Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#51 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 4. avgust 2006, 09:47

Danes je Merkur v raku in srečati se moram z rakom. A bo to kaj vplivalo na slabe odnose ?Jaz sem Koza koze (kozoroginja).Tip ni samo rak po soncu ampak je celo lev v ascendentu in trenutno je to sončno znamenje in. Ali bom zato morala tudi kakšno požreti na svoj račun ali celo biti ponižna do kraljevskega princa?Khm, kake skrbi mam dons !!! x;)x
Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#52 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. avgust 2006, 10:48

Super, žurka bo. To pomeni, da se bom znala verjetno malo bolj zavzeti zase in bolj korajžno iti naprej. Trajalo bo skoraj do moje penzije, če jo bom dočakala.

Glede na to, da pade prog. ASC na sredini 2. hiše, ali to pomeni tudi zasuk na finančnem področju xrolleyesx

Lahko bo vplivalo tudi na denar, vendar; poglej, kje imaš zdaj drugo hišo, potem je pa treba kombinirati vladarje.

Moj trenutni prog. Asc je v Ribah....bluzzzz... prog. Sonce pa mi čez dober teden prestopi v drugo znamenje...komaj čakam.. x:px
Dum spiro, spero.

#53 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 4. avgust 2006, 11:43

Druga prog. hiša je v Biku, prog. Venera pa v 4.h. v Raku (če gledam samo progresirano karto). P.Venera je v trigonu z natalnim Neptunom (vl.2.h.).

Kar se tiče ASC v Ribah - trajal je celih 16 let, razen prvih 6 let je vse ostalo "merda" (prevod: sranje). Kot, da sem bila v megli in jaz sama megla. Dobro, da je svoje naredil Vodnar pred tem.
Zato se veselim Ovna. Mogoče bom natikala na rogove :vragec: vse, ki se mi bodo postavili na pot.

Pa pustimo to.
Povej, a ti progresirano Sonce v Levu ni bilo naklonjeno xrolleyesx ? Jaz si predstavljam, da v tem času lažje realiziraš stvari.


Mimogrede Oona, a si brala Stojanovića glede aspekta med Plutonom in Jupitrom? Če sem vidla pravo karto, imaš ti med obema bikvintil. On pravi, da se ljudem z bilokakšnim aspektom med tema dvema planetoma v življenju pojavi velika vsota denarja :2src: . Držim pesti zate.
Upam, da ti bo prog. sonce v devici pomagalo do realizacije. xsrcx

#54 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. avgust 2006, 11:50

[quote name='Estrela' date='4. Aug 2006 2006b 10:48' post='671109']
Ali bom zato morala tudi kakšno požreti na svoj račun ali celo biti ponižna do kraljevskega princa?Khm, kake skrbi mam dons !!! x;)x

Temu se pa verjetno res pozna, da je ASC lev, če te že zdej skrbi kako morš bit ponižna. Njegov ASC bo verjetno prav kmalu na preizkušnji saturna, ki pleše po levu, tko, da je že čas, da tud on kdaj dol ponižno pade. Je pač tko, enkrat smo spodaj, drugič zgoraj. x;)x :palec:

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. avgust 2006, 11:56

in kaj pomeni progresiran asc v tehtnici?...oona je napisala da še 30 mesecev....če ostaj v tehtnici do 40 let, pol je to že zelo dolgo tako

kaj sploh pomeni progresija in kaj nam pove?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. avgust 2006, 16:07

in kaj pomeni progresiran asc v tehtnici?...oona je napisala da še 30 mesecev....če ostaj v tehtnici do 40 let, pol je to že zelo dolgo tako

kaj sploh pomeni progresija in kaj nam pove?

Progresija je premikanje planetov naprej. Ker če ne bi bilo tako, bi vedno živeli enako, tako pa se nam stvari menjajo in spreminjajo. Poznamo več vrst progresij; sekundarne najbolj uporabljamo, vendar nam dosti povedo tudi terciarne in minorne.
Tukaj govorimo predvsem o sekundarnih progresijah.
Prog. Asc v Tehtnici; dobimo novega vladarja, to je Venera(natalna in progresirana). Če Asc govori o tem, kako nas vidijo drugi, potem te zdaj vidimo tudi na način Tehtnice.
30mescev je Luna v enem od znamenj, tvoj prog. asc se bo zamenjal okoli leta 2035. x:Ix

Druga prog. hiša je v Biku, prog. Venera pa v 4.h. v Raku (če gledam samo progresirano karto). P.Venera je v trigonu z natalnim Neptunom (vl.2.h.).

Kar se tiče ASC v Ribah - trajal je celih 16 let, razen prvih 6 let je vse ostalo "merda" (prevod: sranje). Kot, da sem bila v megli in jaz sama megla. Dobro, da je svoje naredil Vodnar pred tem.
Zato se veselim Ovna. Mogoče bom natikala na rogove :vragec: vse, ki se mi bodo postavili na pot.

