Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Fotke (3)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
18827 komentarjev na to temo

#18051 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 31. maj 2013, 21:16

hudo hudissimo. Sem te hotel skurcat,da zakaj dajes gor sliko od hcerke . Zdej pa taku. Nimam besed s katerimi bi opisal kako nimam besed

icon1_thumbup.gif res najlepšejša!


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#18052 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 31. maj 2013, 21:29

Prej pozabla napisat - še vedno čakamo na kakšne fotke od LNF tipov! flirt.gif


"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#18053 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 1. junij 2013, 11:32

*
POPULARNO

...Evo...kako ste me vsi prijetno presenetili....love3.gif ....

 

Najprej se je tegale ovekovečenja spomnila hčer...je rekla :" Mami...to pa ni fora , da se leta pogovarjate ...pa ne veste sploh kaku zgledate med sabo! ?"icon27.gif

 

...Jst pa še naprej lapa, lapa, lapa...v stilu...da pa ni zdej point v tem kako zgledamo...ampak kaj si imamo za povedat....češ vsebina...ne pa tako kot na Fb-ku , ko si samo slike limate ...v vseh možnih pozah....vsako sekundo...uno kaj ste jedli...klik...kaj ste vidli...klik....pa hoja po stopnicah ...klik...pa vau...sem se pretegnil...klik...pol pa lajki ...ej ...100 lajkov...kuk maš pa ti? In tako cel dan....icon_smile_clown.gif

 

In enkrat je Piko reku, da se starost nekoga lahko izmeri po tem...da mlajšim začne pridigat kako je bilo , ko je bil sam v teh letih...kaj vse se je dalo drugega ...bolj pametnega početi...Tako , da če mojo hčer vprašate...sem glede na takšne stavke...ne glede na izgled že fajn stara......biggrin.png

 

No ...kot sem rekla ...me je za kazen slikala...ujela nepripravljeno...ker drugače ne dovolim.....ker če jst vem , da me kdo slika...pol slika sigurno nikoli ne rata....

V sekundi znam zaobrnit izraz na obrazu....da se pol lahko samo še režimo ...nad tem...ker dinozaver se je tole pačil...Zato se jst zelo nerada slikam....in že dolgo nisem kakšne takšne domače fotke nardila...

...Pol je neki sedela in začela spraševati...kakšne fotke so mi lepše ...črno bele ali barvaste....

Pa sem rekla ...najbrž, da kr črno -bele...taku pravijo pr nas na LF...da imajo svoj čar.....In pol je čez nekaj minutk rekla...evo, done....zdej pa objavi, ne....pa nehi se zmišljevat...ku sem rekla  , da bom raje čez en teden na dvoletnico...

...Itak ...da bi se res premisnla...bi bil en drug trenutek....pa mogoče ne bi...icon_smile_tongue.gif

 

No kar je je...vaše reakcije in mnenja do moje malenkosti nadvse prijazne flowers.gif ....tako...da včasih je prav tud koga drugega poslušat...pa ne bit tako zabetoniran ...ne? Prav paše...če  kdaj dobimo lepe komplimente...dan prec lepši...icon_smesko.gif

 

Še o letih nekaj malega...kako ostat mlad....

-Prvo pravilo...postaviš si mejo , ko nehaš štet leta...in si ubiješ v glavo....da jih imaš napr 33....tud, če jih imaš 45 ali več...icon_smile_wink.gif

-Ostaneš otročji...še dolgo dolgo....tud če to ne paše tvojim letom icon_smile_big.gif

-pa bolš je imet kakšno kilo več ...so lička bolj napeta ...

-harmonično razmerje med stresi in uživanju zraka, meditiranja,  gibanja , smeha in muzike....pa ljubezni

-evo pa v vsakem dobrem vremenu na Gorjance napolnit flaše z izvirsko vodo ...pa še tam mal levo desno pogledat in se na natur spravit pod čaroben slapek...ki pomlaja..icon_smile_big.gif 

 

Vse ostalo....pa žal moramo ohraniti v stilu...The Secret.....icon1_biggrin.gif ....taku pravi višja modrost....in jst mam tud rada bajke....icon_smile_big.gif

 

A ja ....pa ni najlepšejših....vsi imamo kaj neizmerno lepega....lepota se skriva v pogledu iskalca....in meni ste vsi tukaj lepi....zanimivi...vsak na svoj lep način , ki zelo pritegne...icon25.gif ...

