Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

dr. Hauschka in ostala bio kozmetika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
243 komentarjev na to temo

#26 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 24. april 2005, 07:02

Fajn. Bom jaz tudi letos poskusila, ker sem lani dobila alergijo na sonce, pa imam občutek, da je bila kriva tudi krema za sončenje. Lep da ti želim xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#27 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 24. april 2005, 18:19

Ja moj homeopat je reku, da nej res rajš uporabljam Hauschko, da je zlo fajn za kožo. Ker une druge kreme - kaj pa veš, sama kemija... Zaščitjo že pred soncem sam kaj veš kaj ti s kožo nardijo.
Poskusi pa boš vidla.

#28 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 24. april 2005, 20:22

Bom :palec: .Poročam, kako bo.Hvala xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#29 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 29. april 2005, 06:50

Sem včeraj dobila v dar malo škatlico "hauschka kozmetike"-KAKO TO DIŠI :2src:, pa moja kože je tudi vriskala, ko sem si namazala obraz z vrtnično kremo. xsrcx xsrcx xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#30 Tan

Tan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 30. april 2005, 21:59

Ali je že katera uporabila puder?

Tan

#31 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 30. april 2005, 22:28

<{POST_SNAPBACK}>Ali je že katera uporabila puder?

Tan

xDDx Jaz ga uporabljam in sem zelo zadovoljna z njim, imaš 3 nianse , najbolj svetlo, med, in malo temnejšo... se lepo razmaže po obrazu, ne dela grbic... samo te opozarjam, da za podlago uporabiš tudi rožno ali kutinovo kremo dr.Hauscke, ker se pod drugo podlago rad puder svaljka:) tako so povedale nekatere uporabnice, ki so se mazale z drugimi kremami ,kot podlago; x;)x Do zdaj so ga še vse pohvalile, tiste , ki so začele uporabljati to kozmetiko.... x:)x lp xDDx

#32 Tan

Tan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 1. maj 2005, 14:21

Jaz imam že njihovo podlago in kremo tako da upam ne bo težav. Grem v torek na posvet, pa sporočim.

LP in hvala

Tanja xwizardx

#33 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 2. maj 2005, 07:38

Ja tudi jaz uporabljam puder. Sem si ga kupila pred 14 dnevi. In olje črnega trna. Fajn zadeve - obe. Olje je zmešano z rožmarinom in takooo diši. je pa baje dober za preprečevanje nastanka strij.
Sam me res moti, ker je tako težko dobit te zadeve v Sloveniji. Sploh dekorativno kozmetiko.
A je že kdo uporabljal olja za aromaterapijo?

#34 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 24. maj 2005, 17:38

Lep pozdrav vsem! Vidim,da je odprta tema dr.Hauschka -vsem,ki vas zanima sporočam,da je certificiran center za to kozmetiko v Ondini(to je v Šmarju pri Jelšah) in ti naredijo celo nego s to kozmetiko.Traja cca.2 uri in je noro!!!!!!!! Ni kot navadna nega ampak te čist zrelaksira-začne se z kopeljo stopal ,potem ti zmasirajo mal noge,pa roke.....svetovno,morate probat!!!
čao

#35 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 24. maj 2005, 18:46

A je tud posebna nega samo za obraz?? In kolko stane?

#36 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. maj 2005, 10:12

Čao,obstajata dve varianti in oboje je nega obraza,s tem da je pri 2 urni negi vključeno veliko več in ti uravnovesijo celotno telo! Ta nega,ki je prav klasična nega po dr.Hauschka te pride 11.800,oo in si res zleraksirana (dobiš-kopel za noge,masažo nog ,rok,sprostijo ti vrat ter šele nato se preide na obraz...) Krajša pa je se mi zdi okoli 9.ooo,oo in je eno uro;
Lp

#37 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 4. junij 2005, 14:30

http://www.rr-vel.si/it/ondina/sl/

To je pa tudi link na stran, kjer se lahko pozanimate o tej negi.

#38 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 4. junij 2005, 16:45

Shaya, s tem linkom se odpre stara stran Ondine, prenovljeno stran in vse informacije lahko dobite na :www.ondina-ak.si
Lp

#39 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 9. junij 2005, 15:07

danes sem si dala olje dr. Hauschka za mastno kožo. fuj. vsa se svetim ... :xx!: mi sploh ne vpije.

#40 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 9. junij 2005, 21:15

<{POST_SNAPBACK}>danes sem si dala olje dr. Hauschka za mastno kožo. fuj. vsa se svetim ...  :xx!:  mi sploh ne vpije.


Jaz tudi uporabljam to kozmetiko za mastno kozo,pa sem full zadovoljnaa;
kaj si si ocistila prej s kremo za ciscenje in potem tonik in nato olje?? meni je ok,ce pa se nisi obupala pa javi in ti razlozim kako jo uporabljas!! pozdravcke

#41 Tan

Tan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 9. junij 2005, 21:21

Jaz imam puder, kremo, čistilni tonik...super je... zares.

