Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Petek 13.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
275 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. junij 2003, 21:46

... da ne govorim o kombinaciji 962 nekaj ali v obratnem vrstnem redu - vsekakor je ta tema imela (9zq) na starem forumu tako cifro kot tvoja.

Ampak - TALE (doticna) je bila pa 444.
A si mors mislit? x!x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 13. junij 2003, 07:48

Strelka...kolkr sem sledila...je tvoja mala ful dobra v šoli...to že pomeni eno resnost in odgovornost... x^x
Prav je...da ji poveš, kaj te skrbi...sam ne ji težit...zaupaj ji...ko bo videla, da ji zaupaš...se bo obnašala še bolj odgovorno...
Ne moreš je izolirati od sveta...MORA se soočiti z vsem...da bo pripravljena na življenje...
Bodi x8Dx mama...boš videla...kako bo ponosna mala...ko bo rekla, jest lahko grem...mama mi zaupa...
Svoje strahove pa kar zadrži zase...naše pubertetnice se rade zabavajo... v družbi vrstnikov...in to je vse...
Če bi želela poskusiti drogo...bi to že zdavnaj storila...ne pa ravno zdaj...ko gre enkrat ven... xrolleyesx

Strelka...umiri se...zaupaj ji...to je NJEN dan...

Astra
Per aspera ad astra

#53 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 13. junij 2003, 08:41

jupi, petek 13. je danes!!

Objavljena slika
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#54 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 12:19

danes se mi dogajajo samo ful lepe stvar, kak sem srečen x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x x:Dx x:Dx x:Dx
www.rael.org

#55 Rastko

Rastko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 13. junij 2003, 13:15

danes je ful pozitivni dan,
v službi je nenavadna harmonija,
vsi so ful dobre volje.......
Nič kaj hudega ni tale petek 13......
še več takšnih dni........ x:)x x8Dx x^x
*one love*
*one heart*
*one unity*

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2003, 13:22

Saj smo rekli, da bo kul za druzbe etc...

Sicer pa - ne hvali dneva pred vecerom.
Sem petek 13. Ce bi imel dan samo 23 ur, bi bila ze v soboto 14. Pa nisem... Dan se steje do 24:00... x;)x

(in pravzaprav celo cez... kajti v soboto ob treh zjutraj bos se vedno mislil, da si na petkovi zabavi). x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 13. junij 2003, 13:29

Ja ne hvali dneva pred večerom ! Do sedaj je minil dobro, so dnevi, ki so bolj pasji, vročino tukaj ne štejem zraven.

Upam, da se nadaljuje še naprej vsaj tako !

LP! V!

#58 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 14:32

Ups... :o|o: zdaj pa ne bom upu nikamor. Bom kar tele spau. Ma kaki žur. UF :sori:
www.rael.org

#59 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 14:51

Sej v bistvu ji zaupam, res. Pa tudi pridna je v šoli ful, tako da bi ji privoščila tisto zabavo... Ampak vidim strahove od okolice... pa droga, pa kakšni zateženi tipi, pa... ah... sej bo vse OK! Mora bit!

Menim da ni prav da iščimo krivce za naša dejanja v okolici in drugih. prej ali slej mora vsak stopiti v realni svet samostojnosti. Prej ko to stori bolje je. Seveda lahko starši tukaj ogromno pomagajo, z nasveti in sodbudami pa razumevanjem, ko se kaj posebnega zgodi. Prevelika doza zaščite pomeni slabitev posameznika.
uf, kaj vse o sem napisu.......dost bo x:Dx
www.rael.org

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2003, 15:01

Ups... :o|o:  zdaj pa ne bom upu nikamor. Bom kar tele spau. Ma kaki žur. UF :sori:

Pajade - kar doma lepo ostani raje. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2003, 15:01

Sej v bistvu ji zaupam, res. Pa tudi pridna je v šoli ful, tako da bi ji privoščila tisto zabavo... Ampak vidim strahove od okolice... pa droga, pa kakšni zateženi tipi, pa... ah... sej bo vse OK! Mora bit!

