Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magnetno resonančni sistem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
108 komentarjev na to temo

#26 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. november 2004, 03:15

Uuuh madona to so resnično majhne jakosti.
Ja sam ka mali pao s lipe

#27 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 21. november 2004, 17:23

Odvisno za koga rabiš te frekvence in kako jih uporabljaš. Lahko trdim, da te frekvence prav lepo delujejo in rezultati so tudi temu primerni. xsrcx
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2004, 17:37

<{POST_SNAPBACK}>Uuuh madona to so resnično majhne jakosti.

Da pride do interference, na potrebuješ velikih energij, ampak zadošča že šibka vibracija v mnogokratniku valovne dolžine nihajočega telesa. S to metodo lahko rušiš tudi nebotičnike. :eek:
Pri celici gre za to, da jo spraviš v resonanco z izvorom valovanja in v interferenco in jo na ta način enostavno treseš, kar povzroči, da se elektroliti v njej dobro premešajo z organskim gorivom v njej in lahko presnova zopet steče nemoteno. x:px
Navadna fizikalna kemija na mikronivoju pač x:Dx x;)x
Seveda jo pa lahko treseš do onemoglosti, pa ne bo nič pomagalo, če tam elektrolitov ni xrolleyesx

#29 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 21. november 2004, 17:45

Stane,hvala za razlago x!x xsrcx ........treba je paziti pri jakosti, ker imajo nekateri zelo hitro reakcijo.

......treba je pa zraven piti zeloooo veliko vode, pa ne naenkrat ampak velikokrat po malem.....ko delam terapijo mora vsak popiti kozarec vode pred ležanjem na blazini in potem ko konča (da se telo očisti strupov in odmrlih celic) x!x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2004, 17:55

<{POST_SNAPBACK}>Stane,hvala za  razlago  x!x xsrcx ........treba je paziti pri jakosti, ker imajo nekateri zelo hitro reakcijo.

......treba je pa zraven piti zeloooo veliko vode, pa ne naenkrat ampak velikokrat po malem.....ko delam terapijo mora vsak popiti kozarec vode pred ležanjem na blazini in potem ko konča (da se telo očisti strupov in odmrlih celic) x!x

No, vidiš, daješ jih v pralni stroj x:Dx
Če bi pa v tej vodi, ki jo pijejo, bil tudi pravi detergent, bi se pomladile do nedolžnosti x;)x

#31 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 21. november 2004, 17:57

dej Stanko razloži, kako bi tvoja sol "pasala" tukaj zraven x:px ......sej verjetno je lahko zanimiva kombinacija :eek:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2004, 18:11

Vsi pralni praški so elektroliti, za človeško telo je najboljša marka pač zdrava sol x:Dx
Kako, narediš pač fiziološko koncentracijo, cca 1%, tako, kot je tudi v krvi, ki potuje skozi celice, ko jih treseš x:Dx
Učinek pa lahko zmeriš tudi s Kirianovo kamero, na spremembi aure x;)x
Nino že ve nekaj o tem x:Dx

#33 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 21. november 2004, 18:49

po tvojem je treba potem celice tudi oprati in ne samo tresti :o|o:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2004, 18:52

Saj s tem, ko jih treseš, se od znotraj, tam, kjer poteka izgorevanje, tudi dejansko pereš, ko povečaš pretok krvi in krati stresaš vsebino.

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. november 2004, 17:05

Candy, povej mi ali moraš frekvenco kaj spreminjati glede na pacijenta ali pa so parametri fiksni :8):

#36 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 22. november 2004, 21:23

Jst sem naredila cca. 20-30 terapij z bio resonanco...rezultat-NIČ ! Zgleda da men to ne odgovarja, al kako si nej to razlagam?! :?:

#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. november 2004, 21:31

Zelo enostavno, prazen vrč lahko treseš, kolikor hočeš, pa ne bo nič ven padlo. Če to prevedeš na magnetno resonančni sistem, to pomeni, da ti verjetno primanjkuje mineralov v organizmu, predvsem železa. :sori:

#38 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 23. november 2004, 22:37

<{POST_SNAPBACK}>Candy, povej mi ali moraš frekvenco kaj spreminjati glede na pacijenta ali pa so parametri fiksni :8):

Za vsakega posebej se nastavi frekvence, upošteva se ura (zaradi biološke ure organov), starost stranke in seveda odvisno od zdravstvenega stanja oz. diagnoze.

