Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kiron


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
759 komentarjev na to temo

#26 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 20. april 2003, 21:09

Marsa hvala za tvoj trud. Takole ob tvojih komentarjih dobim kakšno potrditev, kakšno drugo opcijo razmišljanja ipd., tako da sem ti res hvaležna.
strelka

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2003, 21:19

:palec:
Strelka - prav z veseljem, saj ves... x:Ix xsrcx
Vcasih imam prav slabo vest, ko ne stignem nic komentirat, a vedno imajo pac kaksne zadeve prioriteto, pa ne morem biti na vec koncih naenkrat... In tako vcasih mine vec casa, preden utegnem pokomentirat... malo pa se zanasam se na druge. x;)x
Vcasih mi postane celo nekaksen 'arbeit', priznam, sory, hvala za razumevanje, a ko pa se mi da, se mi da, in takrat se z veseljem lotim - kot danes, ko sem si ze vceraj prav zadala, da bom pa danes na forumu v Astrologijo malo komentirala. :vio:
Sploh pa hvala za tvoj komentar.
Poleg tega, da dam nekaj na vljudnost, vzgojenost in to, mi je koristno in kul dobiti nekoliko povratne informcije - tako da hvala tudi tebi... x:)x
Itak pa imam rada duhovite in inteligentne sogovornike. x;)x x^x
Aja! Pa vsec mi je samokriticnost pa smisel za humor na svoj racun. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. april 2003, 22:32

Simbol strelca je kentaver. Pol konj pol človek. Z nogami trdno na tleh, s pogledom uprtim v nebo. Ogromno Kironovih značilnosti bi lahko pripisali strelcem...nekaj si jih lastim sama. Pomoč drugim, vendar nezmožna pomagati sebi....ohhhhhh.....zdaj bom še žalostna ratala....No jaz imam kirona v ribah in 4. hiši.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#29 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. april 2003, 23:52

Svaka čast Mimi. Z užitkom sem prebral tvojo objavo v zvezi z Kironom. Si zelo dobra poznavalka grške mitologije. :palec:. Hmmm, da je meni tolikšnega znanja.
Ja sam ka mali pao s lipe

#30 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. april 2003, 04:42

Svaka čast Mimi. Z užitkom sem prebral tvojo objavo v zvezi z Kironom. Si zelo dobra poznavalka grške mitologije.  :palec:. Hmmm, da je meni tolikšnega znanja.

:88: hisa - kiron v njej?
:onfire: kaj je kaj je kaj je??????
pa se luna, pa severni vozel, pa venera v :88: hisi?
sonce pa v 7 hisi;
torej predvidevam, da, ce je sonce v 7 hisi (partnerski odnosi),
pomeni; 8 hisa je plutonova v povezavi z sedmo;
torej sklepam, da je moje zdravljenje in ucenje povezano
z 8 hiso, ki vpliva na sedmo? torej, kako v sedmi z osmo? x:o)x
nekako kot kako sonce z ascendentom in MC_jem z vplivom lune, etc..
Ali pa morda moja perspektiva dojemanja 7 hise, ki se izraza skozi 8???
;; predvidevam, da ce je Kiron v neki hisi, le ta deluje na nase dojemanje
sveta; kar pomeni, da mojem primeru je to morda iz 8 hise?
le ta pa se vidi v povezavi z MC?; ker ce MC pomeni nekako nasa usmerjenost,
delovanje, pomeni morda, da se hoce prizemljiti sonce v 7 hisi na nacin MC v biku,
ki ga imam? he he x:o)x x:Ix :8): xrolleyesx al kaj?
Torej ali kiron vpliva na nase dojemanje, percepcijo sveta?
... wright - wrong ... wrong - wright ??

#31 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 22. april 2003, 09:06

No, poglej, poglej... malo sem pregledala in ugotovila, da imam sina tam kjer očeta, hehe...
Saturn in Kiron - oba sta v 10. hiši.... (Saturn je že ovenček, Kiron pa še ribica)
Kiron pa je v opoziciji z konjunkcijo jupitra in urana...
Ali prav razmišljam, če rečem, da imam stalno občutek, da bom enkrat res zelo uspela v delu, do takrat moram pa še trpet ? xsurprisex

Cat - samo kratek komentar na tole - tvoj edini edincati problem je videnje SEBE v svetu, odnosih, situacijah, okoliscinah...
Ves, da imas 'tisto nekaj', in vendar nisi cisto prepricana, ce je to res to, in bi rada nekaksno 'potrditev', ki pa te itak ne bi prepricala - ker pac imas ta dvom... x:o)x
V sebi si mislis: 'Boste ze videli'...
Samo kdaj? ... Ker - s tem pa 'odlasas'... x;)x
In to je point Kirona - ki itak ni enostranski... Ampak je ravno pri njem zelo viden ta 'jin-jang' moment.
In to je 'caka', catch.
Nekaj bi, VIDIS, kako to bi, pri drugih se bolje to vidis... pri sebi pa se ti nekako porazgubi... (mislim, to ni caka samo pri tebi, to je splosni stos tegale).

