Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čudeži in neverjetna naključja...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
93 komentarjev na to temo

#51 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 26. maj 2003, 11:22

Tale katera ni verjela nisi ti. Imava dva uma. Vsi imajo default (hudichev) um, pa nekateri domevajo da je she eden, ta pravi;)

V tem primeru ni chudezhev, seveda, all life and death and inorganics is fine!

Sri RamaKrsna swami.

#52 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 26. maj 2003, 23:06

Čedež pravimo dogotku, katerega si ne znamo obrazložiti. Mogoče je tako x:)x
www.rael.org

#53 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 28. maj 2003, 08:26

Hja moj čudež je tud povezan s preživetjem.
http://www.astrologi...=ST&f=28&t=2222

Tud jst mislim da je včasih v kakšni slabi stvari tud dobra. Mogoče pa rabiš to v danem trenutku, da se zavedaš svoje sreče, pa ne vidiš vse črno. Da ti da mislit in ceniš tisto kar imaš. Pa cenit vsakdanjik. Tko da.. punca še eno šanso si dobila, zdej jo pa res uživaj...
Čudeži, naključje, sreča.. karkoli.. nečesa dobrega sem bila deležna tudi jaz. Tko da ni Murphy-jev zakon vedno zakon!
mushi
Mushi

#54 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 2. junij 2003, 15:38

To ni moja izkušnja, vendar je izkušnja mojega očeta.
Moj oče je bil rojen na vasi in velikokrat smo šli tja na obisk. Bil je zimski dan, pookrajina je bila zasnežena. Z bratom sta se odločila, da bosta šla v bljižne mesto v trgovino. Vsedeta se v avto in se odpeljeta po kolovozni cesti. Cesta je bila splužena, vendar široka glih za en avto, še s kolesom bi težko prišel mimo, če bi bil tako "pameten" da bi ga po zimi vozil. In v tistem trenutku se je zgodilo. Avto je bil v trenutku obrnjen v nasportno stran. Če sta šla v nekem trenutku proti mestu, je v naslednjem avto gledal proti domačiji! Brez besed sta se spogledala, zapeljala nazaj do hiš, kjer jima je ospelo obrniti in šla v mesto. Med potjo sta ves čas molčala. KAj se je zgodilo tistega zimskega dne, na zasneženi cesti, ni vedel povedati nihče.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#55 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. september 2005, 17:59

Mislite, da naklučja ostajajo????????
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#56 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 18. september 2005, 18:18

<{POST_SNAPBACK}>Mislite, da naklučja ostajajo????????


ne ne obstajajo...samo ne razumemo jih vedno v tem času, kasneje se pa skoraj vedno izkaže tudi namen in zakaj.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#57 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 18. september 2005, 18:35

<{POST_SNAPBACK}>Mislite, da naklučja ostajajo????????


O tem sem prepričana! x8Dx x8Dx x8Dx

Zadnjič sem šla na pošto, pa se mi je "slučajno" na cesti pridružila neka znanka, ki je tudi šla tja. Povedala je, da gre namesto sina oddat neko pošiljko, ker sin nima časa. Pa sem jo vprašala - tako zaradi konverzacije - kaj njen sin dela... itd. Povedala je, da je sodnik. Jaz pa takole lahkotno kramljajoče pripomnim, da sem ravno v kratkem imela na sodišču neko zapuščinsko razpravo, vodila pa jo je sodnica Tapata.
Znanka me je krčevito zagrabila za roko in me prosila, naj ji kaj povem o tej sodnici, kajti njen sin že dva meseca hodi z njo, ničesar pa ji noče povedati o njej.

Kar srkala je moje besede, kot izsušena goba. Na srečo je bila sodnica silno simpatična, inteligentna, sposobna..., zato sem ji o njej lahko povedala le lepe stvari. Znanka kar ni vedela, kaj bi od veselja - ubogo mamo sem silno osrečila. Rekla je, da je bilo srečanje in pogovor z mano, ki je privedel do tako zaželjenih informacij, zanjo pravi blagoslov!

