Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Solarni povratek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
170 komentarjev na to temo

#1 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 5. november 2004, 02:06

Pozdravljeni ekipa :palec: :palec:

Ravnokar prebiram knjigo 'Tranziti in Solarni povratki' enega najbolj znanih italijanskih astrologov -Cira Discepola.

Avtor poudarja, da je Mars najbolj pomemben-močen planet pri solarnemu povratku, vedno malefik in sploh zelo nevaren, če pade v 1., 6., ali 12. hišo :OO!: :OO!: :OO!: . Avtor navaja še, da je prav posebno slabo, če natalni ascendent pade v 1. hišo solarnega povratka.

V izogib hudim 12 mesecem, ki sledijo s.povratku (če planeti slabo padejo v odnosu na kraj rezidence, seveda), Discepolo svojim strankam svetuje, da svoj rojstni dan preživijo drugje, v odnosu na svoje stalno prebivališče.
Primer: nekdo, ki bo praznoval svoj rd 26/11 in živi v Piranu, bo v solarju imel Mars v 6. hiši in Saturn v 2. hiši, kar seveda ni dobro. Če pa se bo nahajal na svoj rd (oz dan prej) recimo v Madridu, ali še boljše v Lizboni, bodo planeti v solarju bistveno boljše razporejeni.

Ciro Discepolo se že 35 let bavi z astrologijo in od tega prakticira že 33 let 'usmerjen solarni povratek', 12.000 strank je napotil v drugi kraj na praznovanje rd-ja.

Kaj menite o metodi? Poznate?

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. november 2004, 11:12

Ciro Discepolo se že 35 let bavi z astrologijo in od tega prakticira že 33 let 'usmerjen solarni povratek', 12.000 strank je napotil v drugi kraj na praznovanje rd-ja.

Kaj menite o metodi? Poznate?[/quote]

Sem že slišala, da so nekateri, ki imajo to možnost prakticirali in ob zelo slabem tranzitu odpotovali na drugo stran poloble, tam se pa hiše zamenjajo in se mogoče slab tranzit namesto po 4 hiši izrazi na 10 hiši, čeprav sta pa zelo povezani. Verjetno Discepolo svetuje praznovat rojstni dan drugam zato, ker nas tista solarna karta spremlja vsaj leto dni.

#3 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. november 2004, 11:40

Kolikor jaz poznam te zadeve, samo praznovanje roj. dneva drugje ni dovolj. Bi morali kar celo leto ziveti tam. Sicer pa se solarni povratek odvija po principih iz rojstne karte.
Dum spiro, spero.

#4 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 5. november 2004, 15:54

piu idiota del ciro se mori ... hahaha ciro

vechjeg idijota napule ni vrgnil ven

gre se pravgotovo za enega najvechjih idijoto ne samo med "astrologom" medtem na planeti nasploh

prav gotovo bo umrel da ne bo zvedal kjer ima natalno sonce, kjer pa return hahaha

http://puck.dhs.org/iau /iau_solar_return

return se izrachuna natanchno astronomski

ciro ne zna komjuter vljuchit

to vsi v italiji vemo

sicer italija in astrologija: nimajo niti enega

she solar fire vporablajo

shljam:: ciro the king, nekaj kot edmond wollman wollamnizer

znani idijoti interneta

#5 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 5. november 2004, 16:02

Ananta, to pa je bila pljuvačina :eek: :eek: :eek:

Morda bi pa ti kaj povedal o tem.

#6 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. november 2004, 21:47

Ananta,


saj tudi Mile Dupor ni znal vključiti interneta ...khmmmmm

Kot pravi Ruby:povej kaj o tem ne pa samo schimphati :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#7 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. november 2004, 22:45

Kot je znano, se s solarnimi povratki ukvarjam že desetletje in pol.

Zanimivo je, da se pri nekaterih bivanje v tujini vidi skozi solarni povratek, delam na tuj kraj, pri drugih pa skozi SP, delan na DOMAČE koordinate. :eek: :eek:
Primer mladega slovenskega košarkarja v ZDA, s katerim sem se pogovarjal že večkrat, je samo eden od takih.

Stvar je kot navadno samo v glavi. Če greš RD pričakovat v Honolulu (Američani to radi počno), je samo stvar sugestije, da ti bo to ful pomagalo v tem letu. Nekaterim ne pali.

Izziv za astrologa pa je ugotavljati, KATEREMU bo to delovalo in kateremu ne. (Zaenkrat sem pri mišljenju, da je to vezano na tip 4. in 9. hiše. Ampak to bo trajalo še par let, da bom siguren v to trditev.

