Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vodna znamenja - pretirana čustvenost !?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
284 komentarjev na to temo

#226 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:21

Mi smo trenutno v razburkanem morju čustev, ti pa hladno in racionalno ugotavljaš pomanjkanje Vode. Objavljena slika

ja verjamem. :)
mestnim srajcam se zdi razburkano odprto morje, ko grejo z barko okol Pirana. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#227 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:24

Marsa, pri tebi pa resnično sumim, da nimaš nada v Ribih. Če želiš, mi enkrat pošlji tvojo karto, ker mi res ne štima. Brez zamere, je pač občutek. Objavljena slika

Morje pa obožujem. Tudi slikco (avatar) sem namenila samo njemu...

#228 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:29

nič hudega. i can live with that. ;)
(sem pa že pogosto napisala, da je v astrologiji često manj več)

ne bi pošiljala, ker ne potrebujem interpretacije, ampak popam pa svoje silne ribe :)

(neptun pa je v 12. na ascendentu, vendar 6 stopinj oddaljen, tako da je globlje v 12.)

Priponke (datoteke)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#229 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:29

Tole bo zelo čustvena x:)x debata.

Meni se zdi, da pomanjkanje vode se izraža kot slabši stik z lastnimi čustvi in slabše zaznavanje čustev drugih. Samo je po svoje težko to komu oponašati. Pa ni nujno, da to povzroča samo pomanjkanje vode.

Sicer pa sem jaz imela podobno dilemo kot Čebelica, če nimam mogoče ascendenta v Ribah, namesto v Ovnu. Ker mi vsi oponašajo pretirano čustvenost. Ampak mogoče poudarjena Luna v Raku zadostuje.

#230 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:35

@ Marsa
Zanimivo. Pa ascendent? To se ne vidi.

Obstaja astrološka teorija (sicer sem skeptična) glede katere se močno povdarjena znamenja (torej, stelij v znamenju pa magar tudi močan vladar znamenja, itd...) kompenzirajo v nasprotno znamenje. V tvojem primeru, če se nanesem na to teorijo, se ti lahko obnašaš kot Devica, recimo. To bi razložilo marsikaj.

Ali pa, recimo, preveč Ognja, deluje na osebnost kompenzatorno, in postaneš po temperamentu bolj Zemlja. Isto velja za Vodo-Zrak.

Ne vem če si slišala o tem. Jaz to jemljem z distanco a ne odvračam popolnoma teorije.

#231 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:42

Ja, lahko 'se obnašam tudi kot Devica'.
Imam vladarja asc (sco) na mc-ju v devici.
vendar tudi po temle ne prehitro sklepat. :)

jaz imam pomanjkanje zraka, strinjala bi se, da se lahko voda delno 'obnaša' kot zrak, po drugi strani pa spet ne, ker so druge sfere (um vs čustva, površina vs globina, veter vs voda).

Folk misli, da 'pretirana čustvenost' pomeni, da se ob tla mečeš, viješ roke, jokaš, kaj jaz vem, zame pa pomeni ogromno vode super stik s sabo in svojimi čustvi.
opažam, da nekateri 'čustvujejo' bolj z umom, kot pa s čustvi.
na podlagi primerjav in podobnega.
če so žalostni, so to čustva. če so zaljubljeni, so to čustva.

zame je pa to preveč kompleksno, poleg tega pa se z umom tega ne da razumeti.
zato so pa roboti robotski.
ker um se da predvidet, srca (čustev) pa ne.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#232 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:47

Tole bo zelo čustvena x:)x debata.

Meni se zdi, da pomanjkanje vode se izraža kot slabši stik z lastnimi čustvi in slabše zaznavanje čustev drugih. Samo je po svoje težko to komu oponašati. Pa ni nujno, da to povzroča samo pomanjkanje vode.

Sicer pa sem jaz imela podobno dilemo kot Čebelica, če nimam mogoče ascendenta v Ribah, namesto v Ovnu. Ker mi vsi oponašajo pretirano čustvenost. Ampak mogoče poudarjena Luna v Raku zadostuje.