Shaya, žal mi je, da ni bilo nobenega rezultata z bio resonanco, jest zaenkrat nisem imela še nobene nezadovoljne stranke v zvezi z magnetno rasonančnim sistemom(MRS), velikokrat pa (seveda v dogovoru s stranko) zadeve pospešim z dodatnimi terapijami, ker moraš na MRS hoditi redno in daljše časovno obdobje, zato je najbolje, če si stranka lahko to privošči in ima napravo doma vsak dan na razpolago.

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#39 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. november 2004, 23:01

<{POST_SNAPBACK}>[color=blue]Za vsakega posebej se nastavi frekvence, upošteva se ura (zaradi biološke ure organov), starost stranke in seveda odvisno od zdravstvenega stanja oz. diagnoze.

To te sprašujem zato, ker je kljub vsemu ravno železo najbolj dovzetno za magnetno nihanje, saj se s tem namagneti in nosi energijo s seboj, ki se pozneje skozim indukcijo sprošča v obliki toka elektronov, elektriko, ki polni akumulator človekove biobaterije. Zato predpostavljam, da je manjši ali večji uspeh tvoje metode zelo odvisen od vsebnosti železa v hemoglobinu, oziroma v krvi, to pa je zopet odvisno od kislo bazičnega ravnotežja, ki ga v organizmu vdržujejo ravno elektroliti zdrave soli.
Torej, tako kot želim dopovedati vsem zdravnikom in zdravilcem, predlagam tudi tebi, da svojim pacijentom priporočiš biodieto kot vzporedno sredstvo za uravnoteženje ravnovesja v organizmu, če želiš pacijente res ozdraviti, ne le zdraviti. Na videz si boš morda res zmanjšala obiske, ker zdravi ljudje te več ne bodo potrebovali, toda dober glas seže v deveto vas in boš imela v resnici pacijentov več, ne manj, le stalno novi bodo. x;)x

#40 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. november 2004, 23:09

<{POST_SNAPBACK}>Da pride do interference, na potrebuješ velikih energij, ampak zadošča že šibka vibracija v mnogokratniku valovne dolžine nihajočega telesa. S to metodo lahko rušiš tudi nebotičnike. :eek:
Pri celici gre za to, da jo spraviš v resonanco z izvorom valovanja in v interferenco in jo na ta način enostavno treseš, kar povzroči, da se elektroliti v njej dobro premešajo z organskim gorivom v njej in lahko presnova zopet steče nemoteno. x:px 
Navadna fizikalna kemija na mikronivoju pač x:Dx  x;)x
Seveda jo pa lahko treseš do onemoglosti, pa ne bo nič pomagalo, če tam elektrolitov ni xrolleyesx

Ne interferenca ampak resonanca se temu pravi. Veš je razlika med interferenco in resonanco. Resonanca je tista ki ruši, interferenca dela motnje. Tesla je delal te poskuse v Manhattnu kjer naj bi z zelo majhno napravico povzročil na neki visoki stavbi potres po 4 stopnji Richterjeve lestvice. Nobeden ne ve kaj in kako mu je to ratalo. Domnevajo pa da je bilo to na podlagi magnetne resonance.
Ja sam ka mali pao s lipe

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. november 2004, 23:12

Seveda, najprej jo moraš zmotiti, da začne resonirati. Velja za nebotičnike, kot za ženske x:Dx

