Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Solarni povratek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
170 komentarjev na to temo

#151 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. november 2005, 14:06

Uau, sem najprej mislila, da si mojega lanskega objavil... :eek: x:o)x

Asc. Strelec!!!! x:)x x:)x x:)x
Tale naredi vedno leto, ki si ga človek zapomni za vedno in je v primerjavi z prejšnjim letom prelomno boljše!
Potem imaš na asc. strica Plutkota, ki ti pomaga manipulirati druge in furat vodo na svoj mlin.
Pazi, ker taisti striček ti lahko posuši vse denarne vire ali pa pošteno napolni malho!
Vladar asc. v 10 hiši. x^x A nisi diplomiral pred kratkim?

Uživaj svoje leto! x8Dx

#152 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2005, 14:23

Diplomiral, jap..
a tolk dobr al kaj?? :eek: :eek:
Ja pol pa se leps... x:Dx x:Dx x:Dx
Kwa pa tale veliki trigon??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#153 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. november 2005, 14:29

Sem ti že komentiral po OS (kjer si me tudi vprašal).

B.

xDDx

#154 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2005, 14:36

Najlepsa hvala!!! :palec: :palec: :palec:

Berna za predsednika!! x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#155 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. november 2005, 14:44

Joj tole..
Da poskušam malo sama..in naj me še kdo dopolni oz. popravi.
Ta solar ziher ni brez vzroka v asc. raku...torej - družinske zadevice, vladar luna pa konjunkciji s saturnom.
Ne le, da ne bom kupovala nekaj..ok..razen na razprodajah(daj bog že tisto božičnico, ki jo nekaj omenjajo..) sama sklepam(upam, da ne preuranjeno) neko ohladitev v hiši.
Še jupiter, ki ga blazno cenim, je negativno aspektiran - kvadrat sem,opozicija tja, kvarat na ono stran(kvadrat s saturnom se mi sploh zdi nekam grozen...
osma Š.jev keš...zgleda da neke blazne koristi tokrat od tega ne bo. Bi ga imela, pa ga zgleda ne bo(vsaj ne zato, kar bi jaz želela), deveta tujina...no tole ne vem..moja tujina??Nekega plana ven it jaz nimam..je pa res, da bi tole v tem hipu pomenilo, da bom rinila nekam...za š. ali kaj.
Sonce sploh ne premore nobenega pametnega aspekta, merkur kvadrate z uranom...mogoče bom se pa začela učiti kakšnega jezika..no ja..Venera je ena redkih,ki tvori kaj pametnega..trigon z marsom...bom na tole se obrnila - čeprav spet neke blazne koristi od tega ni pričakovati --je le v kozorogu, saturn pa v konj. z luno.
Pa smo spet na začetku.

Bo treba preživeti zgleda..kakršno koli pač že je..
Bern?? Bi lahko še ti pokukal tole??

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#156 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 14. december 2005, 11:09

Na željo osebe, objavljam chart solarnega povratka, ki je ravnokar štartal;
Prav tako na željo vabim h komentarju :palec:
Fokus osebe je delo in njegova družina.

#157 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. december 2005, 12:01

uff, tole pa bolj malo obvladam... :o|o:

Sem pa si naredila solarca zase...asc na 29 stopinj rib...ja, glih to mi ej trebalo, če bi praznovala v mb, bi imela asc v ovnu

Sonce v konj s saturnom v peti hiši...seveda v raku...
luna v sedmi v teh...v opoz z marsom v prvi...huh, že slutim, da tole ni kaj dobrega...bum tras bum...v partnerskih odnosih

venera v levu v konj z merkurjem...oba pa v opoz z neptunom...bluzzzzzzzzzz...je pa zato venera v trigonu s plutonom...

in jupiter v sedmi v trigonu z neptunom...mal bomo sanjali,kaj vse bi, pa nič ne bomo... :o|o:

Astra
Per aspera ad astra

#158 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. december 2005, 09:37

Malo bom probala tole komentirat.
Luna z marsom v biku - 4,hiša..ter krasni kvadrati s sturnom v 7.
Asocira me tole na kup prepirov, ki bodo za ziher še dolgo trajali...in neko ohladitev v partnerskem odnosu..povazano tole celo s kvadratom jupitra v 10- bi prevedla..takole...delo bo trpelo, ker bo babncia doma tečna

zakaj je sonce s plutonom na čelu v 12..tudi ne vem..če ja kaj dobrega tole..tvori pa trigon s saturnom..v bistvu sonce ni slabo aspektirano.
Skratka burno družinsko življenje bo imela tale oseba.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#159 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. januar 2006, 17:08

Na željo osebe, objavljam chart solarnega povratka, ki je ravnokar štartal;
Prav tako na željo vabim h komentarju :palec:
Fokus osebe je delo in njegova družina.

