Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sinastrija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
174 komentarjev na to temo

#51 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. julij 2005, 14:25

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo!
Mogoce kdo ve za kaksno internet stran, kjer bi se dalo izračunat sinastrije? Hvala v naprej in lep pozdrav!
gregor



Čao Gregor!
Ja na www.astro.com vse najdeš. Sam se moraš vpisat (zastojn). Potem pa greš pod Astroclick Partner, pa daš še partnerjeve podatke not.

To je to. Aja anglešk pa verjtn znaš, al pa nemšk, italijansk itd.

Lp :vio:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#52 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. julij 2005, 14:50

Zanima me kako izvem, če se s partnerjem ujemava oziroma kako se ujemava? Npr. če mam jaz 7 hišo v Raku/Levu in planet Jupiter, on pa 7 hišo v Kozorogu. A to kej pove? In kako zvem kateri partner bi bil tisti s katerim bi se najbolj ujela, kako lahko to vidim v svoji karti?

Če kaj veste o tem mi javite. Hvala. x:px
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#53 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 1. julij 2005, 16:44

<{POST_SNAPBACK}>Zanima me kako izvem, če se s partnerjem ujemava oziroma kako se ujemava? Npr. če mam jaz 7 hišo v Raku/Levu in planet Jupiter, on pa 7 hišo v Kozorogu. A to kej pove? In kako zvem kateri partner bi bil tisti s katerim bi se najbolj ujela, kako lahko to vidim v svoji karti?

Če kaj veste o tem mi javite. Hvala.  x:px


Zadeva je zapletena tako kot življenje. Če se boš odločala na podlagi astrologije in ne na podlagi srca, se ti nič dobro ne piše.
Ko ti bo pa srce ob nekom zaigralo, potem pa le brž na delo in na presojo rojstnih kart od obeh, iskanje stičnih točk in iskanje rešitev za morebitna nesoglasja, razvidna iz karte. xsrcx xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#54 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. julij 2005, 11:55

<{POST_SNAPBACK}>Zadeva je zapletena tako kot življenje. Če se boš odločala na podlagi astrologije in ne na podlagi srca, se ti nič dobro ne piše.
Ko ti bo pa srce ob nekom zaigralo, potem pa le brž na delo in na presojo rojstnih kart od obeh, iskanje stičnih točk in iskanje rešitev za morebitna nesoglasja, razvidna iz karte. xsrcx  xsrcx


Veš sej men je srček zaigral že ko sem ga zagledala. :2src:
Lep pozdravček
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#55 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 8. avgust 2005, 20:45

Zanima me če se lahko interpretira v sinastriji z drugo osebo

Jupiter Rak 14.14 v drugi osebi IC Rak 15.11 stopinj

Ali gledate to na Jupiter konjukcija 4. hiša, ali pač se interpretira kot da je v 4. hiši, glede na to da je razlika 1 stopinja.

Hvala

#56 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 8. avgust 2005, 20:53

vem vem x:)x zanima me kako to obravnavajo naši astrologi

#57 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 8. avgust 2005, 23:37

<{POST_SNAPBACK}>Ko sem nekoga srecala... nikoli ni bilo nic med nama  :C:
Ampak moc, globina in totalnost tega custva... totalno obcudovanje in sprejemanje z moje strani, tisto custvo, zarad katerega bi vse drugo doslej zavrgel, pustil za seboj, razdrl kaksen zakon in se nic vec zmenil za ves preostali svet in se zapisal ljubezni s to osebo...

Poglejte najino sinastrijo:
sonce na marsu in spet  mars na soncu-vam recem za popenit moc med nama (oz samo z moje strani lol)
luna na marsu! (bojte se tega:)
luna (natancn) saturnu(saj zato pa je blo nemogoce izrazit custva, ki so bla tud mešana in ljubosumna ze od prvega trenutka)
venera na uranu(zarad vseh marsov na luni in soncu in saturna na luni pravi pretres za mojo psiho:)
ascendent (natancno) na uranu

In ker sta sonci v kvadratu, gre za cisto razlicni osebi, tako da, bolje da ni blo kasnejsih stikov. Srecanje je trajalo pol ure in se v 8 letih nikoli vec ponovilo, na mojo sreco--saj bi mi srce spet skoraj skocilo ven in tud sicer ko sem vidla, da je v resni in srecni zvezi, me je srd razganjal en cas od znotraj - nikol nisem dala te bolecine ven iz sebe, ta moj ljubezenski poraz je bil en izmed tistih, ki so me res prizadeli za dalj casa. Nekatere očaranosti se mi zdi,da bi bile res večne. Ne morem pa trditi...vecinoma vse mine, ce gledam izkusnje mojih prijateljic.


