Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehtnica - Rak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#26 kessy

kessy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 1. avgust 2006, 15:17

meni pa zanima,če mi lahko kdo pove kateri kamen pripada znamenju (tehnica) x:)x
moram pa reč,da to čisto drži,da tehnice se ne ujamemo dobro s kozorogi, :inocent: jaz s kozorogi ne grem in konec,ni šans
z raki pa morač reč,da se zelo dobro ujamem, x:Dx
najbolj se pa ujamem z biki,s tehnicami,z raki in z ribami :D

#27 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. avgust 2006, 05:55

[quote name='kessy' date='1. Aug 2006 2006b 16:18' post='669007']
meni pa zanima,če mi lahko kdo pove kateri kamen pripada znamenju (tehnica) x:)x

Za tehtnice se priporoča opal, karneol, citrin.

#28 kessy

kessy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 2. avgust 2006, 11:28

lunca
hvala,hvala x:Xx x:Xx

#29 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. avgust 2006, 17:25

meni pa zanima,če mi lahko kdo pove kateri kamen pripada znamenju (tehnica) x:)x
moram pa reč,da to čisto drži,da tehnice se ne ujamemo dobro s kozorogi, :inocent: jaz s kozorogi ne grem in konec,ni šans
z raki pa morač reč,da se zelo dobro ujamem, x:Dx
najbolj se pa ujamem z biki,s tehnicami,z raki in z ribami :D



Rak/Tehtnica... med njima je kvadrat.Ne bi mogla reči,da se ne razumeta morda je bolje povedano,da se življenskih lekcij učita drug od drugega.Tehtnica je malo pišmeuhovska,Rak pa čustven ... najti morata zlato sredino pa bo šlo..

Kozorog je ,verjetno,za Tehtnico malce preresen,prizemljen...tu gre le za frfotavo Tehtnico in še kako prizemljenega Kozoroga. Po elementih gre za zrak in zemljo ... drug drugega niti ne moreta prizadeti.Vsak po svoje fura pa gre.Eh...se najde komprimis x:)x

Z ribami se ni težko ujeti.Nekak so ljudem pisane na kožo ... pač planet iluzij Neptun, naredi svoje.

Sama sem Tehtnica po sončevem znamenju in moram reči,da' padam' na vsak kristal rdeče barve.

Vsekakor pa mi je opal pisan na kožo.

Kako je že Dupor okarakteriziral Tehtnico:Vlada z železno roko v žametnih rokavicah x:Dx

Za največ nesporazumov smo ,več ali manj ,krive ravno Vage.



Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#30 kessy

kessy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 16. avgust 2006, 20:38

Rak/Tehtnica... med njima je kvadrat.Ne bi mogla reči,da se ne razumeta morda je bolje povedano,da se življenskih lekcij učita drug od drugega.Tehtnica je malo pišmeuhovska,Rak pa čustven ... najti morata zlato sredino pa bo šlo..

Kozorog je ,verjetno,za Tehtnico malce preresen,prizemljen...tu gre le za frfotavo Tehtnico in še kako prizemljenega Kozoroga. Po elementih gre za zrak in zemljo ... drug drugega niti ne moreta prizadeti.Vsak po svoje fura pa gre.Eh...se najde komprimis x:)x

Z ribami se ni težko ujeti.Nekak so ljudem pisane na kožo ... pač planet iluzij Neptun, naredi svoje.

Sama sem Tehtnica po sončevem znamenju in moram reči,da' padam' na vsak kristal rdeče barve.

Vsekakor pa mi je opal pisan na kožo.

Kako je že Dupor okarakteriziral Tehtnico:Vlada z železno roko v žametnih rokavicah x:Dx

Za največ nesporazumov smo ,več ali manj ,krive ravno Vage.
Srečno!