 

Ps....

Zdaj sem sama...pa moram počakati še ostale člane...da mi dajo privoljenje za objavo kkšne njihove fotke....da se bo vidla razlika v letih....icon_smile_cool.gif

Evo...mogoče kmalu še kaj objavim.....icon_smesko.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18054 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 1. junij 2013, 12:16

mater...lepa...pa še pametna...pravo čudo od foruma je to....kaj vse tu najdešem45.gif



#18055 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. junij 2013, 12:24

nekak sem si te predtsavljala kot starejšo okroglo gospo, tik pred penzijo, rahlo fanatično, s coto v rokah in mačko v ozadju biggrin.png

Enako........ko je Domy še harala po uni temi o swamiju, pa ko skoz neki šinfa o politiki, bi nikol člouk ne verjel, da je zadi tak angelski face. Pa da se je šele pred kratkim skobacala iz pubertete.....



#18056 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 1. junij 2013, 12:47

mater...lepa...pa še pametna...pravo čudo od foruma je to....kaj vse tu najdešem45.gif

 

Enako........ko je Domy še harala po uni temi o swamiju, pa ko skoz neki šinfa o politiki, bi nikol člouk ne verjel, da je zadi tak angelski face. Pa da se je šele pred kratkim skobacala iz pubertete.....

 

Ahaha...fantje...griny.gif   griny.gif  griny.gif 

 Vem ja....mi kdaj kdo reče ko se p.....   pa maham z rokami ....in mrščim....da sem prav smešna.....

Kaj vse moraš delati...da te vzamejo resno....če se jim zdiš na pogled kot kkšna pupetka...icon22.gif ....

Sej pravim, da to ni vedno prednost...sploh ne....schwitz.gif

Včasih šele moj glas zaleže...pa pol, ko ne neham besedičit in vse povem....nekako skompletirajo kaj sem hotla povedat.....icon_smile_clown.gif

 

Moja frenda ...npr. pa ima že tak resen nastop...da samo pogleda...pa zmrznejo....(pa se dostikrat pol reživa...ku sploh tako resno ne misli...icon1_biggrin.gif  )

 

Evo, vsak ima svoj mantr v lajfu ...in vse tud ni tako idealno Mako....imam jst svoje neumne in nič privlačne....da takoj mal zgliham prvi vtis....icon_smile_tongue.gificon_smesko.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18057 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 1. junij 2013, 13:02

Ja ja ja, zunanja lepota, ponavadi vara...

Čez čas spoznaš kaj se res skriva pod njo, pravi hudič!

Kaj pa moramo, če pa nas večina misli od spodaj navzgor!laugh.png

 

Ahaha...fantje...griny.gif   griny.gif  griny.gif

 Vem ja....mi kdaj kdo reče ko se p.....   pa maham z rokami ....in mrščim....da sem prav smešna.....

Kaj vse moraš delati...da te vzamejo resno....če se jim zdiš na pogled kot kkšna pupetka...icon22.gif ....

Sej pravim, da to ni vedno prednost...sploh ne....schwitz.gif

Včasih šele moj glas zaleže...pa pol, ko ne neham besedičit in vse povem....nekako skompletirajo kaj sem hotla povedat.....icon_smile_clown.gif

 

Moja frenda ...npr. pa ima že tak resen nastop...da samo pogleda...pa zmrznejo....(pa se dostikrat pol reživa...ku sploh tako resno ne misli...icon1_biggrin.gif  )

 

Evo, vsak ima svoj mantr v lajfu ...in vse tud ni tako idealno Mako....imam jst svoje neumne in nič privlačne....da takoj mal zgliham prvi vtis....icon_smile_tongue.gificon_smesko.gif


dReAM

 

 

 


#18058 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 1. junij 2013, 13:22