Pa pustimo to.
Povej, a ti progresirano Sonce v Levu ni bilo naklonjeno xrolleyesx ? Jaz si predstavljam, da v tem času lažje realiziraš stvari.
Mimogrede Oona, a si brala Stojanovića glede aspekta med Plutonom in Jupitrom? Če sem vidla pravo karto, imaš ti med obema bikvintil. On pravi, da se ljudem z bilokakšnim aspektom med tema dvema planetoma v življenju pojavi velika vsota denarja :2src: . Držim pesti zate.
Upam, da ti bo prog. sonce v devici pomagalo do realizacije. xsrcx

Ja, prog. Asc v Ribah mi res ni najbolj všeč. xrolleyesx
Prog. Sonce v Levu je naredilo opozicijo s Saturnom, potem se mu je počasi pridružil še tranzitni Uran in stvari so se vratolomno spremenile. Moj Sonček se v Levu ni najbolj počutil, pa še sovladar 7.ujete hiše je. :inocent: Ne bo sicer najbolj cool, Sonce bo zdaj naredilo konjunkcijo z Uranom in Plutonom, pa usoda ni najboljša, če pomislim, da me čaka vsaj še ena ločitev... :xx!:

Pa T Pluton kvadrat Mars; pa T Neptun inkonjunkcija Sonce; .... :o|o:
Pluton / Jupiter - v moji karti sta v separativni inkonjunkciji. :inocent:

Se pa nadejam sprememb, ki bi jih mogli prinesti letošnji mrki.
Dum spiro, spero.

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. avgust 2006, 21:36

Progresija je premikanje planetov naprej. Ker če ne bi bilo tako, bi vedno živeli enako, tako pa se nam stvari menjajo in spreminjajo. Poznamo več vrst progresij; sekundarne najbolj uporabljamo, vendar nam dosti povedo tudi terciarne in minorne.
Tukaj govorimo predvsem o sekundarnih progresijah.
Prog. Asc v Tehtnici; dobimo novega vladarja, to je Venera(natalna in progresirana). Če Asc govori o tem, kako nas vidijo drugi, potem te zdaj vidimo tudi na način Tehtnice.
30mescev je Luna v enem od znamenj, tvoj prog. asc se bo zamenjal okoli leta 2035. x:Ix


:O: ...2035...sam to pol ni 30 mesecev....ampak skoraj 30 let.... :O:

oona...in kaj pomeni, da so sonce, merkur, venera in mars progresirano v kozorogu????......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 6. avgust 2006, 09:00

Hoj, Amis!

A ti jih maš v kozorogu, moji so se pa nagužvali v ovna v osmo hišo, pred tem, pa so bili leta v sedmi. pa še luma je v prvi hiši in bo kmalu delala opozicijo na tele tukaj xrolleyesx x;)x, pred tem bo pa še natalnega neptuna povozla, ki je pa vladar sedme hiše x:Dx To bo še pestro.......sploh ko mi je progresirani ASC pravkar prešel v škorpiona in bo tu še naslednjih 30 let.

Me zanima če mi oona na to pove kaj....

Lepo bodi

M xDDx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#59 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 6. avgust 2006, 09:14

Hoj, Amis!

A ti jih maš v kozorogu, moji so se pa nagužvali v ovna v osmo hišo, pred tem, pa so bili leta v sedmi. pa še luna je v prvi hiši in bo kmalu delala opozicijo na tele tukaj xrolleyesx x;)x, pred tem bo pa še natalnega neptuna povozla, ki je pa vladar sedme hiše x:Dx To bo še pestro.......sploh ko mi je progresirani ASC pravkar prešel v škorpiona in bo tu še naslednjih 30 let.

Me zanima če mi oona na to pove kaj....

Lepo bodi

M xDDx

To temo je popravil/a myrjam: 6. avgust 2006, 09:16

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#60 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 6. avgust 2006, 09:25

sem hotla samo popravit pa ga je še enkrat objavilo x?x xnckrivx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#61 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. avgust 2006, 09:28

kaj se pa lahka pričakuje ko progresivni mars pride iz sco v srelca xnckrivx
potem bo mars, neptun, sonce, merkur, venera, sevrni vozel in ac v srelcu xnckrivx

čez eno leto pa mi bo asc iz strelac šel v kola..kaj pa lahka tu pričakujen :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. avgust 2006, 13:31

myrjam...a v 8h so ti šli....no, sej pol ni nč čudnega, da te je dzk povlekel, pa še kaj najbrž....če ne na novo pa vsaj bolj intenzivno kot prej

ja, uno klapo mam js natalno v sco....progresirane pa v kozorogu...sam to je glih 5h, pa še natalni južni lunin vozel je tam....

oona in lunca sta pa vzeli vikend za zasluženi počitek, ko jih skoz nekaj z vprašanji zasuvamo
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 6. avgust 2006, 21:50

Progresije so in niso komplicirane. Vedno je treba spremljati tranzite na progresirane planete. Če ti določen planet menja znamenje, se spremeni njegov vpliv, ker dobimo novega vladarja.
Po moje dajemo premalo pozornosti na progresije, sploh pa na prog. ASC in MC. xsrcx
Dum spiro, spero.

