Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Najslabši filmi vseh časov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
149 komentarjev na to temo

#76 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 15. april 2005, 07:09

men je večina tistga kar je naštel ful ušeč, sploh fantastika, gospodar mi je bil zakon, yugo filmi mi tud dogajajo, sploh kaki starejši...sm glih zadnjič gledala spet maratonci trče časni krug in skor umrla od smeha...
drgač mi gre pa ful na k...mr.bean :xx!: je že tok debiln da se cev film sam čudim kok more bite gdo tak kreten in nč smešnega ne vidim v tem :inocent: pa mam drgač ful rada angleški humor...
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#77 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 15. april 2005, 07:13

nekterim je pa ful všeč, se režijo zravn kt prtegneni...men to ni blo nkol jasno :eek:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#78 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. april 2005, 07:15

Uf jah Mr. Bean je res kaplja cez rob, drgac pa kaksen Crni Gad al pa the new statesman al pa monthy python mislim to kar je ravno na meji med trapastim pa genialnim, to je pa men neki najboljsega. Pa angleski humor nasploh je d best.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#79 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 15. april 2005, 07:19

jaaa stem se strinjam :palec: to je pa men tud zakon, al pa Brynovo življenje, parodija na kristusa.....te sezuje x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#80 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. april 2005, 07:24

Life of Brain je d' best jap.
Allways look on the bright side of life tu-tu tu-tu tu-tu tu-tu... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#81 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 12. junij 2005, 22:14

do sedaj najslabši je bil meni osebno "dude where is my car"... krneki no ena taka ameriška komedija pa če bi bilo vsaj smešno... nism mogla gledat
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#82 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 13. junij 2005, 05:52

Potem je samo men ql Mr Bean xrolleyesx

Trenutno mi je bedna serija Totalna razprodaja. Mislim sploh ni povezave. Kao naj bi prikazoval čloekovo odvisnost od nakupovanja. Ni kadrov in nobene zgodbe.

Je neka natakarica, eni ki imajo nekakšne protesne shode in umetnik. Potem tega sploh niso znal skupi povezat. Se vidi, da če Đuro ne poseže vmes, da ni nič.


Pa tud Dude where is my car me je zeloo razočaral. Predvsem zato, ker je v njem igral tisti iz That 70's show in sem pričakoval več humorja. Sej so bli igralci smešni samo režiser je vse pokvaril. Full so zavozil z tem filmom.

#83 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 13. junij 2005, 06:27

Dude... je totalno mimo usekal...aviator tud...
million dolar baby mi je bila carska, prav tako nek kungfu kitajski film, na trenutke smešen za crknit - Gung ho (angl. Kung-fu hustle)
Me pa zanima, kaj bo prinesel Hitchiker....ponavadi filmi po knjigah razočarajo...na kakšen način me bo ta razočaral?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#84 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 7. avgust 2005, 21:32

Ocean`s twelve

:xx!:

... skor zaspala med filmom....
Scio mi nihil scire

#85 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 8. avgust 2005, 12:50

mr. bean  :xx!:  :xx!:  :xx!:
se popolnoma strinjam
ne maram debilnega humorja


Joj, jaz ga videt ne morem :xx!: Res debilen humor :xx!:
Pa tud z Dude se strinjam, ceprav jaz sem gledala ze zarad glavnega igralca ( k se je izkazal v Butterfly effect).

Sicer to ni za to temo ravno, ampak oddaja E+ in una blonda ( Jelena?). Naj jo ze skenslajo no :xx!: xrolleyesx :o|o: Ce ne cele oddaje vsaj njo. xrolleyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#86 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. avgust 2005, 13:16

tole sicer not ne spada ker je men ql.. -> mr. bean, pa ves angleški humor, ki ga je zadnje čase v izobilju.
skratka četrtki na TV prvi, pa vsak večer na HTV Only Fools & Horses..

Debilne zadeve..
Rocky 1,2,3,4,5.
Vsi filmi od Kevina Costnerja, večina od Harrisona Forda, Meg Ryan (tud če je čedna, filme ma zanč). Pa marsikaj še.
Vse družinske komedije ameriške produkcije.
Na prvem mestu pa vodi Troja z Bradom Pittom.
Jeejejjejee! Muka za oči.
Mushi

#87 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 8. avgust 2005, 14:38

hitchiker daleč od knjige...precej bljak...
mr. in mrs.Smith...dost izvirna zgodba, dobra igra...precej gledljiva akcija, jeh x:)x
butterfly effect, izvirna zasnova...igra dokaj všečna...pretragičen konec, bljak...
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#88 tanya

tanya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 8. avgust 2005, 22:11

najslabši film vseh časov je bil Mars napada. Ne vem kdo je pršel na idejo nekih čudnih vesoljčkov, ki jim iz glav ki jih raznese priteče zelena vsebina.

Defenitivn :V: o najbolj dolgočasen in najbolj brezidejni film :xx!:

#89 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 8. avgust 2005, 22:14

<{POST_SNAPBACK}>najslabši film vseh časov je bil Mars napada. Ne vem kdo je pršel na idejo nekih čudnih vesoljčkov, ki jim iz glav ki jih raznese priteče zelena vsebina.

