Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magnetno resonančni sistem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
108 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 12:51

Hudo, ful dobr, punce!!! x8Dx x^x :palec:
Navdusena sem (sem ze nekaj v dnevniku, pa bom se tu).

To je tak masazni aparatek, ki gor stopis, zgleda kot kaksna tehtnica pri dohtarjih... in ima tko kot one natikace ki stimulirajo tocke... in pol ti shopa tole cez noge do gor...
Zelo mocno se mi je zdelo v zacetku, pol pa ugotovis, da se lohk premikas in stimuliras pac tiste tocke, ki zelis oz. se ti zdi potrebno.
Dbest je, ko prav cutis meridiane in potek... odstekan, fajn filing...
najprej torej stojis par minut (nimam obcutka, jaz sem se ufurala, da z onim nekim morskim skuterckom se rolam po morju xDDx), pol sedis, pol pa se roke das gor...
In se mal premikas, pa ti drugje pol shopa energy.

nekaj ti izmeri v zvezi s prekrvavitvijo, ce imas dobro... in je hecna napravica, in ti jo da na noge in je notri taka rdeca tekocina in take pikice, ki najprej mirujejo in jih ne vidis, pol se pa razburka ono in zacejo shopat. S totalno naglico, cist noro in odstekano za videt.
se bolj pa, ko vidis, da pri enih pa kar miruje... kljub temu da oba stojita na enakem aparatu...
eni nic ne cutijo 'do gor', jaz sem v licih in oceh cutila 'trepetanje', ampak prijetno, taka super blaga masazica.

Navdusena sem! x^x :palec: xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. maj 2005, 12:58

tole je dbest slišat, marsa. a prav tako se čuti? noro!
ker ne vem če sem sledila temu od začetka: kje pa to delajo in kakšna je cena ?
na kaj vse vpliva? al sam na nek način pošlihta in uravnovesi energije in pretoke po meridianih?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:05

Upam, da vidi tole tudi tai-chi, ki se je z mano mal zadebatirala v dnevniku, da ne bomo zdaj kar vsega na obeh koncih (ampak tja sem HOTLA tud porocat - nenazadnje se mi kaj tacga ne zgodi vsak dan - hehe, zdaj se mi bo, se 6 dni x:px - no med vikendom najbrz ne).

Ja... To v bistvu ni tko, da ti tja to hodis - to je sam zdaj, ko je predstavitev.
Jaz nisem cist stekala tega, sem mislila da je 1x in ciao, pol si pa kao placujes, sem se za mamo narocala, ker bo imela r.d.
V bistvu pa prodajajo prav aparate, in bojda sploh niso tolk dragi, kar dosegljivi, nisem pa ziher, se bom jutri pozanimala.
In tud, kaj in kako...

Saj ne skrbite - bom dala kak info kam... ker sem sama sprobala in sem zadovoljna in clo navdusena...

ena je rekla, me zanima kaj bo rekel Nosorog... verjamem, stekam... tud jaz mu bom hvalezna za mnenje, ce ga bo podal (ce ga se ni nikjer), mi je pa dost vseeno, kaj kdo rece ZDAJ, PO TEM, ko sem SAMA sprobala zadevo.

Torej - lohk mi ne vem kdo utemelji znanstveno, zakaj astrologija ne more delati..
ja, ja, ok.
MENI dela. xyesx x;)x
... in se zdalec nisem edina... ;) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:21

kaj mam se kaj za povedat? vtisov?

npr. da sem se pocutila podobno kot ko sem delala v trgovini s kristali... kar gomazelo je od energije, ki pa je eni niso cutili, spet druge pa je bolela glava ali so rekli, joj kar v glavi se mi vrti, kako lohk zdrzite, jaz pa sem rekla, super je! x8Dx

Razmisljam dalje... zakaj pa to ja, necesa drugega pa ne?
zelo preprosto, sem ravnokar postekala; v bistvu ne gre za dodajanje necesa, ne mores postat odvisen, je premocno, telo ti samo pove...
Nimas energije drugega, v motecem smislu - nihce ti ne diha za ovratnik ipd.... v bistvu se prepustis, je kot bi plesal ali plaval ali z uzitkom telovadil, sam mal *drugac*... v bolj mirujocem stanju. xDDx

nekomu verjamem da je neprijetno, ker kar stresa tole... sam ni nevarno in ni... grozno ali pa da bi se kaj za hip ustrasil... mene je bilo 'strah' sam tolk, ker sem bila tolk sproscena na onem vsem tresenju, da lohk bi bila pa polozhena pravzaprav pa tud vodoravno v prostor, ce bi si tako zamislila... ... edina 'bojazen' mi bi torej bila, da bom od same sproscenosti kar padla... kot da bi hotla zaspat, v enem takem pred-stanju spanja... ko vidis nenadoma nekaksno prelsikavo sebe vkljucno s svojo auro... skratka, me sploh ni bilo, nekako, sam moji meridiani so bili... tezko opisat tole...