Tan

#42 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 10. junij 2005, 18:10

<{POST_SNAPBACK}>kaj si si ocistila prej s kremo za ciscenje in potem tonik in nato olje?? meni je ok,ce pa se nisi obupala pa javi in ti razlozim kako jo uporabljas!! pozdravcke

nimam ostalih proizvodov od hauschke, očistla sem si kar s čistilnim mlekom dr. scheller ... sam kljub temu naj se ne bi svetil, če je za mastno kožo??!! v bistvu pa mi že sama beseda olje vzbuja asociacije na svetlečo kožo ... lani sem si dajala ognjičevo olje in sm se tud fuuul svetla, še veliko bolj kot od tega olja ...
no, sonček, če se ti da, lahko poveš kaj več o tem postopku čiščenje in to. x:o)x

#43 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. junij 2005, 20:37

<{POST_SNAPBACK}>nimam ostalih proizvodov od hauschke, očistla sem si kar s čistilnim mlekom dr. scheller ... sam kljub temu naj se ne bi svetil, če je za mastno kožo??!! v bistvu pa mi že sama beseda olje vzbuja asociacije na svetlečo kožo ... lani sem si dajala ognjičevo olje in sm se tud fuuul svetla, še veliko bolj kot od tega olja ...
no, sonček, če se ti da, lahko poveš kaj več o tem postopku čiščenje in to.  x:o)x


Nisem hotela izpadit vsiljivo na tem forumu,namrec poleg tega,da ze nekaj casa uporabljam dr.Hauschka imam tudi opravljen izpit in mednarodni certifikat s katerim imam to moznost,da tudi delam z njo;
zato bi ti svetovala,ker je homeopatsko zdravljenje koze popolnoma drug postopek in negovanje,da poskusis s cistilno kremo-katero si das na dlan,zmesas z malo vode,da postane malo bolj tekoce in si razporedis po obrazu.Nato pa samo z neznimi pritiski vtiras;deluje zelo globinsko; zatem uporabis tonik special in nato olje(samo eno kapljico).
Ta kozmetika za razliko od drugih-ne govorim,da so druge slabe-je edina,ki deluje stimulativno na kozo in zacne nasa koza proizvajat kar ji manjka.

pozdravcke

#44 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 13. junij 2005, 20:02

Če si pa strokovnjak na tem področju pa mogoče lahko odgovoriš na moje prvo vprašanje. Zanima me zakaj imam po šamponu in balzamu trde lase?

#45 soncek2

soncek2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 17. junij 2005, 14:31

<{POST_SNAPBACK}>Če si pa strokovnjak na tem področju pa mogoče lahko odgovoriš na moje prvo vprašanje. Zanima me zakaj imam po šamponu in balzamu trde lase?

Lep pozdrav shaya!
Sicer delam in poznam reakcije kozmetike ,ki je namenjena za obraz; lahko pa ti povem,da sampon ni namenjen kemicno obdelanim lasem,ker je to naravna nega las; za optimalno delovanje sampona pa je dovolj eno samponiranje in obvezna uporaba balzama,katerega pustis na lasiscu nekaj casa,da se lasje zmehcajo;5-15 min;in nato speres s toplo vodo;

#46 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 13. februar 2006, 12:27

Tale tema je izgleda malo zamrla. Jo bom pa malo uzdrmala x:)x
Ravno v petek sem namreč kupila Travel kit Dr.Hauschka - škatlico za normaln/suho/občutljivo kožo- da preizkusim.

Sicer je šele tri dni kar jo uporabljam, a glede na to, da moja koža vedno odreagira že dobesedno par minut po tistem, ko na njo nanesem nekaj, kar ji ne paše, sem zaenkrat navdušena!

Tako navdušena sem bila le še v starih časih nad Jaffro, dokler je niso spremenili in prilagodili Ecropi - od takrat moji koži sploh ne odgovarja več. A ravno pri Jaffri, ki jo predstavljajo po domovih (podobno kot Tupervare ali Just) sem se na eni predstavitvi naučili pravilno ravnati s kozmetiko in obrazom.

Z obrazom moraš biti nežen, ne na silo masirati....
Količine kozmetike, ki jo nanašamo morajo biti MINIMALNE - ne da se kar flodramo s kremami- najprej goro kreme na prste, potem premešati med prsti (da je pol ostane na prstih) in potem vmasirati v obraz... NIKAR !!
Jaffra je imela celo male lopatke za nanos kreme- zajeti si moral le za eno zrno fižola kreme in jo nanesti na več delov obraza ter rahlo vtapkati vanj.
Dejansko baje ljudje porabimo preveč kreme in takrat so nam razlagali, da krema učinkuje drugače, če jo namažeš pravilno količino kot če jo daš preveč. In je res delovalo.
Tudi tonik - si dam v DLAN , spojim dlani in potapkam po obrazu- na ta način ga zadostuje neverjetno majhna količina.