Resnično mislim, Boudika, da sem kot tiha voda, ki občasno postane za okus bolj racionalnih glav, prerazburkana. Kdor me pozna, je že navajen. Sicer pa ima Marsa (nehote) sedaj dokazilo (če se le spominja kaj me je včeraj vprašala).

Pri čebelici je pa izgleda udaril močno ven Vodnar...to je preveč za njegove živce! Objavljena slika Se hecam, seveda. Objavljena slika

Ja, lahko 'se obnašam tudi kot Devica'.
Imam vladarja asc (sco) na mc-ju v devici.
vendar tudi po temle ne prehitro sklepat. :)


Ne sklepam nič. Se pa strinjam popolnoma s tabo.

Z ascendentom, ki ga imaš, pa mi je zdaj vse super jasno.



#233 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 30. julij 2012, 15:56

Ja, seveda, odvisno, kako hendlaš svoje "elemente". Ogromno vode seveda lahko pomeni bogato čustveno življenje in dober stik s čustvi. Lahko pa tudi občasno preplavljanje s čustvi. A žalost in zaljubljenost se ne povezuje s čustvi? Saj se da tudi pomanjkanje določenega elementa najbrž kompenzirati.

Močan vodni element v bistvu povezujem z veliko intenzivnostjo in globino čustev. Kako pa to človek izraža in kaj s tem počne, je pa drugo vprašanje. Čustvovanje se lahko odvija samo navznoter, po moje je to celo precej značilno za vodni element. Teatralično izražanje čustev pa je najbrž lastnost kakšnega drugega elementa x?x

Hekate, se precej najdem v tem - tiha voda, ki se občasno razburka. Eden od načinov življenja z vodnim elementom :o|o:.

#234 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 16:06

@ Boudika

Ti si kot balzam za dušo. Objavljena slika

p.s.; tudi teatraličnost bi lahko bila del mene. Merkur v Levu...Dinamična kombinacija ali, povedano z besedami ljudi ki me poznajo, težek karakter. Znam bit kar neznosna, priznam. Objavljena slika

#235 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 16:54

Ogromno vode seveda lahko pomeni bogato čustveno življenje in dober stik s čustvi. Lahko pa tudi občasno preplavljanje s čustvi.

ja seveda, reka in morje občasno preplavljata; celo jezera se napolnijo in 'preplavljajo'.

Drugače pa, seveda, primer: jok je zelo fajn (in tud dobeseden) prikaz 'preplavljanja s čustvi'. :) (ki pa je hkrati tudi čiščenje, nič ni bolj koristnega, kot sprotno čiščenje)...

Dejansko pa ima Neptun čez tudi solzne žleze, in, zanimivo:
pri očesu imamo takšno majhno 'luknjico' - na spodnjem delu, na spodnji veki, tik pri notranjem kotu očesa...
ko sem bila majhna (v OŠ), sem lahko s pritiskom na nosnice (da sem 'zaprla nos') in napela vse to, 'brizgnila' iz te žlezice in s tem 'strašila' sošolko, ki je z mano sedela. x:o)x x:Dx
zdaj tega niti ne poskušam, ker ti poka v glavi zaradi pritiska. :)
to je zanimivo čisto fizično.

Riba je v vseh vodnih stanjih riba; plava, (kao) miruje, spremeni smer... itd.
... Jaz rada iz narave gledam, je ful povezav.
pa še pesniški pridih dobi astrologija, poleg matematičnega (zaradi česar jo tudi maram) in psihološkega (kar mi je najpomembnejši vidik).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#236 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 17:01

@ Marsa

Iz tebe buta ven samo Škorpijon. Kakšna Riba le...čeprav na momente daješ neko upanje, se takoj potegneš nazaj. Ne me slabo razumet...

