Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čiščenje jeter


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
157 komentarjev na to temo

#76 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 4. februar 2011, 19:06

žolč pa predstavljajajo razne mesanice snovi, k se izlocajo iz jeter skoz zolcna izvodila...


A ti priporočaš čiščenje žolčnika po tistih metodah o katerih piše Lotos?

To temo je popravil/a omar: 4. februar 2011, 19:06


#77 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 4. februar 2011, 19:16

srečno :) :palec:


Hvala, predvsem si želim bolj prespati noč in zato sem včeraj namerno ponočevala in bolj malo spala, tako da sem trenutno že fajn utrujena in računam na to da spim ko top, brez kakršnihkoli uspaval.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#78 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 5. februar 2011, 14:25

Drugo čiščenje je mimo x:)x noč sem lepo prespala in mi ni bilo nič več slabo, Ob šestih sem spila sol in celo spala naprej tam nekje do osmih pol pa se je začelo izločanje. Tokrat je bilo več zelenih grudic večinoma čisto majhnih, ter štiri kar precej velikih približno 2 cm. Sem pa spet precej utrujena a je bolje kot prejšnjič se le pozna tud, da sem se uspela naspati.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#79 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. februar 2011, 09:53

jst se pa tega z grenko soljo in oljem ne upam x:o)x
bere se že tko; ck, ck pa je prec mimo, sam jst sm zajc za te zadeve xcivx
men je še klistir tok skeri :O:

sm si pa ubodla kapsuliran pegasti badelj
pa ga zdaj jem redko; mislm morala bi 2-3 kapsule na dan, jem pa sam 1. Ok, za vikend k nisem v službi, požrem še 2, med tednom pa pozabim, ker je treba vzet med hrano, pa bi v menzi ful čudno izpadlo, da med žvečenjem solate požrem še eno kapsulo. Pa jo rajš pol doma, med kosilom.
Opažam, da sem dobila neke čudne mozoljčke po faci in vratu; kr take vodene al kaj, tko random, en se mi je npr. naredu na veki :o|o: pa po telesu tut tko random. Pa jih ne stiskam, ker sami od sebe zginejo v roku 2, 3 dni. Pa se kje novi nardijo. Pomoje se čistim al kaj, k mam tut drugačen vonj. Ok, o urinu ne bom razpravljala, ker sem itak pričakovala spremenjenega in me v bistvu ni presenetil.
aja, pa žejna sem bolj, pa več pijem nesladkane čaje pa vodo tut.
Drugih sprememb ne opažam, če bojo pa testisi začel poganjat bom pa nehala s temi kapsulami x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#80 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 11. februar 2011, 10:34

A ti priporočaš čiščenje žolčnika po tistih metodah o katerih piše Lotos?

? "ne priporocam" ciscenje zolcnika po bilokeri metodi, osebam, k so brez njega... tud "ne priporocam" obravnavanj posameznikov kt po tekocem traku... na splosno so pa ciscenja ql...:palec: sicer tega ne privoscim nikomur, bi blo pa fajn, jp, dab si to vsakdo izkusil...xsrcx

Opažam, da sem dobila neke čudne mozoljčke po faci in vratu; kr take vodene al kaj, tko random, en se mi je npr. naredu na veki :o|o: pa po telesu tut tko random. Pa jih ne stiskam, ker sami od sebe zginejo v roku 2, 3 dni. Pa se kje novi nardijo. Pomoje se čistim al kaj, k mam tut drugačen vonj. Ok, o urinu ne bom razpravljala, ker sem itak pričakovala spremenjenega in me v bistvu ni presenetil.
aja, pa žejna sem bolj, pa več pijem nesladkane čaje pa vodo tut.
Drugih sprememb ne opažam, če bojo pa testisi začel poganjat bom pa nehala s temi kapsulami x^x

izpuscajcki ne nastanejo ravn kt posledica pucanja... ponavad se pojavjo kdr pride do hormonskega neravnovesja, blokad, pretresov,... boljsi indikatorji so izlocene telesne tekocine... polifenoli, kamor spadajo tud flavonoidi, se nahajajo razn v teh kapsulah tud v grozdju, borovnicah, soji, vinu... :palec: in ti med drugim zavirajo peroksidacijo mascob... zdj pa ce je zaviranje enako ciscenju... :inocent: dobr tek... xsrcx

