Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Najbolj uspešna dieta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 1 x ocenjeno
470 komentarjev na to temo

#426 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. marec 2006, 22:51

Jaz mam pa sam jedilno sol doma



#427 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 3. avgust 2006, 20:22

najbolša dieta je zrava prehrana + miganje to so moje izkušnje 15 kil sm shujšala...

dobiš vse snovi k jih telo rab ni ne vem kakšnega odrekanja edin maščobam pa težkih ogljikovih hidratov
živilA kombiniramo tko, da v enem obroku pojemo enako količino beljakovin ogljikovih hidratov + zelenjava
pet obrokov na dan, pa čimveč vode je treba spit ene dva litra prbližn, prvi kozarc je zjutri na tešče, pa pred obrokom zmeri spijemo kozarc vode
jst sm jedla belo meso, razne rižotke, dost morske hrane največ tuno (olje sm stran odlila), pojedla sm velik skute une k je mn mastna, prvoščla sm si tut sir k je mn mastn učasih, velik sadja pa zelenjave, jogurti
izogibamo se naprimer sestavljenim živilom...tistim k jih že kupmo narjena
zvečer naj bi se jedlo samo beljakovine pa zelenjavo

za malco sm pa dostkrat jedla en sadn jogurt 0.1% dala zravn ene dve tavelke žlice skute pa narezala zravn en jabuk na kockice....učasih si pa sam eno šalco skute prpravm pa not mal marmelade brez sladkorja za mal okusa pa mal cimeta gor potresem .......tko dost dobra malca pa sit si od nje vsebuje pa vse beljakovine ogljikove hidrate...

ceu point diete je da kombiniraš taprava živila skupej..dost je takih for

nism napisala čist vsega...ker je tega preveč sam stvari k so mi trenutno padle na pamet :8):

sam mislm da vsak k se lot hujšanja more najprej poštimat stvari v svoji glavi ne pa v hladilniku....spodbuda koga druzga tut ni odveč...pa vsak k pade se lohka hitr pobere (če me štekate kaj sm hotla povedat) sam zaupat je treba vase pa lohka vsm rata x:Ix zdj sm pa že mal osladna sam res je tko x;)x

#428 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 3. avgust 2006, 20:35

aja pa neki sm pozabila telo pr naprimer 100 kiilah lahko zgleda čist drugač...pač eni majo mal več mišic pa se nevem kok trudjo shujšat še par kil pa ne gre...bistven je procent maščobe v telesu, k si ga lahko zmerš v skor vsakem fitnes centru kar u bistvu priporočam sploh pr takih k bi radi shujšal za več kil.

da dam primer da se človk z 100 kilami (70%mišic pa kosti pa 30%maščobe)sprav hujšat po eni dieti pr kateri strada...shujša res sam kaj se zgodi? telo ne dobiva dost snovi s tem hujša tut v mišice pa recimor shujša za dvejst kil na tehtnici to zgleda veselo, sam k se pogleda v ogledal še zmeri ni čistt zadovoln. po možnosti preneha z dieto naprej normalno je kot prej in se zredi nazaj na sto kil, sam da je njegov procent maščobe v telesu zdej še večji pa ma isto kil 100kg (65&mišic pa 35% maščobe) in nakonc je še bl nezadovoljen..zato je tok pomembna telovatba, pa da ješ med hujšanjem dost beljakovin
mislm da je velik lažji živet s tako dieto k sm jst napisala, kokr stradanje iz dneva v dan pa pojest minimalno, tut če se kdaj mal prevečč naješ si pač nasledn dan bolj in da move x;)x to ni take panike..sam ne smeš se vrnt na stara pota x:px

#429 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. avgust 2006, 21:02

Dobro si to napisala. x;)x

#430 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. avgust 2006, 21:41

... kul da mamo ta aparatek v službi x:px

Pa cajt, cajt x:Dx

#431 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 4. avgust 2006, 09:21

ja dj sporoč mal kako deluje tale pilates men je kr zanimiv... :D

#432 vanyuska

vanyuska
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 4. avgust 2006, 12:52

Mah, hmm jaz sem ena tistih, ki se že cel lajf vojskuje z kg. Pa sem zdej zgubila cca 7 kg, z dieto, ki v bistvu ni dieta, ampak prehanski? načrt.. 5 manjških obrokov na dan ob urah.. Pa je kul, pa telovadim zraven pilates 3 krat tedensko, pa ene tolkrat tečem. We'll see..

#433 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. avgust 2006, 16:38

Mah, hmm jaz sem ena tistih, ki se že cel lajf vojskuje z kg. Pa sem zdej zgubila cca 7 kg, z dieto, ki v bistvu ni dieta, ampak prehanski? načrt.. 5 manjških obrokov na dan ob urah.. Pa je kul, pa telovadim zraven pilates 3 krat tedensko, pa ene tolkrat tečem. We'll see..

Preden se je posolil, je pravil, da je shujšal že najmanj za eno tono, pa je bil še vedno ene pol centa pretežak :o|o: :xx!: x:Dx

Ej stari, armyja pa to) x;)x x:px x:Dx

:fiju: x:Ix x:Dx

#434 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 6. avgust 2006, 19:36

Evo vam hujšanje: v dveh dneh 3x na Vogar 1x na Vogel in 1x na Studor + da nimaš časa jest in neseš zraven ugromen ruzak s padalom :switz:
Zagotovljeno in preverjeno 2 kg manj x:Dx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#435 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. avgust 2006, 10:11

Đabe tole hujšanje, če že 2 dni jem palačinke s evrokremom :sori: x;)x x:Dx

Jutr pa res začnem :fiju: x:px x:Dx

Glej, tam imaš eno dobro dieto x;)x http://www.najdi.si/...

