Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vodna znamenja - pretirana čustvenost !?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
284 komentarjev na to temo

#51 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:16

Voda in alkohol so povsod, ne samo na Nepttunu. Kentavrji so voda in komete so voda.

Kot vede prave...

P.S.

2004 DW je tudi voda. (led).

||: voda + |:: ogenj = parapsihologija!;)

super! dobrodosel, dolgo te nismo brali! x:)x
kaj pa so -ne-gativni aspekti tega?

#52 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:17

Evo mene. . . sicer se ne vidi ravno najbolje. . .

res se ne. x:Dx x;)x x:o)x

#53 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:20

Se Ich:

Voda - 6
Zemlja - 4
Ogenj - 1
Zrak - 1

x:Ix :inocent::8):

lahko bi napisala tudi takole:

Voda - 6
Zemlja - 4
Ogenj - 1
Zrak - 1

x:Dx x;)x

#54 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:21

Free samo repliko o nespletkarskih ribah...jaz poznam in moške in ženske spletkarske ribe.

Mislim, da je prisotno pri vseh znakih.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:26

Free - xDDx xDDx - kaj sele, ce bi napisala voda tako? Potem pa res zalijem in zadusim cisto vsak pozar oz. se tak strasanski ogenj. x:o)x x8Dx :vragec:

Cosma - imas prav, povsod so ti caplji spletkarski, med vsemi znaki...
Morda tu ne gre toliko za znake - kot za tipe znakov - nizji, srednji, visji.
Visji tip kateregakoli znamenja ali elementa NE bo spletkarski.
Po mojem gre za to.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:27

aha

diplomatom pa to spada v opis del in nalog in pod nujno znanje x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#57 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:30

Se Ich:

______C__F__M

F_____4__1__0___=_6___*(luna, venera, saturn, true node, kiron in asc)

A_____2__1__0___=_3___*(jupiter, uran, merkur)__ //retro- jupiter in uran//

E_____0__1__1___=_2___*(MC, pluton)__ //retro- pluton//

W____0__2__1___=_3___*(mars, neptun, sonce)


upostevajoc true node in kiron, ki sta oba v ognju.

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:33

ne moreta biti - vozli so si nasproti, elementi pa so 'v trikotnikih' - torej nasproti ognja je zrak... recimo, ce imas severnega v vodnarju, imas juznega v Levu.

Ce pa bi jaz stela se vozle, pa bi imela celo takole:
F - 1
A - 1
E - 5
W - 7 xDDx

p.s. * aha, si popravil, si dodal kiron, to pa je druga pesem potem, to p je seveda lahko, kiron pa najbrz v Ovnu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:35

Free samo repliko o nespletkarskih ribah...jaz poznam in moške in ženske spletkarske ribe.

Mislim, da je prisotno pri vseh znakih.

ja, sej, sem potem tudi tako opisal, da smo fsi spletkarji na svoj nacin, etc...
(beri nazaj, mocneje mocneje... x:Dx x;)x )

#60 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:37

Free -  xDDx  xDDx  - kaj sele, ce bi napisala voda tako? Potem pa res zalijem in zadusim cisto vsak pozar oz. se tak strasanski ogenj.  x:o)x  x8Dx  :vragec:

Cosma - imas prav, povsod so ti caplji spletkarski, med vsemi znaki...
Morda tu ne gre toliko za znake - kot za tipe znakov - nizji, srednji, visji.
Visji tip kateregakoli znamenja ali elementa NE bo spletkarski.
Po mojem gre za to.

kk visji, nizji??? :O:
kot rojen na zacetku (poudarjen), v sredini, na koncu??
ali kot cista energija planeta, brez vmesavanja drugega, aspektov, etc...

#61 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:38

aha

diplomatom pa to spada v opis del in nalog in pod nujno znanje  x:Dx  x;)x

mas ti smisel za humor!! x:Dx x:o)x x:o)x

#62 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:38

Nižji, srednji, višji? Marsa? Ne razumem te klasifikacije...