Ampak, da si strašila tako tvoje sošolke! Objavljena slika

#237 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 17:13

še huje... z nogami in telesom (sede na stolu) sem tresla trhla stara lesena tla, da je sošolka, ki je imela paničen strah pred potresi, vsakič zagnala paniko. x:o)x

tisto 'brizganje' pa ni tako strašno kot se sliši... x:o)x xDDx
v bistvu kot bi imel od majhnega trnčka ranico/luknjico... ni kar v slapovih brizgalo recimo. x:px
ampak kot tenka nitka iz mojega očesa... taka solzica v obliki premice. x:o)x

strašilo jih je tudi (in mojo sestro), ko lahko z gibljivo roko nekako zasuknem palec... in sem sestri, vsakič ko me je prijela za roko, to naredila, in je vsakič odskočila, ker ji je bil filing, kot da me je prijela za nekako zlomljen al kakšen prst. x:o)x

...

malo sem tudi škorpijonska, ja. pravzaprav bolj plutonovska. kot sem tudi bolj neptunska kot ribja.
eden od testov plutonosvkih je pa ravno shendlat silovitost in razvit potrpežljivost. :)

včasih sem bila precej nepotrpežljiva in malo nasilna.
a vedno hkrati tudi nežna - kar pa vejo samo tisti, ki me res dobro poznajo. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#238 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 17:16

(...)
včasih sem bila precej nepotrpežljiva in malo nasilna.
a vedno hkrati tudi nežna - kar pa vejo samo tisti, ki me res dobro poznajo. x;)x


Aha, a veš da to da rečeš da to pač drugi o tebi poznajo, ni ne vem kakšno dokazilo?

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

p.s.; ne pričakujem, da boš ta stavek razumela. Never mind...

#239 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2012, 17:26

p.s.; ne pričakujem, da boš ta stavek razumela. Never mind...

razumela, kot sem ga, ali kot si hotela, da je razumljen?

... to je bil džoukec na to, kar vi pišete tu (npr. ti), da 'si zelo čustvena, čeprav ne zgledaš, da pa tisti, ki te poznajo, vejo, da si'

ne vem kako bi bilo možno to drugače razumeti glede na kontekst debate tule. :)

(je pa res, da sem včasih tupa za kaj, meni to ni težava 'priznati' :))

torej je tvoja pripomba nepotrebna: če je itak ne razumem, je b.z., če pa naj 'do mind', pa pač razloži.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#240 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2012, 17:33

Veš kaj?

Sem imela za danes dovolj neta...mislim, da skoraj še lahko sledim kakšni debati.

Moja Kardinalna energija (Sonce v Raku in ascendent v Tehtnici), je v upadcu. Vidim, da sem imela prav. S Škorpijoni imam itak skozi mučne debate, ampak tokrat ne bom nasedla...sej si mi simpatična, ampak resnično pešam, pa še toliko moram postoriti. Moj Saturn mi že dela občutke krivde. Bye!!! Objavljena slika

#241 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 30. julij 2012, 19:29

Dejansko pa ima Neptun čez tudi solzne žleze, in, zanimivo:
pri očesu imamo takšno majhno 'luknjico' - na spodnjem delu, na spodnji veki, tik pri notranjem kotu očesa...
ko sem bila majhna (v OŠ), sem lahko s pritiskom na nosnice (da sem 'zaprla nos') in napela vse to, 'brizgnila' iz te žlezice in s tem 'strašila' sošolko, ki je z mano sedela. x:o)x x:Dx


Objavljena slikaJooj, to sem tudi jaz počela! Ne sicer za strašenje, a vseenoObjavljena slika

Se ne spoznam na horoskope in nisem brala cele teme, ampak čisto iz izkušenj lahko samo pritrdim naslovu.

Ena občutljiva ribicaObjavljena slika

Life begins at the end of your comfort zone. 


#242 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. julij 2012, 22:14

Vidim, da so nekateri prav naštudirani...Kakorkoli sem jaz študiral določene stvari o tem, gledal tista znamenja, vplive, ipd. nikjer se nisem kaj dosti videl. Potem sem si pa rekel, ko šljivi vse skupaj in stvar rešena...Čeprav moram priznati, da recimo astrologi, ki grejo res v določene detajle znajo kar dobro napovedati pod kakšne vplive bo prišel povprečni človek. Zakaj povprečni človek, zato ker je napredni (malo bolj duhovni) človek bolj problematičen in se tam procenti, da bo nekaj res tako zmanjšujejo...ampak pustmo te mistične astro zadevce na miru.

