Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#51 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 22. november 2004, 21:47

[
je čisto brez veze čakanje na astrologijo, za kdaj ti bo napovedala, da se ti bo dano poonegaviti s kom. Še več, če boš čakala Saturna, ki pa je bog časa in ima ravno tega - torej časa - na pretek, se zna zgoditi, da se ti bo prej pajčevina napredla, preden bo kaj.  x:)x



:eek: A je to Bern napisal??? x8Dx

Ker sem najprej minuto prihajala k sebi, nato pa se 10 minut rezala kot obsedena in tolkla po kolenih..... x:Dx :palec:

Skratka se enkrat :palec:

Zmeraj boljsi si! (tud ce vemo, da pravzaprav nisi frej... x8Dx mislim, razen astrolosko...) xDDx

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#52 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 22. november 2004, 22:06

x:Dx x:Dx x:Dx

...meni je bil še posebej všeč izraz poonegaviti...
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#53 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 22. november 2004, 22:09

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:Dx

...meni je bil še posebej všeč izraz poonegaviti...



...nenadjebljiv x:Dx

#54 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. november 2004, 07:31

Najprej: SATURN NIČESAR NE UNIČI, KER NI UNIČEVALEC. To nalogo ima v astrologiji Pluton.


:palec: :palec: Jaz se saturna nč ne bojim, plutona pa orenk.

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. november 2004, 07:43

lunca, nima smisla se ga bat. saj če se nekaj podre, se vedno lahko pozida kaj novega. pa še temelje lahko mal popraviš prej x;)x ....to je tko, kot da se igraš z lego kockami....itak sebe in življenje jemljemo preresno...

bern.... x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 23. november 2004, 08:24

Bern.. :palec: x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#57 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 23. november 2004, 09:39

<{POST_SNAPBACK}>Najprej :palec:  :palec: Jaz se saturna nč ne bojim, plutona pa orenk.


To je odvisno i od tega kako je komu posamezna planeta aspektirana. Najmanje vsec so nam tiste planete, ki jih pri sebi imamo neharmonicno aspektirane, ker podzavestno cutimo da prinesejo tud tezave. Saturn ni planet ki bi ga jaz mela posebno rad, a Plutona obozujem, ker cutim da je to planet ki iznici samo tisto, ki ni zivljenju koristno, in tedaj zivljenje stece bolj prenovljeno in energicno. Z druge strani, pri Saturnu, ce je neharmonican, je vse nekako omejeno, blokirano, stare izkusnje in obcutki se kopicijo in se cez cas pretvore v stene, ki dusijo...

Ampak, ko mi je tranzitni Saturn delao 90 na nat. Pluton v 6. hisi, tedaj sam se prvic odvadila kajenja nakon 13 let - razen tega, ni bilo nic hudega, samo ena taka mocna volja da omejim vse skodljivo v svom zivljenju koliko se da. Sest meseci nisam kadila, potem sem spet zacela, no sedaj vem da lahko neham ce hocem in to predvsem pod saturnovim tranzitima - cim tezji so, volja je jaca ! xDDx Tud ko mi je pred leti tranzitirao cez ascedent in dosao na nat. Mars, to sem spet obcutila kot porast volje - so bile tezave tedaj, ampak tocno v sorazmeri z tezavami, poraste in nekaksna notarnja odlocnost da se z njimi opravi temeljito in resno.

Spet, Pluton mi je pol zivljenja isao cez 8. hiso, ko je bil v skorpijonu in na zacetku strelca, zelo rano sem obcutila kako zeznut moze biti, ko mi je delao 90 na nat. Sonce in Veneru v vodnarju, no tisto kaj je tedaj bilo odstranjeno iz mojega zivljenja, je trebalo odstraniti - cas je prinesel razumevanje in sigurnost da je vse bilo tako, kot je trebalo biti. Dok kaksna kriza traja, tedaj nismo zmozni videti njene lekovite ucinke, ampak tek tedaj, ko je ze mimo.

Pluton in Saturn nas z svojimi tranziti uce da zivljenje ni pravljica, temvec se v zivljenju treba tudi mocno bojevati, razvijati volju in pogum, te se znebiti iluzija, svega zlaganega in nekoristnega. Ko odpadajo vse lazi, tedaj se poraja cista sustina in to je preobrazba, ki vcasih gre na lazji, vcasih na tezji nacin.

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. november 2004, 11:41

[quote name='Amis' date='23. Nov 2004 ob 07:44']
lunca, nima smisla se ga bat. saj če se nekaj podre, se vedno lahko pozida kaj novega. pa še temelje lahko mal popraviš prej x;)x ....to je tko, kot da se igraš z lego kockami....itak sebe in življenje jemljemo preresno...

:palec: Ja Amis, maš prav, vendar pluton tako transformira področje, da se kar nekaj časa ne pobereš, ko tranzit mine pa šele razmišljaš lahko na ta način, vmes je pa hudičevo težko. Lahko mi verjameš, ker sem že dala nekaj lekcij plutona skozi.

