Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Inkonjunkcije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#51 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 15. december 2004, 17:11

<{POST_SNAPBACK}>Nikoli mi ne bo jasno zakaj tako malo govorimo o aspektih kvintilov,bikvintilov itd...Končno so tudi tole važni aspekti. Pokažejo nam,vsaj omenjeni,aspekte talentov ... naše mentalne strani življenja...

zakaj se ne govori, ker tut ni napisano nevem koliko, haa? je sploh kje kaj napisano al samo omenjeno?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#52 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. december 2004, 17:28

<{POST_SNAPBACK}>zakaj se ne govori, ker tut ni napisano nevem koliko, haa? je sploh kje kaj napisano al samo omenjeno?


:vragec:

tist blo mishljeno za MENTALNE STRANI ZHIVLJENJA
tega pr teb tko al tko ni opazit x:Dx x:Dx x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#53 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 15. december 2004, 19:04

KAJ PA VI SPET BLEBETATE :xx!:
PEJD RAJE Z GLAVO V EKRAN, DA SI MAU STREZNIK UREDIS, PA BREZ POLPISMENOSTI, NE x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#54 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. december 2004, 22:27

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

tist blo mishljeno za MENTALNE STRANI ZHIVLJENJA
tega pr teb tko al tko ni opazit x:Dx  x:Dx  x:Dx

666 zlomkou....tralala




tole vsekakor ne spada na astrološki forum pač pa v čvekarije če sploh kam.


S tem ko žališ kažeš svojo pravo bit in ničesar drugega.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. december 2004, 23:55

<{POST_SNAPBACK}>tole vsekakor ne spada na astrološki forum pač pa v čvekarije če sploh kam.
S tem ko žališ kažeš  svojo pravo bit in ničesar drugega.

Lep pozdrav


:vragec:

evo POKOWC, 1BUDALA alias BUDDHA.....preber si x:Dx x:Dx x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 16. december 2004, 00:35

<{POST_SNAPBACK}>zakaj se ne govori, ker tut ni napisano nevem koliko, haa? je sploh kje kaj napisano al samo omenjeno?




Kaj vem....je kje napisano ali ni.Pravgotovo je,samo kje in koliko.
Jaz sem o teh aspektih slišala na astro.predavanjih in vedno so se mi zdeli zanimivi.Mislim,da je bikvintil tudi aspekt žrtvovanja.Sing za kvintil je 'Q' in bikvintil 'bQ'
če slučajno kje najdeš tole zapisano.Q šteje 72 st.in bQ 144st.

Prima je če pogledamo vse celo zvezde stalnice imajo svoj pomen,In to ne ravno majhen.


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#57 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. december 2004, 08:10

Prima je če pogledamo vse celo zvezde stalnice imajo svoj pomen,In to ne ravno majhen.


:palec: :palec: Vsaka stopinja v zodiaku ima svoj pomen, zvezde stalnice pa verjetno tudi, sploh, če tvorijo z našimi natalnimi planeti kakšne aspekte.

#58 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. december 2004, 12:53

<{POST_SNAPBACK}>Ali naj bi tak aspekt (luna inkonjukcija venera) res predstavljal nesrečo v ljubezni? :sori:
v nekem članku sem prebrala da naj bi bil to pokazatelj pri določenih znamenjih za nesrečo v ljubezni. Bi bila res vesela, če bi mi kdo povedal kej več o tem, v katerih znamenjih to, kateri so še drugi pokazatelji,....
drugače mam sama luno v tehtnici, venero v ovnu


Glede na to, da mam ta aspekt tud sama, ti lahk pritrdim.
luna inkonj. venera res ne pomaga kaj dosti pri sreči v ljubezni. Vsaj pr men se približno tko izraža, da v obdobju ko imaš domnevno dosti priložnosti za ljubezen, ti na kraj pameti ne pade, da bi se ukvarjala z njo, saj so tvoje misli čist nekje drugje,... in obratno. Nekaki Murphy... xrolleyesx Sej lahko se potrudiš izkoristit tist čas, sam (glede na to da imaš ponavad glavo polno vsega drugega) bo izpadlo zlo umetno, kot da "si pa nisi zraven".

Drugač je pa mal važno, kolk je orbisa ..(nekaj postov nazaj dost napisan o tem).
Majši je orbis, bolj občutiš aspekt.

Vsaj pr seb sem opazila, da izmed vseh inkonjunkcij najbolj deluje luna inkonj. uran (orbis 0-1°). Takrat padem čist v neko tujo energijo,... in ne morem nič fake-at oz pretvarjat.