...Jst pa še naprej lapa, lapa, lapa...v stilu...da pa ni zdej point v tem kako zgledamo...ampak kaj si imamo za povedat....češ vsebina...ne pa tako kot na Fb-ku , ko si samo slike limate ...v vseh možnih pozah....vsako sekundo...uno kaj ste jedli...klik...kaj ste vidli...klik....pa hoja po stopnicah ...klik...pa vau...sem se pretegnil...klik...pol pa lajki ...ej ...100 lajkov...kuk maš pa ti? In tako cel dan....icon_smile_clown.gif

 

Eh Ljubči, samo najslabše si povzela s FB smile.png
Ja, itak da je poln egotriperjev, pa dežurnih jamračev in pizdačev, ampak takih pač nimaš na frend listi, problem rešen.
Imaš pa cel kup takih, ki imajo tudi kaj zanimivega za povedat in jim ne zavre kri takoj, ko se ne strinjaš z njimi.
Pa super je gledat dobre, lepe fotke slovenske flore in favne.
In vse sorte dogajanj najdeš.
Vglavnem, jaz imam tam med frendi večinoma take, ki postajo same dobre, zanimive stvari in mi polepšajo dan ter širijo obzorje... ok, sem že malo osladna, ampak je res smile.png

LNF vsebina? Mene tu "zadržuje" "nostalgija".... vsebina glih ne. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18059 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 1. junij 2013, 13:24

Ja ja ja, zunanja lepota, ponavadi vara...

Čez čas spoznaš kaj se res skriva pod njo, pravi hudič!

Kaj pa moramo, če pa nas večina misli od spodaj navzgor!laugh.png

Sam problem je; kako naj ji zdej težim, pizdim ugovarjam, tako kot sem to doslej počel?

Zej bom  sam  na fotko pomislil in namest skurcanja napisal but yesss of course  my Mistress


prenos.jpg


#18060 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 1. junij 2013, 13:25

Konfliktno totalno Silica...laugh.png 

Eh Ljubči, samo najslabše si povzela s FB smile.png
Ja, itak da je poln egotriperjev, pa dežurnih jamračev in pizdačev, ampak takih pač nimaš na frend listi, problem rešen.
Imaš pa cel kup takih, ki imajo tudi kaj zanimivega za povedat in jim ne zavre kri takoj, ko se ne strinjaš z njimi.
Pa super je gledat dobre, lepe fotke slovenske flore in favne.
In vse sorte dogajanj najdeš.
Vglavnem, jaz imam tam med frendi večinoma take, ki postajo same dobre, zanimive stvari in mi polepšajo dan ter širijo obzorje... ok, sem že malo osladna, ampak je res smile.png

LNF vsebina? Mene tu "zadržuje" "nostalgija".... vsebina glih ne. 



Vem kaj misliš Pico...Težka bo vsekakor.

 

Sam problem je; kako naj ji zdej težim, pizdim ugovarjam, tako kot sem to doslej počel?

Zej bom  sam  na fotko pomislil in namest skurcanja napisal but yesss of course  my Mistress


dReAM

 

 

 


#18061 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 1. junij 2013, 13:48

Eh Ljubči, samo najslabše si povzela s FB smile.png
Ja, itak da je poln egotriperjev, pa dežurnih jamračev in pizdačev, ampak takih pač nimaš na frend listi, problem rešen.
Imaš pa cel kup takih, ki imajo tudi kaj zanimivega za povedat in jim ne zavre kri takoj, ko se ne strinjaš z njimi.
Pa super je gledat dobre, lepe fotke slovenske flore in favne.
In vse sorte dogajanj najdeš.
Vglavnem, jaz imam tam med frendi večinoma take, ki postajo same dobre, zanimive stvari in mi polepšajo dan ter širijo obzorje... ok, sem že malo osladna, ampak je res smile.png

LNF vsebina? Mene tu "zadržuje" "nostalgija".... vsebina glih ne. 

 

Itak Silica...sam ko pa gledaš tiste prstke, ki kar naprej po tipkovnici in fotoaparatu prtiskajo...medtem, ko  odzunaj ivanščice rastejo...moraš nekj rečt ne....drgač misliš, da nisi vzgojen....icon_smile_clown.gif ...Sej pol, ko pa mene kaj zanima....se ji pa hitro priliznem ...pa gor na njen profil skočim....icon1_wink.gif ...pa mal poferbcam in preberem....