#42 galaksija

galaksija
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 24. november 2004, 23:15

pozdrav vsem x:)x
glede mojih izkusenj z terapevti bi rekla sledece....dôkler ne probas nic ne bo....nic ne bos dal nic dobil.Sama sem zelo skepticna glede nasih terapevtôv, vseh takih in drugacih imenovanih alternativcev, lahko pa potrdim, da sem v kratkem naletela na terapevtko katera mi je dala vec kot sem pricakovala in sem bila zelo zadovoljna....po prometni nesreci sem se cutila cisto "zastekano" in sedaj ko sem bila pri njej na 5 terapiji se pocutim cisto drugace....sprosceno...bolecin ni pri hoji in tudi manj sepam.....res mi pomaga in rada bi se ji osebno in tu na luninem netu zahvalila...hvala ti za vse tvoje terapije do sedaj in hvala ti da si mi pokazala kaj pomeni tvoja pomoc. :palec:
Delala mi je akupunkturno masazo brez iglic po Penzlu, Bownovo terapijo in poseben pristop masaze mojega telesa in v meni je prebudila prave energije in optimalen pretok energije v telesu. Se vedno bom hodila k njej in vsem katerim bi zelela zdravja in boljsega pocutja bi jih napotila k njej.
Oglasite se tudi na Ezofestu v soboto in nedeljo v Lj v OS Moste Polje tam bo imela svoj predstavitveni prostor in tam se vam bo tudi osebno predstavila.
Jaz jo bom sigurno obiskala.
Pozdravcek vsem x:)x

#43 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 25. november 2004, 10:28

<{POST_SNAPBACK}>To te sprašujem zato, ker je kljub vsemu ravno železo najbolj dovzetno za magnetno nihanje, saj se s tem namagneti in nosi energijo s seboj, ki se pozneje skozim indukcijo sprošča v obliki toka elektronov, elektriko, ki polni akumulator človekove biobaterije. Zato predpostavljam, da je manjši ali večji uspeh tvoje metode zelo odvisen od vsebnosti železa v hemoglobinu, oziroma v krvi, to pa je zopet odvisno od kislo bazičnega ravnotežja, ki ga v organizmu vdržujejo ravno elektroliti zdrave soli.
Torej, tako kot želim dopovedati vsem zdravnikom in zdravilcem, predlagam tudi tebi, da svojim pacijentom priporočiš biodieto kot vzporedno sredstvo za uravnoteženje ravnovesja v organizmu, če želiš pacijente res ozdraviti, ne le zdraviti. Na videz si boš morda res zmanjšala obiske, ker zdravi ljudje te več ne bodo potrebovali, toda dober glas seže v deveto vas in boš imela v resnici pacijentov več, ne manj, le stalno novi bodo. x;)x


Stane, pridi kdaj v Šempeter pri Celju v mojo ordinacijo, da vidiš, kaj vse se tam dogaja in ne pozabi prinesti s seboj soli in lahko kaj skombinirava :eek: ......zakaj pa ne.....jest sem za vsako stvar, ki lahko koristi mojim strankam x:px Ali pa pridi na Ezofest x;)x

Galaksija :palec:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#44 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 25. november 2004, 17:13

No candlelight ti si pa blizu doma....a je tvoja ordinacija zraven rdečega kafiča? Sem že videla da se tam neki alternativnega dogaja x;)x

Stane , glede železa in praznega vrča... Ne vem če to kej pomeni ampak nikol nisem mela kakšnega primankljaja v telesu, vsaj ne po krvnih testih..
Lahk pa da je problem v kislo bazičnem ravnovesju..moja terapevtka je namreč skoz govorila da sem preveč zakislinjena in da je to zelo ugodno okolje za glivice....Kaj predlagaš? Ne bi rada spet hodla na bioresonančne terapije bi ša probala kakšno dieto . xflowx

