Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iskrenost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
380 komentarjev na to temo

#26 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 30. december 2004, 14:42

x;)x xDDx Bolje zamolcati ,kot se iskreno zlagati x:Dx xrolleyesx xrolleyesx

#27 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 14:54

Ja, skor zmeri sm bla v dilemi: iskreno povedat al cloveka prizadet. Sm pol probala prilagodit cloveku pa situaciji. Pa tud eni tako proklet 'iskreno' mislijo, da so prou zlobni...Tako iskreno ti zelijo slabo recimo :V: al pa tako iskreno so ti fous :o|o:

Ze dolg pa nism srecala, ki bi mi iskreno zelel vse dobro....Med prijatli zihr ne, prej med tujci....

Sm pogruntala, da ljudje so pac taki: pomagajo ti, ko si na dnu <prijatelji mislim>, ko pa ti gre dobro oz. bolje kot njim ti pa vsi postanejo fous in se obrnejo stran al pa okol govorijo svinjarije. Sm pred kratkim to obcutla in me je ful ubil.

Da te majo ljudje radi je potemtakem zmeri dobr po malem jamrat, da se pocutjo, da jim gre kao bols ko teb, cutjo premoc, tvoja beda jim da obcutek, da so nekaj vec...Ugrh! :vragec:

Nism razpolozena spljoh. :o|o:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#28 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 30. december 2004, 15:18

[quote name='devica' date='30. Dec 2004 ob 14:55']

Ze dolg pa nism srecala, ki bi mi iskreno zelel vse dobro....Med prijatli zihr ne, prej med tujci....


Nism razpolozena spljoh. :o|o:[/qu

:2src: JA devica prav ugotavljas razlicni ljudje smo ,vendar tudi takih je ,ki se veselijo ko gre tebi dobro,ki ti privoscijo da ti gre dobro in ki ti pomagajo ko gre slabo. x;)x Ko pa ne mores biti iskrena kjer bi nekoga prizadela ,pa iskreno bodi tiho. ZA LEP DANCEK IN DA NE BOS ZALOSTNA TI PA POSILJAM
xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx


#29 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. december 2004, 15:47

Hvala za lozice w:Iw x:o)x x:Xx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#30 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 3. januar 2005, 23:08

x;)x čist iskreno vam povem ,da mi se drema in da grem spat xDDx xDDx x:Xx xcivx :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

#31 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 4. januar 2005, 17:07

:2src: tisti ki iščejo resnico s pomočjo razuma in znanja xscratchx se le oddaljujejo od nje x:Dx x;)x

#32 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 10. januar 2005, 17:01

:2src: Iskrenost pred vsem, v zelo pomembnih zadevah. No drobne laži, ampak res drobne laži, pa polepšajo življenje. Kako lepo je prilagoditi življenje sebi.... x:Ix Vendar ne smemo izgubiti mero, kaj je drobna laž. .. x;)x :vragec:

#33 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 11. januar 2005, 19:10

<{POST_SNAPBACK}>laži


ugh :xx!: :eekblue: samotegane xrolleyesx :angry2:


x:Dx

tipkovnicamezaje...gremrajedol. :C:

#34 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 11. januar 2005, 22:08

:2src: nažalost, sprijazni se z dejstvom, vedno je vmes 1% laži..... :8): tko je blo. tko to je,in tko to bo....če bi blo samo 1% :vragec:

#35 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 11. januar 2005, 23:04

"Ne povej ljudem, če si srečen, ker ljudje so nevoščljivi,
še manj če si nesrečen, ker ljudje so neobčutljivi."


Jaz povem še preveč. :8): Velikokrat si rečem, da nečesa ne bom povedala, potem pa mi kar zdrsne z jezika... x:Ix

Sicer pa iskrenost ni samo v besedah: ali govorimo resnico ali laž, ali povemo vse ali kaj prekrijemo... Iskrenost je tudi v obnašanju, izkazovanju čustev... in najbrž še marsičem.
Pri izkazovanju čustev pa nisem vedno iskrena. Če mi je kdo zoprn, mu tega ne pokažem takoj, ampak počakam, da oddide, potem pa :switz: si oddahnem. Mogoče zato, da ga ne bi prizadela, saj vendar ni on kriv, če je meni zoprn.
Ali pa včasih, ko so me še hormoni dajali (zdaj se to ne dogaja več x;)x ), mi je bil kak tip všeč..., ampak glih temu nisem hotela pokazati, da mi je všeč. x:Ix x:Dx Mogoče iz strahu pred porazom - da bi me zavrnil.
Pa še kaj bi se našlo... :fiju:

