Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Transfuzija, Infuzija, ipd.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
118 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 11:01

Sstane - dej mi na OS (ce ces) kaj je to sploh SiO2

Silicijev dioksid je kremen, Free. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 11:15

<{POST_SNAPBACK}>Silicijev dioksid je kremen, Free. xyesx

Kremenčkovi x:Dx

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 13:26

kretenckovi. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 13:38

O hvala!! :vio:
Namrec bilo je govora, kako se silicijevi minerali v FHES izlocajo v telesu, kot je sstane vprasal. Glede na to, da je FHES sestavljen iz nano...nekaj x:o)x kao najmanjsi delci sploh, dvomim, da bi dal na trzisce produkt, ki bi ljudem skodil. Mah, vec je v temi: - Nase izkusnje z FHES -
--------

SiO2 je kremen. Kar se pa tiče topnosti in s tem možnosti izločanja iz telesa pa -
Kristalni kremeni so v vodi malenkostno topni, pri povečanem pritisku in temperaturi pa pride do porasta topnosti tudi na več kot 10 g/l. Amorfni kremeni so topni desetkrat bolj. Ob povišani kislosti vode se kremena raztopi več. Bistveni vpliv na spremembo kislosti imata NaCl in CO2. V mineralnih kislinah je kremen relativno slabo topen.[/color]



#55 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 13:51

Hah ahah hah a .. tabo prava! x:Dx :palec:
sstane thanks!
-------

kretenckovi. xDDx



#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 14:00

aja, sory, nisem videla, da je ze Nos odgovoril. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 6. februar 2005, 16:54

<{POST_SNAPBACK}>SiO2 je le formula, drugače je pa silicijev dioksod lahko v zelo različnih oblikah. Tudi steklo je SiO2. Toda, moje vprašanje se nanaša na amorfno obliko silicijeve kisline, kar tudi pravijo silicijevemu dioksidu, ki ima aktivne H+ in OH- skupine, ne pa na kamenje x;)x


Kakršno vprašanje - takšen odgovor. Silicijev dioksid je seveda lahko v rezličnih oblikah; v kristalni ali amorfni. Kadar pa govorimo npr. o steklu ali silicijevi kislini, pa seveda ne bomo napisali SiO2.
SiO2 je namreč le eden od sestavnih delov stekla (ki ga poleg kremena sestavljajo še razni karbonati (kalcijev, kalijev,natrijev), svinčev oksid, kaolin, pri specialnih ali obarvanih steklih pa še marsikaj drugega.
Da pa eni zadevi lahko rečemo kislina, je pogoj, da vsebuje vodik. V SiO2 ga ne vidim ...

Torej, ponavljam - kakršno vprašanje, takšen odgovor! x^x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#58 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 17:19

skregan x^x
------

aja, sory, nisem videla, da je ze Nos odgovoril. :)



#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 17:28

Sicer pa sstane in pa vsakdo, ki ga to zanima... kakor sem napisal v temi ...FHES, pride Flanagan v ljubljano v mesecu maju. VABLJENI!
Tistemu, ki ga zanima lahko posljem tudi neke studije, ki jih je objavil...
jaz se zal na tisto bolj malo spoznam, meni so zaenkrat dovolj izkusnje ljudi in moje pocutje x:)x
pa spet smo vn teme :o|o:

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 20:36

<{POST_SNAPBACK}>skregan  x^x
------

OK, se boljs! :vragec: x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 20:47

<{POST_SNAPBACK}>Kakršno vprašanje -  takšen odgovor. Silicijev dioksid je seveda lahko v rezličnih oblikah; v kristalni ali amorfni. Kadar pa govorimo npr. o steklu ali silicijevi kislini, pa seveda ne bomo napisali SiO2.
SiO2 je namreč le eden od sestavnih delov stekla (ki ga poleg kremena sestavljajo še razni karbonati (kalcijev, kalijev,natrijev), svinčev oksid, kaolin, pri specialnih ali obarvanih steklih pa še marsikaj drugega.
Da pa eni zadevi lahko rečemo kislina, je pogoj, da vsebuje vodik. V SiO2 ga ne vidim ...