S tem se pa ne morem strinjat.To,da smo več ali manj krive tehnice za nesporazum.To pa ni res.Mogoče to velja zate ampak ne zame x;)x

#31 luxx4

luxx4
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 11. maj 2012, 12:32

Zdravo, sam najprej nisem kaj veliko dal na znamenja horoskopa, zdaj po vsem tem kar se je zgodilo z osebo ki jo močno ljubim in je po horoskopu Rak pa malo bolj verjamem Objavljena slika


Jaz sem tehtnica, tudi v podznaku, za njega pa žal ne vem.

Stvar je taka, da se zelo težko odloči, že več kot leto in pol se odloča ali bova skupaj ali ne, ko se zavije v molk ga je težko z lepimi besedami prepričati v nadaljevanje pogovora, ko res " znorim" in mu še enkrat izpoved svoja globoka čustva in to kar dela narobe potem se počasi iz svoje lupine prikaže. :/

včasih sploh ne vem kaj mu je, ker je kar tiho, brez razloga. toliko dela da si ne vzame časa za ljubezen, živi za svojo službo, ne vzame si odmora. čeprov ko pa si ga po dolgem času je pa fantastično.

res ne razumem teh rakcev :) aja, pa še takrat ko sem z njim, kliče svojo mami, tako da to drži da ima z mami res dobeeer odnos. kaže mi posnetke iz svojega otroštva na videokastetah ko sem pri njemu, iz valete in vrtca?? tudi to drži ja, da se rad živi od spominom, saj kaj ko bi moral se več potruditi za sedanjost.

še kdo s podobnimi občutki? Objavljena slika

lp

#32 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. maj 2012, 20:48

Zdravo, sam najprej nisem kaj veliko dal na znamenja horoskopa, zdaj po vsem tem kar se je zgodilo z osebo ki jo močno ljubim in je po horoskopu Rak pa malo bolj verjamem Objavljena slika


Jaz sem tehtnica, tudi v podznaku, za njega pa žal ne vem.

Stvar je taka, da se zelo težko odloči, že več kot leto in pol se odloča ali bova skupaj ali ne, ko se zavije v molk ga je težko z lepimi besedami prepričati v nadaljevanje pogovora, ko res " znorim" in mu še enkrat izpoved svoja globoka čustva in to kar dela narobe potem se počasi iz svoje lupine prikaže. :/

včasih sploh ne vem kaj mu je, ker je kar tiho, brez razloga. toliko dela da si ne vzame časa za ljubezen, živi za svojo službo, ne vzame si odmora. čeprov ko pa si ga po dolgem času je pa fantastično.

res ne razumem teh rakcev :) aja, pa še takrat ko sem z njim, kliče svojo mami, tako da to drži da ima z mami res dobeeer odnos. kaže mi posnetke iz svojega otroštva na videokastetah ko sem pri njemu, iz valete in vrtca?? tudi to drži ja, da se rad živi od spominom, saj kaj ko bi moral se več potruditi za sedanjost.

še kdo s podobnimi občutki? Objavljena slika

lp


Jaz tudi tehtnica, in sem že 2005 :) povedala svojo izkušnjo.
Zmotlo me je, ko si rekla da mu poveš to, kar dela narobe... hudo slab začetek moja astrološka sestrica:) lahko bi vsaj rekla kaj se tebi zdi, da dela narobe... tko je , ko je sonce v tehtnici, ne pomeni da imamo že vsi dar za odnose, pomeni da so odnosi pomembni, pomeni, da je tuki nek potencial,možnost razvoja, ne a tudi da to znamo. O tem govori dispozitorka Venere in pa sedma hiša. En gospod mi je nedolgo nazaj reku da sem smotana vaga in ma čist prov, ker si ustvarimo marsikatero pravlico v glavi o tem kako bi moglo biti, in kaj je prov, in neke harmonične slike, bolj malo pa potem znamo tudi živet to kar je...kajti to kar je ni popolno, ni vedno harmonično, uravnoteženo in ja včasih se je na grozo tehtnice treba tudi skregati... če ves čas pometaš pod predpražnik ( kot bi rekel Bern) ali zavijaš v celofan, potem te to pelje do točke, ko bo treba pa enkrat na pet let hudo ponoret, za vse nazaj... upam, da maš vsaj dobrega Merkurja, da se boš spomnila vse vzroke za to :) to sem rekla sam zato, ker jaz se razjezim, pa sem že pozabla kaj vse je privedlo do tega nezadovoljstva x:o)x
Ne hecam se iz tebe, hecam se iz nas, ker smo si sorodni...
Pri tehtnici na ascendentu si pomembna ti in ne on, zato, ker dokler ne veš kdo si, dokler si samo tisto , kar je za druge dobro, kar se prilagaja, potem se bo vedno našel kdo, ki se ti bo usedu na ramena. Če pa boš vedla kdo si ti, si dovolila najt lastno moč, in si upala kdaj udart po mizi in sproti povedat, kaj bi rada, potem bo bolje. Manj prilagajanja in cartanja drugih, mal več jasnosti pri tem kdo sem in kaj rabim jaz. Ovnovska posla:) To kar ti govorim je zelo splošno, vendar mam pet planetov v tehtnici in kar nakaj ljudi z asc v tehtnici poznam, vem kako delujejo.