 

 

Sam problem je; kako naj ji zdej težim, pizdim ugovarjam, tako kot sem to doslej počel?

Zej bom  sam  na fotko pomislil in namest skurcanja napisal but yesss of course  my Mistress

 

Ahaha....Piko....ko bi pa vedla, da te zadeve taku laufajo...bi pa jst in še kdo... že prej kkšno fotko tle obesla.....možno pol , da jo kr pustim....mogoče bo pa res kdaj prav pršla....icon1_biggrin.gif

Sam veš... tud ne sme bit to predolgo....ker, ko eno stvar predolgo gledaš....ni več zanimiva.....pol  je pa lahko spet kontra efekt....sssh.gif

Ne vem, ne vem...moram še premislit....griny.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18062 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. junij 2013, 07:46

Domoljubka lepaaaaa zelo. love.gif



#18063 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 2. junij 2013, 10:22

*
POPULARNO

zgodaj zjutraj in nepočesan...

 



#18064 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 2. junij 2013, 10:31

Lepi kužki....

zgodaj zjutraj in nepočesan...


dReAM

 

 

 


#18065 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. junij 2013, 12:55

Vsi glih ste skuštrani tongue.png to je pa žal tudi vse, kar se da videt icon_smile_clown.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18066 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 2. junij 2013, 16:51

*
POPULARNO

Vsi glih ste skuštrani tongue.png to je pa žal tudi vse, kar se da videt icon_smile_clown.gif

ti skuštrani kužki žal niso moji - moji kužki niso skuštrani - eden za dokaz:



#18067 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 2. junij 2013, 17:52

Res je...yes.gif .  

Samo ....... k ne b mela tolk dolgih postov.... icon_smile_big.gif icon_smile_big.gif icon_smile_wink.gif

 

Fejst si ... domoljubka. OK-thumb.gif

 

....Težka bo Silver icon_smile_tongue.gif ...včasih kej rata skrajšat.....ampak kaj čm....sej veš uno....ženske pa 15000 besed na dan....veš , da moram izpolnit svojo kvoto.....tongue.pngicon_smile_big.gif

 

Čebelica,  .....smesko.gif

 

ti skuštrani kužki žal niso moji - moji kužki niso skuštrani - eden za dokaz:

 

Igmuwathogla....bi rekla, da si tak rockerski frajer....rockefeller icon1_biggrin.gif  ....fajn vidt.....

...Stanovanje tud tako zgleda....icon_smile_big.gif

Po vsi kužki...skuštrani in neskuštrani icon_smile_shy.gif .... te majo fajn radi....kar lahko sklepamo na fejst dušico...kaj ne ?...icon1_wink.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18068 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. junij 2013, 20:53

Ja, res, prav rokerski izgledaš smile.png kaj je pa to za en pesjanar?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18069 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 2. junij 2013, 21:32


 

Evo, vsak ima svoj mantr v lajfu ...in vse tud ni tako idealno Mako....imam jst svoje neumne in nič privlačne....da takoj mal zgliham prvi vtis....icon_smile_tongue.gificon_smesko.gif

nikol nism iskal idealnosti...v ženski...le pravo...kak bi se reklo....mišungo,,,vsega in niča...vsaka nudi svojstven koktejl emocij...rukneš na eks...prebavljaš še nekaj časa....edina garancija tu je....da presenečen si vsakič....drugačeem45.gif



Samo ....... k ne b mela tolk dolgih postov.... icon_smile_big.gif icon_smile_big.gif icon_smile_wink.gif

več sexa...manj cajta....edina rešitevem45.gif



#18070 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. junij 2013, 21:57

Ja, res, prav rokerski izgledaš smile.png kaj je pa to za en pesjanar?

rodezijski grebenar tkole od daleč


prenos.jpg


#18071 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 2. junij 2013, 22:03

nikol nism iskal idealnosti...v ženski...le pravo...kak bi se reklo....mišungo,,,vsega in niča...vsaka nudi svojstven koktejl emocij...rukneš na eks...prebavljaš še nekaj časa....edina garancija tu je....da presenečen si vsakič....drugačeem45.gif



več sexa...manj cajta....edina rešitevem45.gif

 

 

....smile.png ...Itak Mako....res .....Vsak  delček kozmične energije v sedanjem  trenutku....temo preganja....

