Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Govorica oči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#1 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 23. december 2004, 22:11

Zakaj večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo x?x

Menim, da se z očmi lahko hitreje sporazumevamo (telepatsko), le da je to v današnjem času težko izvedljivo, saj se nam je nerodno gledati v oči. To pa mislim da zato, ker nismo drug do drugega zadosti iskreni, odprti, kot da nekaj skrivamo pred njim in nas je sram tega povedati, dostikrat se niti ne zavedamo, kaj nas ovira.

Kaj pa vi mislite o tem ?

#2 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 23. december 2004, 22:52

Mislimo, da imaš temo Naše oči na strani 3 v istem forumu-Duhovnost in osebna rast!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#3 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 24. december 2004, 10:23

se strinjam z našo (prekrasno) conteso x^x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#4 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 24. december 2004, 10:38

U x:Ix , pa res :inocent: , sem preslabo iskal. :vragec:
Pa še čudno se mi je zdelo, da ni nobene take teme.

Hvala contesa xDDx :palec:

#5 T!Ti

T!Ti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 26. december 2004, 14:42

jest mislm, da eni ljudje sploh ne morjo gledat druge, u oci, k jm manka samozavesti in stikov z drugimi!

#6 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 26. december 2004, 18:34

:2src: oči so ogledalo duše.....če si iskren , in pošten sogovorec, ni treba umikati oči, v xDDx skozi oči, vidiš v srce..... xsrcx v nasprotnem primeru, je vmes laž.....razen , če ni x:Ix :inlove: zadrega....

#7 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 26. december 2004, 18:47

<{POST_SNAPBACK}>jest mislm, da eni ljudje sploh ne morjo gledat druge, u oci, k jm manka samozavesti in stikov z drugimi!


:eek: Tudi taksnih imas ,da te gledajo v oci in jim ni nic nerodno da te gledajo-pa bi jim moralo biti!! x:px

#8 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 26. december 2004, 19:33

sama pa nekaterih ljudi sploh ne morem pogledati v oči...njihov pogled me zareže..preveč so moteče.
Enostavno ne prenesem. Hm enkrat se mi je zgodilo..ko me je nekdo pogledal v oči..me je kar zmrazilo...da ne bo pomote nič ni bilo zadrege tudi ničesar nisem hotela prikriti. enostavno pogled me je zmrazil.
sem potem razmišljala zakaj je bilo tako..ker tega človeka nisem ne navidez poznala niti osebno...tko da kakšen zadrege ne bi smelo biti.

je pa res ..ko se včasih malo izmotavam..po domače povedano blefiram...ja potem tudi v očke ne morem pogledat... x:Ix xDDx

Pozdravček xsrcx

#9 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. december 2004, 12:27

strelka02, se ti ne zdi, da si bila ravno tako razpoložena, da bi te tisti trenutek vsak malo bolj mrk pogled zmrazil? Mogoče pa ta pogled sploh v resnici ni bil tako mrzel, kot se ti je zazdel?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#10 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 27. december 2004, 16:08

Ja, tudi to je čisto možno x:Ix

Včasih človek zablokira...


Pozdravček xsrcx

#11 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 27. december 2004, 22:16

:eek: :eek: Ali ni prijeten pogovor ko gledas nekoga v oci?Men nikol ne predstavlja problem nekoga pogledati v oci! :O: :inocent: xrolleyesx x;)x Ravno nasprotno zelo rad se spogledujem pa naj bo to pri prijatlju ali pa mimoidocem. x;)x x;)x Res pa je da pri ljudeh opazis morda kdaj zadrego :vio: in potem moras seveda temu primerno usmeriti svoj pogled in prilagoditi dolzino pogleda.Tako osebi ,seveda olajsas nastalo zadrego.Ko se vam to zgodi pac poskusite veckrat pogledati na kratko .Kako znajo biti taksni pogledi prijetni xDDx xDDx posebno ce se spremlja zraven kaksen nasmesek xDDx Pogled v oci je nekaj fantasticnega . :hepko: :hepko: :hepko:

#12 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 27. december 2004, 22:25

[quote name='strelka02' date='27. Dec 2004 ob 16:09']


Včasih človek zablokira...

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :zoro: :wOOt: :frog: si sedaj zablokirala tudi ???

al so ti taksni pogledi ljubsi?? :mrko: :mrko: :mrko: :angry2: :angry2: :angry2: :angry: :angry: :angry: :angry:

Kar korajzno pogled v oci!!!! :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: a ni lep pogled???

To temo je popravil/a izgubljen: 27. december 2004, 22:25


#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. december 2004, 22:40

xDDx x:Dx hehe, Izgubljen, zivjo, mas nekak energicnejsi pristop kot nakazujes z nickom. :palec:
Si fajn napisal tamle zgoraj, a vseeno ni nujno da je cist samo tko, v osnovi se pa strinjam...
Vis, ce bi mal prebral tist tam, ko je Contesa namignila (in itak seveda tisto ni edina tema o oceh), bi videl, da smo lustne debate ze imeli, ki se nikakor niso imele namena prenehati, ne glede na to, da je datum zadnje objave xy. xDDx

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 27. december 2004, 23:08

Naše oči

Me prav zanima, koliko vas bo šlo tole dejansko brat zdaj :8):
(al pa bog ne daj kaj napisat x:o)x )

#15 flower

flower
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 27. december 2004, 23:33

js se vseh ljudi niti ne trudim preveč gledat v oči... s tistimi, ki jim zaupam, se pa itak lahko na ta način tud brez besed pogovarjam. se mi pa zdi brezveze, da bi se z ljudmi, ki še iskreni ne znajo bit, šla telepatijo. zapravljanje časa in živcev!