Uf sem dolga, m

Tvoja sedma je v ovnu, nič kaj lahko za odnose... vprašanje je kje je Mars, kakšen je...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2012, 21:21

To kar ti govorim je zelo splošno, vendar mam pet planetov v tehtnici in kar nakaj ljudi z asc v tehtnici poznam, vem kako delujejo.

... zanimivo, 16 let sem živela z nekom, ki ima 5 planetov v tehtnici, vključno z ascendentom, imela sem v bistvu dva al pa tri *resne* tipe, no dva imata asc v tehtnici, eden pa luno.. poleg tega ima ful frendov in znancev asc v tehtnici...
pa vendar tega, kako vsi ti ljudje delujejo, pod razno ne bi zvedla na asc tehtnico. :)
(no dva od treh sta bila celo dvojna; eden tehtnica in asc tehtnica, drugi pa dvojček/dvojček/tehtnica)

~~

no kar se mene tiče (če tud jaz smem sklepati iz par odnosov svojih x:)x) je najpomembnejša Luna. al je pa pač zame.
(ne -samo- zato ker gre za čustva...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. maj 2012, 21:37

... zanimivo, 16 let sem živela z nekom, ki ima 5 planetov v tehtnici, vključno z ascendentom, imela sem v bistvu dva al pa tri *resne* tipe, no dva imata asc v tehtnici, eden pa luno.. poleg tega ima ful frendov in znancev asc v tehtnici...
pa vendar tega, kako vsi ti ljudje delujejo, pod razno ne bi zvedla na asc tehtnico. :)
(no dva od treh sta bila celo dvojna zraka; eden tehtnica in asc tehtnica, drugi pa dvojček/dvojček/tehtnica)

~~

no kar se mene tiče (če tud jaz smem sklepati iz par odnosov svojih x:)x) je najpomembnejša Luna. al je pa pač zame.
(ne -samo- zato ker gre za čustva...).



Mal sem se zabavala, ker sem klovnovske volje x:o)x upam, da je videti, da se igram in da luxx4 ne bo vzela preveč zares.

Tehtnica je znak odnosov, partnerstva, povezovanja nasprotij, harmonije med dvema nasprotjema, in podobno
luna pa so čustveni odzivi, čustveni ustroj, kar govori o vseh odnosih, predvsem o odnosih s tistimi za katere skrbimo in o odnosih s tistimi, ki so skrbeli za nas
to je moje mnenje,
seveda pa ima vsak svoje izkušnje
tehtnice moških ne poznam prav veliko
ženske, ki jih poznam z asc v tehtnici, pa imajo vse po pravilu težave s tem, da odnosi niso vedno harmonični, s tem da morajo kdaj tudi bolj ostro kako reči in ja vse bi naredile, da bi lahko ohranile mir in dobro voljo v odnosu s partnerjem... s tem pa pogosto zgubljajo sebe, in nezadovoljstvo se veča... ne pozabi da je nad drugi strani oven.
Res pa je, da dobra Venera lahko reši to zgodbo, in naredi samo zelo prikupno in prijetno bitje, ki rado ugaja in ga imajo vsi radi... to so potem x:Xx Venerinia posla :)