Če to ni dober primerek sinhronosti x!x x?x

Če te kaj več zanima o tem, si nabavi knjigo Franka Josepha -POMEN NAKLJUČIJ V VAŠEM ŽIVLJENJU x!x
Dobiš jo v knjigarnah Mladinske knjige oziroma v Svetu knjige x!x

xbookx xbookx xbookx

#58 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 18. september 2005, 18:46

Emily sam to ni slucajno naklucje! Vse se dogaja z razlogi, pri tebi, da si gospo z opravljanjem osrecila, mogoc se s kaksnim globljim razlogom...
kot je tomazslo napisal, ce ne razumes takoj (ni cudn, da mislis, da je bil slucaj oz.naklucje) se kasneje izkaze namen, razlog.
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#59 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 19:08

:flower: xsurprisex naklucij NI.. vse se dogaja z Namenom... verjeli ali ne ... so pa zato CUDEZI , xsrcx x:Dx , ki se nam dogajajo, le ce verjememo vanje... x;)x :flower: xsurprisex :love:

#60 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 18. september 2005, 19:11

principesa ti si prov en sonck s temi vsemi smajlimi kolkr jih das zraven postov x;)x x:)x

cist se s tabo strinjam, nakljucij ni! x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#61 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 18. september 2005, 19:13

<{POST_SNAPBACK}>:flower:  xsurprisex naklucij NI.. vse se dogaja z Namenom... verjeli ali ne ... so pa zato CUDEZI ,  xsrcx  x:Dx , ki se nam dogajajo, le ce verjememo vanje... x;)x  :flower:  xsurprisex  :love:


A tko kokr so tudi coprnce, če verjameš vanje.....dej no...tudi čudežev ni.......če ne razumeš potem to še ni čudež......prav vse je samo bogatenje kolektivne zavesti ali univerzuma, kar je v bistvu razvoj in novo znanje....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#62 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 19:35

<{POST_SNAPBACK}>principesa ti si prov en sonck s temi vsemi smajlimi kolkr jih das zraven postov  x;)x  x:)x

cist se s tabo strinjam, nakljucij ni!  x:)x

xsrcx kapica tudi ti si soncek in bisercek in srcek.... xsrcx x:Xx x:Xx

#63 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 19:38

<{POST_SNAPBACK}>A tko kokr  so tudi coprnce, če  verjameš vanje.....dej no...tudi čudežev ni.......če  ne  razumeš potem to še  ni čudež......prav vse  je  samo bogatenje kolektivne  zavesti ali univerzuma, kar  je  v bistvu razvoj in novo znanje....

:palec: ne morem ti pomagat ,
ce ne gojis notranjega otroka v sebi in verjamem tudi v coprnice :vragec: saj so... vem da so :O: v slabih ljudeh itd... ne bom te ucila , saj si sam dovolj pameten, jaz pa skusam samo svoje izkusnje in cudeze in zato ker verjemem vanje se mi tudi DOGAJAJO in to prav vsak dan x;)x xsrcx verjel ali pa ne :eek: tvpja stvar x^x x:o)x ( na padam na kolektivno norost) :O:

#64 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 18. september 2005, 19:45

ok men se tud zdi, da je vse z namenom! Samo ne vem kasen namen je to, da sem spoznala svojga "bivsiga" tipa, k je iz koroske v kranju na tecaju potaplanja xrolleyesx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#65 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. september 2005, 19:47

cist se s tabo strinjam, nakljucij ni!  x:)x

Točno tako! x:Dx x:)x xsrcx
Scio mi nihil scire

#66 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 19:47

<{POST_SNAPBACK}>ok men se tud zdi, da je vse z namenom! Samo ne vem kasen namen je to, da sem spoznala svojga "bivsiga" tipa, k je iz koroske v kranju na tecaju potaplanja  xrolleyesx

:palec: vse bos zvedela , ko bo cas zato x;)x xsrcx stvari, ki se nam dogajajo nam niso takoj jasne :inocent: cas ti bo pokazal, ZAKAJ je ZDAJ temu tako xsrcx x;)x

#67 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 18. september 2005, 19:49

hm, a ni vse kar se nam zgodi naklučje?
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#68 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 18. september 2005, 19:52

aja, zdej štekam...(pardon sm bl počasna danes)

ja...jaz sm čutila, da mi je mama umrla, še predno sm vedla...potem so me poklicali...in jaz sm čutila..

potem sm čutila, ko s fantom neki ni blo ok...sm pršibala nazaj v LJ...

vedno manj imam takih trenutkov, mogoče sm se tolk bala teh občutij (ob tem), da sm jih pregnala...

mogoče je še bolje tako, lažje zihr
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#69 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 18. september 2005, 20:01

<{POST_SNAPBACK}>:palec: vse bos zvedela  , ko bo cas zato x;)x  xsrcx stvari, ki se nam dogajajo nam niso takoj jasne :inocent: cas ti bo pokazal, ZAKAJ je ZDAJ temu tako xsrcx  x;)x


Principesa prav je, da vsak po svoje razume zase in, da mu to da nek odgovor........vendar čarovnice obstajajo samo toliko časa dokler je tudi prisoten notranji strah, pri tebi pač je, ker se ne upaš povsem odkriti, ker te je nečesa strah...to dokazujejo tudi podatki v tvojem profilu, ki jih ni......samo nenazadnje to je tudi tvoje...nihče ti tega ne more sprtemeniti, samo ti lahko.......

