Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vladarji hiš,


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
178 komentarjev na to temo

#51 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 16:44

Saj, Stardragon :palec: :palec:

Tudi jaz tako mislim! To je lepota in fascinacija astrologije: lahko je nakazano , NI PA NUJNO, da se bo uresničilo. Hočem reči, da je samoudejstvovanje bistveno. Sama gledam na te stvari tako: zvezdice ponudijo, mi pa udejanimo ali pa tudi ne.

Še tako dobro postavljen Jupiter ti npr. ti ne prinese žakelj denarja, če ne kupiš srečke x;)x :vragec:

Včasih pa se zgodi, da človek ne more vplivati na potek dogodkov in posledično na razvoj bolezni. Tudi pri redni preventivi se kaj zalomi ali pa zahrbtna bolezen zelo hitro napreduje :V: .

Osebno mislim, da bavljenje s tem 'le kaj vse se mi lahko zgodi', na osnovi natalne karte ali samo razmišljanja o bolezni- prinese garantirano bolezen.
Bolne misli-bolni ljudje.

Zato se mi zdi smiselno, da se (če se sploh :vragec: )pred črnogledimi napovedmi dodatno poudarja 'obstaja ta in ta možnost'.... Samo delno nakazovanje v stilu ...ali si že imel to in to tegobo pa... :xx!: :xx!:
Kdo ve, kaj ali kdaj se bo ali če se sploh bo določen aspekt aktiviral??!?

To se mi zdi res mimo, zato se izogibam temu. Zanimivo pa se mi zdi gledanje za nazaj. Pa ne zaradi ustvarjanja precedensov.

Tolažim se, da sem videla že kar nekaj kart, kjer so imeli ljudje potencialno šolske primere aspektov za določene situacije, pa se NI ZGODILO NIČ. Tako v dobrem, kot v slabem.

Zato imam rada astrologijo (in jo nočem obvladati preveč x;)x x;)x )


Najlepša hvala Borismu, ker se za vsak odgovor tako tempestivno potrudi, da ne bo pomote, da je prišlo slučajno do kratkega stika, ker NI! :palec: :palec: :palec:

#52 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 21. november 2004, 16:54

<{POST_SNAPBACK}>

...Zato imam rada astrologijo (in jo nočem obvladati preveč x;)x  x;)x )


:palec: enako pri meni xDDx

#53 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 31. december 2004, 16:05

hmmm v moji karti je pa dispoziter samo saturn... razen če izhajam iz plutona, ki je v škorpijonu ne pridem do saturna. tok kot sm slišala o saturnu (da ni ravno dobr imet preveč njegovga vpliva) sklepam hmm ja se prav da to ni dobr (ne vem kak stavek je biu zdej to hehe). kakšne so sploh dobre lastnosti tega?

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2005, 17:55

Zavedanje, odgovornost... in podobno...
Saturn sploh ni slab, ima pa res med ta tecnimi najmanj smisla za humor - pa se njega se da ubost, da je tvoj zaveznik. xyesx

Dobra tema, ne vem, ce sem ze kaj sodelovala, niti se ne spomnim da bi videla, brala... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. januar 2005, 23:19

Kako pa ves kam je sel oz. kam gre in kako ves kaj to pomeni?
-----------

<{POST_SNAPBACK}>[color=blue]...pogledamo kam je odšel in kaj bi to pomenilo,....



#56 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. januar 2005, 01:32

Takole gledaš...če je prva hiša recimo v Tehtnici, je vladar Tehtnice Venera in pogledaš v katerem znamenju in v kateri hiši je..in tako naprej... :palec:
Dum spiro, spero.

#57 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. januar 2005, 04:40

Ne morem verjet, da še tule nisem nič komentirala x:Dx
Sicer pa takole..glede nato, da je ASC na zadnjih stopnjah škorpijona x:)x
1.hiša -zadenje stopnje škorpijona in cel strelec - torej vladar v 9.
2hiša - vladar v 10.
3. - 11
4- 12
5. - 1.
6. - 2
7- 3
8-4.
9 -5.
10-6
11-7
12-8

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#58 asa

asa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 12. januar 2005, 09:05

neaspektiran vladar, kar smola v tej hiši...

#59 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 20. januar 2005, 15:47

marsa vem mal pozn x:Ix ampak hvala za odgovor

moje hiše gredo takole:
1v12
2v10
3v6
4v6
5v11
6v12
7v6
8v12
9v8
10v8
11v8
12v8

torej izstopajo 8, 12 in šesta hiša... zastoji, iluzije, zdravje.... kako bi se dal to vse povezat? xrolleyesx

#60 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. januar 2005, 17:57

Torej ce je moje sonce v 7 hisi, katere vladar je tehnica oz. venerina hisa;
kako pa pogledam v katerem znamenju in v kateri hisi je sedaj? - ce tako mislis?
-------

<{POST_SNAPBACK}>Takole gledaš...če je prva hiša recimo v Tehtnici, je vladar Tehtnice Venera in pogledaš v katerem znamenju in v kateri hiši je..in tako naprej... :palec:



#61 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 21. januar 2005, 00:12

<{POST_SNAPBACK}>Torej ce je moje sonce v 7 hisi, katere vladar je tehnica oz. venerina hisa;
kako pa pogledam v katerem znamenju in v kateri hisi je sedaj? - ce tako mislis?
-------

Ne, ne tako. Vladar tvoje 1.hiše je Sonce (ker vlada Levu) in potem pogledaš v kateri hiši je to Sonce. Če se ne motim v 8. In rečeš, vl. 1. hiše je v 8. hiši. x:)x x;)x :palec:
Dum spiro, spero.