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2012, 22:20

a res?
škoda za tvoje frende, ki so asc tehtnice (in imajo praviloma težave z odnosi).

tud moja best frenda je asc tehtnica, ne bi si mogla želet boljše komunikacije.
tud frenda iz benda je asc tehtnica, frenda z moje reke je prav tko asc tehtnica...
res kolikor hočeš teh tehtnic. :)
tko da moja statistika tukaj tvoji ne pritrjuje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. maj 2012, 22:42

a res?
škoda za tvoje frende, ki so asc tehtnice (in imajo praviloma težave z odnosi).

tud moja best frenda je asc tehtnica, ne bi si mogla želet boljše komunikacije.
tud frenda iz benda je asc tehtnica, frenda z moje reke je prav tko asc tehtnica...
res kolikor hočeš teh tehtnic. :)
tko da moja statistika tukaj tvoji ne pritrjuje.

In vse imajo srečo v odnosih?

In nobena se preveč ne prilagaja?

Glej fajn da si na drugi strani, me učiš, mi daš mislit in podiraš moje predstave o stvareh... o življenju... in o astrologiji...to je zelo pomembna izkušnja za priljubljeno tehtnico :), ki ji najpogosteje vsi pritrjujejo x:o)x

Mal bolj resno, ne gre za to kake so s tabo, ampak kakšno je njihovo partnerstvo... koliko so pripravljene požreti in dati sebe na drugo mesto za voljo ljubega miru? O tem govorim, ne o vseh odnosih nasplošno, ampak o partnerskem odnosu.

Sem pa vesela da imajo kar tri tvoje prijateljice dobre partnerske odnose... tega v mojem svetu ni :)
ne me vzet preresno prosim, ker mi gre danes kar non stop na smeh in sploh ne morem resno argumentirat svoje mnenje... mogoče je bolje, da se grem ta pink ponk jutri, ko ti bom lahko parirala, če bom jutri vsaj mal bolj zrela, resna in tako dalje x:o)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#37 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 12. maj 2012, 21:25

Tehtnica v zakonu vcasih ostaja, tudi ce je hudo, sama nikakor ne more bit.

Za ascendent Tehtnice pa sem prepricana, da nimajo tezav z odnosi z drugimi, ampak so priljubljeni, prilagodljivi ljudje, ki v delovanju sami najraje furajo zlato sredino obnasanja in delovanja, toda v nasprotju s tem pa pri drugih sprejemajo tudi kaksne skrajnosti, ker se radi z vsemi dobro razumejo.

Oseba z veliko Marsa v Tehtnici naj bi bila borka in prepirljiva, kar Tehtnica ali asc. Tehtnica ni.



#38 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. maj 2012, 15:28

Tehtnica v zakonu vcasih ostaja, tudi ce je hudo, sama nikakor ne more bit.

Za ascendent Tehtnice pa sem prepricana, da nimajo tezav z odnosi z drugimi, ampak so priljubljeni, prilagodljivi ljudje, ki v delovanju sami najraje furajo zlato sredino obnasanja in delovanja, toda v nasprotju s tem pa pri drugih sprejemajo tudi kaksne skrajnosti, ker se radi z vsemi dobro razumejo.

Oseba z veliko Marsa v Tehtnici naj bi bila borka in prepirljiva, kar Tehtnica ali asc. Tehtnica ni.