#436 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 12. avgust 2006, 20:38

zanimivo tok hvalte tale pilates komi čakam da ga probam...upam da bo kmal pršlo dol z neta :P

#437 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. avgust 2006, 20:44

zanimivo tok hvalte tale pilates komi čakam da ga probam...upam da bo kmal pršlo dol z neta :P

http://www.topshop.s...src=pilates_ts7

#438 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 17. avgust 2006, 13:31

jest sem pa odkrila dieto, ki mi najbolj odgovarja...in sicer veliiiiiiiiiik gibanja pa manjši obroki takrat ko si lačen (najboljše 5 obrokov na dn), pa tut veliiiiik zelenjave in sadja. seveda more bit vmes tut sladko, ampak v malih količinah. pa mi je kr uspelo zgubit malo manj kot 8 kg. x:Dx
...zdej gremo pa počasi še naprej...wish me luck!
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#439 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. avgust 2006, 15:11

http://www.topshop.s...src=pilates_ts7


bom kr iz intrneta dol potegnla;)

#440 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 17. avgust 2006, 15:17

bom kr iz intrneta dol potegnla;)


a lahk prosim daš gor link strani od kje boš potegnla dol, k jest sem že tut iskala, pa je blo moje iskanje neuspešno :sori: drugače pa mi je pilates full všeč.
hvala že v naprej
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#441 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2006, 13:00

:onfire: :onfire: Moram, enostavno moram se pohvalit. Po 4 letih, sem končno oblekla hlače št. 38. Yes!!! In to sploh ne na tesno.

Edini šit je zdaj, ko mi ni več nič prav. Novo garderobo moram kupit. Tudi modrce. ( :o|o: )

sem nate mislila ko sem na dopustu ob piru sedela... upam, da ti je uspel zastavljen cilj... Pilates vaje so men tud všeč... jih bo treba zdej spet nazaj počas začet izvajat... no sej sem vsak dan na morju pretekla 5 km in celo uspelo mi je da se nisem preveč kg zredila ;) ob vseh dobrotah in pivičku x:Dx

#442 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2006, 13:35

jaz ponosna nate xsrcx
sem pa sama dobila 3 kg v 14 dneh... vsaj tekla sem vsak dan pa pazila pri porcijah, če ne bi bila res kriza...

#443 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 20. avgust 2006, 14:47

pa se vam te kile (gor in dol) dejansko poznajo?


če se jaz želim znebiti trebuščka pač kakšne 3 dni jem tekočo hrano (gris, juhe, čoko ...) pa je stvar rešena. kilograma pa menda niti enega vmes ne izgubim.

se mi zdi, da je bolj važen vizualni učinek, ne število kil ...

moja kolegica ima ene kavbojke, ki jih je lahko nosila takrat, ko je bila sama s sabo zadovoljna. in nikoli, ko hujša, ne hodi preverjat na tehtnico, ampak se pač "meri" s pomočjo kavbojk. Ko jih lahko obleče, je dosegla cilj (kavbojk drugače več ne nosi, ker so že res za v smeti).

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#444 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2006, 15:26

Ne, ni mi (še) uspel. Zdaj sem šla za 1 kg gor. :o|o:
Ampak sem navajena na ta nihanja, tajko da se ne sekiram taaaako blazno. Je pa bedno.
Počasi se daleč pride.
Baje.

x:o)x

Mystica, a ti čem povedat, kok sem šla jaz gor v dveh mescih? :vragec: te bom takoj potolažila. x:Dx ampak itak že vse skupaj gre dol. 3 tedne diete, pa sem spet suha. x^x

drugače pa tudi skoz niham 2-3 kile gor dol. xrolleyesx kadar pridem čez 60 (kar se mi je po petih letih zdaj zgodilo prvič), se počutim kot ladja, nerodna in vse me tišči. :!!:

#445 Binch

Binch
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 191

Objavljeno: 20. avgust 2006, 23:07

Jutri začnem z dieto....nič "strogega", le malce bom pazila, kaj jem....več sadja...manj, veliko manj sladkih in slanih prigrizkov. Zadni čas je, da se znebim še zadnjih 5 kg, ki so še odveč! Morje in pikniki so pa tudi prinesli svoje!

Upam, da mi bo uspelo xcrossfingx
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

#446 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 21. avgust 2006, 09:24

Upam, da mi bo uspelo xcrossfingx


ti držim pesti! sam voljo moreš met, pa bo! :palec: xDDx
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#447 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 24. avgust 2006, 21:12

4 dni sem na dieti in sem že zgubila 2 kili. xDDx :palec: jem 3 krat na dan, za zajtrk ponavadi sadje in jogurt, kosilo jem normalno, za večerjo pa kakšno tuno in bombetko. so bile tudi sladkarije vmes, a nič ne de, jaz samo moram imeti 3 ne preveč obilne obroke na dan, tako najlaže shujšam. še 5 kil in bom fit, da se bom morala otepati pezdetov - parafraziram Valkiro. x:Dx

#448 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. marec 2007, 20:02

aiwa shujšala 15 kg... še 5 pa bo... x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#449 Zasavka

Zasavka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 044

Objavljeno: 14. marec 2007, 20:06

aiwa shujšala 15 kg... še 5 pa bo... x;)x

ti bogca! čestitam! :palec: morš met pa močno voljo. men bi pomagal sam gofljo zašvasat :vragec:

a si mela kak pseben tretma (dietni)
Objavljena slika

#450 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 14. marec 2007, 20:09

aiwa shujšala 15 kg... še 5 pa bo... x;)x

:eek: uf, to pa je cifra :palec: x:)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0