#16 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 28. december 2004, 09:43

[quote name='izgubljen' date='27. Dec 2004 ob 22:26']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='strelka02' date='27. Dec 2004 ob 16:09']
Včasih človek zablokira...

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :zoro: :wOOt: :frog: si sedaj zablokirala tudi ???

al so ti taksni pogledi ljubsi?? :mrko: :mrko: :mrko: :angry2: :angry2: :angry2: :angry: :angry: :angry: :angry:

Kar korajzno pogled v oci!!!! :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: a ni lep pogled???
[/quote]


No. no Izgubljeni...saj nisem tako mrka, pa tudi prav lepo znam gledat...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.
sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

pogledi pa so različni veš... no ja Ene lep pogled izza trepalnic xflirtx

Pa, pa xsrcx

#17 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 28. december 2004, 12:51

[quote name='strelka02' date='28. Dec 2004 ob 09:44']
[...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.
sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

JA SAJ VEM DA SI SI IZBRALA TRETJO VRSTO POGLEDOV IN TAKSNEMU POGLEDU VERJAMEM DA SE NE IZOGIBAS :2src: :2src: :2src: :2src: HM KAKO PASE KO TE POGLEDAM KAJ HIHIHI x;)x CE PA SLUCAJNO :farb: SE TI TAKO ZGODI PA NIC HUDEGA SAJ TUDI TAKSNA SI SIGURNO PRAV PRIVLACNA,TO JE TUDI DEL SARMA xsrcx xsrcx SE PA STRINJAM DA NEKATERI GLEDAJO PA MANJ PRIJETNO TEMU PRAVIM "BULJIJO VATE" :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: TO PA ZNA BITI MANJ PRIJETNO -NO PA SAJ SE SAMI TEGA NE ZAVEDAJO-HM MORDA PA -KDO BI VEDEL??? x:o)x x:o)x xloveyx xloveyx

#18 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 28. december 2004, 15:12

[quote name='izgubljen' date='26. Dec 2004 ob 19:48']
<{POST_SNAPBACK}> :eek: Tudi taksnih imas ,da te gledajo v oci in jim ni nic nerodno da te gledajo-pa bi jim moralo biti!! x:px


Temu se baje reče neomejena samozavest.
Glej naprej, če se le da,...

#19 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 28. december 2004, 15:55

včasih se dobim poleg da :eek: v kero in to zarad tega ker pač je nekaj na tej osebi :devil: x:Dx

#20 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 28. december 2004, 16:00

heh smešno se mi pa zdi to pri kolegu, da ko se pogovarjaš z njim mu pogled skače na vrh glave x:Dx x:Dx , včasih se vprašam če mam mogoče kaj na glavi al pa mogoče res frizura čist :xx!: x:Dx

#21 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 28. december 2004, 16:43

<{POST_SNAPBACK}>heh smešno se mi pa zdi to pri kolegu, da ko se pogovarjaš z njim mu pogled skače na vrh glave  x:Dx  x:Dx , včasih se vprašam če mam mogoče kaj na glavi al pa mogoče res frizura čist  :xx!:  x:Dx



Jaz pa mu nic ne zamerim ko me gleda na vrh glave!! :eek: :eek: :eek: Saj vem kaj gleda!! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Gleda krono angelcka xDDx xDDx xDDx :onfire: :onfire: :flower: xrosex xflirtx

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2004, 17:41

Jaz pa sem vedno iskrena, a veckrat ne gledam v oci, begam s pogledom.
Ne pustim se ujeti, v bistvu. To pri meni pomeni to.
Kot se mi ne da oz. nimam casa za navezovat nove poglobljenejse stike, tudi tu ne maram vedno te odvisne vzajemne energije, ki veckrat potem sledi.
Poleg tega pa me je baje tezko gledat v oci, pa se izogibam zadregi onega oz. poskrbim, da ni zadrege in se naredim se bolj povrsno, kot sem sicer. :vio:"
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 28. december 2004, 17:52

Hm zelo zanimivo x:Dx tvoje gledanje v oči x:Dx oz ne gledanje x:Dx hm se že bojim da bi začel zardevati x:Dx x:Dx res si zlata x:Dx ko si tako uvidevna x:Dx

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2004, 17:56

<{POST_SNAPBACK}>
.., x:Dx  x:Dx res si zlata x:Dx ko si tako uvidevna x:Dx

A ne? ;) :P

...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 28. december 2004, 23:33

[quote name='izgubljen' date='28. Dec 2004 ob 12:52']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='strelka02' date='28. Dec 2004 ob 09:44']
[...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.
sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

JA SAJ VEM DA SI SI IZBRALA TRETJO VRSTO POGLEDOV IN TAKSNEMU POGLEDU VERJAMEM DA SE NE IZOGIBAS :2src: :2src: :2src: :2src: HM KAKO PASE KO TE POGLEDAM KAJ HIHIHI x;)x CE PA SLUCAJNO :farb: SE TI TAKO ZGODI PA NIC HUDEGA SAJ TUDI TAKSNA SI SIGURNO PRAV PRIVLACNA,TO JE TUDI DEL SARMA xsrcx xsrcx SE PA STRINJAM DA NEKATERI GLEDAJO PA MANJ PRIJETNO TEMU PRAVIM "BULJIJO VATE" :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: TO PA ZNA BITI MANJ PRIJETNO -NO PA SAJ SE SAMI TEGA NE ZAVEDAJO-HM MORDA PA -KDO BI VEDEL??? x:o)x x:o)x xloveyx xloveyx[/quote]

Privlačna..he, he to pa itak xDDx , pa če sem mavrica al pa tudi ne. xsrcx

Pozdravček xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0