Tole sem nekako spregledal.

Ne glede na to, ali gre za Placidusa ali Kocha, bo avgust te osebe blazno težak, za ubit se bo. Bi bilo zanimivo vedet tudi natal pa postavit celo zadevo v Kocha. Potem bi se dalo zadeve precizirati.

x:)x

#160 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 29. januar 2006, 17:28

Letos imam v solaru Marsa na Asc. Lani pa Plutona. Oba prihajata iz 8. natalne. sami pufi..finance.. xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#161 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. januar 2006, 17:42

Hm, če je to solar 2005/06, potem je ta stvar že mimo (če je Mars res na ASC). Julija ali eventualno avgusta.

Da je pa neprijetno, pa verjamem. Mars iz osme, bljać.

x:)x

#162 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. januar 2006, 09:31

Letos imam v solaru Marsa na Asc. Lani pa Plutona. Oba prihajata iz 8. natalne. sami pufi..finance.. xrolleyesx



xrolleyesx A ne bi blo isto, če bi prihajal mars na ASC iz druge??? Taki že tko vse zafučkamo, kva pa je poj?

#163 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. januar 2006, 09:53

Hm, več ali manj bi bilo podobno, samo če bi prišel iz druge, bi v glavnem pomenilo, da gre za "lasten denar, ki ga ni oziroma ki dela probleme" (recimo, da ne dobiš plače oziroma imaš razdano že vnaprej, da ti tudi za zobotrebce ne ostane), če pa je iz osme, gre pa za položnice, pufe ali pa partnerjev denar, odvisno od osebe in situacije.

Tako nekako.

xDDx

#164 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. januar 2006, 10:18

..Bern, kdaj bos mel predavanje o solarcih???Mene tole blazno zanima.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#165 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. januar 2006, 10:27

Hm, glede na to, da sem to izvedel že lani spomladi (kot delavnica), nisem kaj dosti razmišljal o tem, če pa bo interes, bomo napravili pa še letos spomladi. Samo pred aprilom težko verjamem.

Pa še - ne bo predavanje, ampak delavnica, ker je neprimerno bolje, da si udeleženci prinesejo charte (narejene tako, kot se bomo zmenili, zato da bo lažje) in potem delamo na kupu chartov, da se zadeva "usede". Ker če v par urah skupaj pogledamo in prekomentiramo dvajset chartov, je nekaj drugega, kot če v uri in pol povem sistem, potem pa kakor kdo. Se mi zdi.

Čisto mogoče, da se bomo šli to, zakaj pa ne.

xDDx

#166 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 30. januar 2006, 10:34

Daj me na seznam, Bern.

Astra
Per aspera ad astra

#167 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. januar 2006, 10:36

...evo 2 slusatelja ze imas!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#168 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. januar 2006, 10:58

Še štirje, pa bo v redu. Ker se bomo šli v majhni ekipi, ne pa v kakšni gužvi, kjer se vse informacije sproti izgubijo.

xDDx

#169 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. februar 2006, 16:58

Položaj Sonca lahko določamo natančno. Potemtakem pridobimo nekaj kot 270 stopinj, kar je standardna napaka pri Solar Fire ali podobnih igrač. Solarni Return za U.S.A. sem objavil v PDF formatu.

#170 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 25. februar 2006, 10:22

Izbira mesta je ok, geomantijski, pravzaprav geomantijske figure so že konstelacije in zvezde. Osebne moči moramo imet pri izbiri. Ko imamo osebno moč, mesto je manj pOMembno. Zdi se kot paradox. V praxi ne bo pomagal fungsuey ali lokacijski horoskop, geomantija in podobno če nimaš O5ebne moči. Če bi imel O5ebne moči ti ne bi rabilo nič. In spet okol...

#171 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 25. februar 2006, 11:10

Izbira mesta je ok, geomantijski, pravzaprav geomantijske figure so že konstelacije in zvezde. Osebne moči moramo imet pri izbiri. Ko imamo osebno moč, mesto je manj pOMembno. Zdi se kot paradox. V praxi ne bo pomagal fungsuey ali lokacijski horoskop, geomantija in podobno če nimaš O5ebne moči. Če bi imel O5ebne moči ti ne bi rabilo nič. In spet okol...


Hvala, za tole :palec:

Lp. M x:)x
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0