Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Test


  • Prijavi se, če želiš komentirati
254 komentarjev na to temo

#201 robidica

robidica
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 850

Objavljeno: 5. december 2005, 20:51

ja sej........... x;)x




lp, robidica x:Dx

#202 robidica

robidica
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 850

Objavljeno: 23. december 2005, 20:15

no torej jaz bi si rada naredla podpis......pa bi si mogoče notri naredila kako sliko notri. problem? ne znam.......... x:Ix sem mislila nekak da znam samo mi ni šlo nekak........ x;)x tak da........če kdo to malo bolj podrobno razloži...........tnx....... x;)x x:Dx




lp, robidica x:Dx

#203 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. december 2005, 22:12

no torej jaz bi si rada naredla podpis......pa bi si mogoče notri naredila kako sliko notri. problem? ne znam.......... x:Ix sem mislila nekak da znam samo mi ni šlo nekak........ x;)x tak da........če kdo to malo bolj podrobno razloži...........tnx....... x;)x x:Dx
lp, robidica x:Dx


Ola pejt na tvojo osebno stran in na levi strani v stolpcu poišči uredi svoj podpis....za slikco pa klikni zgornjo ikonco z drevesom in dej notr slikco k si jo našla na netu....
upam da sem ti razumljivo razložila....

Lp

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#204 robidica

robidica
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 850

Objavljeno: 25. december 2005, 15:27

Ola pejt na tvojo osebno stran in na levi strani v stolpcu poišči uredi svoj podpis....za slikco pa klikni zgornjo ikonco z drevesom in dej notr slikco k si jo našla na netu....
upam da sem ti razumljivo razložila....

Lp





aha tnx........pa sej se mi zdi da še kr nekak znam samo nevem no........eh sej bom.........tnx........
x;)x x:Dx




lp, robidica x:Dx

#205 Nefretete

Nefretete
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 29. december 2005, 17:51

lalalala

lalalala[size=4]
Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!

#206 Nefretete

Nefretete
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 29. december 2005, 18:10

neki hočem sprobat pa mi ne rata :xx!:
Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!

#207 Nefretete

Nefretete
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 29. december 2005, 18:34

bom probala še eno slikco gor dat.....



x^x

sam tok, da vem
Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!

#208 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 95

Objavljeno: 30. december 2005, 00:52

bom probala še eno slikco gor dat.....



x^x

sam tok, da vem


Sleeping with Andy Warhol!

#209 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 1. januar 2006, 12:48

bom probala še eno slikco gor dat.....



x^x

sam tok, da vem

Najsi... kje je bilo pa tole fotografirano?

#210 Nefretete

Nefretete
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 9. januar 2006, 01:40

o sploh nism misla, da bo kdo komentiral moje poskuse... x:)x

Tivoli, poleten večer... rada fotografiram svetilke... Hvala za kompliment! x;)x
Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!

#211 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 24. januar 2006, 22:40

kaj je zdaj to, nič jasno.... :8): cashy kje imaš ikonco?

dobra bejba :2src: :palec: x;)x

uh, ja, tista bejba je za med "dobre bejbe", samo ne pusti x:o)x
malo sem se igral z nastavitvami, pa sem sesul ikonco, sedaj imam pa eno malo bolj "porejeno" x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#212 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. februar 2006, 06:58

na šihtu pišem predgovor eni knjigi, da ga potem po šihtu doma samo še na tiskalnik pošljem, ko ga takoj nujno rabim oddat...

Človek je poln lastnosti, katere ga ločijo od ostalih živih bitij. Ena od njih je njegova možnost neskončne ustvarjalnosti. Pester in bogat izkaz njegove ustvarjalnosti so tudi kapelice, poglavitna tema pričujočega dela.
V kapelici je opaziti mnogo izrazov človeške ustvarjalnosti. So arhitekturne, kiparske, slikarske in pleskarske mojstrovine. Poleg vsega naštetega odsevajo tudi človekove duhovne darove. So simbol njegovih dojemanj nadnaravnega, božanskega, njegovega stika s Stvarnikom ter zavedanja telesne umrljivosti in upanja na večno življenje nekje v drugem, višjem svetu, ki je njegov edini pravi dom.
Njegovo zavedanje, da na tem svetu ne bo večno živel, ga spodbuja k želji, da tu pusti večen pečat svojega življenja. Želi si, da bi se ga njegovi potomci spominjali še dolgo po njegovem odhodu. V sebi goji željo, da bi bil svet zaradi njega lepši, bogatejši. In da bo nekoč prijetnejši za bivanje tudi zaradi njegovega prispevka v času svojega življenja.
Literarno delo, ki ste ga sedaj vzeli v roke , je pogumen poizkus, da se življenjsko delo številnih prednikov ne prepusti zobu časa in pozabi. Ne poizkuša in niti ne želi biti pravo strokovno zgodovinarsko delo, saj to zaradi pomanjkanja verodostojnih virov niti ne bi bilo možno. Je zapis ustnih pričevanj krajanov, ki so ohranili spomin svojih prednikov o motivih gradnje kapelic, njihovih patronih in oskrbnikih. Gotovo je, da spomin ni popolnoma zanesljiv dejavnik glede verodostojnosti vseh navedenih podatkov, vendar je edini vir, ki ponuja dokaj verjetno sosledje dogodkov, ki zadevajo predmet obravnave našega avtorja, kapelic.
Hkrati se moram zahvaliti tudi avtorici tega literarnega prispevka, gospe Mariji Poklukar, za njeno požrtvovalno delo, da spomin na osebne zgodbe tako pomembnih kulturnih spomenikov ter na njihove stvaritelje ni zapadel v pozabo. Verjamem, da tudi njeno delo ne bo podleglo času.
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#213 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2006, 10:50