en tak... 'pra-filing' - kot ves, ko slisis kita, da je to kit, ker ne more bit nic drugega... kot en tak vesoljni ohm, ki ga proizvaja zrak, pa valovanje morja... no, to cutis... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:25

<{POST_SNAPBACK}>
en tak... 'pra-filing' - kot ves, ko slisis kita, da je to kit, ker ne more bit nic drugega... kot en tak vesoljni ohm, ki ga proizvaja zrak, pa valovanje morja... no, to cutis... :)

:palec:

#56 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:33

super! marsa, hvala za opis. pa res bom vesela dodatnih informacij. me je nekako pritegnilo tole.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#57 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:34

xcivx orgazmični opisi x:Dx kak da ne bi prtegnilo x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#58 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:37

ja super :palec:

Ja seveda to je to, samo na litijski imajo tak sistem, da lahko hodis pac zastonj, 7 terapij, lahko se zmenis da ti dajo se sedem, sploh ni panike, ker so ful prijazni.

No gre za aparat kjer so zdruzena delovanja kitajske tradicionalne medicine (aparat je iz kitajske) in sicer akupunkture, refleskne masaze in stimulacija meridianov.
aparat izvaja enakomerno krožno masažo hrbtenice, mišic, energijskih kanalov in refleksnih toč, s tem pa se vzpostavi ravnovesje YIN in Yang, vpliva na prehodnost energije in misice se sprostijo.
- Potem stimulira življenjsko aktivnost notranjih organov.
- poteka notranje čišenje organizma (ožilje se čisti, kjer se odlagajo snovi)
- Napolni organizem s kisikom in pospešuje življenjsko delovanje celic
- na limfo vpliva, ker izboljša njen obtok
- pomoc pri znizanju telesne teze in stimulira prebavo in vpliva na presnovo prav tako!
- ugodno na splone funkcije, ker stimulira energetski kanal in refleksne cone
- ravnotezje vegetativnega zivčnega sistema
- izboljsa imunski sistem

Pol pa razlicni polozaji (al stojis, sedis ...) na tem aparatu pac vplivajo na nekaj. Na stenah pa majo slikce akupunkturnih tock in po koncani terapiji pogledas kje mas tezave, ker na teh tockah al boli, srbi ... lahko pa mas tudi druge reakcije (vrtoglavico, slabost, kaselj, srbenje ...)
Ponavadi sem sla iz sluzbe tja, prisla sem vedno s tako cudno glavo, od tega racunalnika in zaprtega prostora, ma takoj se mi je glava zbistrila, ful sem se pomirila in blazno dobro sem se pocutila aha pa ful energije sem mela. spala pa ko ubita in z lahkoto zjutraj vstala. Prebava pa je delala 100 na uro. Sam po prvi terapiji so me pa drugi dan ful noge bolele, pa lacna x:Dx .
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 14:05

<{POST_SNAPBACK}>imajo tak sistem, da lahko hodis pac zastonj, 7 terapij,

saj, a nisem rekla?? xnckrivx?
sory, semm mislila da sem rekla.

ja, vec povem jutri... dons so me prakticno odvlekli tja (ne saj prej 1x sem se ze strinjala, da ja, da bi sla *nekoc enkrat* ...) in mi ni bilo cist jasno vse skupaj.
No zdaj bom s se bolj odprtimi cuti tole... ker vem, kje bi mi sedlo kaj dlje se pomudit pa tko... pa tko... zdaj bom lazje peljala tisti *skutercek*, ko ze *obvladam*, se mi ne bo treba obremenjevat z... kaj jaz vem cim vsem.. :D

fajn da si vse tole podala! :palec:

Ja, jaz tud nekam lacna, zdaj glih jabuk jem. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 15:12