Sem pred kratkim zvedel, da se vodo povezuje z astralom (svet čustev). Ne vem po kakšni logiki, mogoče se tudi zato pravi, da so kao vodna znamenja bolj čustvena. Ampak na to se lahko gleda z dveh strani. Kot slabost ali koristnost. Kdor je bolj občutljiv na čustva, tudi prej zazna čustva drugih, se lahko poistoveti z njimi, jih začuti, ipd. Iz tega se lahko razvije razumevanje, sočutje, ljubezen...Po drugi strani pa lahko prevelika občutljivost, nezmožnost procesiranja določenih čustev človeka tudi sesuje. In spet smo pri karakterju človeka in iz kje deluje- kje ima pozornost...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#243 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. julij 2012, 09:11

Tole bo zelo čustvena x:)x debata.

Meni se zdi, da pomanjkanje vode se izraža kot slabši stik z lastnimi čustvi in slabše zaznavanje čustev drugih. Samo je po svoje težko to komu oponašati. Pa ni nujno, da to povzroča samo pomanjkanje vode.

Sicer pa sem jaz imela podobno dilemo kot Čebelica, če nimam mogoče ascendenta v Ribah, namesto v Ovnu. Ker mi vsi oponašajo pretirano čustvenost. Ampak mogoče poudarjena Luna v Raku zadostuje.


Men se tud vse bolj zdi, da je tko, da svoja čustva težko prepoznaš oz. jih hitro zanemariš, ker je razum tok močnejši (sicer v resnici nikoli ni sam za tako osebo verjetno je, ker ne zna drugače). Če svoja čustva težje zaznaš pol avtomatsko verjetno tud druga. Pr men je pač tko, k sem precej čustvena ful čutim čustveno energijo oz. stanje drugih. Že večkrat se mi je zgodilo, da sem čutila, da se nekdo ne počuti uredu, čeprav se ful smehlja itd. Take osebe ponavadi prov šokiram, ko jim rečem, če so uredu al pa kaj je narobe? Jim ni jasno kako vidim. Včasih v mojga kr mal drezam kaj je pa narobe dokler ne ugotovi, da ga res neki bremeni (pač večina moških se ful ne ubada s tem). Vseeno sem mnenja, da je treba čustva izrazit, dat ven kaj te muči. V pogovoru je moč x:Dx

Luna v Raku dela svoje ja, sploh Rak na splošno se mi zdi pretirano čustven.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#244 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 31. julij 2012, 09:15

Ne vem, če je večina moških mnenja, da je treba čustva izrazit. Mislim, da to še vedno velja za znamenje šibkosti.

Rak je najbrž res zelo emotiven, ampak se tudi rad zapre v svojo lupino, če se počuti preveč ranljivo. In potem ga ne zbezaš ven x:)x .

#245 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 31. julij 2012, 09:31

Dober teden nazaj je bil en kolega pri meni in sva se odločila, da bova gledala film Notebook. Med gledanjem filma je frend zlo veliko solz potoču.

Jaz pa a dej no....on pa..ja ne morem pomagat, če je tako lep film. Je pa čist taka mehka duša z lahko solzo. RAK.

#246 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. julij 2012, 10:50

Ne vem, če je večina moških mnenja, da je treba čustva izrazit. Mislim, da to še vedno velja za znamenje šibkosti.

Rak je najbrž res zelo emotiven, ampak se tudi rad zapre v svojo lupino, če se počuti preveč ranljivo. In potem ga ne zbezaš ven Objavljena slika .



Ja vsaj drug pred drugim se tko obnašajo ampak so tud izjeme in take res cenim. Ni pa point sam v tem fora je, da določen folk ne zazna tok svojih čustev. Pol pa pridejo k men pa se začne vse odpirat, zato, ker to enostavno znam narest...odpret še tako trd oreh Objavljena slikain to zato k so mi taki ljudje tok zanimivi, da vedno najdem način kako do njih pridet. In ja eni od njih so sigurno raki, ker se tako hitro skrijejo, da tud ne dojameš. Mam dva v familiji.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#247 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. julij 2012, 10:56

Dober teden nazaj je bil en kolega pri meni in sva se odločila, da bova gledala film Notebook. Med gledanjem filma je frend zlo veliko solz potoču.