Menim da ni prav da iščimo krivce za naša dejanja v okolici in drugih. prej ali slej mora vsak stopiti v realni svet samostojnosti. Prej ko to stori bolje je. Seveda lahko starši tukaj ogromno pomagajo, z nasveti in sodbudami pa razumevanjem, ko se kaj posebnega zgodi. Prevelika doza zaščite pomeni slabitev posameznika.
uf, kaj vse o sem napisu.......dost bo x:Dx

Dobro si napisal tole... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 13. junij 2003, 21:24

Artem se strinjam, seveda. Enkrat pa je prvič in takrat je malo težje. In verjetno bodo na tej poti samostojnosti tudi kakšne negativne izkušnje, iz katerih se bo učila, gradila... Mislim tudi, da sem precej toleranten starš, če imam strahove, ji to povem na tak način, da me razume. In ker je kul punca, je in še bo ta prehod v samostojnost lažji. Upam, da bo kul tudi ostala!

Skratka - danes sem bila nanjo ful ponosna, res je faca! Po podelitvi smo šli skupaj še na zabavni del, kjer so nam zaplesali nekaj plesov, potem pa žur. Uradno do enajstih. NO, in potem me je razveselila, ker se je odločila, da po tem žuru ostane v našem kraju - nekam gredo v en bar! Najbolj me je morilo, ker so tri frendice hotele kar nekam v LJ, pa ne vem kam še, to pa je 30 km daleč. Tle sem pa videla same težave... Upam, da bo jutri zadovoljna!

Astra, hvala tudi tebi za komentar, mislim da štekaš, saj imaš hči enake starosti, ne?

Sicer bo pa kmalu sobota, 14. x;)x
strelka

#63 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. junij 2003, 01:04

:vragec:

petek 13.?
:xx!: :xx!: :xx!:


:vragec: prezhivel pravi pekel
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#64 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 14. junij 2003, 03:19

Ups... :o|o:  zdaj pa ne bom upu nikamor. Bom kar tele spau. Ma kaki žur. UF :sori:

Pajade - kar doma lepo ostani raje. x;)x

Marsa, ti mešanka, ti........? Zapoj mi, recimo Bacha?!
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#65 Rastko

Rastko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 14. junij 2003, 07:14

kakor začetek takšen tudi konec.................
celi p13 je bil full ok dan

Pa ful lepo jutro je danes..........
po tistih nevihtah včeraj.............
*one love*
*one heart*
*one unity*

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 08:03

Eto , bemti petek 13.
Vročina taka da se ti zmeša, na cestninski je kazalo +36°C, pridem v LJ,  se dobimo z bendom, postavimo opremo, začnemo ružit in eeeee, začne treskat in lomit, zmanjka elektrike....konec luštno.....pol pa na obroke vsake pol ure malo štroma za 5 minut....ko v risanki... :xx!:

adijo pamet....

xg:Dx xg:Dx xg:Dx
(* ... se pravi lahko petek 13, kar se tebe tice, mirno lahko vtaknemo tja k Ribam in Skorpijonkam... Kwa me maras! x:Dx x:o)x )

Bogi Bobnar, sory, ker se smejem, a si vse tako predstavljam in priznaj, da je tudi smesno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 08:05

kakor začetek takšen tudi konec.................
celi p13 je bil full ok dan

Pa ful lepo jutro je danes..........
po tistih nevihtah včeraj.............

Vidis, meni je tudi bil OK... Itak... saj so mi v bistvu vsi dnevi OK...
Res je pasala nevihta, in morda se MALO res pozna - je pa se vedno vroce, seveda...
Samo je pa ze sobota, 14...
Boljs zgleda petek 13... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 08:14

Ups... :o|o:  zdaj pa ne bom upu nikamor. Bom kar tele spau. Ma kaki žur. UF :sori:

Pajade - kar doma lepo ostani raje. x;)x

Marsa, ti mešanka, ti........? Zapoj mi, recimo Bacha?!

Komot, Kljuka - evo, ze pojem... xcivx
Imam absoluten posluh - mi meshanci smo zelo nadarjeni in sposobni.
Kar cem, lahko zazvizgam in zapojem - kar pa lahko zazvizgam in zapojem, pa lahko tudi zaigram....
Pa se - zelo vsec mi je Bach. Ful vsec.

Sosolko sem pri 12-ih gnjavila (Cistokrvno Slovenko s 6 let glasbene sole, skoda, njej bi prav prislo malo mojega mesanstva), daj, zaigraj Moonlight sonato.... Daj nauci me... (Pa me ni. Tudi sama ni imela te gracioznosti in tega mojega posluha, njeni slovenski starsi so jo silili v glasbeno, docim ona ni marala hodit in je slo v prazno to njeno ucenje v glasbeni soli..)
Potem pa sem se par teh komadov naucila kar sama - in to dvorocno!