#64 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. avgust 2006, 06:20

[quote name='Amis' date='4. Aug 2006 2006b 22:37' post='671725']
:O: ...2035...sam to pol ni 30 mesecev....ampak skoraj 30 let.... :O:

30 mesecev je mišljeno na progresivno luno v enem znaku.

#65 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:06

kero čtivo pa je najboljše, da se o tem malo prebere x:px :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#66 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:09

hm...ne štekam glih....a progresija traja 30 mesecev, njen vpliv pa do 2035?

lunca, kaj pa pomenijo progresirani venera, mars, merkur in sonce v kozorogu, kjer imam natalno tud j lunin vozel?.....( ali bo mogoče ta progresija trajala do 2035?)
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#67 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:10

neki malga je v veliki šoli astrologije (parker), pa še v eni drugi.....kva je že.....astrologija za današnji čas al neki tajga....sam je tok zakomplicirano napisano da bog se usmili x:Dx vsaj men :vio:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:34

[quote name='Amis' date='7. Aug 2006 2006b 09:10' post='672833']
hm...ne štekam glih....a progresija traja 30 mesecev, njen vpliv pa do 2035?

Progresirana luna je v enem znamenju 30 mesecev (od oka dve leti in pol), mislim, da ti je gledala oona vpliv progresiranega ASC, ki se menja leta 2035. ASC je v enem znamenju po prgresijah precej let, tako tudi gledaš ostale venero, merkurja itd.

#69 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:41

o lunca hvala!...zdej tud vidim, kje sem se v razumevanju sama zaštrikala....

in kakšen je pomen unih štirih progresiranih planetov v kozorogu?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#70 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:51

hm...ne štekam glih....a progresija traja 30 mesecev, njen vpliv pa do 2035?


Amis xsrcx , progresirana Luna prehaja eno zodiakalno znamenje 30 mesecev. Leto 2035 pa se verjetno nanasa na tvoj progresirani ASC, v smislu da bo v (Tehtnici?) do tega leta.

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. avgust 2006, 08:53

hvala ruby :palec: ...sej sem vmes poštekala da sem zamešala luno in asc....mrk na sinapsah bil..... x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. avgust 2006, 21:01

...trenutno imam progresirano luno v kvadratu z ascendentom in uranom... (uran natalno v exaktno konj. asc., luno v exakt. konj. z MC-jem)... tko slabo se pa ze dooolg nism pocutu... v dveh tednih sem se skregu skor ze z vsemi zenskami kar jih poznam in se doma me vse iritira... :xx!: :xx!: no pa trenutna nebesna konstelacija sonce-saturn mi tut nic ne pomaga... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#73 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 8. avgust 2006, 22:28

...trenutno imam progresirano luno v kvadratu z ascendentom in uranom... (uran natalno v exaktno konj. asc., luno v exakt. konj. z MC-jem)... tko slabo se pa ze dooolg nism pocutu... v dveh tednih sem se skregu skor ze z vsemi zenskami kar jih poznam in se doma me vse iritira... :xx!: :xx!: no pa trenutna nebesna konstelacija sonce-saturn mi tut nic ne pomaga... :xx!:


Kakšen pa je orbis P.Lune na tele planete?Če je več kot eno stopinjo jih ne upoštevaš.
Nekateri prisegajo na samo pol stopinje :inocent:
V enem znamenju je P.Luna dve leti in pol kar pomeni,da te bo pobralo x:Dx predno bo šla v naslednjo
hišo.

Bo kmalu bolje.

LP :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#74 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. avgust 2006, 09:27

Kakšen pa je orbis P.Lune na tele planete?Če je več kot eno stopinjo jih ne upoštevaš.
Nekateri prisegajo na samo pol stopinje :inocent:
V enem znamenju je P.Luna dve leti in pol kar pomeni,da te bo pobralo x:Dx predno bo šla v naslednjo
hišo.

Bo kmalu bolje.

LP :palec:

..predvcerajsnjim je bil aspekt med prog. luno in radix uranom 0 stopinj 00 minut... se kaxen mesec pa bo... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#75 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 9. avgust 2006, 20:31

...trenutno imam progresirano luno v kvadratu z ascendentom in uranom... (uran natalno v exaktno konj. asc., luno v exakt. konj. z MC-jem)... tko slabo se pa ze dooolg nism pocutu... v dveh tednih sem se skregu skor ze z vsemi zenskami kar jih poznam in se doma me vse iritira... :xx!: :xx!: no pa trenutna nebesna konstelacija sonce-saturn mi tut nic ne pomaga... :xx!:

Saj boš preživel! x;)x x:px
Me pa zanima, kako se je izpolnila moja zadnja napoved? Če se je še spomniš seveda. Govorila sva o kombinih. x:Ix
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0