Nekdo me je poučil, da so bili posamezniki tudi hospitalizirani, ker so si želeli očistiti jetra z grenko soljo. Pozna kdo koga ali kaj več o tem?

ugibam: z namenom, dab pupucali jetra so z grenko soljo preobremenil ledvice... kljub temu, da ma ta sol podobn ucinek kt donat, k v bistvu deluje na crevesje...? :o|o:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#81 trixi

trixi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 21. marec 2011, 09:55

Pozdravljeni,

tudi sama sem se lotila čičenja telesa. Z možem imava navado, da pri kosilu popijeva kakšen kozarec vina, včasih pa ob večerih tudi penino. Ker imam občutek, da bi bilo dobro telo malo prečistiti sem začela z Liverinom, da se telo najprej samo malo očisti, kasneje pa nameravam narediti kuro z grenko soljo. Sem jo že pred leti in moram reči, da razen utrujenosti ni bilo nič hujšega.Spala sem z dvignjenim vzglavnikom in mi ni bilo slabo. Izločila sem bledo zelene delčke in rumene. Po čiščenju sem bila še dan za tem utrujena, vendar sem se počutila mirno in prenovljeno. Tudi razpoloženje je bilo bistveno boljše. Zdaj bom vmes pila še vodo, saj me očitno dehidracija preveč izčrpa.

Ko sem v lekarni kupovala Liverin je beseda nanesla tudi na čiščenje z grenko soljo. Lekarnarica me je opozorila naj bom previdna, saj so določeni bolniki končali na urgenci. Ker se mi je zdelo čudno sem jo povprašala za več informacij. Pravi, da morajo paziti predvsem tisti, ki imajo zelo zamaščena jetra oz.obstaja celo možnost, da imajo žolčne kamne. Le ti se med čiščenjem lahko zagozdijo. Druga težava tega čiščenja pa je zelo velika dehidracija in osebe, ki ob tem čutijo omotico morajo spiti kakšen kozarec vode, čeprav to ni navedeno. Namreč praznenje osebo zelo izčrpa.

Pa še nekaj: zdaj je čas regrata, ki spodbudno deluje na jetrne funkcije. Privoščite si ga, kasneje pa naberite korenine in si kuhajte čaj. Lep pomladni dan vsem skupaj in veliko dobre volje.
......Jaz sem tu za vas....

#82 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 21. marec 2011, 10:31

Pozdravljeni,

tudi sama sem se lotila čičenja telesa. Z možem imava navado, da pri kosilu popijeva kakšen kozarec vina, včasih pa ob večerih tudi penino. Ker imam občutek, da bi bilo dobro telo malo prečistiti sem začela z Liverinom, da se telo najprej samo malo očisti, kasneje pa nameravam narediti kuro z grenko soljo. Sem jo že pred leti in moram reči, da razen utrujenosti ni bilo nič hujšega.Spala sem z dvignjenim vzglavnikom in mi ni bilo slabo. Izločila sem bledo zelene delčke in rumene. Po čiščenju sem bila še dan za tem utrujena, vendar sem se počutila mirno in prenovljeno. Tudi razpoloženje je bilo bistveno boljše. Zdaj bom vmes pila še vodo, saj me očitno dehidracija preveč izčrpa.

