Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Govorica oči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#26 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 29. december 2004, 09:52

:2src: Govorica oči pove več kot vse besede sveta :onfire: :inlove: :inlove:

#27 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 29. december 2004, 10:08

<{POST_SNAPBACK}>:2src: Govorica oči pove več kot vse besede sveta :onfire:  :inlove:  :inlove:


:eek: Res je zaradi govoric oci nastajajo tudi dejanja :2src: :2src: :onfire: :onfire: :onfire: :inlove: xlove2x xlove2x xlove2x xloveyx xloveyx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx :wub:

#28 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 29. december 2004, 20:15

:2src: skozi oči seže pogled do srca..... xsrcbumx

#29 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 29. december 2004, 23:10

<{POST_SNAPBACK}>:2src: skozi oči  seže pogled do srca..... xsrcbumx



:2src: :eek: :eek: :eek: jaz ti vidim se dlje ,ce odpres usta x:Dx x:Dx

#30 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 30. december 2004, 00:35

:2src: KO TE POGLEDAM ,TE VIDIM :vio: :2src: :2src: KO TE VIDIM TE ZACARAM xwizardx KO TE ZACARAM SI MOJA xsrcbumx xsrcbumx xloveyx xloveyx xloveyx

#31 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. december 2004, 01:03

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo  x?x

Menim, da se z očmi lahko hitreje sporazumevamo (telepatsko), le da je to v današnjem času težko izvedljivo, saj se nam je nerodno gledati v oči. To pa mislim da zato, ker nismo drug do drugega zadosti iskreni, odprti, kot da nekaj skrivamo pred njim in nas je sram tega povedati, dostikrat se niti ne zavedamo, kaj nas ovira.

Kaj pa vi mislite o tem ?


Živijo Prvi

To, da "večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo" kot praviš ti - je tvoja izkušnja. Je tvoj način - je tvoja težava.

Sam s tem že doooolgo nimam težav. Leta nazaj, ko sem kot šolar med počitnicami delal v tovarni, me je o tem podučila vodja proizvodnje le tam.

Namreč, gledal sem v tla, ko sem se pogovarjal z ljudmi. In naučila me je gledati v oči in mi razložila stvar nekako takole:

Če gledaš v tla, ljudje menijo, da nisi iskren, da nekaj skrivaš, da nimaš čiste vesti - tudi takrat, ko si popolnoma iskren, ko ničesar ne skrivaš itn.

Tako mi je zadeve pokazala razložila in me naučila gledati v oči. Šele veliko kasneje sem uvidel mnoge druge vsebine pogleda v oči - tudi tega, ki ga večina omenja v tej temi. Je pa še ena stvar, katere se zlahka naučimo vsi in je lepo razložena na tej spletni strani, katero omenjam in katera razlaga govorico oči.

Seveda je to znanje, ki nam nosi prednost in je kot orodje, katerega lahko uporabimo v dobro ali v slabo. Samo na nas je kaj z njim počnemo. Tako zlahka lahko razumemo, kako nas mnogi prodajalci, šefi in drugi lahko čitajo kot odprto knjigo.

In menim, da se lahko neprenehoma in zlahka gledamo iz oči v oči samo s človekom, s katerim smo si popolnoma iskreni in zelo blizu - včasih pa je to (na videz) popolnoma neznan človek.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#32 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 30. december 2004, 11:28

:2src: In menim, da se lahko neprenehoma in zlahka gledamo iz oči v oči samo s človekom, s katerim smo si popolnoma iskreni in zelo blizu - včasih pa je to (na videz) popolnoma neznan človek- x:Xx se strinjam VOJKO x:)x RESNIČNA JE TA xDDx x;)x

#33 Tony

Tony
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 30. december 2004, 11:46

x?x Zakaj ljudje tako radi umaknejo pogled, ko si iskren in odprt? x?x

#34 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 30. december 2004, 12:08

Bravo Vojko-tako je!! :palec: :palec:

#35 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 12:14

Vojko: dober link :palec:

Jz mam pa druge probleme: ljudi prevec gledam v oci, strmim v njih, ko mi kaj razlagajo. Baje. Me je frendica opozorila. To tud ni dobro...Kaze na kaj ze? Na neiskrenost? xnckrivx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#36 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 12:59

Hehehehe,kdo bi pa zameru, če te ene take modre učke gledajo? x:px x;)x
Baby don´t forget my number!

#37 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 13:01

Neeeee. Modre so le v smislu pametne.... x^x x^x


Drugac so pa zeeleeeeeneeee x:Dx x:Dx


x8Dx x8Dx x8Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#38 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 13:04

Modro-zelene? x;)x Se mal spreminajo glede razpoloženja? x:Dx
Baby don´t forget my number!

#39 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 13:06

Se spreminjajo, ampak varianta rjavo/zelene... x^x x8Dx

A sm kje trdila, da mam modre? xrolleyesx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#40 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 13:18

men so se zdele bl od dalč,sm zgleda slab pogledu! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#41 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 13:24

Lupcek, midva se pa nisva se nikol srecala... x:Dx x8Dx x:Dx xcivx

Si mal zajebu... x:Dx x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#42 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 13:29

To si ti mislš! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#43 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 13:32

eeeemm :ermm: :mellow: :unsure:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#44 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 13:52

xflirtx
Baby don´t forget my number!

#45 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 14:36

:fiju: :OoO: xnckrivx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#46 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 30. december 2004, 14:53

:2src: x:Xx x:Xx x:o)x ko te nekdo pogleda lepo ,ti soncek zasije.
:N: :N: :N: xrosex xrosex xrosex xegox xegox xflowx xflowx Ko te negdo pogleda mrko ti PADE MRAK NA OCI!! x:(x x:(x x:(x x:(x :zz: x:((x x:((x


#47 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 30. december 2004, 16:24

:2src: men je pa krasn gledat sogovorniku v očke x;)x sploh , če je sogovornik zanimiv govornik, da ma kej pametnega za povedat, ce je pa še mal začinjeno x:Xx :wub: :love: la la la , potem moje zelene oči postanejo še bolj iskrivo izdajalske x:Xx xDDx :vragec:

#48 rok

rok
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 31. december 2004, 18:03

hey

Mene pa zanima predvsem to kako lahko oceniš človeka glede na njegove oči
kaj pomeni če gleda v tla..levo, tebe..itd...

Naj negdo napiše čim več o očeh...ocenjevanju..

Kajti menim da če gledaš človeka v oči ti to lahko marsikaj pove

Lp

#49 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 1. januar 2005, 15:02

:2src: vsaka kretnja izdaja cloveka in njegov znacaj x:Dx oči povejo marsikaj, roke tudi, gibi še več x;)x :vragec: ,ja to bo pa treba mal naštudirat rokec:)) x;)x vaja dela mojstra x;)x :2src: pa pa

#50 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 1. januar 2005, 16:19

Ej, Rok...Poglej no Vojkov post pa link xupx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0