Lep vikend vsem!

x:)x

#8 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 5. november 2004, 22:46

<{POST_SNAPBACK}> vechjeg idijota napule ni vrgnil ven
-gre se pravgotovo za enega najvechjih idijoto ne samo med "astrologom medtem na planeti nasploh
-znani idijoti interneta

RAZUMEM TE x^x :palec:
x:Dx mislim resno, ker delat statisitko zarad tega, da je treba žur naredit nekje drugje, da se boš imel res fino, zarad aspektov, heh, sme mogel res prebrati 3x, če se to res izvaja in trdi x:Dx

<{POST_SNAPBACK}> un dizajn, izgled mi je bil bliž, sam ne bo frke.

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. november 2004, 23:22

Izziv za astrologa pa je ugotavljati, KATEREMU bo to delovalo in kateremu ne. (Zaenkrat sem pri mišljenju, da je to vezano na tip 4. in 9. hiše. Ampak to bo trajalo še par let, da bom siguren v to trditev.

:palec: :palec: Jaz bi po filingu rekla, da maš prav, :palec:

#10 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 11. november 2004, 15:28

Ciao. I comentari li trovi qui: http://puck.dhs.org/iau/articles

vedi su voce SLO* o slo* ....

P.S.

Madona pa Mile Dupor je zhe nekaj druzga. Ciro ni niti blizo in ne bo.

Seveda tudi Dupor velik tega ni vedal, pa je pakleno obvladal PRIMARNE DIREKCIJE, vsaka chast!

#11 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. november 2004, 15:34

[



Madona pa Mile Dupor je zhe nekaj druzga. Ciro ni niti blizo in ne bo.

Seveda tudi Dupor velik tega ni vedal, pa je pakleno obvladal PRIMARNE DIREKCIJE, vsaka chast![/quote]



Seveda Ananta.Dupor je Dupor...ampak sem replicirala ker si omenu,da nekdo ne zna
niti računalnika prižgat x:Dx oz.interneta vključit x:Dx

Račnalnik pa astrologija,razen planeta Uran-a,nimata nič skupnega x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#12 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. november 2004, 16:13

OLA, PRAŠ SE, POD KTER PLANET SPADA KOVINA SILICIJ?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#13 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 29. november 2004, 22:40

Ima kdo tuksj kaj izkusenj s solarnimi povratki?
Dum spiro, spero.

#14 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. november 2004, 07:33

<{POST_SNAPBACK}>Ima kdo tuksj kaj izkusenj s solarnimi povratki?


Glede na to, da pišem KNJIGO o njih in da imam kar nekaj tovrstne literature, se kar moram javiti. Da ne bi bilo nesporazumov, seveda.

Zanimivo pa je, da tega nisi vedela (po vseh raznih sestankih pa tolmačenjih in direktnih vprašanjih meni osebno pa še kakem predavanju v vseh teh letih)... :eek:

#15 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 30. november 2004, 07:48

<{POST_SNAPBACK}>Glede na to, da pišem KNJIGO o njih in da imam kar nekaj tovrstne literature, se kar moram javiti. Da ne bi bilo nesporazumov, seveda.

Zanimivo pa je, da tega nisi vedela (po vseh raznih sestankih pa tolmačenjih in direktnih vprašanjih meni osebno pa še kakem predavanju v vseh teh letih)...  :eek:

Sicer ne vem, po cem sklepas, da nisem vedela...menda sem bila ze nakem tvojem predavanju...je pa res, da mi ni padlo na pamet napisati: Bern daj napis kaj...ze tako me ne maras prevec, kaksen plaz lahko ze zdaj pricakujem...ce ne, pa vsaj katero pikro... :8):

no, pa napis kaj, Bern...
Dum spiro, spero.

#16 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 30. november 2004, 07:56

Aja...se nekaj...menim, da bi slovenski astrologi zelo dalec prisli, ce bi malo vec sodelovali med sabo ne pa da se, po domace receno...jebemo v glavo... x:Ix :inocent:
Dum spiro, spero.

#17 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. november 2004, 09:20

Veš kaj, zdaj te imam pa zadosti. Tvojega sprenevedanja, hinavščine in svinjarije. In bom o tem "jebanju v glavo" rekel naslednje, pa če ti tudi ni všeč:


Pri vsem tem, kolikor si (osebno!, da ne bo pomote) od mene v zadnjih nekaj letih dobila SODELOVANJA, OBZIRNOSTI, ZNANJA, POMOČI IN POGOVORA, je težko govoriti o "jebanju v glavo".