#59 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 18. december 2004, 15:25

<{POST_SNAPBACK}>Prima je če pogledamo vse celo zvezde stalnice imajo svoj pomen,In to ne ravno majhen.
:palec:  :palec: Vsaka stopinja v zodiaku ima svoj pomen, zvezde stalnice pa verjetno tudi, sploh, če tvorijo z našimi natalnimi planeti kakšne aspekte.



ja , me je Algol na moji Luni in Uranu zelo prestrašil....tudi Regulus,katerega sem kovala nekam v srečno ozvezdje, zna biti presneto hudoben :eek:

Še dobro,da' stvari' ne jemljem preresno...oz.bolje povedano, nanje pozabim.


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#60 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 18. december 2004, 17:24

glede na to kakšne izkušnje mam jst na ljubezenskem področju, čist možno da je to zarad tega aspekta sam najprej nisem bla prepričana če prov sklepam, pa sem postavla vprašanje na forumu, hvala za informacijo konj. Čeprov sem pa zvedla v tem času da baje ni nujno to pokazatelj za nesrečo v ljubezni, baje luna inkonj. venera lahko pomeni da poskušam preveč ustrečt človeku pač da smo(so) vsi zadovoljni, ne vem, možno, konj maš take izkušnje s tem, v smislu da poskušaš preveč človeku ustrečt? xrolleyesx

#61 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. december 2004, 20:13

No, ne bi rekla, da sem preveč ustrežljiva...vse v mejah normale. Do tiste osebe, katera mi več pomeni, sem sevede bolj kot običajno...ne pa preveč. x:)x

#62 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. december 2004, 20:18

Sicer pa ne verjamem, da bi ta aspekt pomenil, da oseba pol celo življenje nima sreče v ljubezni,... ampak le, da mogoče dalj časa traja predno pride do prave? x:Ix No, ne vem ,...predvidevam x;)x

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. februar 2005, 14:55

Ja, sam a ni pol tko, da pa c ta oseba (ki jih nima), ze sama po sebi dovolj s teznjo vsklajena? ker bi jih v nasprotnem primeru imela?
ali pa se pac tega ne rabi v tem laifu uciti?
No, sicer jaz mam eno :o|o: Sun Quincunx Uranus 2°23
k mi pa ni niti mal jasn kaj bi pomenila? ker ne vem kaj uran sploh je. ..bom mau pogledal. To se mi zdi zanimivo in potrebno, ce se grem-o neki astrologa, da vemo kaj dolocen planet daje in vzema? oz. kaksno energijo ma!
--------

<{POST_SNAPBACK}>Pri inkonjunkcijah je tako, da je kar v redu, če imemo kakšno, ne glede na to, da gre v bistvu za neprijeten aspekt.
Kajti če jih v horoskopu ni, potem ta oseba nima nobene težnje, da bi se čemurkoli prilagodila.
Še več, ko pride do kakega nesporazuma ali česa podobnega, samo zija, češ kaj pa je narobe?
Približno takole.
Čeprav preveč jih pa vseeno ni dobro imeti. O tem smo nekaj tu nekje že rekli.
Pa ne prevelikega orbisa jemat...
x:)x  x:)x



#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2005, 15:00

:palec: prestudiraj sam mal, vidim, da ti kar laufa... bomo videl, kaj bos pogruntal.
Lahko gledas cist matematicno, logicno.
Energiji tega planeta in tega planeta sta v taksnem medsebojnem polozaju.

Ergo - mal chekiras point sonca, pol urana, pol kaj je sploh kvadrat...
In me zanima, kaj bos pogruntal.

Saj pol ti bomo ze tud mi povedal kaj. x:px :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 1. februar 2005, 16:46

[quote name='konj' date='8. Dec 2004 ob 20:58']

Bern, a te bukvice se dobi v kakem astro-klubu, ker v navadni knjižnici jih nimajo?

Te bukvice dobiš v NUK-u, pa še veliko drugih imajo.

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. februar 2005, 19:53

prou. x:Xx x:)x hvala.
sej je zanimiv tole vse!! :palec:
--------

<{POST_SNAPBACK}>:palec: prestudiraj sam mal, vidim, da ti kar laufa... bomo videl, kaj bos pogruntal.
Lahko gledas cist matematicno, logicno.
Energiji tega planeta in tega planeta sta v taksnem medsebojnem polozaju.

Ergo - mal chekiras point sonca, pol urana, pol kaj je sploh kvadrat...
In me zanima, kaj bos pogruntal.

Saj pol ti bomo ze tud mi povedal kaj. x:px :palec:



#67 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. februar 2005, 08:30

[quote name='VEČNOST' date='1. Feb 2005 ob 16:47']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='konj' date='8. Dec 2004 ob 20:58']
Bern, a te bukvice se dobi v kakem astro-klubu, ker v navadni knjižnici jih nimajo?
Te bukvice dobiš v NUK-u, pa še veliko drugih imajo.[/quote]

V Astroklubu seveda tudi.

