Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#276 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. avgust 2009, 14:34

aja pol je on en šolski primer al kaj me prav zanima kaj bo reku na to :)

ja sej se bo :)

veš da, le zakaj misliš, da se jz učim astro sam zato, da bom mojga dragija kontrolirala...pač kontrol freak xnckrivx
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#277 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 19. avgust 2009, 14:53

aja pol je on en šolski primer al kaj me prav zanima kaj bo reku na to :)

ja sej se bo :)

veš da, le zakaj misliš, da se jz učim astro sam zato, da bom mojga dragija kontrolirala...pač kontrol freak xnckrivx


Ma ja, ej, sm mislu, na šolski primer glede solarca in tranzitov, ne zdej kake une stvari, na katere si ti pomislila. x:Dx

Sej je pru, da bo. Boš vidla, ful bo navdušen, k se ga bo lotu. Ful presenečen, kaj vse mu bo ratalo odkrit. Bo pa mel več poti, več možnosti kao naprej. Pol na koncu bo pa priznanje in nagrada.

Uno na koncu niti ne bom komentiral. :inocent: Ti že veš...... x:Dx

#278 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. avgust 2009, 10:42

:frog:

jz bi to mal bol podrobno rada vedla. Kje se to vidi?

:fiju:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#279 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 20. avgust 2009, 11:45

:frog:

jz bi to mal bol podrobno rada vedla. Kje se to vidi?

:fiju:


Jaz pa mislim, da veš dovolj, vsaj tisto najnujnejše glede njegovga biznisa. x^x

Sicer pa kot sm že napisal : solarc, tranziti, pa malčk progresije. V tem vrstnem redu.

Podrobnosti pa žal že malčk pozabu. :vragec: Sej če ne bi ti povedu, prsežem da bi ti. :inocent:

Škoda ne? :vragec:

#280 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. avgust 2009, 12:10

verjameš ali ne ne vem, kar je res mal čudno ampak ponavadi svojim bližnjim karte zelo malo gledam...bom pa vseeno probala kaj sama razbrat, če mi bo ratalo :ermm:

kaj že?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#281 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 20. avgust 2009, 12:23

verjameš ali ne ne vem, kar je res mal čudno ampak ponavadi svojim bližnjim karte zelo malo gledam...bom pa vseeno probala kaj sama razbrat, če mi bo ratalo :ermm:

kaj že?


Ja, to ti pa verjamem, sm že doživu, da sm sam sebe recimo vidu drugače, kot me je kdo drug. V bistvu je to najbrž posledica premalo kritičnosti v nas, k sami sebe in najdražje težko realno, z neke pametne distance ocenjujemo.

Najbrž je to zato, k najraje slabe, čudne stvari prezremo in jih opravičujemo z drugimi, dobrimi, fajnimi danostmi.
Nekdo, k pa ni čustveno vpleten v dogajanje, lahko bolj trezno presodi vse pluse in minuse.

Najbrž je to. :o|o:

Ja, za solarc moraš pogledat direktiran sončk v osmi, aspekte, pa vse planete na vrhovih hiš in aspekte. Pol konjunkcije direktiranih planetov na natalne, pol tranzite tistih planetkov, k so v chartu važni in majo aspekte z določenimi natalnimi planeti in nazadnje progresije Lunce in progresije tistih aspektov natalnih, k se v progresijah spremenijo, progresirajo.

Ko se vse troje poklopi, si komot prepričana, da več al manj drži.

To bi blo za začetek, ko to predelaš javi, pa greva naprej. :vragec: x:Dx :inocent:

#282 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. avgust 2009, 13:15

ja bo kr držalo to kar si napisal

hm potem je njegov direktivni in seveda natalni sonček v eksaktnem kvadratu z progresiranim sončkom. Dir Uran je na vrhu 7. hiše, dir Jupiter in dir pa na vrhu 6. hiše. Direktivni Sonček ima kar precej dobro aspektiran razen inkonjukcije s Saturnom, lepi aspekti so pa trigon z Plutonom in sekstil s Kironom in Neptunom. Mogoče bi vseeno še lahko upoštevala sekstil z Juptrom (8 orbisa). :ermm:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#283 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 20. avgust 2009, 14:45

ja bo kr držalo to kar si napisal

hm potem je njegov direktivni in seveda natalni sonček v eksaktnem kvadratu z progresiranim sončkom. Dir Uran je na vrhu 7. hiše, dir Jupiter in dir pa na vrhu 6. hiše. Direktivni Sonček ima kar precej dobro aspektiran razen inkonjukcije s Saturnom, lepi aspekti so pa trigon z Plutonom in sekstil s Kironom in Neptunom. Mogoče bi vseeno še lahko upoštevala sekstil z Juptrom (8 orbisa). :ermm:


Hm....ja....tk nekak, Jupita samga po sebi se itak upošteva, tut Merkurja lahko komot, pa Satkota. Pomen samih planetov na vrhovih hiš je najbolj važen, aspekti med njimi so sam v pomoč.

#284 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. avgust 2009, 09:30

sem mal zabluzila k sem napisala, da je direktivni sonček v kvadratu z progresiranim Sončkom ampak je dejansko z progresirano Luno x;)x

hm pol mi pa ta solarna karta prav nč ni všeč k je Uran na vrhu 7....
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#285 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 12:30

sem mal zabluzila k sem napisala, da je direktivni sonček v kvadratu z progresiranim Sončkom ampak je dejansko z progresirano Luno x;)x

hm pol mi pa ta solarna karta prav nč ni všeč k je Uran na vrhu 7....


Sm upal, da ne boš opazla........ :o|o:

Sicer je pa tu govora o biznisu, kolkr vem, in ta bo, bo uspel, bodo pohvale in bo keš.

Nothing else matters

#286 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. avgust 2009, 12:55

everything else matters
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#287 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 13:04

everything else matters


Ja, sej vem........ :inocent:


Bo že nekako.

#288 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 15:48

luna mi je kvadrirala n. luno, povozla mi je n. neptuna, ki kvadrira natalno luno..hkrati je bila v kvadratu(no še je en mal) z n. jupitrom, ki je v opoziciji z n. luno...pa ni blo nič posebnega......p. asc se je zamenjal, nič posebnega..p venera tudi počasi menjava znamenje..pa tud nč....
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#289 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:00

al si ap sama določenih zadev nočem priznat :inocent:

vem sam, da vse bol večino zadev postavljam na svoje mesto......in da sem se nehala bunit in še se sam sprejemam :)
to pa je nekaj, ne ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#290 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:01

Jaz bi tudi rada kaj lepega izvedela, kaj me čaka x:)x


Dej mi kak dan, pa ti napišem. Sm v gužvi, če ne delam pa nabiram slive in kuham marmelado. xrolleyesx

Tk da če češ marmelado, dobiš takoj, če češ pa razlago, mi dej kak dan časa. x;)x

#291 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:14

Dej mi kak dan, pa ti napišem. Sm v gužvi, če ne delam pa nabiram slive in kuham marmelado. xrolleyesx

Tk da če češ marmelado, dobiš takoj, če češ pa razlago, mi dej kak dan časa. x;)x


dej slive za kake 5 ur v pečico ne ene 150° potem jih izkoščiči in zmelji....pa daj še enkaj zdrobljenih sredic iz pečk...to doda še bolšo aromo ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#292 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:20

dej slive za kake 5 ur v pečico ne ene 150° potem jih izkoščiči in zmelji....pa daj še enkaj zdrobljenih sredic iz pečk...to doda še bolšo aromo ;)


In to mi zdej poveš, k sm pet ur kuhu in mešu, da sm na koncu še bolj zmešan ku sm bil. x:Dx

A oki, ni še konc, še enih petsto kil robe je na drevesih in prsežem da probam.

Sam rabim dodatno pojasnilo. Lej, kolk je tisto nekaj zdrobljenih sredic iz pečk??? In pol k zmeljem une pečene slive, kaj pol moram še kaj kuhat al kaj moram????
A je treba kaj mešat tut če se pečejo v pečici?????

Dej ti to mal bl obrazloži, v stilu marmelada za butce... x:Dx

#293 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:26

napišem bol obširno...sam ne tu :D

tu se gremo progresije ne marmelade :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#294 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:40

Hvala, marmelade ne bi :D

Npr. konec leta - kaj me čaka. :)


Že k provociraš............vem da ne šljiviš solarnega povratka, a anyway, sončk maš letos v drugi, se pravi da boš še večja materialistka ku si itak že. S tem, da bo zdej vsaj uspešno vse skupi.
Če si v prejšnjem letu delala na tem, da ti kaj rata, kak nov biznis recimo, ti bo zdej sigurno ratalo v letošnjem. Zlo kreativno bo vse skupi, novi načini bodo za povečanje profita. In ja, Mysti, zlo, zlo ugodno obdobje za zaslužek, celo šparanje, pa ureditev vseh dozdajšnjih problemčkov. Potrditev je pa še v srčkanem trigončiču z MC.