Ko sem v lekarni kupovala Liverin je beseda nanesla tudi na čiščenje z grenko soljo. Lekarnarica me je opozorila naj bom previdna, saj so določeni bolniki končali na urgenci. Ker se mi je zdelo čudno sem jo povprašala za več informacij. Pravi, da morajo paziti predvsem tisti, ki imajo zelo zamaščena jetra oz.obstaja celo možnost, da imajo žolčne kamne. Le ti se med čiščenjem lahko zagozdijo. Druga težava tega čiščenja pa je zelo velika dehidracija in osebe, ki ob tem čutijo omotico morajo spiti kakšen kozarec vode, čeprav to ni navedeno. Namreč praznenje osebo zelo izčrpa.

Pa še nekaj: zdaj je čas regrata, ki spodbudno deluje na jetrne funkcije. Privoščite si ga, kasneje pa naberite korenine in si kuhajte čaj. Lep pomladni dan vsem skupaj in veliko dobre volje.



Pozdravljena,
Super za izkušnjo, večina ki je čiščenje delala občuti utrujenost kar je po mojem mnenju bolj posledica čiščenja se ji ne izogneš tako da si je najbolje vzeti čas za počitek, glede pitja vode pa samo dodajam svojo izkušnjo, prvič ko sem delala čiščenje sem pila vodo ponoči po pitju olja in grenivke, vendar se mi je po pitju vode pojavljala slabost tako da v drugo sem več pila čez dan, ponoči po olju in grenivki pa vodo samo malo, kak požirek za boljši okus v ustih.
Tveganje pri tistih ki imajo žolčne kamne res je,sam je že tako in tako tveganje ker se lahko zagozdijo tudi brez čiščenja ob vsakodnevni prehrani.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#83 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 21. marec 2011, 15:04

glede pitja vode pa samo dodajam svojo izkušnjo, prvič ko sem delala čiščenje sem pila vodo ponoči po pitju olja in grenivke, vendar se mi je po pitju vode pojavljala slabost tako da v drugo sem več pila čez dan, ponoči po olju in grenivki pa vodo samo malo, kak požirek za boljši okus v ustih.

Najprej naredit neprepustno plast z oljem in nato gor dolit se par dcl vode... ni cudn, da pride do slabosti... x:Dx Drugac ful dobr, da si se poslusala, ter zamenjala ritem pitja..:palec: v nasprotnem primeru bi se slabost ponavljala pa se vse drugo bi blo verjetn prej krivo za neucinkovito ciscenje, kt pa "napacno" prakticiranje... :o|o:
Utrujenost pa res vodi v pocitek in je lahk tud posledica pucanja... :palec: xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#84 Pro Bono

Pro Bono
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. marec 2011, 13:42

Zdravo,

Se strinjam, da je ta tehnika dobra, verjetno pa ni primerna za vse. Jaz sem bil po prvem čiščenju čisto blažen, pri kasnejših pa mi je bilo strašno slabo. Menda zato, ker kot vata - pita tip po ayurvedi, ni dobro jemati soli. Slabost je bila neznosna, zato ne delam več.

Večkrat sem izvedel tudi Shank prakšalano, verjetno najtežja tehnika čiščenja telesa, ko piješ slano vodo, delaš pet vaj, spet piješ, delaš vaje in tako par ur, dokler ni črevo popolnoma čisto. Ta tehnika je še bolj temeljita, občutki pa so kot ponovno rojstvo.

Prakticiram pa Kunjal krio, to je čiščenje želodca oziroma terapevtsko bruhanje in sicer 1x na teden. Moja žena naredi dve seriji v 10 minutah, jaz z tri serije potrebujem 40 minut.

#85 gstarrawfan

gstarrawfan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. junij 2011, 12:47

Živjo, jaz pa prodam grenko sol. 200g = 8 €. Kupila sem jo po pomoti :-(. info: gstarrawfan@gmail.com

#86 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2011, 20:54

Za čiščenje jeter se pije sirtoka 2 dcl na dan. Sirotka naj ne bo stara več kot tri dni.
Sirotka je lahko tudi od kozjega mleka.
Dobi se jo pri sirarjih..
Tiste v prahu ne pridejo v poštev.