Jaz pa a dej no....on pa..ja ne morem pomagat, če je tako lep film. Je pa čist taka mehka duša z lahko solzo. RAK.



Uau kaj naj rečem Objavljena slika še nisem kaj takega doživela, da bi pri filmu moški tko jokal. Moram pa priznat, da je ta film men top of the top od romantičnih filmov. Objavljena slika

***

Sem se spomnila, da pa malokdaj kdo pred mano potoči solzo tud tko k je hudo. Zadnjič sem nekaj ravno razlagala moji noseči prijateljici o rojstvu otroka (bilo je nekaj lepega, da ti grejo res kocine pokonci, k slišiš kej tazga) in je skor začela jokat ampak sem vidla, da se ful zadržuje, ker pač ni navajena jokat tko pred folkom. Mi je bilo tok lepo, da sem ji rekla, da ji pač mogla prov povedat, da je to ful lepo, da ji gredo solzice. Vsi se pač delamo neki tought na ven a ne, bog ne daj da bi nas kdo vidi jokat. Objavljena slika Sam ta trenutek s prijateljico je bil res lep, poln razumevanje in Objavljena slika ...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#248 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. julij 2012, 11:48

Ne vem, če je večina moških mnenja, da je treba čustva izrazit. Mislim, da to še vedno velja za znamenje šibkosti.

Rak je najbrž res zelo emotiven, ampak se tudi rad zapre v svojo lupino, če se počuti preveč ranljivo. In potem ga ne zbezaš ven x:)x .

Ja, navadno ne (tudi iz čisto fizioloških razlogov težje izražajo svoja čustva), ampak saj je dovolj, da/ko/če jih pokažejo - besede so lohk puhle itak.

Po mojih izkušnjah je najtežji za moške za prenašat ascendent v Raku (ne Lune ali Sonca).
Drugače pa imam veliko frendov z luno v raku (pa tud dolgoletnega partnerja sem imela s to luno) in je to prijetna in topla in fajn, pravzaprav ne tolk občutljiva luna, kot se to navadno razlaga; pač zato, ker je luna tam doma in se lohk dobro izrazi.

Uau kaj naj rečem Objavljena slika še nisem kaj takega doživela, da bi pri filmu moški tko jokal. Moram pa priznat, da je ta film men top of the top od romantičnih filmov. Objavljena slika

jaz pa že fulkrat (da so moški ob filmih 'jokali' - pač da jim je šla kaka solza). :)

Jaz pri filmih tud jokam. :)
Drugače pa ne tolk, moje frende imajo veliko prej solze v očeh (če je *kaj tacga*), kot pa jaz. V bistvu skoraj nikoli ne jokam pred drugimi. Ne zato ker bi mi bilo nerodno al pa kej (meni ni nerodno izražat čustva, meni je to naravno in nekaj mojega), pač pa ker ni takih situacij. :)
Ko sem s frendi, ne jadam pa ne jokam - kvečjemu se morda kdaj kaj pritožujem. x:o)x

Me je pa inštruktor vožnje nekoč tako razjezil, da me je spravil v jok. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#249 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. julij 2012, 12:18

Ja, navadno ne (tudi iz čisto fizioloških razlogov težje izražajo svoja čustva), ampak saj je dovolj, da/ko/če jih pokažejo - besede so lohk puhle itak.