#59 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 23. november 2004, 12:13

pluton v tehtnici v peti hiši :) bemu, bo treba kaj ukrenit...samo ne vem kaj x:Dx x8Dx

#60 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 23. november 2004, 13:51

Pluton, ki je sedaj v strelcu je v bližini mojega natalnega neptuna v 5. hiši…. Med sabo pa ta planeta v moji natalni karti tvorita aspekt :Neptun sekstil Pluton…

Neptun pa sedaj hodi po moji 7. hiš- hiši partnerstva…

Jouuu….bi lahko nakazovalo to na kakšne skrite prepovedne ljubezni, ki bodo na kooncu prinesle veliko zmedo in razočaranje????… ali pa ljubezen v napačno osebo, ki ne vrača čustev??… ali pa mojo neiskrenost v ljubezni do druge osebe?? sedaj partnerske veze nimam.mogoeč pa bo se razvila kakšna neiskrena??..to so vse le moja domnevanja, kaj bi lahko to pomenilo :eek: :inocent: :inocent: :8):

Prosim pa za vaš komentar.....

#61 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. november 2004, 13:58

x;)x Lilija, mogoče pa boš sanjarila o pravem in mogoče preveč idealizirala partnerja?

#62 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. november 2004, 14:39

Uf, tema slab Saturn... :V: :V:

Knjigo bi lahko napisala o svojem nesrečno postavljenemuSaturnu :o|o: :V: :xx!: :vragec:

#63 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. november 2004, 14:47

lunca, ne vem, kje je bil moj pluton pred 3 leti, vendar se mi je takrat začel uspešno sesuvat svet in se je tudi sesul. in je kar dolgo trajalo, da sem ga začela zidat na novo. pa še zdaj ne vem, kako uspešno, ker bo to pokazal čas (saturn) in menda je ok....vsaj do novega rukerja.. x^x x;)x... moram pogledat v karto v kakšnem odnosu sta moj saturn in pluton...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#64 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. november 2004, 18:08

<{POST_SNAPBACK}>
Ampak, ko mi je tranzitni Saturn delao 90 na nat. Pluton v 6. hisi, tedaj sam se prvic odvadila kajenja nakon 13 let - razen tega, ni bilo nic hudega, samo ena taka mocna volja da omejim vse skodljivo v svom zivljenju koliko se da. Sest meseci nisam kadila, potem sem spet zacela, no sedaj vem da lahko neham ce hocem in to predvsem pod saturnovim tranzitima - cim tezji so, volja je jaca !  xDDx Tud ko mi je pred leti tranzitirao cez ascedent in dosao na nat. Mars, to sem spet obcutila kot porast volje - so bile tezave tedaj, ampak tocno v sorazmeri z tezavami, poraste in nekaksna notarnja odlocnost da se z njimi opravi temeljito in resno.


Meni je pri odločitvi, da ne kadim več T. Saturn delal zgornji kvadrat z ASC., je pa k temu pripomogla prisotnost štirih pozitivnih planetov (Sonce, Luna, Venera in Merkur) v hiši zdravja. No fajn, štirinajst let že brez cigarete, pa jo še vedno nič ne pogrešam x^x x;)x

#65 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. november 2004, 19:51

lunca, saturna in plutona imam že v natalni karti v inkonjunkciji...bi morala obupat že kdaj....pa vseeno gre... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#66 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. november 2004, 23:48

Saturn ni planet ki bi ga jaz mela posebno rad, a Plutona obozujem, ker cutim da je to planet ki iznici samo tisto, ki ni zivljenju koristno, in tedaj zivljenje stece bolj prenovljeno in energicno. Z druge strani, pri Saturnu, ce je neharmonican, je vse nekako omejeno, blokirano, stare izkusnje in obcutki se kopicijo in se cez cas pretvore v stene, ki dusijo...


Ta je pa dobra - OBOŽUJE PLUTONA! :eek:

Crowley je bil zadnji, za katerega vem, da je to počel, pa še njemu se to ni najbolje steklo...

Moj star ata je rekel da je vseh sort čudakov na svetu...

(Pa za astrologe sploh vedel ni.)


x:)x

#67 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 24. november 2004, 00:17

PA TO JE pisala persona v znamenju vodnarja,no x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#68 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 24. november 2004, 00:28

Ta je pa dobra - OBOŽUJE PLUTONA! 
Crowley je bil zadnji, za katerega vem, da je to počel, pa še njemu se to ni najbolje steklo...
Moj star ata je rekel da je vseh sort čudakov na svetu...
(Pa za astrologe sploh vedel ni.)


Kaj je to Crowley pocel, da jaz ne bi vedela ? xDDx

Res ga obozujem - plutona, ker mam egzaktni aspekt luna trikotnik pluton in merkur je tud trikotnik pluton, pluton je vladar 8. hise - podari mi mocno energijo in sem mu zahvalna za vse lepo ki se mi je zgodilo v zivljenju. xDDx Tud poudarjeni plutonski tip je bil moj oce. In obozujem mit o Hadu in Perzefoni, moj najljubsi.