Evo, spet sem vse iskreno povedala. :ermm:

#36 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 12. januar 2005, 01:41

Iskrenost je moj veeeeeeeeeeeeeeeeeeelik problem, včasih sem preveč iskren !! :8):
Kljub temu zdaj dozorevam...in želim to iskrenost shranit za moje otroke in njihovo mamico ( seveda, ko jih bom imel - family ) !! x:Ix w:Iw :wub:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#37 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. januar 2005, 09:24

Js pa sem sklenil da ne bom več iskren, resnica zelo boli pripovedovalca....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#38 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. januar 2005, 10:11

Nino,a to si šele zdaj ugotovil? :inocent: Vsi vedno hočejo, da si iskren,ko pa si,postaneš vse, samo človek ne! x:Dx :vragec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#39 Sslavi

Sslavi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 12. januar 2005, 10:21

xcivx

ISKRENOST x^x - odstraniti masko iz obraza v vsaki situaciji, pokazati Sebe, povedati misli, ki so in bodo, ker si tak kot si, pot do zbliževanja dveh ljudi, odprtost, sproščenost in BITI ISKREN x:px , je tisto kar ljudi privlači, a vendar se bojimo imeti to lastnost, saj je včasih posledična RESNICI :xx!: , ta pa kot veste lahko prizadene tako čustva, možgane, razum x?x
a vendar, si jo vsak želi, kot sopotnico, torej samo pustimo
DOVOLITI x;)x , sebi in drugim da smo Mi Sami. In če je iskrenost, je lepa pot, čiste prihodnosti, prosim Vas, da ste iskreni, kajti samo tako lahko skupaj raziskujemo,dovolimo si OBSTAJATI xcivx .




O spoznaj me iskrenost, čaša neizpita, moja, kot lastna podoba v zrcalu, ki osvetljuješ moje misli.


#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. januar 2005, 12:01

<{POST_SNAPBACK}>Nino,a to si šele zdaj ugotovil? :inocent: Vsi vedno hočejo, da si iskren,ko pa si,postaneš vse, samo človek ne! x:Dx  :vragec:


sej ko bi vsaj prasec ratal :D pol bi mi to koristilo... pri tisti temi pujs meseca... pa ne še to nisem....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#41 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. januar 2005, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>x:)x Kaj si mislite o iskrenosti.Kdaj smo! Kdaj in zakaj nismo iskreni!


Enostavno - kadar se mi zdi, da je bolje, da sem iskrena, povem...in obratno.
Med iskrenostjo pa neke vrste zaljivkami je tenka meja. Izkusnje ti povejo, kaj lahko zines in kaj ne, ter komu lahko zinis in komu ne.
Ce bi si bili vsi med sabo blazno iskreni, bi blo se slabs...vcasih je enostavno bolje, da se diplomatsko izognes odgovoru, oziroma preprosto ne odpres gobcka.
Resnica kao boli ja, zato pa ce ni potrebno, da povem, ne povem xrolleyesx
Banalne stvari, ki bi ljudi vseeno prizadele, pa NI TREBA, da vejo...od mene enostavno ne bodo izvedeli xrolleyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#42 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 14. januar 2005, 13:21

:2src:iskrenost in poštenost se ti vedno vrneta,ko srečaš iste ljudi, kot si sam... :2src: xsrcx

#43 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 26. januar 2005, 19:09

<{POST_SNAPBACK}>:palec:

občutila na lastni koži..."Takšno ISKRENOST"