Torej, ponavljam - kakršno vprašanje, takšen odgovor! x^x

Kdo je pa tebe kaj vprašal x:Dx

#62 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 6. februar 2005, 21:46

<{POST_SNAPBACK}>Kdo je pa tebe kaj vprašal x:Dx


A forumi niso za javne debate. NAjboljš, da še Marso napizdiš, ker je tudi odgovorila Freeju namesto tebe. :xx!:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 21:51

x:Dx x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 21:52

<{POST_SNAPBACK}>A forumi niso za javne debate. NAjboljš, da še Marso napizdiš, ker je tudi odgovorila Freeju namesto tebe. :xx!:

Ma, ne, Free točno ve, kaj sem ga vprašal. Ti pa tudi ne smeš v vsaki formuli videti svojo sol, kamenje x:Dx

#65 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. februar 2005, 22:12

Zakaj pa ne Stane? Prav lahko...tako kot ti vsepovsod vidiš svojo sol x:Dx

Kdor veliko ve, ve , da mora še veliko spoznati :inocent:

In hvala vsem, ki si upajo sploh kako antisolno napisat x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#66 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 22:26

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj pa ne Stane? Prav lahko...tako kot ti vsepovsod vidiš svojo sol x:Dx

Kdor veliko ve, ve , da mora še veliko spoznati :inocent:

In hvala vsem, ki si upajo sploh kako antisolno napisat x:o)x

Cuker x:Dx

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 22:30

kis
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 22:48

kwa zdej tezis kle po temi, a vids da o krvi govorimo x:px x:Dx

#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 23:00

Rusi imajo metodo, da ti kar vso kri zamenjajo in, če imaš srečo, da je dobra, si kot nov. Predsednik kluba beloruskih direktorjev, moj velik prijatelj, je to metodo dal skozi ene trikrat in nazadnje je pred letom dni letom umrl. Kaj se je zgodilo točno, žal ne vem, ker, ko sem ga videl zadnjikrat, je bil v redu, potem pa dobim telegram po kake pol leta, da ga je pobralo na mah. :sori:

#70 levinja25

levinja25
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 6. februar 2005, 23:17

Oj! :palec: ful dobra tema, sej sm pred kratkm prebrala v knjigi Zivljenjski diamant- toplo prporocam, baj d vej, da majo baje morski prasicki nekasno podobno zgradbo celic, ko mi. pa ko so jm ubrizgali cisto neznatne kolicine krvi ljudi, katerim so pred tem povzrocili stres. zaradi velike kolicine "strupa", ki se med tem ustvari v nasem telesu, so vsi po vrsti pomrli (prasicki namrec). :cry:

jest bi bla o tem rajs tih, samo tut mene zanima, kako vpliva to na cloveka, ki prejme taksno kri.....(mislim, da darovalec pred darovanjem dozivi sok; kako smrt znanca, prepir z dragim, ali kaj podobnega) :C:

papa

#71 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 23:30

Ja. sej, nato bi clovek reku morda to, da naj bi bolnca zaposlila vec oseb, ki bi energetsko preciscevale kri, ki gre kasneje za oporabo transfuzije. (tako kot kazejo slike na katerih so lepi kristali vode, ki so postali pod vplivom energije bioenergetika.
Druga faza bi bila potem 'energetsko prilagajanje krvi glede na posameznika, ki jo potrebuje'; kar bi bilo ze zlo tesko izvest, saj v dolocenem trenutku, v tej sekundi potrebuje transfuzijo in ima transfuzijo verjetno na tisoce in tisoce ljudi.
Ampak, VSE je mozno!
Ce pa to predlagam bolnici ali pac skrbniku krvi, ali be me poslusali? :o|o:
Prej bi potrebovali 10 let, da se spolh dogovorijo ali je to potrebno, potem naslednjih 10 let ali je primerno in naslednjih 10 se kako to izvesti in kdo naj bi to pocel x:Dx x;)x

jst pa z mojim ovnom u luni prec navdusen, pa bi kr takoj x;)x

aja, o cem knjiga govori? mislm, kaksna tematika? znanstvena, roman, biografija, ??
(sej ne da jo bom prebral x:Dx x;)x , edin, ce me fajn prepricas, da je res tko dobra in ezotericno-energetsko-medicinsko primerna) x:Ix x:o)x
---------

Oj!  :palec: ful dobra tema, sej sm pred kratkm ...
papa



#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2005, 23:34

<{POST_SNAPBACK}>da majo baje morski prasicki nekasno podobno zgradbo celic, ko mi.

xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. februar 2005, 23:50

no sej... mi pa tlele celo znanost :P :D ... sam, mi je pa zanimiva tema, skoz špegam not :unsure: :irs: xnckrivx

#74 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. februar 2005, 10:34

Kaj pa insulin, ki si ga diabetiki vsak dan vbrizgavajo v kri :8):

#75 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2005, 12:38

ja, vbrizgava si folk se vse kaj drugega :V: in verjetno ima vse neko svojo vibracijo, energijo. In a mas kaksne izkusnje glede inzulina?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0