Vsi smo ta delček ...tukaj in zadaj....in prav je, da svetimo....na popolnost in nepopolnost...vsak trenutek je idealen za to....

...Sam prebava svetlobne prane se zna kdaj zakomplicirat....icon_smile_big.gif .....

 

S Sexom ...pr ženski pa je tako;

...Če me kdo ustavi pri izpolnjevanju tiste  babje kvote besed... (na  tistih znanstveno dokazanih 15000 )....pri  napr...13270... ...bo med sexsom poslušal deževanje vsaj še 1730-ih  besed o politiki, swamijih, cheimtreilih ipd....schwitz.gif ....

 

Tko, da... griny.gif...bo bolš ..če jst to gostoto le- teh nujnosti  najprej postnem icon1_biggrin.gif ...pol pa.. če ostane kaj časa...pa...bono apetito sex....pa take....OK2.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18072 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. junij 2013, 22:06

rodezijski grebenar tkole od daleč

 

Jst bi ga skoraj prej dala med molose... sam ne vem, kateri točno.

 

--------

 

Še dobr, da nisem na ženske mahnjena, ne bi se mi dalo poslušat  govorjenja v prazno rolleyes.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18073 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 2. junij 2013, 22:11

--------

 

Še dobr, da nisem na ženske mahnjena, ne bi se mi dalo poslušat  govorjenja v prazno rolleyes.gif

 

...biggrin.png ....pravi dec vse prenese....yes.gif  wizard.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18074 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 2. junij 2013, 22:17

....smile.png ...Itak Mako....res .....Vsak  delček kozmične energije v sedanjem  trenutku....temo preganja....

Vsi smo ta delček ...tukaj in zadaj....in prav je, da svetimo....na popolnost in nepopolnost...vsak trenutek je idealen za to....

...Sam prebava svetlobne prane se zna kdaj zakomplicirat....icon_smile_big.gif .....

 

S Sexom ...pr ženski pa je tako;

...Če me kdo ustavi pri izpolnjevanju tiste  babje kvote besed... (na  tistih znanstveno dokazanih 15000 )....pri  napr...13270... ...bo med sexsom poslušal deževanje vsaj še 1730-ih  besed o politiki, swamijih, cheimtreilih ipd....schwitz.gif ....

 

Tko, da... griny.gif...bo bolš ..če jst to gostoto le- teh nujnosti  najprej postnem icon1_biggrin.gif ...pol pa.. če ostane kaj časa...pa...bono apetito sex....pa take....OK2.gif

ma...zdaj pa res ne vem...al te ni še nikol noben vreji nategnil....al pa si res tak lapasta....kot pravišem45.gif nepreverjenega v življenju pač nikoli ne izključujem...je pa res...da mi politika in sex....swamiji in sex...še nekak gre skupaj..samo s chemtrailsi pa nisem čist sigurenem45.gif



Jst bi ga skoraj prej dala med molose... sam ne vem, kateri točno.

 

--------

bolj važno ko kaka pasma je...da k gospodarju fajn zraven pašeem45.gif



#18075 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 2. junij 2013, 22:23

ma...zdaj pa res ne vem...al te ni še nikol noben vreji nategnil....al pa si res tak lapasta....kot pravišem45.gif nepreverjenega v življenju pač nikoli ne izključujem...je pa res...da mi politika in sex....swamiji in sex...še nekak gre skupaj..samo s chemtrailsi pa nisem čist sigurenem45.gif



bolj važno ko kaka pasma je...da k gospodarju fajn zraven pašeem45.gif

 

...Zdej pa še jst več nč ne vem ...kaj mi je...a ?....tongue.pngbiggrin.pngicon1_thumbup.gif

 

Aja...pa da spomnem...na prejšnji strani se je Igmuwathogla prfočkal icon1_thumbup.gif...da ne bo zaradi kkšnega govorjenja v prazno...kdo pozabu pogledat....crossfingers.gifcrossfingers.gifcrossfingers.gif

 

...grem jst smesko.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0