Po moji razlagi je to bolj stanje duha, čustvena zrelost, lastna zakompleksanost, nedelo na sebi (pri tem ni mišljena lepa frizura in najnovejše cotle) ipd.....

Sem pa prepričana, da ima to tudi v astro kartah, nekje svoje mesto in poudarek na tem...verjetno ravno te nižji, srednji in višje razviti, kot jih ti omenjaš Marsa....mogoče kaj več o tem....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:40

ne moreta biti - vozli so si nasproti, elementi pa so 'v trikotnikih' - torej nasproti ognja je zrak... recimo, ce imas severnega v vodnarju, imas juznega v Levu.

Ce pa bi jaz stela se vozle, pa bi imela celo takole:
F - 1
A - 1
E - 5
W - 7  xDDx

p.s. * aha, si popravil, si dodal kiron, to pa je druga pesem potem, to p je seveda lahko, kiron pa najbrz v Ovnu.

ja itak, v ovnu, 8 hisi, kot luna in true node

#64 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. marec 2004, 12:28

Nižji, srednji, višji? Marsa? Ne razumem te klasifikacije...

Po moji razlagi je to bolj stanje duha, čustvena zrelost, lastna zakompleksanost, nedelo na sebi (pri tem ni mišljena lepa frizura in najnovejše cotle) ipd.....

Sem pa prepričana, da ima to tudi v astro kartah, nekje svoje mesto in poudarek na tem...verjetno ravno te nižji, srednji in višje razviti, kot jih ti omenjaš Marsa....mogoče kaj več o tem....

Če smem, bi rekla, da astrologija ni vse. Kaj to pomeni? Dva človeka z isto karto, torej rojena ob istem času, lahko energije in boje, ki jih karta kaže uporabita na različne načine, glede na stanje zavesti... Torej ker smo ljudje svodbodna bitja imamo nek procent svobodne volje, s katerim lahko kej naredimo drugači, ali bolje izkoristimo, nekatere energije.
Čeprav je res, da se zelo velikrat v karti vidi širina človeka in možnost razvoja, pa je astrologija le nek pripomoček pri razumevanju celote.
Morem priznati, da je to moje mnenje in da še ni povsem raziskano v praksi, vendar iščem in raziskujem, ker me to zanima. Bi pa prosila astrologe, ki se z astrologijo ukvarjajo dlje, če mi lahko povedo, kakšna so njihova opažanja.

Vse dobro

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#65 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 11. marec 2004, 12:39

Halo........ skrajni čas, da se v debato vključi še en postaven ribak, ki ni spletkarski, temveč jama skrivnosti, magičnega, ljubezni in lepote ter seveda strasti...........

tako. dovolite mi malo hvale, saj se približuje sokratov rojstni dan (16.3.) - poljube in čestitke sprejemam že zdaj - torej v vrsto draga dekleta, žene in vdove!! :2src:


ali smo ribe preobčutljive?? ne, temveč zaznamo nekaj, kar ostali ne...

ribak sokrat, ki ma kmalu rojstni dan x:Dx

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. marec 2004, 12:44

Sokrates, ampak značilnost ribic ni samohvala, to ti lahko zaupam jaz, saj imava skoraj skupaj rojstni dan......če si pa postaven, bom pa komentiral, ko te vidim v temi "FOTKE"...lep dan x;)x :palec:

#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2004, 12:55

x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 11. marec 2004, 13:18

Borism!

ja samohvala je posledica mojega levčka.............

sicer pa. pa brez zamere, ne maram, če me moški hvalijo, predlagam pa en spomladanski piknik, kjer se bomo vsi zbral.......... se nagledal drug druzga pa še kaj..............

a ti maš tud kmal rojstni dan... dej povej borism... a nismo mi fejst fantje ribaki.. ženske nas prav ljubijo.

sokrat x^x

#69 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. marec 2004, 13:31

Sokrates, saj te ne smem preveč hvaliti, ker bi si drugi lahko drugače razlagali, saj mislim, da si v redu, še posebej, ko si ribak....srečanje=sicer je itak "lunin party" 27.3.04 na vidiku, ampak me žal ne bo, sem že zaseden, ti še imaš možnost prijave....lep dan tebi in tvojim x;)x :palec:

#70 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. marec 2004, 13:43

Sokrates  :palec:  za samohvalo,

ja itak je treba sam sebe pohvalit. Mi je bilo full všeč kar si napisal. 