#45 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2004, 17:44

<{POST_SNAPBACK}>No candlelight  ti si pa blizu doma....a je tvoja ordinacija zraven rdečega kafiča? Sem že videla da se tam neki alternativnega dogaja x;)x

Stane , glede železa in praznega vrča... Ne vem če to kej pomeni ampak nikol nisem mela kakšnega primankljaja v telesu, vsaj ne po krvnih testih..
Lahk pa da je problem v kislo bazičnem ravnovesju..moja terapevtka je namreč skoz govorila da sem preveč zakislinjena in da je to zelo ugodno okolje za glivice....Kaj predlagaš? Ne bi rada spet hodla na bioresonančne terapije bi ša probala kakšno dieto . xflowx

Saj to je enako, če ni kislo bazičnega ravnotežja, se tudi železo iz hrane ne more resorbirati v kri. Seveda tako naravnost tega na testih ne vidiš, gotovo pa imaš železo na spodnji meji, ph krvi pa blizu 7.
Če te kaj trese tudi statična elektrika, imaš suho kožo, beli tok, alergijo, si malo pretežka ali kaj podobnega, si gotovo že nekoliko "podsoljena".
Toda, že tri leta to ni več nič strašnega x;)x

#46 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 25. november 2004, 20:51

<{POST_SNAPBACK}>No candlelight  ti si pa blizu doma....a je tvoja ordinacija zraven rdečega kafiča? Sem že videla da se tam neki alternativnega dogaja x;)x

ja, bo držalo x;)x .....dobrodošla :2src: xsrcx
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#47 galaksija

galaksija
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 25. november 2004, 21:38

Pozdravljeni
kako ste???
Se opravicujem za vceraj ko sem se toliko hvalila in vas vabila na ezofest.
Pod prvo Ezofest je nekaj lepega je nekako festival vsega kar se zadeva zdravljenja in alternative....bo v OS Moste Polje in bo potekal od 27.-28.11.2004 bilo bi lepo da si vzamete cas zanj...kar se tice mojega terapevta...je pa Ga Tanja Valjavec, terapevtka katera mi je zelo pomagala pri mojih tezavah....se posebaj ko sem pred kratkim dozivela prometno nesreco. Lahko se ji zahvalim za njeno skrb in njen pristop do mojega zdravljenja. Je cudovito bitje z velikim znannjem in potencialom tako, da se ji zahvaljujem in obenem popravim napako pri obvestilu, da je delalna meni masaze in akuputuro brez iglic, kar se tice Bownovnega tretmaja pa se izobrazuje in mi ni mogla to terapijo izvajati izvajala mi je druge prilagodljive masaze da mi je olajsala tezave.....prej sem precej sepala...sedaj pa je sepanje do 40% manj....to je vidno pri moji vsakodnevni hoji.
Menim, da je terapevtka upravicena pohvale in se ji zahvaljujem za njen dosedanji trud.
Njena profesionalnost pri delu je visoka in tudi sama je oseba kateri je vredno zaupati svoje tezave.
Hvala ti Tanja!

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 09:01

Sem tole nasla...
Danes je naneslo, da grem na tole. xDDx
zadnjic je frendica omenjala, ce bi me zanimalo, pa me kar je, kolikor sem si pac laicno to lohk predstavljala, no danes pa je D day in me je kar prejle presenetila.

Zanima pa me, ali -glede na to, da sem zasledila, da 'zdravi vse kar je potrebnega v telesu'- ne prihaja potemtakem do kakih reakcij, ce spodbudi tele procese??

Sicer pa se javim oz. 'porocam', ko se vrnem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. maj 2005, 10:03

komaj čakam poročilo x:px

me pa zanima, kaj bi imel nosorog za povedat na to temo
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#50 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. maj 2005, 10:13

mene tud zanima poročanje!
Kje pa ma Candlelight to v Šempetru, pa pogoji še vedno taki? :eek: :inocent:
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0