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. januar 2005, 01:29

Ja, sm ze mislu da sn genij x:Dx x;)x pa zgleda da ne :o|o:
0 mi ni jasn vec :sori:

zakva je glih moje 1 hise vladar sonce (ker vlada levu 26°28'23 )? a od vseh je, al samo tistih, k majo asc v levu

:eek: x:Ix prask prask... xnckrivx
ja sam, ce je v 1 hisi, je pac v prvi hisi!? kako pogledas v keri hisi je sonce zdej?

#63 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. januar 2005, 07:49

V čemu pa je čar, v kateri hiši je Sonce zdaj?

Če je na prvih stopinjah Vodnarja, potem pač pogledaš, kam ti padejo prve stopinje Vodnarja. Pri tebi je to v šesti hiši oziroma na Merkurju.

Ampak v tem ni fore, kajti če bi bila, potem bi se ti na ISTI DAN vsako leto zgodila ista ali vsaj zelo podobna zadeva, saj je Sonce vsako leto na isti dan na tej točki.
(Zakaj "podobna" in ne nujno "ista"? - Zato, ker se glede na to točko lahko sočasno - ugodno ali neugodno - postavi še kak drug planet, napravi konfiguracijo in je potem nek drug pomen. A v principu trenutno gibanje Sonca po chartu ne pomeni kaj dosti, gibanje DRUGIH planetov in točk pa - tranziti.)

Živijo!

x:)x

#64 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. januar 2005, 07:57

<{POST_SNAPBACK}>moje hiše gredo takole:
1v12
2v10
3v6
4v6
5v11
6v12
7v6
8v12
9v8
10v8
11v8
12v8

torej izstopajo 8, 12 in šesta hiša... zastoji, iluzije, zdravje.... kako bi se dal to vse povezat?  xrolleyesx

Bojim se, da bolj slabo.

Kadar so namreč v chartu medsebojno povezane 6., 8. in 12. hiša ter dopolnilno ali pa kot nadomestilo za eno od teh treh še 1. hiše, potem ni govora toliko o iluzijah, ampak o ZDRAVJU.
(Kaj je tu "medsebojna povezava"? Vladar določene hiše v neki drugi hiši.)

Če pogledaš zgoraj, sem te tvoje povezave označil z bold. DOBESEDNO VSI vladarji teh štirih hiš so v kateri od TEH ISTIH štirih hiš! :eek: :vragec: Džizes!

(Pri tem ne velja - bolje rečeno, ne izkaže se enako -, če je vladar npr. šeste hiše v šesti hiši. Morajo biti križem-kražem.)

Zdravje je torej eden od lajtmotivov v tvojem življenju, bodisi da boš imela veliko težav bodisi da jih sicer ne boš imela zelo veliko, ampak boš v zdravje vlagala veliko pozornosti, energije, časa in denarja. (Po mojem je to drugo boljše.)

:xx!:

#65 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. januar 2005, 09:14

Bi bilo dobro, če bi delala v zvezi z zdravstvom, zdravljenjem,
odvisno tudi od znamenj, kakšna psihologija tudi vleče pri teh hišah,
terapevtsko delo?

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#66 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. januar 2005, 12:17

Se strinjam, to neprijetno 12. hišo bi veljalo obrniti sebi v prid, drugače zna bit še huda kriza.

Delo v zdravstvu, sociali, ludnici, samostanu ali pa kakem raziskovalnem inštitutu.

x:)x

#67 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. januar 2005, 12:26

Me zanima tole - usmerjanje v izpolnitev simbolike vladarjev na najboljši možni način, potem je tista slabša varianta nekako oslabljena.

En primerček z 12.h - zelo dobre vodje vzgojnovarstvenega zavoda x;)x
Asc Rak seveda, Sonce v 12.h v Dvojčkih,
vl. 12.h Merkur v Dvojčkih v 11.h
Zanimiva karta in dosti očitnih poudarkov. Toda brez težav ni šlo, v konjunkciji s Soncem je še retrogradna Venera v Raku...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#68 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:24

hvala za obrazložitev x:)x

no mal me skrbi... xrolleyesx zanima me kje bi se še dal pogledat oz. kateri aspekti bi kazal na to al bom mela težave z zdravjem in to oz. če to bolj kaže na poklicno usmerjenost v zvezi s tem?

ker je pa res, da me dost zanima delo z ljudmi npr. v kakšnem socialnem zavodu,... pa tud psihiatrija, psihologija,...
Je pa tud res da za zdravje ne skrbim glih dobr :sori: ne obremenjujem se glih s tem kaj pojem... čeprov mal preveč maščob in nezdravih stvari po mojem.... tko da to bi se mi lohka kasnej maščeval.