Ko si rovarila proti Astroklubu, a sem šel "čez", in ko si se tukaj znašala nad mano in žalila, a sem se umaknil, ti pa si nato na Astroklubu čisto prijazno (in sprenevedavo, kot da nič ni bilo! - priče so, dragica moja, priče!) vprašala po svojemu horoskopu in tranzitih in še kaj, PA SEM TI ODGOVORIL brez kake zamere - je to "jebanje v glavo"?!

In še - v Sloveniji sem eden redkih astrologov, ki nisem in niti nisem bil skregan z nobenim in nimam prekinjenih stikov z nikomer. Še več, k sodelovanju vabim tudi "konkurente" - primer Mihele, Rože in Armanda na Astroklubu, Adele in Eme na Mavrični, sedaj pride Padežnik, pa par predstavitev v moji lastni reviji - a ne bi bilo boljše, da sem v svoji reviji sam car? zakaj pa mi Tadej piše horoskop, če ga lahko sam? Konec koncev imava velike zasluge (priporočila, mnenja itd.) za njegov sedanji uspeh po medijih tudi midva z Olgo - a ne bi raje v vsak cajteng rinil sebe? Po tvojem moram biti orenk opiljen, da forsiram lastno konkurenco, ali kaj?! In z uredniki časopisov imam zveze jaz in ne Tadej - zakaj torej Tadej? Gotovo je to čudno za nekoga, ki se ne povezuje s kolegi na sceni, ali ne?

Torej ob vsem tem MENI očitati, da se ne povezujem s kolegi, in MENI očitati "jebanje v glavo" - to je pa že višek!

Da pa se TI po vsakem srečanju Astrokluba slišiš s tistimi, ki so odšli sami, ker se niso strinjali z dogovorom, kaj Astroklub sploh naj bo, ker jim ne dovolim prodajati knjige KOLEGOM ASTROLOGOM po oderuških (200 %!) cenah, in ker nočejo plačevati članarine, ter jim poročaš pa ogovarjaš - to se ti zdi pa čisto v redu, kajne?

Sram te bodi, žlehnoba škodoželjna!

In še nekaj, puža - TI NA SLOVENSKI ASTROLOŠKI SCENI ZAENKRAT ŠE NIMAŠ NIČESAR POKAZATI ALI JI KAJ PONUDITI, JAZ PA NEKAJ ŽE. BISTVENA RAZLIKA.

Samo toliko, da se ve, kdo je kdo. (Pa da tudi tile tule na LNF malo vidijo, zakaj sploh gre. Lahko je tukaj izigravati eno vlogo, na Astroklubu pa čisto drugo. Saj drugi za druge ne vedo, kajne? Hinavka!)

:vragec:

#18 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. november 2004, 09:24

Pejte v temo Kdo koga mara...

#19 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 30. november 2004, 12:41

<{POST_SNAPBACK}>Veš kaj, zdaj te imam pa zadosti. Tvojega sprenevedanja, hinavščine in svinjarije. In bom o tem "jebanju v glavo" rekel naslednje, pa če ti tudi ni všeč:
Pri vsem tem, kolikor si (osebno!, da ne bo pomote) od mene v zadnjih nekaj letih dobila SODELOVANJA, OBZIRNOSTI, ZNANJA, POMOČI IN POGOVORA, je težko govoriti o "jebanju v glavo".

Ko si rovarila proti Astroklubu, a sem šel "čez", in ko si se tukaj znašala nad mano in žalila, a sem se umaknil, ti pa si nato na Astroklubu čisto prijazno (in sprenevedavo, kot da nič ni bilo! - priče so, dragica moja, priče!) vprašala po svojemu horoskopu in tranzitih in še kaj, PA SEM TI ODGOVORIL brez kake zamere - je to "jebanje v glavo"?!

In še - v Sloveniji sem eden redkih astrologov, ki nisem in niti nisem bil skregan z nobenim in nimam prekinjenih stikov z nikomer. Še več, k sodelovanju vabim tudi "konkurente" - primer Mihele, Rože in Armanda na Astroklubu, Adele in Eme na Mavrični, sedaj pride Padežnik, pa par predstavitev v moji lastni reviji - a ne bi bilo boljše, da sem v svoji reviji sam car? zakaj pa mi Tadej piše horoskop, če ga lahko sam? Konec koncev imava velike zasluge (priporočila, mnenja itd.) za njegov sedanji uspeh po medijih tudi midva z Olgo - a ne bi raje v vsak cajteng rinil sebe? Po tvojem moram biti orenk opiljen, da forsiram lastno konkurenco, ali kaj?! In z uredniki časopisov imam zveze jaz in ne Tadej - zakaj torej Tadej? Gotovo je to čudno za nekoga, ki se ne povezuje s kolegi na sceni, ali ne?

