pade pred nosom, vrata odpirajo malo po svoje, stvari kar malo premikajo po zraku...Objavljena slika

To je že preveč težko vprašanje za moje crnogorske možgančiče...moram nehat mislit, da ne prekurim možganskega vezja...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#639 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. oktober 2011, 10:16

Za polbrata v Cerkvi prižgite svečko na oltarju Jezusa in ga prosite naj odide v svoj večni mir.
Ponavadi uspe že v prvem poizkusu.
Čaw. Objavljena slika

Mislim,da tega še nikoli ni storil.Ko ga slišim mu bom povedala.Bomo poskusli.
Hvala za nasvet.Objavljena slika

#640 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. oktober 2011, 17:25

Za polbrata v Cerkvi prižgite svečko na oltarju Jezusa in ga prosite naj odide v svoj večni mir.
Ponavadi uspe že v prvem poizkusu.
Čaw. x:)x

Ja, pa na Luninem forumu lahko napišeš zlati ribici, da tudi njo prosiš, naj polbrat odide v večni mir.

Mislim,da tega še nikoli ni storil.Ko ga slišim mu bom povedala.Bomo poskusli.
Hvala za nasvet.Objavljena slika

Kako pa boste preverili? Aja, razlog za odpiranje vrat ne bo več duh, ampak prepih. Praktično. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#641 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2011, 17:30

Ja, pa na Luninem forumu lahko napišeš zlati ribici, da tudi njo prosiš

no vidiš! xokx

sej bo! xyesx xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#642 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. oktober 2011, 17:38

Jebeš Jezusa in Sekret, lunina zlata ribica je prava stvar! :palec:
Že neštetokrat mi je pomagala! :inocent:
Possible—but highly unlikely.

#643 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2011, 17:42

:onfire:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#644 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. oktober 2011, 18:33

Kako pa boste preverili? Aja, razlog za odpiranje vrat ne bo več duh, ampak prepih. Praktično. Objavljena slika

To ne rabiš nič preverit.Če bo pomagalo se te stvari ne bodo dogajale več in s časom to opaziš.Se pa njemu to skoz dogaja.Zadnjič,ko sva govorila po telefonu mi je reku,da je bral časopis na pultu v kuhinji poleg kuhinjskega korita in kar na enkrat se je pipa odprla in je začela voda teč.Je reku,da se je ustrašu.

Ja, pa na Luninem forumu lahko napišeš zlati ribici, da tudi njo prosiš, naj polbrat odide v večni mir.

Objavljena slika Objavljena slika

#645 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. oktober 2011, 12:59

Za polbrata v Cerkvi prižgite svečko na oltarju Jezusa in ga prosite naj odide v svoj večni mir.
Ponavadi uspe že v prvem poizkusu.
Čaw. Objavljena slika


Mislim,da tega še nikoli ni storil.Ko ga slišim mu bom povedala.Bomo poskusli.
Hvala za nasvet.Objavljena slika

Včeraj sva šla to storiti oz on je šel pa sem mu rekla,da naj si vzame čas.Jaz sem ga pa počakala zunaj.Je želel,da grem z njim pa sem mu rekla,da ne ker na koncu meni njegov polbrat ni bil nič in sploh ga nisem poznala....
Bomo pa vidli,da če se bo sedaj nehalo s tem ali pa tudi ne?!Upam za njega,da ja.

#646 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. oktober 2011, 20:56

Včeraj sva šla to storiti oz on je šel pa sem mu rekla,da naj si vzame čas.Jaz sem ga pa počakala zunaj.Je želel,da grem z njim pa sem mu rekla,da ne ker na koncu meni njegov polbrat ni bil nič in sploh ga nisem poznala....
Bomo pa vidli,da če se bo sedaj nehalo s tem ali pa tudi ne?!Upam za njega,da ja.


Obstaja še en način, ki ga lahko naredite sami, če vam ne bo uspelo z zgoraj opisanim, mi sporočite.
Veliko sreče.xwizardx

#647 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 20. oktober 2011, 07:53

Bomo pa vidli,da če se bo sedaj nehalo s tem ali pa tudi ne?!Upam za njega,da ja.

Naj neha verjet v duhove in podobne neumnosti, pa se bo takoj nehalo. Garantirano.
Possible—but highly unlikely.

#648 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. oktober 2011, 16:43

Obstaja še en način, ki ga lahko naredite sami, če vam ne bo uspelo z zgoraj opisanim, mi sporočite.
Veliko sreče.xwizardx

Se bom še oglasila tukaj in bom sporočila,da če je zaleglo.

#649 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. september 2012, 21:00

Kot sem že rekla v eni temi...
nekaj je v zraku..
včeraj stojim pred posteljo in odložim na vzglavnik mp3 predvajalnik. In se premakne kabel od slušalk na enem koncu kot da bi se hotel zvit, prepognit in to navzgor.. Ok, si mislim, včasih ga v rokah pač čudno zmotam in se pol "sam od sebe" razvije, ker je pač gladek in gibljiv kabel.. In ga gledam in čez kake 4 sekunde se spet na istem koncu premakne, kot bi ga nekaj upognilo. In potem še bolj gledam in ponovno čez par sekund se na istem mestu vpone. Potem mi pa že ni blo več jasno. Enostavno sem šla ven iz sobe.



Lahko sta 2 stvari :

Ali imaš v stanovanju zle duhove,:O: ali pa si si pridobila sposobnost ukrivljanja kovin, kot recimo Uri Geller . x:)x

Zdaj je treba takoj preveriti, da ne prideš v nevarnost .

Ali pa da izgubiš kake take Pozitivne Sposobnosti .

Le Pogumno , in naj te Stvarnikovi Dobri Duhovi - Angeli Varujejo pod Njegovim Poveljstvom .

Lp + #

#650 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 30. september 2012, 19:56

Kot sem že rekla v eni temi...
nekaj je v zraku..
včeraj stojim pred posteljo in odložim na vzglavnik mp3 predvajalnik. In se premakne kabel od slušalk na enem koncu kot da bi se hotel zvit, prepognit in to navzgor.. Ok, si mislim, včasih ga v rokah pač čudno zmotam in se pol "sam od sebe" razvije, ker je pač gladek in gibljiv kabel.. In ga gledam in čez kake 4 sekunde se spet na istem koncu premakne, kot bi ga nekaj upognilo. In potem še bolj gledam in ponovno čez par sekund se na istem mestu vpone. Potem mi pa že ni blo več jasno. Enostavno sem šla ven iz sobe.




poglej jaz vem da duhovi so zato jih ne zanikam, samo tvoj primer mislim da nima veze z duhovi. poglej v slušalkah je bakrena žica in ta se odziva na toploto in przloto torej če si ti slušalke držala v rokah so bile verjetno tople in ko si jih položila na posteljo je prišlo do zelo počasne reakcije in zato si lahko zvijanje videla večkrat in počasi. tako da ja nisi imela previdov nisi videla duhov ampak je prišlo samo do reakcije.....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0