Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#1 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. november 2004, 09:13

Letos sta mi progresirano Sonce in Merkur prišla na descendent /Rak/. Pred tem se je progresirano Sonce že dotaknilo Severnega vozla. Kaj naj pričakujem?

#2 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 22. november 2004, 14:39

xpect da best

torej ni t'ko enostavno, vndarle upam da si to kar vsaj priblixno natanchno zrachunal

vzami mlajshe (izbire) VEDNO NOVO,
, velik se 'maj kuul z muz'ko in ljudjem na sploh

socializiraj se ful

zarotiraj se na jesen

lepozdrav

p.s.

pelji se velik okol

avto si kupi ali kaj manjshega

claude

http://puck.dhs.org

#3 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 22. november 2004, 15:12

Ananta, hvala. x:)x

#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. november 2004, 15:15

Se strinjam, na tvojem obzorju in mogoče tudi na sceni, kjer se ti pojavljaš v javnosti, ali kakšna nova situacija v tvojem partnerstvu, se pojavljajo mlajše osebe ali res kak nov avto (Merkur)...? Če je progresirano Sonce že šlo čez sev.vozel potem to že veš kaj je prineslo, kaj novega v okviru sorodstvenih vezi (rekla bi npr.rojstvo) ali tvoja vključitev v kakšne večje skupine? Obenem glej aspekte, ki jih ima že natalno descendent.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 22. november 2004, 20:47

Mislim, pa ne mores gledat progresij kar tko na pocez. Potem se pa ne uresnicijo. Za Magdin primer bi se moralo vedet, kje ima Sonce in Luno natalno, pa kje Luna progresira zdaj...ne pa kr neki... xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#6 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. november 2004, 18:15

seveda ne moreš na počez nič, a želela je nekaj čisto splošnega, če bi želela bolj natančno, bi dala svoj rojstni podatek, tako pač je ostala ena okvirna skica

Všeč mi je bilo, da B.Brady opisuje, da je interpretacija v prognostiki kot slikanje, najprej tisto splošno kot obrisi, nato detaljčki...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#7 Psycha

Psycha
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. november 2004, 14:25

Kakšne pa so vaše izkušnje s progresiranim Soncem, v konjunkciji z nat. Merkurjem (v 11.h)?

#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. december 2004, 11:53

Mogoče boš začutila potrebo po nadaljnem izobraževanju, mogoče se pa najdeš v vlogi kakšnega člana kakšnega odbora ali izvajalca zahtevne naloge.

#9 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. december 2004, 17:58

Magda, upam, da oprostiš, bom kar tukaj skušala skicirati sliko, ki jo ustvarjajo pri tebi sedaj progresije. Glede na progresirano Luno v Ovnu (od začetka marca 2003, kar si gotovo čutila, da se je začela "akcija"-kjer je tvorila v januarju 2004 z Jupitrom konjunkcijo) imaš dinamično obdobje in glede na to, da sta na descendentu in hkrati na sev.Luninem vozlu Sonce in Merkur predvidevam, da si v obdobju, ko se ti kar večkaj dogaja, morda si v tem obdobju spoznala več novih ljudi, ki so kar naenkrat se znašli na tvojem obzorju. Ker gre tudi za povezavo Merkurja in 5. hiše (in 8 in 7.), je poudarek na partnerstvu, novih poznanstvih, več komunikacije s partnerjem, tudi kake zaljubljenosti se znajo pojaviti, hobiji, zabava, mlajše osebe, otroci... ta čas izkoristi in uživaj v druženjih, ko bo šla progr.Luna v Bika, se bo tvoj tempo upočasnil in boš raje uživala ob prijetnem domačem vzdušju tvojega "brloga" in ob recimo kuhanju dobrot ali spremembe znotraj doma, kakšno novo opremljanje. Partner je videti, da je povezan z 9. hišo-neko povezavo ima s tujino, morda le službeno. (Luna je natalno v 9. v Tehtnici, ki vlada descendentu.)
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#10 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. december 2004, 19:44

Zodijakalne, extrazodijakalne in kombinirane sekundarne progresije so najbolj znanstvena metoda zaenkrat.

Primarne direkcije so hitrej$e.

Poramimo eno sekundo za izrachun zakona ali pa ljubezni, nekaj kot 20 minut za vse ljubezni v xivljenju.

Seveda je vech kot 250 tehnik direktiranja.

Za primarne direkcije ne rabimo program pa efemeride, niti svinchnik, ni papirja.

Zato kar se gre za O5nove, niso znane "avtoriteom".

Kot znano avtoritetov niti ni, saj je $tevilo ljudi kateri sploh obvlahajo nujne O5nove kot ta pravi zodijak, ascendente, zenit, nadir, horizonte, kentavrje, cubewano, komete itn pravzaprav manj$e od 1:)

Saj se hecam;)

Srechen Boxich!!!

#11 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. december 2004, 19:58

Prvo božično voščilo tukaj :palec:

Tudi tebi ananta srečen Božič in enga veselega :xmas: , ki bo priplezal skozi dimnik in prinesel tiste zadeve iz dolgega spiska, ki si mu ga poslal.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#12 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 10. december 2004, 08:21

Stankaa, hvala za odgovor. :2src:
Srečen Božič ti želim, enako tudi Anantu.

#13 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. december 2004, 08:59

Najboljša fora pri primarnih direkcijah bi bila ta, če bi se dovolj dobro izpolnjevale.

Pa se ne najbolj.