Torej ob vsem tem MENI očitati, da se ne povezujem s kolegi, in MENI očitati "jebanje v glavo" - to je pa že višek!

Da pa se TI po vsakem srečanju Astrokluba slišiš s tistimi, ki so odšli sami, ker se niso strinjali z dogovorom, kaj Astroklub sploh naj bo, ker jim ne dovolim prodajati knjige KOLEGOM ASTROLOGOM po oderuških (200 %!) cenah, in ker nočejo plačevati članarine, ter jim poročaš pa ogovarjaš - to se ti zdi pa čisto v redu, kajne?

Sram te bodi, žlehnoba škodoželjna!

In še nekaj, puža - TI NA SLOVENSKI ASTROLOŠKI SCENI ZAENKRAT ŠE NIMAŠ NIČESAR POKAZATI ALI JI KAJ PONUDITI, JAZ PA NEKAJ ŽE. BISTVENA RAZLIKA.

Samo toliko, da se ve, kdo je kdo. (Pa da tudi tile tule na LNF malo vidijo, zakaj sploh gre. Lahko je tukaj izigravati eno vlogo, na Astroklubu pa čisto drugo. Saj drugi za druge ne vedo, kajne? Hinavka!)

:vragec:

Dragi Bern!

Dost imam tudi jaz tebe. V vseh pogledih. Ampak, tole, kar se gres tukaj in se kje, pa presega meje dobrega okusa. Ampak tega ocitno ti imas kar nekaj. Mirne duse bi lahko spregledal moj post, kot sem jaz ze nekaj tvojih.

Eno ti pa mora biti jasno. Na teh straneh me zalis javno. Razmisli no malo o tem. Lahko bi komentirala podolgem in pocez, tudi o Astroklubu, pa se bom raje udelezila naslednjega sestanka in ti na stiri oci povedala za kaj gre. O rovarjenju cez Astroklub tudi - upam, da bodo na sestanku prisotne price, ki bodo povedale za kaj gre. Ostalo je, menim, plod tvoje domisljije.

Moj zadnji post o jebanju v glavo ni bil namenjen tebi osebno, ali pac vidis kje svoje ime???
Skratka, tole s tabo ne pelje nikamor. Pojma nimam, kaj se gres in zakaj vse tole proti meni. Naj ti bo na teh straneh jasno nekaj. Dost te imam. Ne bom se vec izogibala tvojim postom. Kaj pa mislis da si, bog slovenske astrologije?!

O hinavscini, ogovarjanju bova pa se kaksno rekla. Ce ne na Astroklubu pa kje drugje!
Dum spiro, spero.

#20 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 30. november 2004, 16:42

:palec: pomirta se, obedva vaju z zanimanjem berem.. .ni treba,da se fulka zmot in oprijemlje navidezni spor; slo.rab več bralnih textov, da se napišejo dovolj razumljive, praktične variante pomenov planetov in aspektov :palec: Mislim,da je brez veze tekmovanje in prerivanje v ospredje in prenašanje kako blatenje Ven zarad kake javne in popularne odgovornosti˝xcrossfingx

.astrologi nj bi bili zgled svojih textov?
.kaj je več moških al žensk astrologinj v slo.?
ni mi vseen,da se trenirate v tem bojevanju, ..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#21 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. november 2004, 23:50

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni ekipa :palec:  :palec:

Ravnokar prebiram knjigo 'Tranziti in Solarni povratki' enega najbolj znanih italijanskih astrologov -Cira Discepola.

Avtor poudarja, da je Mars najbolj pomemben-močen  planet pri solarnemu povratku, vedno malefik in sploh zelo nevaren, če pade v 1., 6., ali 12. hišo :OO!:  :OO!:  :OO!: . Avtor navaja še, da je prav posebno slabo, če natalni ascendent pade v 1. hišo solarnega povratka.

V izogib hudim 12 mesecem, ki sledijo s.povratku (če planeti slabo padejo v odnosu na kraj rezidence, seveda), Discepolo svojim strankam svetuje, da svoj rojstni dan preživijo drugje, v odnosu na svoje stalno prebivališče.
Primer: nekdo, ki bo praznoval svoj rd 26/11 in živi v Piranu, bo v solarju imel Mars v 6. hiši in Saturn v 2. hiši, kar seveda ni dobro. Če pa se bo nahajal na svoj rd (oz dan prej) recimo v Madridu, ali še boljše v Lizboni, bodo planeti v solarju bistveno boljše razporejeni.