Jo, Marsa!
Si mi dala mislit in tvoje poudrarjanje VIDENJA se zelo sklada z mojimi očkami...
Sedaj imam možnost videti drugače :2src:
Razumeš? x:Xx

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. april 2003, 10:00

Cat! :palec: x;)x
Jasno da sem vedela - samo si mi ti sele zdaj to 'potrdila'. x:)x
Saj itak znam brati nekoliko med vesoljnimi vrsticami.. :eek:
Cestiitke za nove razseznosti videnja! x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 22. april 2003, 10:13

xokx xokkx
Cat

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. april 2003, 10:13

joj, Free.. :8):
Kaksno hecno 'vprasanje'...
Polno enega hitrega sklepanja in zakljuckov.
A to pomeni, aha, in ce potem, seveda, saj se mi je zdelo, vendar ali to ne pomeni potem?
Itd...
To pomeni, da se moram vkljuciti v tok tvojih misli... Da se skoncentriramo in sploh vemo, kaj govorimo.... in kaj nas zanima... Vendar pa potem bi ti padlo dol zanimanje in spet bi te zanimalo nekaj desetega. x:Dx Poznamo 'take'.

Glej, to je povezano s tem, kar si dozivljal... Mocen vpliv zenske osebe. Ta oseba te lahko zdravi ali unici... v tem smislu.
vendar ti moras aktivirati svoj zenski del v sebi, ki bo to uskladil, ker je to pac hkrati izziv. Po drugi strani pa bo lahko morda tudi nekdo drug to uravnotezil - vendar s prav taksnimi energijami... Torej - iskal (in najbrz nasel) bos to v drugi podobni 'mocni' zenski. Sicer pa se polaganje odgovornosti za svoj lajf v 'mocnejse' roke - kar je mimo - ker imas sam najvec teh potencialov (in tudi moci, kar postekas kasneje v zivljenju).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. april 2003, 10:17

Cat - xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. april 2003, 21:06

joj, Free..  :8):
Kaksno hecno 'vprasanje'...
Polno enega hitrega sklepanja in zakljuckov.
A to pomeni, aha, in ce potem, seveda, saj se mi je zdelo, vendar ali to ne pomeni potem?
Itd...
To pomeni, da se moram vkljuciti v tok tvojih misli... Da se skoncentriramo in sploh vemo, kaj govorimo.... in kaj nas zanima... Vendar pa potem bi ti padlo dol zanimanje in spet bi te zanimalo nekaj desetega. x:Dx Poznamo 'take'.

Glej, to je povezano s tem, kar si dozivljal... Mocen vpliv zenske osebe. Ta oseba te lahko zdravi ali unici... v tem smislu.
vendar ti moras aktivirati svoj zenski del v sebi, ki bo to uskladil, ker je to pac hkrati izziv. Po drugi strani pa bo lahko morda tudi nekdo drug to uravnotezil - vendar s prav taksnimi energijami... Torej - iskal (in najbrz nasel) bos to v drugi podobni 'mocni' zenski. Sicer pa se polaganje odgovornosti za svoj lajf v 'mocnejse' roke - kar je mimo - ker imas sam najvec teh potencialov (in tudi moci, kar postekas kasneje v zivljenju).



Ja. Ja. Ja. ...
Jes ne dojemam vec! priznam. pa si ne upam verjeti, ker sem sedaj dejansko razocaran.
Upam, da ni le moja percepcija!?
Toda kakor pravi mateja, ni vse tako kot izgleda; problem pa je bi v sprejetju sebe.
Sedaj najprej oprostim sebi, s posledicami pa se ze soocam. zaje... :V:
Modrost! Uf kako je vredna!!!
Zakaj si nisem verjel ali pa vsaj tebi :sick:

Glede mojega zanimanja pa kdaj drugic ko bom miren v sebi :|

Marsa hvala.

#37 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. april 2003, 05:12

Ej Free... če si bral Kryona v Auri ali na LN...po marcu 2003 se začne... vse tisto, v kar smo zadnjih pet let vlagali energijo, se bo zdaj začelo manifestirati...če si vlagal v svojo rast...zdaj imaš priložnost, da jo prizemljiš...življenje ti pomaga...včasih na ne prav prijazen način...ampak, saj veš - ni vse tako, kot je videti...


... free...najbrž ne slučajno prav free, kaj...