Tako da, ja... res, wow - mi meshanci! x^x

Lahko omenis po vrsti: slikarstvo in ostalo - morda moje lektoriranje, ki imam srednjo izobrazbo, mesanka, ko sem lektorirala slovenske akademike!!! x:o)x x:Dx x:px

"Ob poslusanju te plosce se mi porajajo dve primerjave..." - zelo znani slovenski publicist in glasbeni kritik z akademsko izobrazbo...

Tako da - glasba itak, glasba je itak jezik nas, ki smo bolj sprosceni, se pravi raznoraznih mesancev, na ić etc...

Jezik pa je ze bolj sofisticirane sorte, pa bi bilo zelo zazeleno, da bi Slovenci res govorili slovenscino - da jih noumo ravn mi mesanci ucili... oz. popravljali napisanega za njimi...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 Rastko

Rastko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 14. junij 2003, 08:15

ja pa full hudi oblaki so bili ponoci,.....pa luna skoraj polna
v ozadju.....
nevihte imajo res en mistični pridih.......
upam da bom sedaj na morju doživel kakšno pravo morsko nevihto
ko strele v morje sekajo ful mam to rad.......
edino vse okoli mene je strah......
*one love*
*one heart*
*one unity*

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 08:39

Ja, tudi jaz shizim na nevihte... me privlaci tole naravno besnenje in se mi zdijo take scene in pojavi velicastni...
Ves, imam tudi tule 'eno morsko' za se pohvalit, pa ne bom, da ne bomo skrenili s teme... x:)x

Vceraj oz. danes ponoci so tule okoli nas ful tulile sirene.
Tudi tekom dneva so skoz sibali resilci po Celovski.
Zvecer so eni vpili tu spodaj, pijani, se drli in razbijali (ko je ravno kosovni odpad, pa so najbrz tistole razvlekli, pa je to tako ropotalo)..... Peli, noreli, ful hrupa skratka....
Tako da je -vsaj tule pri nas- prav zares bilo prisotne ful objestnosti in norenja in pijanosti.
Za pumpanje pa ne vem - to je bilo morda na vrsti kasneje, pa mi na sreco ni bilo treba biti prica tudi temu stadiju... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 sun66

sun66
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 14. junij 2003, 11:00

Men je tud fajn, da ga je konec...da smo 14.6.! Zadnje case se takih zoprnih datumov kar bojim, se kar bolj noter drzim raje, da ja ne bo spet kej! Drugace pa imam petek zapisan kot fajn dan - so se mi same pomembne stvari dogajale na ta dan, tiste ta fajn in tiste, ki se jih vecno spominjas, ker so bile prvic! x:Xx

#72 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 14. junij 2003, 11:13

Evo, tudi jaz preživela petek 13.!
Res, da je bil včeraj promet malo divji (ful so noreli po ovinkih, tako da sem morala biti zelo pozorna... :eek: ), pa ena "prodajalka" mi ni hotela prodati tistega, kar jaz rabim in oni to prodajajo (mi je trdila, da to ni to, kar jaz rabim x:Dx - O.K., bom probala še enkrat čez par dni x;)x )... Ma evo, še sem cela! x:)x x8Dx :palec:

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 11:23

... (mi je trdila, da to ni to, kar jaz rabim  x:Dx )...

Poznamo take! x:Dx xrolleyesx
Se mi je ze tudi kaj podobnega zgodilo...
Ponavadi pa me samo zaslisujejo, zakaj to rabim...

Enkrat sem v mercatorju kupovala gorcicno moko - pa jim sploh ni bilo jasno...
Pa da zakaj to rabim?
Meni pa gre na zivce, ce me kdo takole sprasuje, pa kar zakrknem, pa zanalasc nocem sitisnit iz sebe odgovora....
Pa je rekel Mitja, da zakaj jim nisem rekla, da rabim za gorcicni kruh! x8Dx x:Dx x:Dx ...

Pa ce kupujem pri zeliscarici tavzentrozo na trgu, pa me skusa na vsak nacin prepricati, da rabim ena druga zelisca...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. junij 2003, 15:33

Petek 13...hvala Bogu...za nami je... :palec:

Kako neumno je...gledati včerajšnji dan z današnje perspektive... :xx!:

Se sam uprašam...kaj pa mi je bilo x?x x?x

xrolleyesx xrolleyesx :xx!:

Astra
Per aspera ad astra

#75 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 14. junij 2003, 19:45

Petek 13...hvala Bogu...za nami je...  

Kako neumno je...gledati včerajšnji dan z današnje perspektive...  

Se sam uprašam...kaj pa mi je bilo  

 


x^x :palec: x^x
strelka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0