plesarske mojstrovine.

x?x

z Stvarnikom

s Stvarnikom.

bolj prijeten

ni narobe, a je lepsa oblika 'prijetnejsi'.

Literarno delo, ki ga sedaj držite v rokah je pogumen poizkus.

... ki ga sedaj drzite..., je pogumen... (vejco daj)

ni popolnoma zanesljiv faktor

dejavnik...

Verjamem, da tudi njeno delo ne podleglo času.

ne bo podleglo, pozabil si na 'ne'.

:palec: x;)x

da ush dal leps iz rok. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#214 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. februar 2006, 14:31

Marsa, hvala ti, da si si vzela čas in popravila tale "zmazek"...malo se mi je mudilo...dejansko sem imel časa za tole le pol ure... (6.30, ko sem prišel na šiht, do 7.00, ko se mi služba začne) ...

zlata si, Marsa xsrcx x:Xx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#215 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2006, 14:40

sploh ni zmazek, saj so sam tri al stiri napake al kolk, sam mam tak uch (inspektorski), pa sem kar se vtaknila, skodit ne more.

malenkost Cashy, ce ne bi hotla, ne bi. :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#216 past

past
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 12. februar 2006, 16:49

sploh ni zmazek, saj so sam tri al stiri napake al kolk, sam mam tak uch (inspektorski), pa sem kar se vtaknila, skodit ne more.

malenkost Cashy, ce ne bi hotla, ne bi. :palec: x8Dx



#217 Gost_sheboom_*

Gost_sheboom_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2006, 12:47

...

#218 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 25. november 2006, 16:01

Pa ravno Dekaos za test xrolleyesx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#219 Gost_sheboom_*

Gost_sheboom_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2006, 18:40

... hja, slučajno je blo prvo na seznamu x;)x

#220 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 25. november 2006, 18:54

Itak jih je težko zgrešiti, tudi občasnim obiskovalem Lj. podzemlja x;)x pa še dobro delajo svoje delo, od priprave prostora do vizualizacij :palec: dober team
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#221 Gost_sheboom_*

Gost_sheboom_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2006, 18:56

Itak jih je težko zgrešiti, tudi občasnim obiskovalem Lj. podzemlja x;)x pa še dobro delajo svoje delo, od priprave prostora do vizualizacij :palec: dober team


o tem ni dvoma :palec:

#222 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 25. november 2006, 19:10

Zanimivo se mi zdi da so eni redkih, ki se ukvarjajo z okrasitvami klubov in party prostorov na sploh :eek:
Ravno zaradi njih mi je 4ka zanimiva in vsakič drugačna (če se oni lotijo prostora), drugače se prostora hitro lahko naveličaš
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#223 Gost_sheboom_*

Gost_sheboom_*
  • Gost

Objavljeno: 25. november 2006, 19:16

Njihovo delo bolj al manj poznam le prek spletne strani, ker sem na takih partijih zelo redko prisotna. Ampak po tem kar vidim, bi lahko rekla, da se strinjam s tabo :palec:

#224 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 23. februar 2007, 13:24

Zakaj hudirja jaz ne znam prflikat ene trapaste priponke gor???
Tu mi pravi, da imam za priponko 100k placa, hočem iz ene svoje mape na računalniku pripet eno fotko ki je cca 30kB in mi napiše, da "skupni prostor, potreben za shranitve vseh datotek, presega omejitve. Zmanjšaj št. ali velikost datotek in poskusi znova". WTF??? I must be blond!!
Pa saj vem, da bi mogla ta post napisat kje drugje, ampak ravno sem hotela tu en test naredit, pa me je tu razpištolilo!
Uh! :!!:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#225 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 23. februar 2007, 13:33

najbrž imaš kot začetnica omejeno, koliko in kako velike fotke lahko objaviš. zato moraš zbrisati vse tiste, ki so nekje že objavljene pa boš novo lahko prilepila. po moje xscratchx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0