Waw Mysti, šoldi...... x:Dx Ej, dolžna eno kafe, že k bo šelestelo.. :vragec:


Konc leta? A češ dobesedno? Ker je Satko tvoj premili na vrhu enajste, pol je to leto, ko boš končno doživela priznanje in ugled. Se govori, da v tem primeru dobiš tisto, kar si zaslužiš. V bistvu tolk kolk si vložla, boš sedaj dobila povrnjeno. Boš pa temeljita, ja, pa organizacija bo šibala, pa boš postala kar nekaka avtoriteta na svojem področju. A je to kaj v zvezi s literaturo??? K neki tko kaže, da bi ti to področje kar šlo.

Minusi : leto borbe, pomanjkanje motivacije, par preprekic, drugi ljudje ti bodo polena metali mogoče pod noge, tk da nujno potrebuješ potrpljenje in razumevanje, .......
Ma....kak problemček doma, s kakim članom družine, ni dobro leto za selitev, gradnjo, .....

No, sam tolk, da maš malčk materiala za pizdakat vsake tolko.


Na kratko, res na kratko, k delam..... Drugiš pa še progresije, če hočeš.

#295 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 17:48

napišem bol obširno...sam ne tu :D

tu se gremo progresije ne marmelade :P


Hvala za OS.

Sicer pa se ne strinjam. Marmelada je v bistvu Progresirana sliva in jaz sm pa kao tranzit, k mešam vse skupi. Tk da ma veze, itak da ma. x:Dx :vragec:

#296 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 18:02

upam sam da dobr tranzetiraš..drgač se ti bo progresirana sliva zažgala :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#297 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. avgust 2009, 18:45

v solarcu...v progresiji ga maš v 9h
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#298 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 21. avgust 2009, 20:49

aja? :vragec:

če bodo šoldi, boš dobil pico, ne sam kafjeta, če boš tel it z materialistko na kavo :vragec:




Ja. Večji premik v službi - dobila lastno knjižnico, zdaj bo na vrtsi urejanje, konec leta naj bi naredila strokovnega in zadevo postavila na svoje meso. Tolko v zvezi z literaturo.



ja, kr z veseljem pizdakam

hočem

sončk je letos v 5. se mi zdi


Waw, pica, ......s tabo zmeri. Javi k pride prvi večji priliv in greva. :onfire:

čestitam za Knjižnico. Fajn. Vesel zate. Si si zaslužla. Bo ratalo. Prsežem. :palec:

Progresije pa takoj k bo kaj časa.

Res nočeš marmelade? :inocent:

#299 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. avgust 2009, 13:43

Aja, sam to - sej priliv bo od lastnega dela ne od kake dediščine, a? :o|o:


x:px x:Ix


ma, po pravici povedano sm kar malčk tut to tuhtu veš, k pač sončk v drugi v povratku nakazuje tut da bi lahko prišla letos do dragocene nepremičnine, neke večje vrednosti in pol če vzameva, da maš tam še Plutkota, naravnega vladarja osme, pa Merkurja k je vladar take solarne osme hiše, hm ja, lahk bi pomenlo, da boš neko uradno pošto s sodišča dobila z zlo razveseljivo novico, a to so lahko le natolcevanja. x;)x

A definitivno, al dediščina bo, al ne bo vse uno napisano zihr velja. Boš uspela, ni panike.

A Lunco v konjukciji z MC pa ne opaziš, al kako? :vragec:
Le kaj bi to pomenlo? :inocent:

#300 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 22. avgust 2009, 13:56

jaz pa v letošnjem solarcu mars točno na MC (6 stopinja); kaj bi pa to lahko pomenilo; mars v natalni drugače v strelcu na 12, kar lepo aspektiran (trigon s soncem, sekstil z uranom in jupitrom)

a je to premalo podatkov; po drugi strani, saj vse točno tudi nočem vedet
gore so fajn




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0