Tega se sedaj držim tudi pri tejle DrH. kozmetiki in jo nanašam minimalno... Zaenkrat sem navdušena. Moja koža je že "zrela" in mislila sem, da mi bo manjkalo kake bogate kreme ali da mi bo vleklo kožo vkup, še sploh zvečer, ko pustiš za noč očiščeni obraz brez krem... pa ni tako.
Rada bi, da se mi koža začne obnavljati, ker sem že skorajda zapadla v "težke" kreme. Do sedaj sem uporabljala take za po 30. letu (Anamarie Borlind- tudi zelo vredu), a sem imela že občutek, da je to premalo za mojo kožo... Proti gubam pa je potem na razpolago v glavnem samo kemija.. takšna ali drugačna... In drago...

Dr.H se mi ne zdi predrago, mislim, da je cenejša od Borlindove. No, ja bomo videli.

Aja še tole: kupila sem v Maxiju v podhodu v bio trgovini, tam sem dobila tudi katalog z izdelki in točnimi navodili kako jo uporabljati. Ali imajo dekorativno ali ne ne vem, ker me takrat vse skupaj še ni zanimalo. Pogledam drugič. Vzela sem si le škatlico, ki sploh ni draga (cca 2.400 sit) za poizkušnjo..


Evo slikce moje škatlice...
Toliko je noter še po treh dneh, po mojem jo bom imela za en teden.. Morda bo zmanjkalo tonika...
Kako je majhna se vidi po očalih, ki so zato zraven na sliki x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#47 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 13. februar 2006, 22:13

Hojla , da se jaz dodasm svojo izkusnjo.Dr. H uporabljam ze kaksno leto in pol.Ne zamenjam je vec za nobeno kremo na svetu.ker imam oz. sem imela tezave z kozo v smislu mozoljckov, ki pa niso vec mladostniski x:Dx , sem poskusila pomlajevalno masko zmesano z oljem.Vse to na vlazen obraz in deluje cudezno.Seveda pred to cistilno kremo, pa tonik in na to kremo ( na vlazenj obraz, ker se je tudi ful manj porabi ).
Deodorant, pa olje za telo iz lavande, pa balzam za ustnice , vse je preizkuseno in fantasticno.

Za sampon imam tudi jaz podobno izkusnjo, lase imam po njem tezke in brez leska.

Je pa na police Sanolaborja prisla lasna kozmetika Logona, od katere sem si omislila koprivov sampon za vsakodnevno nego.Uporabljamo ga vsi, moz in tudi moja dva decka ( 11 in 6 let ) in smo nadvse zadovoljni.Lasje so lesketajoci, polni in svileni x;)x , namesto balzama , pa pene in laka jaz nanesem samo cisti aloe vera gel, pa se prekrasnim lasem ni mogoce izogniti :palec:

drugace pa je Hauscka zakon :palec:


Mojca

#48 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 14. februar 2006, 11:37

Kaj pa če je treba šampon kako razredčiti?
Enkrat sem imela nek šampon, pri katerem sem morala majhno količino šampona kar precej razredčiti z vodo v posebni steklenički... ?

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#49 cekincek

cekincek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 17. februar 2006, 19:38

Imate srečo, da vam ta kozmetika paše. Meni je totalno uničila kožo. Kljub temu, da je koža odreagirala zelo čudno, sem jo uporabljala še naprej, saj mi je prodajalka zagotavljala, da se tako koža samo normalizira. Po dveh mesecih uporabe sem imela totalno izsušeno povrhnjico, lišaje in nečisto, upadlo kožo. Šele zdaj (po več mesecih uporabe druge kozmetike) se mi je stanje normaliziralo.
Saj nisem nikoli imela popolne kože, ampak tako obupne kot takrat, ko sem uporabljala to kozmetiko, pa spet ne.

#50 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 17. februar 2006, 20:51

Imate srečo, da vam ta kozmetika paše. Meni je totalno uničila kožo. Kljub temu, da je koža odreagirala zelo čudno, sem jo uporabljala še naprej, saj mi je prodajalka zagotavljala, da se tako koža samo normalizira. Po dveh mesecih uporabe sem imela totalno izsušeno povrhnjico, lišaje in nečisto, upadlo kožo. Šele zdaj (po več mesecih uporabe druge kozmetike) se mi je stanje normaliziralo.
Saj nisem nikoli imela popolne kože, ampak tako obupne kot takrat, ko sem uporabljala to kozmetiko, pa spet ne.




Kaj vse pa si uporabljala od te kozmetike ?


Prijazen pozdrav,

Mojca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0