#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. april 2012, 09:07

Naj bo to še tu (sicer je citirano iz LNF Dnevnika)

Terapija razstrupljanje - JETRA: http://www.holist.eu/poglavje13.html

Regrat naj bi bil zelo očiščevalen prav za jetra: http://www.holist.eu/regrat.html

Protokol čiščenja ŽOLČA (odstranjevanje žolčnih kamnov po "naravni" poti) in jeter: http://www.holist.eu/detoks_jeter.html
Magnezijev sulfat je v lekarni žal precej drag.


Skratka zanimiva stran.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 6. april 2012, 20:34

http://www.grenka-sol.si/
https://www.facebook...at/388930568135

Zanimivo - Recepti iz soli (kozmetika): http://www.grenka-so...ol-recepti.html

Magnezij

Magnezij - glavna sestavina grenke soli - je drug najpogostejši element in četrti najpomembnejši kation v človeških celicah. V telesu opravlja več funkcij v večih sistemih kot praktično katerikoli drug mineral.

    • Je elektrolit, ki omogoča pravilno funkcioniranje mišic, živcev in encimov.
    • Uravnava aktivnost več kot 325 encimov.
    • Pomaga pri preprečevanju srčno-žilnih bolezni (infarktov, kapi), saj znižuje krvni pritisk, ohranja elastičnost arterij in preprečuje strjevanje krvi.
    • Povečuje učinkovitost inzulina in na ta način zdravi sladkorno bolezen.
    • Ker zmanjšuje vnetje in lajša bolečine, pomaga pri bolečinah v mišicah, astmi, migrenah, fibromialgiji in mišičnih krčih.
    • Povečuje občutke sprostitve in dobrega počutja, lajša stres, izboljšuje spanje in koncentracijo.
    • Izboljšuje porabo kisika.
    • Magnezij je nujno potreben za ohranjanje normalne koncentracije kalcija v krvi.

Več o vplivih magnezija na zdravje človeka si lahko preberete v članku dr. Luke Krušiča.



JE ČIŠČENJE JETER RES KORISTNO?


--

- V tej lekarni je 500 g 8 eur, samo ni ista firma: http://www.moja-leka...zijo-500-g.aspx

- Tukaj 200g 4 eur: http://www.tovarnaor...chk=1&Itemid=26

/ Imajo pa še zanimivo kozmetično ponudbo, masla, tudi kakavovo:
http://www.tovarnaor...id=26&Itemid=26

/ In različne vrste glin:
http://www.tovarnaor...emart&Itemid=26
/ Pralna soda itn:
http://www.tovarnaor...emart&Itemid=26
Objavljena slika

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#89 mens sana

mens sana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. april 2012, 14:05

Moja izkušnja po drugem čiščenju jeter,po metodi Dr.Hulde Clark:
Moj okulist ni mogel verjeti,da se mi je dioptrija zmanjšala z -3 na -1!!!
Očitno sem imel ZELO zapacana jetra...
Toplo priporočam!

#90 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 8. april 2012, 14:16

Zanimivo

Jaz sem imel podobne izkušnnej po neki energetski delavnici, kjer sem si očistil neke vezaveipd, pridobil več zavesti in se mi je izboljšal tudi vid.

Sem našel nekaj povezav po metodi dr. Clarkove:

http://lkm.fri.uni-l...lo/cistijet.htm
http://www.toa-darma...rupljanja_post/
http://mandrilo.com/...php/hulda-clark

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#91 Condor

Condor
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 8. april 2012, 16:19