Jaz govorim drugo, ne v odnosih nasploh v partnerskem odnosu... saj če je asc v tehtnici je decendent v ovnu... ampak okej, ni važno, vsak ima svoje izkustvo in svoja znanja.... valjda da se ma tehtnico vedno rado, ker je prijazna in se vedno prilagaja, vedno poskuša razumeti še drugo stran... vendar ne ve kdo je in pušča pogosto preveč in iz tega boleči odnosi...to sem htela reč... iz izkustva... Sonce v tehtnici, ljudje nas majo radi in veliko dobivamo od drugih, ves čas, ljudje nas sprejemajo...tolk podpore ima malo katero znamenje... kjer je sonce tam je razvoj, potencial, ne pa tudi že znanje, zato so partnersi odnosi lahko izziv...dvigujem roke... nikogar ne morem prisiliti, da bi mislil in razumel kot jaz.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2012, 15:43

In vse imajo srečo v odnosih?

In nobena se preveč ne prilagaja?

....

Sem pa vesela da imajo kar tri tvoje prijateljice dobre partnerske odnose... tega v mojem svetu ni :)
...

glej, jaz nimam pravice govort o intimnih doživetjih svojih prijateljic, govorila sem splošno, ko si kot 'argument' naštela sebe in par svojih primerov, jaz pa kot 'protiargument' par svojih.

Veliko več mojih prijateljic (kot le 3) ima dobre partnerske in druge odnose.
Od teh* ki imajo asc v tehtnici pa sta dve taki, ki imata res lep partnerski odnos (*v bistvu so 4 prijateljice, naknadno sem se spomnila, da ima še ena frenda asc v tehtnici, pravzaprav ravno tista, s katero se v tem času največ družim), 2 pa sta samski (a pri eni od njiju samskosti ne bi pripisovala ascendentu v tehtnci, pač pa luni v vodnarju - ni problem v podrejanju in vsem ustreči, pač pa ravno nasprotno v bistvu, v neprilagodljivosti - je pa sicer škorpijon).

Sonce v tehtnici, ljudje nas majo radi in veliko dobivamo od drugih, ves čas, ljudje nas sprejemajo...tolk podpore ima malo katero znamenje... kjer je sonce tam je razvoj, potencial, ne pa tudi že znanje, zato so partnersi odnosi lahko izziv...

partnerski in vsi odnosi so izziv (nimajo samo tega potenciala).

Dost b.z. se mi zdi pavšalno reči, ker sem jaz riba in poznam 5 rib, lohk sklenem, da so vse ribe močne osebnosti.

...

pri tehtnicah pogrešam strast (so pa k sreči *moje* tehtnice oz. kombinacije s tehtnico večinoma škorpijonske al pa je kej drugega še zraven) in me moti medlost.
Je pa za pohvalit težnjo po spravljivosti, vendar mi je ljubše, kadar prihaja to iz drugega vzgiba (in ne iz oportunizma recimo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. maj 2012, 19:59

Sem vesela za tvoje prijateljice. Privščim vsakomur lepe in harmonične odnose. Še vedno sem toliko tehtnice, da so mi te stvari lepe.

In razumem point, ki si ga htela reči

Vendar moj pojnt ni šel samo na prijateljice, te pač poznam najbolje... na splošno logiko tehtnice... vem pa kaj si mislila...da se ne da na par primerih sklepat na vse, ker je karta velik bolj zakomplicirana in vsaka po svoje narejena... treba bolj celostno gledati.
In ko govorimo o znakih se vsi zavedamo, da so samo eni od elementov, da je še marsikaj za pogledati in mislim, da ti je jasno da v svoji več kot desetletni praksi to vem.
In jaz sem se bolj kot ne hecala, ker sem mela tak moment... ki je seveda šel... in zdej mam druzga...


Razumem tvojo logiko vendar za vsem kar sem napisala stojim.
Iz izkušenj.
Ko je asc tehtnica je descendent oven, tisti drugi vejo kaj hočejo in ona jim sledi... in pogosto ne sledi svojim željam, izgubi sebe... ta medlost, je ta šibek stik s svojim jedrom... (ker sta v tehtnici šibka oba vroča moška planeta)