Bila boleča ampak poučna izkušnja. x:)x

Pozdravček xsrcx


hm....morda te je zabolelo ker si se skrivala sama sebi,si morda nisi priznala dolocenih stvari in ravno tam te je zadelo in zabolelo.ponavadi je tako.ce imas "postimane" stvari oziroma komplekse,ce si do sebe iskren in se imas rad,te nekdo ne more zaboleti .
iskrenost bi bilo dobro v prvi fazi doseci do samih sebe.to je koren iskrenosti do drugih.sami raje verjamemo lazem tako o nas samih kot o drugih,tako si ustvarimo svoje izmisljene "sanje" in jih zivimo kot neko svojo resnicnost.
redko kdo od nas je iskren in se raje skriva za lazmi zato pa ga je toliko lazje prizadeti.iskrenost ne boli ce si iskren do sebe.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#44 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 26. januar 2005, 19:34

pravi psiholog. x;)x

Niti ne ...sama sebi ne skrivam nič in si tudi priznam kaj delam narobe. ne živim v sanjah..hm mogoče sem zelo na tleh in bi bilo fino da kdaj poletim svojim sanjam naproti. Ampak veliko je bilo stvari...zlomljenih kril...s tem pa tudi posledica.. negativno... dobro črni pogled na ljudi in situacije. To je pač bil problem, nič drugega.

Nič laži ne živim v svetu, ki ne obstaja.

vendar vsak ima rad zasebnost( no saj sama jo imam)...sorry in pač pri meni obstaja določena distanca do kam koga spustim in kaj komu dopustim da mi reče...tudi če je iskren.

to sem pač jaz.

Pozdravček xsrcx

#45 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 26. januar 2005, 19:48

Samo je včasih iskreno tudi biti dobro. Npr. te bo baba vprašala, če fajn zgleda - pa ne zgleda niti približno lepo - normalno da ji boš rekel ne, nej se pošlihta xrolleyesx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#46 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 26. januar 2005, 19:56

seveda da imas mejo do kod koga pustiti.najbrz jo ima vsak.
ne ciljam nate osebno ,da zivis v svetu ,ki ne obstaja,ampak da vsak od nas zivi v svojem svetu in vsak ima svojo resnico,ki je malo izkrivljena.zato pravim sanje,ker si vsak ustvari svojo resnico.ta resnica obstaja zate ali zame za nekoga drugega pa ne ker ima svojo.jaz temu pravim "sanje".
lepo da imas meje do kje koga pustiti,da je iskren,vendar se vedno -ce si le ta dovoli ,te ne bi smelo prizadeti ,ce si do sebe iskrena.
vsi mislimo da smo,pa se zdalec nismo,saj smo ze od malega navajeni poslusati lazi o tem in onem,kdo smo in kaj smo.verjamemo ze enostavni lazi ,da smo nepopolni.ne da bi se zavedali nam marsikdo mimigrede posadi v podzavest laz,katero sami naprej nadaljujemo in mislimo da je resnica.vendar ne more biti,zato je najbolje da se poglobimo vase in najdemo iskrenost,resnico in se zacnemo zavedati da smo popolna bitja.in nihce nas ne more vec prizadeti niti z iskrenostjo niti z neiskrenostjo. :flowers: rozca zate in lep vecer

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#47 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. februar 2005, 15:45

<{POST_SNAPBACK}>Samo je včasih iskreno tudi biti dobro. Npr. te bo baba vprašala, če fajn zgleda - pa ne zgleda niti približno lepo - normalno da ji boš rekel ne, nej se pošlihta xrolleyesx


x:Dx x:o)x :palec:

#48 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. februar 2005, 10:16

<{POST_SNAPBACK}>Samo je včasih iskreno tudi biti dobro. Npr. te bo baba vprašala, če fajn zgleda - pa ne zgleda niti približno lepo - normalno da ji boš rekel ne, nej se pošlihta xrolleyesx

ce je baba iskrena do sebe ze sama ve,kako zgleda,brez tvojega komentarja. x;)x x^x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. februar 2005, 17:01

Iskren, zdrav človek se v žalosti ob smrti ne pretvarja.
Žalost mora preboleti. Pretvarjanje je mučenje samega sebe.


#50 MiTjA 22

MiTjA 22
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 18. februar 2005, 23:39

Ja kar se pa iskrenosti tiče sm pa jast lahko zlo zlo občutljiv in za če nekdo ni iskren dom mene pol našpičim rogovje :vragec: in v boj! A pa iskrenost in resnicoljubje sta ista pojma? Zame že!

x:)x x:)x x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0