Hihi, tole mi je nekam znano! Punca, da nimas ti aspekta Venera opp/ kvadrat Neptun v svoji karti? x:Dx

#58 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. avgust 2005, 06:58

Kwa pa tole???
Moja venera na njenem ascendentu, njeno sonce na mojem sev. vozlu, njen saturn na mojem asc. in uranu, njena luna na mojem jupitru?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#59 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. avgust 2005, 09:56

Tvoja Venera na njenem asc je zelo lep vpliv. Gotovo ji paše!!
Ampak tebi njen Saturn manj... se čutiš, da te omejuje.
Vozel je kakšna karmična zadeva, ki jo imata za razčistit. Ona ti morda daje kakšno smernico za tvoje dejavnosti?
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#60 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. avgust 2005, 13:29

Tvoja Venera na njenem asc je zelo lep vpliv. Gotovo ji paše!!
Ampak tebi njen Saturn manj... se čutiš, da te omejuje.
Vozel je kakšna karmična zadeva, ki jo imata za razčistit. Ona ti morda daje kakšno smernico za tvoje dejavnosti?


Sevede me omejuje... saj mene vse omejujejo x:Dx x:Dx x8Dx ... sam za1X se lahko diham...

Da bi mi ona dajala kaxne smernice za moje dejavnosti??To bi blo pa zeeeeelo fajn... ker bi nujno rabu nekoga da me mal usmeri... sam za 1X o tem ne duha ne sluha... razen tistih dejavnosti, no... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#61 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 9. avgust 2005, 14:48

A lahko kdo pokomentira še mene in mojega brata:

Njegov Pluton v konjunkciji z mojim DESC :vragec: in seveda potem še opp z ASC :vragec: , ta P tvori tudi kvadrat z mojim MC - to zihr ni nč dobrga!
Njegov severni vozel v konjunkciji z mojim MC :o|o:
Njegov Saturn skor čist na mojem IC :eek:
njegov mars in moje sonce v Quitilu :inocent: in moj vozel je v sekstilu z njegovim soncem....
Moje sonce pa je na njegovem MC....

Hvala x;)x x:Ix

#62 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. avgust 2005, 09:14

[quote name='Yade' date='8. Aug 2005 ob 20:46']
<{POST_SNAPBACK}>Zanima me če se lahko interpretira v sinastriji z drugo osebo

Jupiter Rak 14.14 v drugi osebi IC Rak 15.11 stopinj

Ali gledate to na Jupiter konjukcija 4. hiša, ali pač se interpretira kot da je v 4. hiši, glede na to da je razlika 1 stopinja.
xrolleyesx Ta stopinja je zelo majhnal razlika, prinaša dobrobit v hišo, prima, pozitivno, blagostanje, veselje, optimizem.

#63 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 10. avgust 2005, 11:58

Lunca, hvala x:)x

#64 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. avgust 2005, 10:34

Nekaj bi pritaknil zraven:

Če je Jupiter slabo (težavno) aspektiran, potem tole zapisano ni več tako lepo, ampak lahko pride do kakega izkoriščanja ali ignorance ali soljenja pameti ali pa česa takega.

Če pa JE lepo aspektiran, potem je pa toprava milina, to je res ...

x:)x

#65 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. avgust 2005, 11:01

<{POST_SNAPBACK}>Nekaj bi pritaknil zraven:

Če je Jupiter slabo (težavno) aspektiran, potem tole zapisano ni več tako lepo, ampak lahko pride do kakega izkoriščanja ali ignorance ali soljenja pameti ali pa česa takega.

