Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Informacije o temah na forumu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
392 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2004, 19:12

V tole temo bodo lahko vsi clani (starejsi ali novejsi) povprasali po temah na forumu...
ce bodo zeleli odpreti novo temo, pa jih bo skrbelo, ce ze obstaja, je pa z iskalnikom niso nasli, ali ce se spomnijo, da obstaja, pa je zdaj ne najdejo, ali pa ce se spomnijo, da smo o tem govorili, pa se ne spomnijo tocnega naslova oz. v kateri temi smo o tem govorili.

Namenoma postam sem in ne v drug forum; fajn bi bilo, ko bi se 'prijela'.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2004, 19:14

:vragec:

pa sej neki podobnga je zhe tamle gor:
http://www.lunin.net...p?act=Search&f=
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2004, 19:18

In se 'vec moznosti' (iskanje na LNF):

http://www.lunin.net...rch&mode=adv&f=
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2004, 19:20

<{POST_SNAPBACK}>In se 'vec moznosti' (iskanje na LNF):


:vragec:

tolk pa nism hotu tezhit... x:Dx x;)x

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2004, 19:24

Pa se Kratek kurs iskanja na LNF, s tem, da je tema bila odprta za prejsnji forum, zdaj pa smo se preselili, je pa v glavnem vse isto, razen da pri podrobnejsem iskanju skoraj moras dat v pogoj se zvezdico - *

denimo:

Ce se nam zdi, da obstaja tema Ego, je pa ne najdemo, uporabimo podrobnejse iskanje (kar pomeni da nastavimo ustreznejse pogoje iskanja, denimo starejse teme itd.), obvezno oznacimo 'isci samo v naslovu teme' in ce ne najdemo teme pod iskalnim pojmom Ego, si pomagajmo z zvezdico * - na primer v tem primeru *ego*.
Zvezdice pomenijo, da lahko racunamo, da je pred ali za postavljeno besedo se kaksen simbol (crka).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2004, 19:28

:vragec:

primer:

nej gre vse v ....*materno*
x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. december 2004, 19:51

Se je odprlo :eek:

#8 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 10. december 2004, 21:20

Dobra ideja, tale tema :palec:
Upam, da se bo prijela, predvsem pri tistih, ki jim je v prvi vrsti namenjena xcrossfingx

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2004, 18:07

x;)x ...

Oj, kaj menite, a imamo tolk tem praznicnih raznih (vse zivo, praznicni jedilniki, okrasitve itd., vkljucno s porokami ipd.) - za en forum oz. podforum?
Se mi zdi, da bi bilo smiselno spravit pod nek skupni imenovalec vse skupaj, da se lazje najde, ko se kaj tacga isce, sicer pa to ni aktualno samo zdaj, ampak skozi vse leto.

ce bi se pa komu dalo, pa lahko zbere vse teme, ki obravnavajo to in damo nov forumcek Praznovanja, obicaji al kaj taksnega, al pa podforumcek recimo v aktualno z enakim ali podobnim imenom...
Kaj menite? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 11. december 2004, 18:14

Men se zdi tale tema zlo priročna. :palec: Sama že dolg ne odpiram več novih tem, ker mi zmeri pol kdo uleti: o tem smo že govoril. Pred časom sem odprla ANKETO- in evo ti Tine. xrolleyesx x:Dx
Pol se pa raje prej informiram o zadevah, tk, da jz bom to temo zih uporabljala :palec: :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2004, 18:17

xokx xDDx

Zato sem jo tud dala kot pomembno, da bo vedno na vrhu, upam da si boste zapomnili, da je v Aktualno, se mi je zdelo nekako najbolj logicno. ce bi dala v uredniske forume, ne bi tolk gledal. :)
Morda prestavim v Sporocila, obvestila se, da bo tako v obeh teh forumih.

Torej, na vrhu v dveh forumih bo ta tema, da je ne boste rabli iskat z iskalnikom. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2004, 18:20

Da vas ne bo zmedlo, ko se tam pojavijo kar tri - gre za eno temo, ki je v dveh forumih, ker pa sem prestavljala, je danes se vidno tako.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. december 2004, 19:19

dobra ideja tale tema :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 13. december 2004, 10:17

To si pa odprla v (zame) tapravem trenutku.
Nekdo naj mi pojasni, kje razmišljam narobe:
V iskani niz vnesem "kdo koga mara", iščem po vseh forumih, po <samo naslovih> ali pa >po celotni vsebini>, a ne najde. Ne vem, če se še prav spomnim naslova teme, ampak v taČrni luknji je ni več. Jo bom že našel - a malo me skrbi, ker ne znam iskati.

Help me please!
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. december 2004, 10:18

Piko, haj, teme ne isci, ker je umaknjena. :palec:
Je bilo sproti pojasnjeno, nekaj casa je se bila tam, potem pa sem jo umaknila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 29. december 2004, 20:48

Kje je tema o tem, kako zdravimo macka, muceka, tigra, tisto after... :eek:

:xx!: xzzzx :ill:



:frog:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#17 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 29. december 2004, 21:12

devica... misliš tole? x;)x
Maček

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. december 2004, 09:24

:palec: Cocc!

Drugac je pa ta teden z napovedi tud link, da ti ni treba iskati z iskalnikom. ;) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 11:38

Link, da ti ni treba iskati z iskalnikom... xscratchx :mellow:

Link... :unsure: xnckrivx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#20 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 30. december 2004, 14:24

Link... tista podčrtana boldana besedica, ki odpre temo, če klikneš nanjo x:Dx
Na napovedi (Napoved za 53. teden v forumu Novosti na Luninem netu) imaš 2 taki x;)x

#21 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 14:31

x:Dx x:Dx Vem kaj je link... :palec:

Pa tud temo napovedi za 53. teden sm najdla


Ne vem pa kaka je povezava med tem... :8):


V tej temi je link, s katerim lahko najdes temo, ki jo isces x?x :eek: x:Dx x:Ix

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. december 2004, 14:37

Temo napoved postnem zato, da obvestim, da je gor napoved, torej v bistvu govorimo o vsebini, ki je na strani napoved za ta teden:
http://www.lunin.net/napoved2004/ (in to je cisto spodaj v napovedi pri nasvetu, no saj si temo ocitno bolj simple nasla. :D)..
No in zato sem rekla, da sem na 'napoved dala link na temo macek'... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 30. december 2004, 14:37

x:o)x
Aja... ne, link na to konkretno temo, ki si jo iskala, je ta teden v napovedi.

ups, Marsa, si postnila vmes.

#24 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 14:41

xDDx Aajaaaaaa x:Dx w:Iw Sm xpolzx pameti... x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#25 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 30. december 2004, 14:49

pa kaj... važn da pride x;)x x:Dx
Si pa ena redkih, ki uporablja tole temo za to, čemur je namenjena :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0