Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

datum poroke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
40 komentarjev na to temo

#1 bella

bella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 1. marec 2005, 15:56

Ne vem, če se je že pisalo kaj o tem, kako izbrati pravi datum za poroko. Na podlagi česa ste ga izbirali vi (taporočeni seveda).
Kako vpliva da tum na srečo v zakonu?
Lp, Bella

#2 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 1. marec 2005, 16:11

Ne more biti slabo ob kakšnem vplivu Marsa in Urana npr. opoziciji ravno na tisti dan :fool: :switz:

#3 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 1. marec 2005, 16:13

Ce se ljubita, potem vama ne more skaziti srece v zakonu nikakrsen datum.

Ce pa se ravno ne, pa se manjse malenkosti x;)x

#4 PIJAkoma

PIJAkoma
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 1. marec 2005, 18:05

Jaz sem imela v glavi datum povezan z mojo srecno stevilko in datumom ko sva se spoznala, a se je kasneje izkazalo, da je bil drug datum bolj primeren - ljudje so imeli vec casa in sva ga spremenila.
Zaradi tega se nimava nic manj rada in nic manj nama ni lepo.
:vio:
Objavljena slika

#5 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. marec 2005, 19:34

Letos bodo vse poroke v številu števila "sedem" , kar pomeni, da bo to čustvena veza, ramo bosta ponudila drug drugemu, za večino vez je bolje, da ste spoznali prej (prejšna leta), ne pa kar letos in izmenjava prstanov, ipd.
Če ste se spoznali lani, je do tega itak moralo priti; če ste spoznali pred dvema letoma ste si s tem odpovedali svoji svobodi, če pa pred tremi leti, bo pa treba malo več truda vlagati v to zvezo, SREČNO x:)x


#6 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. marec 2005, 07:32

Na koncu bo izpadlo, da je to kar pisano nekje. Tako da v bistvu po nekem "slučaju" tudi izbereš napačen datum.

Bi pa kot astrolog rekel, da glede tega ni dobro kaj izzivati, saj Davison (strokovnjak za sinastrijo) v svoji knjigi navaja in opisuje kar nekaj primerov, ki so se precej slabo končali.

Če imaš "dober" datum poroke, so ti energije vsaj malo v korist. Kar pa še vedno ne pomeni avtomatske sreče. Za srečo je treba pač tudi še kaj narediti. Kar morata početi oba, jasno.

In pri zelo "neugodnem" datumu se je treba sprijazniti s toliko več težavami, da ne rečem, da je potem treba vložiti toliko več truda, da bi sploh laufalo.

x:)x

Vsekakor se jaz ne bi poročal med eno in tretjo uro popoldne poleti in med drugo in četrto pozimi (vsaj približno; za bolj natančno je kljub vsemu treba napraviti chart), saj je tedaj Sonce nekako v osmi hiši (hiši krize in radikalnosti, med drugim), in ker Venera ter Merkur nikoli nista kaj prida daleč, se zna zgoditi, da ima kdo tri od petih osebnih planetov/elementov v osmi hiši.

Kar prav gotovo ni najboljša popotnica, anede?

:eek: :xx!:

#7 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 2. marec 2005, 07:36

A nisem ze veckrat poudaril, da o astrologiji nimam pojma, da me jemljite z rezervo ? x;)x

Sicer pa, porocite se 30. februarja, pa ne boste imeli nikoli tezav z locitvijo pa ostalimi sitnostmi. x:)x

Dober zakon je tisti, v katerem uspesno resujes tezave, katerih sploh ne bi imel, ce ne bi bil porocen x^x

#8 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. marec 2005, 07:39

datum poroke, čas poroke, čas, ko rečeš "da"
kot prvo govori o "rojstvu" uradno na papirju o vezi med partnerjema,
tudi nekaj o tem kako bo potekala veza, že brez sinastrije imamo tu kak podatek
in predvsem -vsaj kar sem sama opazovala:
je razvidno kako luštno se bodo vsi imeli ta dan na gostiji

sama sem izbirala takrat po intuiciji in moram reči, da je bilo nepozabno,
kar se tiče tega, da se je po vsem cirkusu priprav vse super "poklapalo"
in v trenutku poroke je bila Luna na moževem asc, Jupiter je obema delal lepe trigone, Merkur in Venera sta bila na sredini neba...
toda naj bo datum poroke še tako odlično izbran, še vedno je sinastrija tista, ki pove več o skladnosti in poteku razumevanja med partnerjema