Ciro Discepolo se že 35 let bavi z astrologijo in od tega prakticira že 33 let 'usmerjen solarni povratek', 12.000 strank je napotil v drugi kraj na  praznovanje rd-ja.

Kaj menite o metodi? Poznate?



Pozdravljena Ruby

Strinjam se s pomembnostjo kraja kjer živimo, delamo, ljubimo, itn
Znanje, ki ga preučujem - Smeroslovje po zakonu petih elementov, Feng Shuiu in Devetzvezdnem KIju poudarja pomen kraja kjer smo, ravno tako pa tudi smer kraja kamor potujemo - v nekem času.

Tudi sam sem v desetih letih marsikaj izkusil, še več izkušenj pa so mi podali ljudje s svojimi pripovedmi o izletih, potovanjih in selitvah ter njih posledicah. Skratka.
Pomembno je prav vse, predvsem pa menim, da je pomembna naša osebna naravnanost in skladnost z okolico.

Letos je recimo zaželeno, da smo - tam kjer smo. Da se premikamo malo - predvsem v svojem energetskem krogu - ki je približno dvojna razdalja naše vsakodnevne ali vsaj nekajtedenske migracije.

Verjamem, da je človek strokovnjak na svojem področju in zanima me, če je pri usmerjanju svojih klientov pozoren tudi na to, v katero smer jih pošilja, kdaj in kako daleč.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#22 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 30. november 2004, 23:57

Hm, pa si res postavil zanimivo vprašanje, Vojko.. :palec:

Po moje ja, moraš biti na določenih koordinatah, če želiš doseči to...bi pa bilo res zanimivo vedeti...

Astra
Per aspera ad astra

#23 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. december 2004, 00:05

<{POST_SNAPBACK}>Hm, pa si res postavil zanimivo vprašanje, Vojko.. :palec:

Po moje ja, moraš biti na določenih koordinatah, če želiš doseči to...bi pa bilo res zanimivo vedeti...

Astra


Astra

Prav lahko in možno, da so pomembne tudi koordinate.
Še enkrat pa napišem: KDAJ, V KATERO SMER, KAKO DALEČ

Namreč v svetu energije je pomembna smer (poleg lokacije, katere so nekatere znane).

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. december 2004, 12:02

Hmm, ce ne bi dobila namiga, ne bi sla pogledat v to temo, ker zadnje case sploh ne hodim v astroloske teme (ker si ne morem privosciti, to je glavni razlog, pa tud, ker 'lepo laufajo same' oz. je velik sodelujocih, ki dost obvladajo astrologijo, ce ze niso strokovnjaki).

Kot kaze, gresta Oona in Bern drug drugemu precej na zivce (to sem opazila se nekje, v temi mars, kjer pa se je bern tudi javno opravicil ooni). Torej ne vem, ce je se kje kaj, ker kot pravim, ne berem.
Ampak po temle sodec bi lahko se kje kaj bilo.

Iskreno in srcno upam, da bosta to uredila drugace oz. po mirni in normalni poti.

tezko kaj recem, ker ne poznam ozadja, me je pa presenetil bernov izpad, ker ga takega nisem vajena.

Prosim vaju, da pustita te astroscene za sabo in menim, da na TEM pplacu pa res lohk vsi lepo normalno sodelujemo, kot smo ze nestetokrat dokazali.

Mnogi ne bodo pustili sledi, imajo pa kljub temu osvojenega nekaj ali veliko znanja in bodo morebiti pustili sled samo v kakem hvaleznem bralcu, kar je ze nekaj, da ne recem dovolj, saj ima vsakdo najbrz nekoliko drugacne vizije.

Da ne bom kregana zaradi kakrsnegakoli ukrepanja, ker ne poznam dovolj ozadja, mi vidva - in forumovci - svetujta, kaj naj naredimo; naj spregledamo, kot da se ni nic zgodilo in se v prihodnje izogibata komentarjem drug drugega in drug drugemu?
Brisem vajine poste tu?

Skoda bi bilo namrec, da bi imela kasneje slab filing tako vidva kot tudi drugi sodelujoci...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. december 2004, 12:48

Menim, da je za brisanje prepozno. Vsebino postov je prebralo mnogo ljudi, ki so me poklicali... in tudi zakaj, zdaj..naj se ve, kaksni smo in kaksna je nasa druga polovica obraza. V koncni fazi se je zalilo izkljucno mene.
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0