Slabi ljudje...ja seveda so ...enkrat mi je en zidar rekel.."šta bi pametni, da nema ludih"......

verjemi mi, da ne mislim nič slabega, samo razumem isto drugače kot ti..saj če pogledaš zadnje kar si napisla je isto kot sem že jaz napisal.......samo da sem napisal, da čudežev ni...tudi ti praviš da bo enkrat vedela namen..kje je potem čudež.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#70 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 18. september 2005, 20:18

<{POST_SNAPBACK}>Točno tako!  x:Dx  x:)x  xsrcx


in nic drugace xDDx x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#71 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 20:24

TOMAZSLO :2src: hvala , za odmeven odgovor, mislim, da malo zasebnosti ne skodi na forumu (glede mojih podatkov) saj ni obvezno napisati ... vse o sebi.. ljudje, ki me poznajo xDDx me poznajo, kolikor se jim pustim in dovolim spoznati xDDx enim bolj in drugim manj x;)x sama odlocam o tem,ne ucim ljudi ,pisem resnice in vsem zelim le dobro,kot sebi tako drugim......res je , kar pravis , ljudje smo razlicni in si razlicno interpretiramo iste stvari ali dogodke... vse je v glavi posameznika xsrcx se strinjas kajne x:Dx
glede strahu x?x le cesa naj bi bilo mene strah, po tvoje x?x ne nosim rada svojega
xsrcbumx na dlani(tokrat na forumu) in to po moje ni strah xscratchx sem utrjena ,izbrusena in sem borka x:o)x tako ali drugace..(sem dozivela marsikaj neverjetnega x;)x verjemi).
kar se cudezev tice , pa ti spet ne morem pomagat xrosex xrainbowx keR TI nisi JAZ in obratno.. zato dovoli, da se pac nekaterim pravljice ali pa romani ali pa karkoli drugega neverjetnega pac DOGAJA xyiyax xgoldfishx
CUDEZ JE xsrcx v vsem xegox le ce znas gledati in cutiti in slisati in tipati in in in v nedogled... x;)x neguj svojega otroka v sebi xwizardx pa se ti bo dogajalo marsikaj.... verjemi xsrcx sicer je pa tvoja stvar v kaj verjames... vsekakor ti zelim vse lepo in dobro xsrcx xDDx lahko noc xwizardx

#72 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 18. september 2005, 20:29

tudi tebi Principesa lahko noč pa kaj lepega sanjaj...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#73 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 18. september 2005, 20:30

<{POST_SNAPBACK}>ja tud  men b blo dolgčas, če tega  nebi bilo......pa saj je,  samo zavedamo se  ne  vedno..prav vse z namenom...........pa  prav odleže  ti, ko spoznaš, da si pravilno ocenil namen, takrat  ko se namen tudi resnično razjasni.......


Vse vzamem nazaj, kar sem rekla, celo svojo izjavo, zato sem jo tudi zbrisala, kadarkoli kaj takega napišem mi je potem vedno žal!!!
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#74 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 20:32

<{POST_SNAPBACK}>tudi tebi Principesa lahko noč  pa kaj lepega  sanjaj...

:palec: x;)x o jaz bom, tebi pa tudi zelim lepe sanje... xwizardx xhypnox x;)x

#75 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 18. september 2005, 20:45

<{POST_SNAPBACK}>Vse vzamem nazaj, kar sem rekla, celo svojo izjavo, zato sem jo tudi zbrisala, kadarkoli kaj takega napišem mi je potem vedno žal!!!


zakaj ti je žal..saj si v redu napisala...vedno je najbolje instinkt..če potem o tem premišljuješ je že nek vzorec v tebi, ki te moti.....
če ti pride da prestaviš stol, ga moraš prestaviti, ne premišljevati če bi raje drugega ali pa če bi ga sploh prestavila...prav instinkt je tista najbolj direktna in prava pot

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0