<{POST_SNAPBACK}>xcivx orgazmični opisi x:Dx kak da ne bi prtegnilo x;)x

x:Dx :inocent: x:Ix
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. maj 2005, 16:22

ja, cena aparata je cca. 140.ooo SIT. Vse se lahko kupi na vec obrokov.
Masazni PAS, ima ceno cca. 36.ooo SIT.
Rocni masazni aparat ima isto ceno.
potem je se blazina za celotno telo (das recimo an poslo) in nadmega kulski ledvicni maser... :)
ce koga zanima, naj mi sporoci! mu nardim prezentacijo na domu z 2 aparatoma (pas in rocni masazno zdravilni aparat; v ljubljani). Sicer pa vabljeni na 7 brezplacnih, poizkusnih terapij!
jst blazine se nisem probal, kr nisem jo no, pa bi jo lahk. PAS mi je mega in sem ga itak ze kupu!! :palec:
rocni je fajn! in tut pase. taveli je itak bomba!! :palec: ledvicni pa me spravlja v smeeeeh!! x:Dx x:Dx ledvicno hrbtni je super! :palec: :palec:

#62 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 12. maj 2005, 16:43

Kot sm že omenla v dnevniku...sm delala v takem centru, če koga kaj zanima al pa rab kartico...čeprov zdej niso več obvezne...nej pove! x;)x

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 19:50

ja zanima nas vse zivo, kar govor, saj si TI dvojcek. x:px x;)x

aja, thanx Free! :palec:
(haha ti jasno ze vse ves in vse ze imas na broju prvi, snobek jedan levoslav xDDx x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2005, 20:37

Nekaj bi vas prosila - ziher kdo ima ali pa je videl kje na netu, pa naj da pliz link - namrec tole shemo... hm... joj ne najdem ta hip pravega izraza... ono... hm - *legendo* refleksnih con na stopalu... :8): Bi bilo dbest imeti to tu, pac, na enem mestu...
Saj so sicer tud tam na steni.

... bilo nas je recimo... hm, kaki 4 smo bili ali nas je bilo morda 5...
ena gospa je bila zelo debela in se ji je zelo mudilo (kot se navadno meni)... in je malo sopihala, zivcno pogledovala na uro, se skor clo mal pritozla bolj na glas, da je mal manjkal, da ji nisem rekla, joj gospa, saj bo, no... :)
nekomu je besno ene 2x ali 3x zvonil mobi (nad naglas)... pa me zacuda sploh ni zmotilo... ko sem 1x 'in', me nic ne odvrne in ne zmoti... tezje se je spravit k... ce je kaj tacga... ce pa ze plavas not v tistem stanju, pa je bilo nekaj oddaljenega, ni imelo zveze z mano sploh....

Bila sem skoz pozorna na dihanje, da kar najvec odnesem od seanse... vse sem imela skoz v pravih linijah, da je res optimalno.

Super izkusnja.
zdaj sme pac navdusena, ko sem bila prvic in tko, sem se vsa vneta in zagreta... a ne dvomim, da bom po 7 dneh prav tako navdusena.
Tako da - zelo priporocam. xyesx :palec:

Porocam pa tudi o vsem podrobneje (ne bi rada nekaj iz glave govorila na blef).... tele cifre in ostalo... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. maj 2005, 23:10

- vir -
Objavljena slika

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. maj 2005, 23:15

- vir -
Objavljena slika
Objavljena slika

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2005, 07:13

dbest, najlepsa hvala Free! x:Xx :palec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. maj 2005, 08:15

to je krivica, zares :C: (kalimero x:Dx )...zakaj mora bit vse v lj :vragec: ...pa ne morem se vsak dan vozit gor....free, hvala za opis. se mi je kar zdelo, da mora bit teh napravic več.
a to pomeni, da je tista zadeva, ki jo je sprobala marsa u bistvu namenjena za celo telo, ostalo pa bolj po koščkih? no, moja dvojčevska radovednost je čist našponana... x:px

pa res, dokaj orgazmičen opis, marsa x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. maj 2005, 10:00

Ma v bistvu ti ta aparat nudi refleksno masažo, akupunkturo, akupresuro in magnetno terapijo. Poleg tega ti v telo dovaja desno sučno energijo, kar pomeni, da se ti začne kri sukat v smeri urinega kazalca in ti s tem čist stene žil! Zato je obvezno, da pred in po terapiji piješ, ker se ti svinjarija odvaja čez urin.....med temi terapijami bodite pozorni na urin, ki bo temnejši - dokaz, da grejo strupene snovi ven!

Poleg tega ti aparat v telo dovaja v telo dnevno količino kisika, potrebno za zdravo življenje. To se pokaže pri reakcijah, ker gre kisik tja, kjer je pomanjkanje in potem te tam lahko boli nekaj časa....ni nč groznega!