Defenitivn :V: o najbolj dolgočasen in najbolj brezidejni film :xx!:

he he, men je bil pa hud film.... x:Dx
Scio mi nihil scire

#90 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. avgust 2005, 07:28

Mars napada..
men tud fajni! Tak nemogoč.. heheeh.. Pol pa taka muska ala Chris Isack pa jim buče raznese, he he he.... pa Jesica je bla tak sexi.. x:Dx x:Dx x:Dx na štirih nogah..
Mushi

#91 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. avgust 2005, 09:00

rocky1.......in tako naprej. saj ne vem kolk jih je ....vidla enga... je blo dost.... :sick:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#92 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. avgust 2005, 09:01

amis.. rokica.. :palec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx, sploh ti akcijski filmi so ponavadi debilni, od Stallone-a, Schwarzija, Van Damma, Segala, Norrisa, Dana Anderson, en sam kakec. Vse za lase privlečen, nikakve zgodbe, iz nemogočih situacij se rešjo glavni junaki.. pa vmes kak kader spuščen. To so Žnj filmi. Ne B in ne C. Žnj. xzobkox Ko bi sej smešno blo a la Austin Powers. :2src:
Mushi

#93 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. avgust 2005, 14:19

meni so pa debilni Telebajski...a to spada zraven? :vragec:
pa tist Super Mario Bros...jaooo,
aja pa Hiša strahov, bljak
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#94 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 9. avgust 2005, 14:31

Pa kaj bi vi radi? Resnične zgodbe!? Ueeee :C: za zjokat! Za bruhat prej! Jz uživam v filmu ob katerem se umaknem iz vsakdanjosti, če je pa v njem še kaj fikcije (ZF, akcije, itd.) pa še toliko bolj. Vsakdanjosti pa resničnega sranja, pa problemov, mam že v vsakdanjem lajfu zadost... :xx!:
Scio mi nihil scire

#95 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. avgust 2005, 14:34

tina, gre za verjetnost sosledice dogodkov in za pristne odzive igralcev nanje...ne zato, da zgleda kot da se dogaja resnično življenje....
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#96 robidica

robidica
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 850

Objavljeno: 9. avgust 2005, 20:03

ja jaz sem na začetku gledala rocky 1 pol pa no mi je bil bolj tak tak samo pol pa ona nadaljevanja pa so bla tak vedno bolj out............. ma nasploh ni taka neka fajn zgodba pa to tak da se strinjam z amis in mushi...........

lp, robidica x:Dx

#97 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. avgust 2005, 22:33

Stallone-a, Schwarzija, Van Damma, Segala, Norrisa, Dana Anderson,

Uuu taprave si nastela :palec: Men tudi njihovi filmi ne grejo.

B. Willis je izjema, k je tak...faca x;)x

Aja od bolj "glupih" filmov, sem pa zadnjic gledala spet Austina Powersa in je nekaj tolk hudih for, da ga niti slucajno ne moram v to temo uvrstit x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#98 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. avgust 2005, 06:43

men tud Willis izjema. Ko je pa tak simpatičen pa iz Dela na črno ma ful pikic.. x;)x x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#99 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. avgust 2005, 06:47

js pa zadnje cajte vse filme prespim :o|o: enostavno me zmanka zravn po parih minutah........tko da ne vem.... a so tanovi filmi vsi za en drek al pa je z men kej narobe :inocent: x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. avgust 2005, 10:31

se strinjam bejbe, tile van dammi pa tak staf... xrolleyesx
pa stalloneji... :sick: ... pa tak...

pa kevini costnerji ... in on bo clo kawbojc x:Dx x:o)x x:px - kao vsak tipo ma mal te zelje pa to, da bo reku, kwa je zdej, pa mal noge na mizo pa mal je pljunil clo, no!! :D :D :D

skratka, ne gledam filmov, kjer igrajo v glavnih vlogah: poleg 'van dammov' in 'kevinov costnerjev' se meg ryan, demi moore, julia roberts (sramoto delajo skorpijonom vse tri), melanie grifith (izjema je ful dober film something wild - so mensezdi naslovil), aja - ANTONIO BANDERAS!!!! :sick: itd.

to tud reziser kaze svojo strategijo... kao za mase... in izbor igralke tipa demi moore pove VSE o filmu in reziserju.

mi je pa mr. bean vsec, ceprav me ob zivce spravlja in gre na zivce in na jetra in je ogaben skor, cez rob pa to.
a se mu vcas, dostkrat v bistvu, rezim.

opazam da ima tak folk s tole pretirano mimiko in gestikulacijo, pa se recimo da zraven ful vpije (zarad tega ne morem gledat onega towersa, in tud fish wanda mi ni bla vsec, tak 'nazoren' humor, ki se ful derejo, kot bi igrali kak butast skech v slabo ozvoceni dvorani kmecke zadruge), no veckrat so ti igralci s kombinacijo dvojcek/kozorog (rowan atkinson, jim carey), hm, no tale montipajtonovc, ki igra v Vandi in v tej butasti humoristicni nanizanki, no on je pa kozorog, tale mike myers pa dvojcek.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0