če bi sedaj izbirala čas poroke, bi gledala najbolj na to, da bi poudarila
harmonično vezo, dom, otroke

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. marec 2005, 07:56

toda naj bo datum poroke še tako odlično izbran, še vedno je sinastrija tista, ki pove več o skladnosti in poteku razumevanja med partnerjema

če bi sedaj izbirala čas poroke, bi gledala najbolj na to, da bi poudarila
harmonično vezo, dom, otroke[/color][/quote]

:palec: :palec:

#10 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 2. marec 2005, 13:08

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem, če se je že pisalo kaj o tem, kako izbrati pravi datum za poroko. Na podlagi česa ste ga izbirali vi (taporočeni seveda).
Kako vpliva da tum na srečo v zakonu?
Lp, Bella


Datum nima nič veze s poroko...in poroka še manj !! x;)x :vragec:

Stvar je v vama dvema oz. novoporočenca...kar po mojem sama poroka ti ne daje ljubezni in razuma...itn. Vse je v nam ! x^x

p.s.nerabim poroke za nekoga ljubiti, lahko tud brez ! x;)x x:Dx :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#11 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 3. marec 2005, 09:21

Seveda datum vpliva...če zaradi drugega ne, pa zaradi vremena x:Dx

Sama imam nekako od vedno v mislih 20. avgust...mi je en tak lep datum...

...in ravno v ponedeljek sem šla pogledat kam pade letos, ker sva se odločila, da speljeva letos, in, jasno...sobota!...že to mi nekako da občutek, da je datum v redu, tako, čisto po občutku....

...je pa ta dan luna konjunkcija uran...a zna biti odbito xDDx
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#12 bella

bella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 3. marec 2005, 15:20

Olja Pesha.
Potem sva si pa blizu našli datuma. Meni pa se nekako dopade 27.avgust. Glede na to, da bo ta datum verjetno že zaseden, pride pa v postev še 10. ali 24. september.
Moj dragi me že malo priganja, da izberem datum.
Lp, Bella

#13 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 3. marec 2005, 19:20

SaTurNina preberi temo Poroka: da ali ne....predvsem poroka ni "umetni ceremonijal" kakor si jo poimenovala, ampak ima globoke psihične pomene....vendar o tem nebi tukaj, smo veliko o tem v omenjeni temi.

Bella :palec: meni nekako pride v poštev še 10. september, mi je tudi dober datum, vendar je že vreme kočljivo, ker bi rada imela zunanjo varianto na eni super lokaciji sredi gozda.

Kakorkoli, dobro izberi datum xsrcx ....mogoče pa vseeno še kdo kaj doda o astrološkem vidiku za konec avgusta....
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#14 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 3. marec 2005, 21:17

Pescha,

morda zate, ima neke "psihične pomene"...!! x;)x :vragec: :palec:

Kljub temu, želim ti obilo sreče in predvsem ljubezni ! x^x
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#15 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 3. marec 2005, 21:44

O poroki - za in proti - je bilo res že precej napisanega... pa naj bo še tu link na obstoječe teme za tiste, ki bi radi kaj dodali v tako zastavljeni temi:

POROKA
Poroka ja ali ne


#16 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 3. marec 2005, 21:49

<{POST_SNAPBACK}>pa ZAKAJ BI SE SPLOH MOGla jt dva poročat?...prov blesavo...kwa ...to prov hočta dosežt da se mata na vrvici.. x?x .al kaj...da se kontrolirata.. x?x  da se prvežeta da ne bo kdo ušov al kaj x?x ,kaj zato da se isto pišejo x?x .... prov blesavo...
pa ne da bo zdej kdo reku"..ker se mata dva rada"..k to je prov osladno..ti lahko z nekom živiš., če ga maš rad...brez umetnih ceremonijalov...
vio:



Nad nekom se pa moramo znašat x;)x


šifra:mentalnaonanija.press
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 3. marec 2005, 23:48

Ja, zakaj pa mislite, da so začeli izdelovat uzde? Za konje???? Bejžte no.... :ph34r: :ph34r: :OO!:

Danes mi je ena kolegica na kofetu vzhičeno razlagala, kje, kdaj , zakaj, kako , v kakšnem obsegu in s koliko svati bo preživela svoj nepozabni dan- poroko. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
Se samo spomnim na našega soseda, ki ima foto studio in se ob sobotah tja valijo trume mladoporočencev in svatov, ki vlečejo harmoniko, zraven , ko se slikajo. Bruh, bruh, bruh... V čem je pint?

#18 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. marec 2005, 08:30

20.8. NE!

27.8. NE pred 12.00 in NE po 14.10. Rezerven termin ob 16.30 točno (da bi DEJANSKA sklenitev (izrečeni "Da!") bila nekako ob 16.35 do 16.38).

10.9. rahlo preveč čustveno, drugače pa kar v redu. Čisto kulski datum. Samo ne popoldne!

24.9. - temu datumu bi se strašansko rad izognil, če bi bil pred tako pomembno odločitvijo.

Vse dobro!

x:)x

#19 bella

bella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 4. marec 2005, 11:24

Oj, Bern!
Si me kar malo prestrašil :inocent: . Sem mislila, da bo moja izbira kaj lažja, če mi boste astro mojstri pomagali pri izbiri datuma.
Daj mi prosim povej, zakaj ni dobro 10.9. popoldne.
Lp, Bella

Mogoče tudi julija nebi bilo slabo... x:)x xrolleyesx

#20 bella

bella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 4. marec 2005, 14:12

Draga Saturnina,
Vsaka stvar ima svoje prednosti x:)x in slabosti. :xx!: To velja tudi za poroko. Sešteješ pluse pa minuse, upoštevaš intuicijo...in se odločiš.
Lp, Bella

#21 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. marec 2005, 19:44

<{POST_SNAPBACK}>Dobr sej se strinjam glede plusov pa minusov....

sam nej mi en pove razlog zakaj bi se en hotu jt poročit..če itak lahko živiš..z človekom če bi rad živeu.....
ni nč drugač...to je samo u glavah folka xrolleyesx



Te lahko vpršam za tvoja leta?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#22 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. marec 2005, 23:21

Ma Saturnina, kolikor je odgovorov zakaj ne, je ravno toliko odgovorov zakaj ja.
Jaz lahko rečem zase, kaj je bil moj razlog. ( pa ga ne bi javno razlagala) Najbrž ima vsak svojega, ki prevaga vse ne-je.
Nisem hlepela po beli obleki z vlečko, 3 družicami, košarami cvetov in konfetov, harmoniko in najmanj 100 svati, ki te ocenjujoče pogledujejo.

Jaz sem to izvedla malce po svoje, po 10 letih sva si rekla da, v bistvu sva rekla NE, ker sva se poročila v Grčiji, sama dva, za priči sta bila pa 2 turistična vodiča, ki sva jih prvič v življenju videla.
Meni je bil en to lep dogodek in med nama se ni čisto nič spremenilo. Razen zdaj, ko se skregava ne rečem več a spokam kufre, ampak kdo bo vložil zahtevo za ločitev x;)x to je vsa razlika.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#23 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 7. marec 2005, 12:38

Poročil sem se na Benetkah:

http://users.tmok.com/~tarant8l/web/

#24 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 8. marec 2005, 14:31

... zato pa z veliko trobljenja po cestah anede ?

x:Dx x:Dx

#25 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 8. marec 2005, 21:28

<{POST_SNAPBACK}>20.8. NE!


Bern, hvala za namig...bom še razmislila, ker mi je drugače dober datum...samo po drugi strani pa vseeno ni dober občutek, če veš, da nekako ni dober datum.....

...druga okrogla cifra je 10. september, ki mi je malo pozno, pa nekako planirava popoldne...še najbolj pa mi ne gre ker je ravno moj rojstni dan...
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0