Denimo "slavna" direkcija VE 0 Sonce - "v tem letu boste spoznali moškega/žensko svojih sanj, najpomembnejšo ljubezensko zvezo v vašem življenju".
Prelepo, da bi bilo res. Preveč ljudi že poznam takih, ki se jim to niti slučajno ni zgodilo v tistem času, da bi to še razlagal dalje.

Vsekakor je treba primarne direkcije kombinirati še s čim, potem pa nekako gre. Pa malo previdnosti ni odveč.

Je pa stvar res enostavna in zanimiva. Rajcig, bi rekli.

x:)x

#14 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 13. december 2004, 09:55

Magda me veseli ta tvoj smeško: :2src:
Naj se ti uresniči vse
v najboljšem možnem načinu
xsrcx


Bern imaš prav, da je to tak splošen okvir Venera-Sonce direkcije, a vseeno kaže neke ugodne smernice za daljše obdobje, vprašanje tudi čemu vladata.

Tiste previdnosti -imaš prav, vedno en klicaj znotraj sebe imeti in še takrat...
Pozdravček in lep prazničen čas ti želim Bern

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#15 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. december 2004, 12:56

<{POST_SNAPBACK}>... "slavna" direkcija VE 0 Sonce - "v tem letu boste spoznali moškega/žensko svojih sanj, najpomembnejšo ljubezensko zvezo v vašem življenju".


to bi potrdil že natalni dober aspekt med vladarjema Sonca in Venere, ne? +kak poz. tranzit +... x;)x
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#16 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. december 2004, 02:06

Meni se je direkcija Ve 0 So izpolnila v smislu prve zaljubljenosti. :inlove:
Dum spiro, spero.

#17 vanjuska

vanjuska
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 25. december 2004, 18:39

Bi se moralo zelo poznati na karakterju cloveka, ki ima v natalnem Sonce, Merkur, Mars in Saturn v kozorogu, Venero v strelcu, zdaj pa mu je vse to progresiralo v vodnarja,Jupiter je pa ze tko od rojstva v vodnarju?
Lepe praznike
Nikoli ne reci nikoli

#18 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 17. april 2005, 17:40

A lahko kdo pokomentira, če lahko v bližnji prihodnosti računam s kakšno selitvijo (od doma) na svoje. Kateri aspekti to nakazujejo oz. progresije? 8.4.72 , 4.55, LJ

#19 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. april 2005, 10:42

Magda, delovalo bo pa je vedno nekaj za zrihtati. Na vsak način ne vzami na srce. Še vedno se učimo. Tebe nepričakovanO5ti čakajo z Saturn Mars direkcijami, progresijami, aspektimi. Oktober bo konc krize. Za ta # izRačun # sem poRAbil I Ching.

#20 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 20. april 2005, 14:00

xsrcx Ananta, hvala. Res si prijazen.
Pozdrav!

#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. april 2005, 11:34

xrolleyesx Kakšne so vaše izkušnje glede progresirane lune v 12 hiši, zanimivo je, da mi pride tja, kjer jo imam natalno???

#22 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:45

zadne čase sem mal gledala progresirane karte od mene in od mojih prjatlc (glih kej velik si nism znala razložit ampak dobr... :inocent: ) opazla sm da je progresirana karta od moje prjatlce skor natanko taka kot moja natalna (razen mars, ki je pr men na konc 8h pade v 9h, in luna, ki je pr men v 6h je pri njej v 5h) znamenja so ista, tud aspekti, kot sm že rekla ista kot pri moji natalni karti... :eek: sej čist možno da to nima nobenga pomena sam me vseen zanima še kako mnenje... men je blo vse skp zlo zanimiv, vidt mojo karto v njeni progresirani :inocent:

#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. maj 2005, 11:33

Meni se je progresiven Mars spravil na Urana, Kiron pa na Luno :inocent:

Kaj lahko še pričakujem?

Lp, B. x;)x


#24 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 20. maj 2005, 13:03

Mars Uran akcija, nenadne odločitve, spremembe, nemir,
večji zagon za tvoje hobije uranovskega tipa,
tudi glede telesnih aktivnosti bolj intenzivno, kak nov šport si najdeš morda,
kako igranje košarke je Uran ali boš več hodil med navijače
ta čas?

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#25 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. maj 2005, 15:55

Če misliš Merkur in Mars oba v progresijah-sta bila v konjunkciji januarja 2000. Oba v bližini Sonca na 2st.34min.
Merkur+Mars je simbolika za odločen, jasen, glasen govor, prepire. Pri tebi gre za 5.hišo, vezano na hobi, malo spominja na bobnanje, Vodnar-Uran Ritem!, a tudi eno odločanje v zvezi s tem in svojimi cilji, kariero, lasten zaslužek (Merkur pomemben, ker vl.1.in10.-lahko tudi čas vnetja ušes, bolj energično ukvarjanje s športom, nesoglasja z očetom (ker Sonce)...

V progresijah ti je sedaj močnejši aspekt Venera opozicija Pluton, ki je v trigonu s Saturnom, sekstilu z Luno in če ti nimaš sedaj ene strastne lj.veze s kakšno starejšo recimo... ?? Luna konj. Sonce tudi ljubezensko se najbolj običajno odraža. Ker je tako močno zaradi Plutona -Pluton lahko seže kam daleč v prejšnje ž., da ponovno srečaš osebo, ki je že bila nekoč s teboj v močni povezavi. Močni komplet vseh aspektov. Gotovo se ti dogaja pestro obdobje.

Progresije ti tudi sedaj nakazujejo spremembo, da gre progresirana Luna in pr.Sonce v Ribe. Se bo naš Bobnar malo bolj raznežil, kdaj kakšno zapel tule...? x;)x

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0