Pozdrav! Tudi sam sem si utegnil čistiti jetra to pomlad ... to sem napravil po nasvetih Genadija Malahova (knjigi Čiščenje organizma in še Gladovanje!). V bistvu so si metode po raznih avtorjih podobne. Po nasvetih dr. Clarkove me je presenetilo dejstvo, da je potreben točen terminski postopek in ne sme biti večjih odstopanj od 15 minut. Pri metodi po Malahovu pa je dodano še to, da ko popijete mešanico olja in limoninovega/grenivkinega soka, greste v posteljo s termoforjem na trebuhu. Toplota na predelu jeter/žolčnika omogoča lažje raztezanje žolčevoda ... od 3-5 mm na čez 20 mm. Tako gredo kamni iz žolča lažje ven. Sam žolčevod je po svoji naravi zelo fleksibilna mišica, ki se lahko fino razteguje, brez da bi nas bolelo. Potrebno je biti samo sproščen in z nekaj tolote več je še lažje.

Glede skeptičnih sporočil (iz Karma plus! ... od "zdravnikov"), da pri tem ne gre za prave žolčne kamne, ampak tvorbe nastale s kombinacijo olja, soka in nekih mineralov iz grenke soli. xrolleyesx Ta trditev ne drži, ker so to povečini zeleno-rumeni holesterinski kamni, ki itak plavajo, dočim pa so temni kamni iz trdnih mineralov in drobnejši težji od vode in so na dnu školjke.

Priporočam vsem to metodo čiščenja, ki jim že peša zdravje. Po že navedenih linkih ... zahvaljujoč trudu sin-a.

Sem našel nekaj povezav po metodi dr. Clarkove:

http://lkm.fri.uni-l...lo/cistijet.htm
http://www.toa-darma...rupljanja_post/
http://mandrilo.com/...php/hulda-clark



#92 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 8. april 2012, 18:22

Super Objavljena slika Hvala za nasvet in pojasnila.

.. greste v posteljo s termoforjem na trebuhu. Toplota na predelu jeter/žolčnika omogoča lažje raztezanje žolčevoda ... od 3-5 mm na čez 20 mm. Tako gredo kamni iz žolča lažje ven. Sam žolčevod je po svoji naravi zelo fleksibilna mišica, ki se lahko fino razteguje, brez da bi nas bolelo. Potrebno je biti samo sproščen in z nekaj tolote več je še lažje.

Glede skeptičnih sporočil (iz Karma plus! ... od "zdravnikov"), da pri tem ne gre za prave žolčne kamne, ampak tvorbe nastale s kombinacijo olja, soka in nekih mineralov iz grenke soli. xrolleyesx Ta trditev ne drži, ker so to povečini zeleno-rumeni holesterinski kamni, ki itak plavajo, dočim pa so temni kamni iz trdnih mineralov in drobnejši težji od vode in so na dnu školjke.

Priporočam vsem to metodo čiščenja, ki jim že peša zdravje. Po že navedenih linkih ... zahvaljujoč trudu sin-a.


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#93 andromeda7

andromeda7
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. april 2012, 10:12

Vidim, da ste objavili par povezav na spletne strani, ki prodajajo grenko sol. Najceneje se jo po mojih izkušnjah dobi kar preko grenka-sol.si, kjer stane kilogram soli 7 eur, če pa kupite več, je pa še precej cenejša. Je pa res, da sem kupovala že nekaj časa nazaj. Super zadeva, pomaga pri bolečinah, stresu...

#94 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 24. april 2012, 19:25

sej, smo dal tudi na vašo stran povezavo, sam malo je treba prebrat sploh kaj smo pisali.
Če vam gre pa dovolj dobro, pa bi lahko kej doniral za tale forum, al pa zgoraj banner zakupili, ker pride full ljudi sem tole brat in se bo verjetno porazguubila objava, če ne boste imel bannerja ali pa vsaj oglaska

http://www.grenka-sol.si/
https://www.facebook...at/388930568135
...