... nič ni hujžga za tehtnico, kot to, da te ne bi imeli radi, da te ne bi sprejeli in da se je treba kregat, da je treba videti tudi probleme in da so občasna nesoglasja normalen del odnosov in da ni harmonije, ki bi trajala večno... zato je pripravljena velikokrat požreti sebe... in potlačiti, spregedati marsikaj, ali videti po svoje ( včasih se mi zdi, da je kar mal Neptunovske narave)... razumem jo, za tem stojim... vednar seveda, kot tipična tehtnica dopuščam, da drugi razmišljajo s svojo glavo in imajo svoje izkušnje.

tehtnici, kot vsem zarčnim znamenjem, pogosto prijateljski površinski odnosi niso problem... nekej druzga je, ko gremo na zasebno raven...


en lep večer, m

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2012, 20:23

( včasih se mi zdi, da je kar mal Neptunovske narave)...

ja sej tud jaz dostikrat pravim da sta si dost podobni pravzaprav, riba in tehtnica.
(no saj na nek način logično oz. razumljivo, ne nazadnje pa je tud venera eksaltirana v ribah)

ja saj jaz tud štekam, kaj si hotla rečt, sam sem pobrskala po glavi in že res dosti blizu našla precej primerov, zaradi česar sem napisala kar sem.

no jaz nimam nič v tehtnici niti nič v 7. hiši (tudi kakšne pomembne točke nimam al pa česa takega).

(*vsakdo -in ne sam tehtnice in/ali ribe- želi bit sprejet in ljubljen x:)x in za vsakogar ni nič hujšega kot to, da ga nimajo radi, samo pri vsakem se kaže to oz. pomanjkanje tega drugače)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2012, 20:34

... ma saj na nek način imaš pa v bistvu prav... res tehtnica pravzaprav še bolj to ptorebuje (ker pač najbolje funkcionira v partnerstvu oz. ji je slednje morda še tolk bolj pomembno)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. maj 2012, 20:37

(*vsakdo -in ne sam tehtnice in/ali ribe- želi bit sprejet in ljubljen x:)x in za vsakogar ni nič hujšega kot to, da ga nimajo radi, samo pri vsakem se kaže to oz. pomanjkanje tega drugače)

Verjetno res, verjetno smo si v jedru velik bolj podobni kot drugačni. Vendar mislim, da bi na primer bik za to , da bi doblil željeno finančno nagrado, veliko lažje izgubil na priljubljenosti, in bi tehtnica velik lažje izgubila finančno nagrado, če bi le ostala odobravana... vem posplošujem, ampak poskušam razmišljati... en močan oven, pa bi bil tolko fokusiran na svojo pot, da se ne bi prov velik ukvarjal s tem :) no vsaj v teoretičnem svetu... v konkretnem svetu smo pa res vsi vse, in je treba vsako konkretno karto posebej obravnavati, da vidimo kaj prvlada.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2012, 20:40

... en močan oven...

se strinjam, sam ne smeš pozabit, da je tudi tehtnica kardinalc in je tako veliko bolj v nekem smislu egoistična, kot je to videti. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. maj 2012, 21:20

se strinjam, sam ne smeš pozabit, da je tudi tehtnica kardinalc in je tako veliko bolj v nekem smislu egoistična, kot je to videti. x;)x

vem ja, tu se popolnoma strinjam... sej ne pravim, da se bo odpovedala nagrade zato, da bi blo komu bolje, da bi komu pomagala, kot to lahko naredi riba iz sočutja... ali pa vodnar, ki hoče stat za svojimi principi... kje pa ... sam groza, če me potem ne bi marali... sej to je sebičen motiv, a ni... verjetno ni zavesten...
tu je bistvena razlika med tehtnico in ribo...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#46 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 13. oktober 2012, 15:20

Kako je že Dupor okarakteriziral Tehtnico:Vlada z železno roko v žametnih rokavicah x:Dx

Za največ nesporazumov smo ,več ali manj ,krive ravno Vage.