Če pa JE lepo aspektiran, potem je pa toprava milina, to je res ...

x:)x



:palec: :palec: :palec: x:Dx Milina,

#66 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. avgust 2005, 11:15

A bi morda kdo komentiral:

-mislite, da ostaja šansa, da se odnos ohrani, oz. da bi bil v bodoče to še naprej ljubezenski odnos (in ne neka pogodba o skupnem domu, .... :xx!: )
če:

njegov Saturn v Raku, v 6. hiši, pri siniastriji pade v njeno 5. hišo- kvadrira njeno Venero, ki je v 7.hiši v Tehtnici , v siniastriji pa pade v njegovo 8. hišo.

:o|o: :cry:

#67 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:28

njegov Saturn v Raku, v 6. hiši, pri siniastriji pade v njeno 5. hišo- kvadrira njeno Venero, ki je v 7.hiši v Tehtnici , v siniastriji pa pade v njegovo 8. hišo.

Po moje on precej perfekcionist pri delu, lahko tudi deloholik, vse to pade v njeno ljubezensko hišo in jo hladi, ker kvadrira še njeno venero, vse se veže na delo, ljubezen in denar. Bo Bern še kej povedou, jaz to čist po domače.

#68 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:51

Tud Bern bolj po domače:

Ni nujno, da ravno hladi (čeprav je mogoče). Bolj mislim, da bo ta ljubezen šla skozi težave (npr. "ne moreva skupaj, čeprav bi želela"), predvsem pa se bosta oba o ljubezni in tudi o sebi marsikaj naučila.

Na primer, da ni vse delo in vse predvidljivo, ter da tudi harmonija ni samo ideal, ampak da je vmes še nekaj dela, malo odpovedovanja in podobno.

Po mojem ni nujno, da je slabo. Da bi šlo pa kar "samo od sebe", pa s tako sinastrijo nikakor.

:palec:

#69 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:15

A lohka še men pliz pokomentirate! :8): x:Ix

#70 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:46

<{POST_SNAPBACK}>Tud Bern bolj po domače:

Ni nujno, da ravno hladi (čeprav je mogoče). Bolj mislim, da bo ta ljubezen šla skozi težave (npr. "ne moreva skupaj, čeprav bi želela"), predvsem pa se bosta oba o ljubezni in tudi o sebi marsikaj naučila.

Na primer, da ni vse delo in vse predvidljivo, ter da tudi harmonija ni samo ideal, ampak da je vmes še nekaj dela, malo odpovedovanja in podobno.

Po mojem ni nujno, da je slabo. Da bi šlo pa kar "samo od sebe", pa s tako sinastrijo nikakor.

:palec:



Najlepša hvala, tudi Lunci!
x:)x

#71 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 12. avgust 2005, 23:11

Hvala Bern :palec: :palec: :palec:

Jupiter tvori en sam aspekt, konjukcijo z njegovim Soncem, je to dobro? x:)x

#72 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 12. avgust 2005, 23:58

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  :palec:

Jupiter tvori en sam aspekt, konjukcijo z njegovim Soncem, je to dobro?  x:)x


Sreča na drotki..... x:Dx :palec:

#73 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 13. avgust 2005, 12:54

<{POST_SNAPBACK}>Sreča na drotki..... x:Dx  :palec:



Res x?x Super pol x:Dx

#74 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. september 2005, 08:16

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Bern :palec:  :palec:  :palec:

Jupiter tvori en sam aspekt, konjukcijo z njegovim Soncem, je to dobro?  x:)x

Tole sem pa nekako spregledal takrat.

Tvoj Jupiter in njegovo Sonce = sreča predvsem zanj, ki mu jo ti prinašaš. In podporo. Ampak je tudi v redu.

x:)x

#75 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 16. september 2005, 09:30

A lahko kdo pokomentira še mene in mojega brata ( sem že prej spraševala tko da spet obujam post , če bo odgovor seveda bom ful vesela):

Njegov Pluton v konjunkciji z mojim DESC in seveda potem še opp z ASC , ta P tvori tudi kvadrat z mojim MC - to zihr ni nč dobrga!
Njegov severni vozel v konjunkciji z mojim MC
Njegov Saturn skor čist na mojem IC in v kvadratu z mojim AC
njegov mars in moje sonce v Quitilu in moj vozel je v sekstilu z njegovim soncem....
Moje sonce pa je na njegovem MC....

Hvala




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0