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#95 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. maj 2012, 01:20

Izvedela sem za še eno različico čiščenja jeter, kjer se pitje grenke soli zamenja s pitjem donata in sicer se ob 6, 7 in 8 uri zvečer spije po pol litra toplega donata brez mehurčkov ( 1,5 litra skupaj ) in enak postopek sledi zjutraj ponovno se v enournih razmakih ( 6,7,8 ) spije skupno 1,5 litra donata. Ostalo ostane vse enako kot v že objavljenem postopku http://www.lunin.net...20jeter__st__50
Ta način mi je povedala oseba, ki izvaja kolonhidroterapijo ( sem bila tud na koloniku ) donat naj bi bil bolj prijazen do črevesja poleg tega pa je meni predvsem bolj všeč okus donata kot grenke soli.
Zaenkrat še nisem preiskusila tega načina, verjetno ga pa kmalu bom in potem lahko povem kaj več.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#96 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 2. maj 2012, 12:51

Zanimivo. A grenivke torej tudi dodaš?

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#97 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. maj 2012, 15:48

Zanimivo. A grenivke torej tudi dodaš?


Ja isti postopek samo sol zamenjaš z donatom;

Takole bolj podrobno;



Potrebščine;

3 litre donata
150 ml soka rdečih grenivk V ajurvedski metodi se uporabljajo limone in z njimi je učinek približno enak, le okus je bolj zoprn; če ni rdečih, lahko uporabite tudi rumene grenivke.
150 ml olivnega olja Najboljše je deviško hladno prešano.
Steklen kozarec z dobrim pokrovom


Postopek;

- Tisti dan, ki smo si ga izbrali za čiščenje, ne smemo jesti nič mastnega. Idealno je, če se zmoremo držati popolnega posta, sicer pa lahko dopoldne jemo sadje ali nemastno kuhano zelenjavo.
- Po 14. uri ne smemo več jesti ničesar. Tako bodo jetra zvečer spočita in polna žolča.

- Ob 18. uri spijemo pol litra toplega donata brez mehurčkov ( da je brez mehurčkov se pogreje v široki posodi in vmes meša )
- Ob 19. uri spijemo spet pol litra toplega donata brez mehurčkov
- Ob 20 uri spijemo spet pol litra toplega donata brez mehurčkov
- Ob 22. uri si v steklenem kozarcu pripravimo mešanico soka grenivke in olivnega olja. Kozarec pokrijemo z dobro tesnečo pokrovko in močno pretresemo, da nastane povsem gladka, belkasta emulzija. Hitro jo spijemo. Ne bi smelo biti težko, saj je mešanica presenetljivo okusna. Če mislimo, da bomo težko zaspali, spijemo s prvimi požirki nekaj uspavalnih tablet. Najbolje je leči na hrbet z blago dvignjenim vzglavjem in čimprej zaspati. Preden zaspimo, lahko razmišljamo o tem, kako se nečistoča kot vagončki steka iz jeter navzdol.
- Ob 6. uri zjutraj spijemo pol litra toplega donata brez mehurčkov (če se zbudimo kasneje, pa takoj, ko vstanemo). V redkih primerih se utegne zgoditi, da čutimo blago omotičnost. V tem primeru malo počakamo, da omotičnost izgine in donat spijemo potem.
- Ob 7. uri spijemo pol litra toplega donata brez mehurčkov
- Ob 8 uri spijemo pol litra toplega donata brez mehurčkov

- Kakšni dve uri po zadnjem kozarcu lahko spijemo naravni sok, še kasneje pa pojemo nekaj sadja. S kuhanimi obroki je dobro počakati do popoldneva in začeti počasi, s preprosto, lahko hrano. Do večera bi se morala prebavila že povsem umiriti.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#98 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 2. maj 2012, 19:30

Hvala :palec:

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#99 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. maj 2012, 20:48

Z uspavalnimi tabletami si pa res narediš korist čiščenja jeter.. :wOOt: :sleeping:

#100 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. maj 2012, 20:57

Z uspavalnimi tabletami si pa res narediš korist čiščenja jeter.. :wOOt: :sleeping:


Uspavala so predlagana za tiste ki že imajo težave s spanjem, ker je dobro da se noč prespi.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0