#38 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. april 2003, 07:02

Mah ja, ugotovil, da je tudi moja percepcija x:Ix
iz muhe slona, moj problem itak.
Ni vse tako hudo, kot zgleda, pa tudi lepo ne, pa je lepo, pa ni... ah.
Kaj sem zadnjih 5 let... uf... moram mal dojet, sicer pa se bo
samo pokazalo morda, kakor pravis. uf, ni malo 5 let, mnoga je bilo...
ampak, a tocno 5 let x:o)x
...torej me caka veliko lepih stvari :)
Kaj pomeni tebi prizemljiti?
Ne, ni slucajno, itak v slucaje ne verjamem.
hvala x:Ix

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. april 2003, 19:18

Kaj pomeni tebi prizemljiti?

To jest razumem tkole... a veš, če povem bolj poetično - ko spremembe potrkajo na tvoja vrata, jih na široko odpreš in spremembe, ne samo povabiš, da vstopijo, ampak z njimi zaplešeš (eno poskočno x8Dx )...
ajajaj, znam tud jest dobr zafilozofirat, pa je tko simpl :vio:

#40 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. april 2003, 03:21

ja, ti pa poves o modri!! :) :
potrka, ce ji odpres vstopi, sicer gre mimo... :)
kot zivljenje a ne.
ampak kaj ma to veze z zemljo?? xrolleyesx
razen tega, da si bolj navdusen da se knjej podas, morda? x:Ix x:o)x

#41 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. april 2003, 07:23

hehe, maš prav - kva flancam x:px


prizemljit zame pomeni, da konkretno spremeniš kaj v življenju, če se pojavi kriza/težava... v tistem področju. Naprimer - oputiš eno odvisnost, spremeniš odnos do (partner, delo, prijatelji, ti sam...) ...

No, to.

x;)x

#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. april 2003, 12:26

sdaj si pa me! :vragec: :eek:
tam kjer tam kjer glava ne stori v dejanju..
uf, ah, aaaaaaaa soncek stabo!! x:)x

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. april 2003, 19:11

soncek stabo!!  x:)x

In s tabo x:)x :mezik: pol sva pa kr na istem x;)x

#44 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 30. april 2003, 16:05

Chiron je (kot tudi Pholus) samo-poshkodovani kentaur v zvezi z sexualnostjo in oba sta mini-guruji. Ta poslednji napis se imenuje "Centaur". http://puck.dhs.org /centaurs
http://www.escribe.com/theory/puck (Netscape) +--> ishchi
http://puck.dhs.org/alt.clearing.O5 za vse o kentavrjih boste potrebovali Netscape (ali opera.com). Seveda jih je veliko. Nekaj o tem tudi v slovenshchini http://groups.google.com
(kentavrji). http://puck.dhs.org/slovenija Na forumu je zdej
Gea Jones, verjetno najvechji UK clairvoyant (Devonshire).
Zanimivo da bila tudi v Ljubljani....

#45 joli

joli
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 15. maj 2003, 12:01

Kiron skupaj z soncem, merkurjem in jupitrom v 9 hiši ???
Kiron v opoziciji z neptunom in konjukciji z jupitrom ???
Kiron v ovnu ??

Joli :eek:

#46 CLEVERINA

CLEVERINA
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:15

Jaz pa sori, ne vem, kje ga mam, pa me zdaj že res zanima... Na LN horoskopu ga ne omenjate, ali pač?

Naj mi kdo pove, kje si ga najdem, ha?

Thanks in advance x:Ix
FORTUNE FOLLOWS THE BRAVE

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:35

Cleverina - imas ga na okoli 14. stopinj Rib. Najdes ga na kaksnem astro sajtu, recimo najbrz na astrocom je ze...
Ne, na LN ga se ni, najbrz pa seveda bo (vsaka posamezna taka zadeva je dodatno programiranje).
Pogledala pa sem v Efemeride na podlagi tvojega datuma tamle na osebni strani.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 CLEVERINA

CLEVERINA
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 2. junij 2003, 08:55

WOW, tuki ste pa res pridni. Pa hitri.

Hvala Marsa, hvala. Zdaj mi ostane le še "sitnica" tolmačenja, khm! LP, C.

xrolleyesx

#49 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:26

Nekaj (5) novih kentavrjev je imenovano, pa en transneptun. Che kliknesch na http://puck.dhs.org Chiron je she vedno eden vechjih, pa ne najvechji (punca Chariklo je vechja). Opisi na tem forumu.

#50 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. december 2003, 21:44

Tkole če razmem je sedaj Mars v ribicah, ane? Tam nekje... in po moji kmečki logiki je tam bliz moje 7 hiše kjer kraljujejo ribice, same osamljene in v njih se znajde tale Kiron...ojoj, kolk mene še dela čaka da vas bom razumela :sori: x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0