Po mojih izkušnjah je najtežji za moške za prenašat ascendent v Raku (ne Lune ali Sonca).
Drugače pa imam veliko frendov z luno v raku (pa tud dolgoletnega partnerja sem imela s to luno) in je to prijetna in topla in fajn, pravzaprav ne tolk občutljiva luna, kot se to navadno razlaga; pač zato, ker je luna tam doma in se lohk dobro izrazi.


jaz pa že fulkrat (da so moški ob filmih 'jokali' - pač da jim je šla kaka solza). Objavljena slika

Jaz pri filmih tud jokam. Objavljena slika
Drugače pa ne tolk, moje frende imajo veliko prej solze v očeh (če je *kaj tacga*), kot pa jaz. V bistvu skoraj nikoli ne jokam pred drugimi. Ne zato ker bi mi bilo nerodno al pa kej (meni ni nerodno izražat čustva, meni je to naravno in nekaj mojega), pač pa ker ni takih situacij. Objavljena slika
Ko sem s frendi, ne jadam pa ne jokam - kvečjemu se morda kdaj kaj pritožujem. Objavljena slika

Me je pa inštruktor vožnje nekoč tako razjezil, da me je spravil v jok. Objavljena slika


Sem se spomnila na puhlost besed pr bivšem...mi je blo kr bedn k sem se skoz ponavljala, da naj kej tud pokaže ne sam govori Objavljena slika Objavljena slika ...ni in ni štekal o čemu jaz to Objavljena slika

Zakaj misliš, da je za moškega Asc v Raku najtežji?
Moja mami ma luno in sonce v Raku, v iber res iber občutljiva...dobr no sej jaz pa nisem kej velik drgač Objavljena slika

Ma ja sej kakšna solza že sam, da bi se pa prov jokal pa ne.
Oh ja tud jaz zlo velik jokam pr filmih in sem ugotovila, da mi to ful paše se tko zjokat. Prov fajn se pol počutim.
Mal mi je smešen pr men, da kr hitro pokažem solzice v učkih pred neznanim folkom pred dobrimi prijatelji pa ne Objavljena slika to mi ni čist jasn zakaj.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#250 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2012, 12:35

Sem se prav malo nasmejal to o moških rakcih...Tudi če gre rakec v svoj oklep, kaj hitro prileze ven, če vidi kakšno dobro, prijazno, veselo ribico...al se ga pa malo potopi v vrelo vodo in čaka kakšna bo rakcija...živeti ali umreti, to je sedaj vprašanje, bi rekel kakšen rakec Hamlet...xg:Dx

Solze se pa ob gledanju filma, branju knjige al pa kaj podobnega pojavijo takrat kadar nekaj malo zdrma, predrami al pa spravi na površje kakšne podzavestna čustva, vzorce, miselnost, spomine...Če je pa samo jok zaradi veselja, se pa pozna tudi pri mimiki obraza- nasmeh na ustih...

Tako da za moje pojme ne bi rekel, da je to glih značilno za rake, ampak recimo tudi za kakšna druga znamenja, ki so malo bolj v stiku s svojo notranjostjo...Seveda si lahko vsak človek po svoje razlaga te stvari...

Bi pa med te opise težko uvrstil kakšne new age rakce al pa moderne moške, ki znajo malo bolj izražat jin- jang kvalitete...Kdo je pa rekel da rakci ne morejo evolucijsko napredovat. Iz prarakca so prišli do običnega rakca kot ga poznamo danes, v prihodnosti pa bodo lahko kakšni super rakci- podobno kot superman. Lahko bodo tudi letali po zraku. Samo vprašanje, če bodo potem še zmeraj toliko pod vplivom lune. Mogoče ja, samo ne zemeljske, mogoče kakšne lune drugega planetka...Objavljena slika

By the way...nekatere rakce je treba začutit, ker ne izražajo čustev glih tipično (po naših merilih) v javnosti al pa med odnosi...Tako da bi se bilo bolj smiselno vprašati kaj določen posameznik sploh razume pod pojmom "izražanje čustev"...Recimo primer- moški rakec v domu za ostarele, ne govori preveč, je flegmatik...ko pa se z roko dotakne kakšnega "tečnega" starostnika (za ostale negovalce) se pa ta čisto razneži in prepusti, kot da bi ga božala mamica...pa da recimo o bebicah al pa živalih ne govorim kako hitro prepoznajo take osebke...Mogoče pa taki in podobni primeri bolj spadajo v "Zona somraka astrologije" kao po kultni seriji- Twilight zone...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0