Kateri je tebi planet vsec, lustna Venerca ? xDDx xDDx xDDx x:o)x

#69 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 24. november 2004, 09:48

Ma ni problema, ti kar uživaj z njim, še posebej če ti je naklonjen. Je pa to malo redko.

Crowley? Najbolj plutonski je bil njegov konec, smrt. Izzivanje čez mejo in prevelik občutek moči. Dosti plutonsko. A Pluton je bil na koncu le močnejši.

Po mojem bi se mu bilo dobro zahvaliti, da je dober do tebe, in ga spoštljivo pustiti pri miru.

Ampak kakor hočeš, mene tako in tako ne moti.

x:)x x:)x

#70 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 24. november 2004, 10:00

Crowley? Najbolj plutonski je bil njegov konec, smrt. Izzivanje čez mejo in prevelik občutek moči.


Nekatere stvari pri njemu meni tud niso vsec, ne strinjam se z vsem kaj je delao, ampak ni bil '' hudic '', kot ga nekateri hocejo prikazati, temvec je raziskovao na svoj nacin okultne vede in mi je vsec ono njegovo: '' vsaki moski in vsaka zenska je zvezda. '' xDDx

#71 vanjuska

vanjuska
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 30. november 2004, 09:11

Najprej vsem lep pozdrav, javljam se prvic, ceprav vas berem redno in...hm...razmisljam....tale grdi Saturn....je krivec tudi mojemu razsutemu zivljenju?
Retrogradni,na 9 52 vodnarja, v ekzaktni konjunkciji(2st) z MC, v kvadratu s prav tako retrogradnim Neptunom v skorpjonu v sesti hisi.
Poleg tega pa se par "vzpodbudnih" aspektov kot npr. Luna v devici v cetrti hisi v kvadratu z Marsom v biku v dvanajsti,pa Luna v kvadratu z asc dvojcek, pa Luna v konj z Uranom v cetrti,pa Luna v konj s Plutonom v peti,pa Venera v levu v cetrti v konj z Uranom v cetrti, pa Venera v kvadratu z Marsom v dvanajsti, pa Mars v kvadratu z Uranom v cetrti...
Soncek pa v rakcu na koncu druge hise(ene stiri stopinje pred tretjo) v trigonu z Jupitrom v ribcah v enajsti, v trigonu z Neptunom v sesti, Merkur v dvojckih v prvi hisi v sekstilu z Venero v cetri, moj retrogradni planet srece Jupiter v enajsti pa v kvadratu z asc in Plutonom v peti.....
....kaj zanimivega?
Nekaj malega se na astrologijo spoznam, vendar slabo v praksi.
Na katerem podrocju naj se sploh zacnem sestavljati?
Bojim se, glede na karto, da nikjer
Nikoli ne reci nikoli

#72 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 30. november 2004, 12:27

Pozdravčke vsem najprej!

No, jaz svojga Plutona ne "obožujem" --> je preveč "zatežen" s svojimi aspekti in ga rajš pustim na miru. Je pač tam in kar tam naj bo, meni pa naj da s temi svojimi čudnimi forami, ki jim nikoli ne prideš do konca, kar lepo mir... :palec: :inocent:

Saturn ( v 5.hiši, 13 stop. SCO) meni včasih zelo ponagaja, ne pa vedno v slabem smislu. Predvsem me uči potrpljenja in tega, da bo vse prišlo, ko bo čas za to (včasih sem preveč zaletava in me to malo "upočasni"). V opoziciji s Soncem mi je naredil tut kar precej "štale" z zdravjem.

Ne vem pa, zakaj se o Saturnu večinoma govori kot o negativcu? x?x
Menda je sicer malefičen planet, ampak vseeno... nekako se mi ne zdi fer do strička Saturna, da nanj gledamo samo slabo --> izziv: gremo ga še malo pohvalit in kaj nam je dobrega prinesel xDDx x?x :palec:

#73 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 30. november 2004, 16:45

<{POST_SNAPBACK}>
SATURN: ena pogovorna fraza˝
.......................................zajema vloga očeta,  povedano domače jebanje˝
planet Saturn tak kot osebni pogled na filozofijo layfa.


.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#74 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. november 2004, 18:42

<{POST_SNAPBACK}>izziv: gremo ga še malo pohvalit in kaj nam je dobrega prinesel  xDDx  x?x  :palec:


:palec:


za zdaj še nič.

verjetno bom s časom tudi to izvedela. x^x x:)x


aja__ saturn me ima ze malo manj rad x:Dx

#75 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. november 2004, 18:49

Pa res znaš biti slab, črn in zloben Saturn, še posebej ko si v retrogradnem gibanju, da te ni sram... :xx!: :xx!:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0