Na primer v ponedeljek zvečer.

x:)x

#68 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 3. februar 2005, 14:06

Imam samo eno inkonjunkcijo. Pa da ne bi bila slučajno prešibka :V: - je mislim najslabša možna in sicer:

Saturn 19. stopinja 3. hiša Dvojčki v inkonjunkciji s severno zanko na 19. stopinji Kozoroga v 11. hiši :V: :xx!: :V:

Pa ravno 3. in 11. hiša, jasno. :xx!: :vragec: Bemti usoda! :xx!:

#69 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2005, 16:06

sto ne ubija, to jaca!
cemas kej zaje.anga, mas zih zato, ker si zmozna soocit se in predelati, preiti zadevo, ker drugace je sploh ne bi mela! :palec:

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 19:59

jaz jih tud nimam prav velik... eksaktna je jupiter (Oven, 5.)/asc (sco)... pih. :||| se mi vidi pa to. x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. februar 2005, 10:08

Sem prečekirala orbise mojih inkonjunkcij.... najmanjši orbis ima luna inkonj uran (tam okoli 1st)... in ta aspekt je pr men še najbolj izrazit. Se opazi pri nenadnih spremebah, presenečenjih, nenadnih nenačrtovanih preobratov dogodkov...ker se ne morem prilagodit...rabim fuul časa, ...Tko da kaka velika presenečenja pr men niso lih fajn .... jih ne doživljam pozitivno oz. moja reakcija nanje ni pozitivna....

Ostale pa so tam 4,6 in 7 (vse z luno) ...

x:)x

#72 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. februar 2005, 12:16

Saturn je pravi gnjavator pri meni. Ne le, da je avtor vseh opozicij(venera, jupiter, asc), še inkonjunkcij. Najprej mi tvori eno fajno z Merkurjem - 2,47, drugo pa z Marsom - 3,15,07.....Temu bi lahko rekla:pomanjkanje potrpežljivosti. Prehiter jezik(merkur je le v strelcu 01), saturn pa v biku...nestrpnosti premorem ohoho...

Tako dobimo logično posledico - prilagajanje(sicer sikam zraven in kakšna grda pade.....ker je mars le 11.hiši tehtnice,) Pravzaprav zelo prilagodljiva znam biti(če mi je kaj v resnici do tega x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#73 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 7. februar 2005, 13:50

Ku,ku Nat :palec: ,
spet podobnosti med najinima kartama x8Dx
Poleg deviške Lune :vio: , še Mars v Tehtnici, pa MerKur v Strelcu ...

A ti maš pa prehiter jezik? :inocent: x:Dx
Jaz imam pa predolgega..... :inocent: x:Ix

O mojem Saturnu pa.... :xx!: nimam danes moči...klic ga gleda, starega prdonjo :o|o:

#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. februar 2005, 14:21

x;)x Saturn lahko res počaka. Saj je vajen x;)x
A ti tudi deviška lunica x;)x? Zdaj mi je jasno, zakaj te je toliko v prehrani brati x;)x Čeprav tudi mene ta lunca rešuje, da ne umremo ravno od lakote x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. februar 2005, 08:36

Jaz imam v progresijah eksaktno inkonjunkcijo med progresivnim Jupitrom in progresivnim Plutonom, imam jo eksaktno ( do minute) , že kake tri leta, ker pa je Jupiter lih začel direktno pot in je izrazito počasen bosta skupaj potovala še 10 let ali malo več.
Seveda sta v inkonjunkciji tudi v natalni karti, ker je Jupiter stacionaren. Samo ne tako eksaktno.
Moram priznati, da mi je ta inkonjunkcjija največja uganka in je ne razumem najbolje.

Imam pa še inkonjunkcijo Lune in Merkurja, in sem dejansko pogosto živčna in nervozna, predvsem doma, pa znam zaradi čustvenih for prehitro govoriti. To je zame en najtežjih aspektov, ker si instinktivno razburiš in znerviraš.

Moj sin ima inkonjunkcijo Venere in JUpitra, oba sta v svojem domu, rad je sladko, nikoli ni zadovoljen, vedno bi hotel imeti več.

Če kdo ve kaj bi vse lahko prinesla zgorna inkonjunkcija v prognostiki, bi bila vesela vaših komentarjev, ker človek sebe najtežje objektivno gleda.

Jupiter je v 10. hiši, vladar 7. hiše in 11. hiše, v inkonjunkciji s Plutonom v 5. hiši , vladar 6. hiše.
Jaz mislim, da bi šlo lahko za blatenje ugleda, lahko bi šlo, za težave z usklajevanjem dela z otroci (5.hiša) in posla (10. hiša).....

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0