Reakcije so pri povprečno zdravih ljudeh več ali manj samo pozitivne, slabe so le pri bolnih ali ljudeh, ki imajo stare poškodbe...

Reakcije: bojša prebava, boljši spanec, boljša prekrvavitev, več energije, na splošno boljše počutje, ublažitev bolečin, celo več kondicije....

Dost za enkrat! x;)x

Lohk me tud kej konkretno vprašate o položajih al pa karkol...se bom potrudla odgovort! x:Ix

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2005, 10:03

<{POST_SNAPBACK}>.....med temi terapijami bodite pozorni na urin, ki bo temnejši ..

ja, je spesl opozorila na to, tako da sem bila presenecena, da je bil moj urin enak kot vedno, bister, normalen. Nic temen in brez vonja (ki je tud rekla naj bi bil mocnejsi).
Cudno v bistvu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. maj 2005, 10:06

<{POST_SNAPBACK}>ja, je spesl opozorila na to, tako da sem bila presenecena, da je bil moj urin enak kot vedno, bister, normalen. Nic temen in brez vonja (ki je tud rekla naj bi bil mocnejsi).
Cudno v bistvu.


Se prav, da nimaš zapacanih žil....lahko da bo pa kasneje, po parih terapijah! Odvisno, kaj ješ, če se gibaš....to pa vse zdravo ti delaš, kokr vem, tko da ne more glih oranžn bit! x;)x

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2005, 12:15

Oj, ja, danes sta bila druga dva, par, in taka guzva, da se nisem nic pozanimala, sem pa srecala v bistvu eno od 'shefic', ki se poznava iz srednje shole in sem rekla, naj me kontaktira. :palec:

Je rekel, ko sem ga tole vprasala, da se bo najbrz po parih seansah tole zgodilo z urinom.
No, morda... prav oranzen najbrz res ne bo, zapackanih zil kot kaze nimam (ker je vceraj ono ful sponalo in vse je bilo dbest - pri enih se je sam zgoraj pa spodaj dogajalo, pri meni pa je po celi oni *epruvetki* shopal), ne zivim pa spet tako zdravo, kot si morda mislis.
Ampak cist dovolj. Zame. jaz velik prenesem, ker trdim, da je vse v glaqvi in najpomembnejsa je osebna moc in torej krepak imunski sistem.

Pravzaprav sem razmisljala, da morda pa sploh ne rabim tega - al pa ne se.
ker kaj?
Saj to (masazo meridianov itd.) si ze z meditacijo furas, z jogo ze lohk, sam seveda ne v teh dozah v takem cajtu kratkem.

Aja, to da se skoz poudarja da je treba ful pit, je sicer koristno, vendar pa povsem odvec, ker si itak skoz zejen. Itak. Brez tega ker kao ves, da mors vec pit... preprosto MORAS pit skoz. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2005, 13:41

<{POST_SNAPBACK}>
Pri celici gre za to, da jo spraviš v resonanco z izvorom valovanja in v interferenco in jo na ta način enostavno treseš, kar povzroči, da se elektroliti v njej dobro premešajo z organskim gorivom v njej in lahko presnova zopet steče nemoteno. x:px 

dbest, preprosto, kratko in jedrnato... :palec:
(*berem zdaj mal nazaj po temi, ker z drugacnimi ocmi gledam zdaj xDDx)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2005, 15:04

Ko si hecna Marsa x:Dx sem mislila da greš na ono MR v naš UKC.
No tale aparat ima doma moja frendica in je čist v iber zadovoljna in ga ne more prehvalit. Baje je začela hujšat, ker prej katerekoli diete se je lotila, ni bila uspešna, no pa ni ga kupila zaradi hujšanja ampak zaradi drugih stvari.
Zadnje čase so vsi začeli govoriti o tem aparatu in bla kok je dobro, pred nekaj tedni sem pa spoznala hči od lastnice in sva takoj padle v to sceno in sem se zmenila, da pridem probat...blabla...je tudi zelo dobra maserka, reiki pa še en mali milion različnih alternativnih tehnik obvlada.

Drgač grem pa jaz v torek x:px
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#75 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 13. maj 2005, 15:10

zgleda, da tole hit...men tudi danes ponudili, da pridem...

samo, jaz sem vedno skeptik... :o|o:

kri se ti začne sukati v desno in očisti žile... :o|o:

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0