To! Železna roka v žametnih rokavicah. Torej, avtoritativni ljudje in obenem diplomati. To so Tehtnice. Delujejo na fin način, zelo uglajen, zraven pa pod to krinko prijaznosti, napredujejo kot tanki. Navsezadnje so Tehtnice in Ovni komplemetarni znamenji, torej imata ogromno skupnega, le način je drugačen.
Ravno danes sem poslušala na TV Slo tisto ''Na današnji dan'' in bila presenečena kako je bila Margaret Thatcher rojena na današnji dan. Tehtnica ali železna lady. Pa to ni edini primer Tehtnice. Pri znamenju hodita z roko v roki harmonična Venera in strogi Saturn. Saturn je imela na ascendentu, Venero pa v prvi hiši. In Mars v Tehtnici.

To o nesporazumih je tudi možno. Tehtnice včasih ne govorijo ''jasno''...včasih so preveč diplomatske in toliko obračajo besede, da lahko pride do nesporazuma. Ovni pa jasno in glasno povejo...včasih celo preveč.

No, jaz sem Rak s podznakom Tehtnica. Dam nekaj na odnose, ampak imam tudi močno razvito sposobnost drastične prekinitve le teh: Venera konjukcija Saturn.
Torej, imam VII hišo v Ovnu. Ne bom rekla, da imam težke odnose, ker večinoma sploh nimam ''normalnih'' odnosov. Tukaj buta iz mene precej bojazni do kompromisov oziroma poenostavljeno, do poroke ali zveze. Bojazen pred izgubo sebe, o kateri je govorila Mihela, pred nadmočjo drugih. Zveze, ki sem jih do sedaj imela so bile vse zrcalo tega...Mučno.

Objavljena slika

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. oktober 2012, 23:35

No, jaz sem Rak s podznakom Tehtnica.

a res? a nisi nekje (na)pisala, da si asc devica?
sem skoz mislila da si po asc devica.
kje maš pa luno?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 14. oktober 2012, 01:06

zdej pa imam. astrološka logika torej: riba z merkurjem v vodnarju in to na forumu :O: se mi dejansko vidi da zame to drži :palec: sm že čist izčrpan od zagovarjanja principov... je mogu povedat moj asc lev x:Dx
klinc, vse to predalčkanje lahko precej utruja; rajši grem, da ne bom še v tej temi sočutno stal za svojimi principi x:o)x

lahko noč

kot to lahko naredi riba iz sočutja... ali pa vodnar, ki hoče stat za svojimi principi...


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#49 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2012, 13:37

a res? a nisi nekje (na)pisala, da si asc devica?
sem skoz mislila da si po asc devica.
kje maš pa luno?


Ja, prav si se zapomnila. To je blo, ko sem slepo verjela staršem, kdaj sem ''približno rojena''. Pa sta skoraj falila za pol ure. Objavljena slika

Pol sem pa pred nekaj meseci iskala neke papirje doma, pa naletim na moj rojstni list z skoraj pol ure razlike, pa še ura ni tako okrogla, kot so mi starši povedali...Zraven pa še najdem shranjen kartonček, ki sem ga imela v bolnici okoli vratu...piše deklica, datum in ura rojstva. Voila'! Objavljena slika

Je pa pri meni kar logično; oče in brat imata Luno v tem znamenju. Pa sem se že spraševala, kako to, da nimam kaj tudi jaz. Objavljena slikaObjavljena slika

Ja, Luna je pa v Devici, sicer v 12.hiši.

Objavljena slika


Zato jaz redkokdaj ''berem'' astrološke karte drugih, če nimajo čimbolj točne ure rojstva. Starši si zmeraj zapomnijo le približno...saj niso astrologi! Zato večkrat pride do velikih pomot.

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2012, 13:58

a tako, no sej potem ti tudi zaradi Lune Devica dosti 'ven tolče'. :)

Čudno, da so kar za 1/2h zgrešili.
Pri meni je bilo menda točno, kot je bilo napisano, pri sestri tudi (zanimivo, tudi ona je rojena ob skoraj isti uri; jaz 23:25, ona pa 23:30), tudi pri tamalem so napisali točno uro (ki sem jo gledala vso noč ko sem rojevala in v glavi računala ascendente x:o)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0