#69 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:45

kolikor se spomnim, je tvoj Asc Bik, torej gledaš Venero, 6.h v zvezi z nagnjenostjo k zdravstvenim težavam

če držijo tvoje navedbe v katero hišo so šli vladarji, potem imaš precej poudarka na 12 in 8 hiši, v tem primeru lahko na splošno menim, da te zanimajo skrivnosti, podzavest.... lahko bi naštevali zadeve, povezane z 8. in 12., sem tudi spada kakšno raziskovanje-8.h in psihologija, psihiatrija,
toda pri tako splošno podanih podatkih, je nemogoče brez znamenj povedati kaj bolj konkretnega, lahko tvoji točni podatki govorijo drugačno zgodbo.

Ampak vedno glej tako: kjer se kaže možnost, da bi imela sama težave, raje preobrni, da se ti s tem ukvarjaš.
Na primer: poudarjena 12. hiša s stelijem raznih planetov, ki jim recimo vlada Neptun, raje ukvarjanje s sanjami, psihologijo, terapevt recimo v društvu anonimnih alkoholikov (če ne to: se mu zna zgoditi, da bo ta oseba sama doživljala probleme z alkoholom, se osamljala, imela težave s svojo psihično stabilnostjo...)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#70 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 21. januar 2005, 19:23

<{POST_SNAPBACK}>hvala za obrazložitev x:)x

no mal me skrbi... xrolleyesx 

Je pa tud res da za zdravje ne skrbim glih dobr :sori: 

Vse nas skrbi natalna karta. Ampak, da te takole strašijo v zvezi s tvojo karto, pa mislim, da ni prav!!! :inocent:

Karta je tvoja, življenje tudi. Poskrbi zase in ne pusti se strašiti. Ni vse v vladarjih in hišah! :palec:
Dum spiro, spero.

#71 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. januar 2005, 19:32

Aha, mi zveni kr logicno. :palec:
ampak neki pa je useen na vladarjih his tut!?
kar pa men se vedno ni jasno x:Dx x;)x
-------

<{POST_SNAPBACK}>V čemu pa je čar, v kateri hiši je Sonce zdaj?

Če je na prvih stopinjah Vodnarja, potem pač pogledaš, kam ti padejo prve stopinje Vodnarja. Pri tebi je to v šesti hiši oziroma na Merkurju.

Ampak v tem ni fore, kajti če bi bila, potem bi se ti na ISTI DAN vsako leto zgodila ista ali vsaj zelo podobna zadeva, saj je Sonce vsako leto na isti dan na tej točki.
(Zakaj "podobna" in ne nujno "ista"? - Zato, ker se glede na to točko lahko sočasno - ugodno ali neugodno - postavi še kak drug planet, napravi konfiguracijo in je potem nek drug pomen. A v principu trenutno gibanje Sonca po chartu ne pomeni kaj dosti, gibanje DRUGIH planetov in točk pa - tranziti.)

Živijo!

x:)x



#72 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 21. januar 2005, 22:31

stankaa hvala za obrazložitev x:)x

oona maš prov res ni vse v vladarjih in hišah x:)x , ah pa sej po moje me niso prestrašl no, sej v seb po moje vem in se zavedam, da se da skor vse stvari naj bodo še tok slabe sebi v prid obrnt :8): kot si ti rekla stankaa ne smem pustit da me povleče negativna stran določenega aspekta, hiše,... ampak morm izrabt pozitivno energijo le tega. nekak tko. xangx

#73 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 22. januar 2005, 22:02

borism...

Pri meni je kriza.Imam občutek,da je vse na glavo postavljeno:))

1 hiša je v 6 hiši
2 hiša je v 7 hiši
3 hiša je v 8 hiši
4 hiša je v 9 hiši
5 hiša je v 10 hiši
6 hiša je v 11 hiši
7 hiša je v 12 hiši
8 hiša je v 1 hiši
9 hiša je v 2 hiši
10 hiša je v 3 hiši
11 hiša je v 4 hiši
12 hiša je v 5 hiši

Ma sem jaz to prav izračunala?....
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#74 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 23. januar 2005, 10:31

1 v 1
2 v 1
3 v 6
4 v 11
5 v 2
6 v 1
7 v 5
8 v 5
9 v 2
10 v 4
11 v 3
12 v 5

Morda kakšen komentar?

#75 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 23. januar 2005, 10:41

1 v 1 ( če vzamem Mars ), oz. 1 v 11 ( če vzamem Pluton )
2 v 1 ( če vzamem Mars ), oz. 2 v 11 (če vzamem Pluton )




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0