O srečanju na Rakitni pa je že velik govora, poišči pod: ???, ne vem več ... ma nekje pod luninimi čvekarijami...

Mihela, kaj pa občutljivost pri takšni vodni osebi xrolleyesx :
- Sonce rak 12hiša
- Luna rak 12h
- Merkur rak 12h
- Mars rak 12h
- Venera lev 2 hiša
.
.
.

Tako povej kaj počne Luna a aplicira v konjunkcijo z Marsom in Mekrurjem ter Soncem ali separira. Če ne veš kaj to pomeni, mi sam dej pozicije po stopinjah, pa ti odgovori. Napiši vse aspekte Lune, potem bomo vidli, kaj lahko povem.

Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#71 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. marec 2004, 13:46

Mihela, kaj pa občutljivost pri takšni vodni osebi xrolleyesx :
- Sonce rak 12hiša
- Luna rak 12h
- Merkur rak 12h
- Mars rak 12h
- Venera lev 2 hiša
.
.
.


tole pa tud mene zeloooo zanima :palec:


Na katerih stopinjah Leva pa imaš Venero?


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#72 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. marec 2004, 15:59

č.v.e.k.a, to nisem jaz x;)x


hej,

tudi jaz ne x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#73 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 11. marec 2004, 16:06



č.v.e.k.a, to nisem jaz x;)x


hej,

tudi jaz ne x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

ok, radovedni pa obe full x:Dx
Rika

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2004, 16:48

Nižji, srednji, višji? Marsa? Ne razumem te klasifikacije...

Po moji razlagi je to bolj stanje duha, čustvena zrelost, lastna zakompleksanost, nedelo na sebi (pri tem ni mišljena lepa frizura in najnovejše cotle) ipd.....

Sem pa prepričana, da ima to tudi v astro kartah, nekje svoje mesto in poudarek na tem...verjetno ravno te nižji, srednji in višje razviti, kot jih ti omenjaš Marsa....mogoče kaj več o tem....

Cosma, sory, sem mislila, da je nekako... jasno tole... Sem pravzaprav ze tam mislila nekoliko na hitrico nekaj dodat, pa sem mislila, ma kaj, saj se ve, o cem govorim. :)

Glej, vecina ljudi je recimo nekako 'srednji tip'...
Oni, ki uspe izvabiti iz znamenja najboljse, da ga res izrazi v polnosti, je med drugim v bistvu pod najcistejsim vplivom tega znamenja oz. njegovega vladarja in je tako 'visji tip'.

Npr. - nizji tip ribe bo spletkar, blefer, tudi tat, ipd... docim visji tip pa bo denimo duhovnik, razsvetljen umetnik itd.
Nizji tip Dvojcka - ali nizji tip merkurja bo precej podoben - mutich, goljufa, brez custev, lovi luknje v zakonu, pac pa je visji tip zelo artikuliran govorec, znanstvenik, pisatelj, nekdo, ki je uspel to ustvarajlno energijo izrazanja in spretnosti in vescin izpeljati do fula.
Nizji tip Ovna bo pretepac, visji pa recimo... kaj jaz vem, voditelj - ali pa vsaj general, vojskovodja... xDDx
Itd.

Ne, tega seveda ne mores takole dolocati nikomur ("aha, ti si pa kot vidim nizji tip" x:px) - gre za to, da vsakdo pac sledi temu in deluje kot visji tip oz. se usmerja tako.

Tako je to seveda se najbolj odvisno od nivoja zavedanja.
A lahko pa pac spet po znakih, planetarnih energijah, gledamo in opazujemo neke vzorce, rdeco nit. ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. marec 2004, 06:59

Fino, Marsa. Ravno to se mi zdo, da paše semkaj. (Sem mislil napisati sam - na malo drugačen način, seveda. Ampak je takole boljše.)

:palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0