Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#51 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. april 2005, 11:22

Ne, prah.. iz katerega se dela shake. :vio:
jst sm ze pred leti to probal in je bilo dobro.
vitalnost.com/formula1

no ja x:Dx x;)x
pise da majo beljakovine najvisje kakovosti... maybe no. sam kokr jst vem, je MAP najcisteje aminokisline v rkistalini obliki na svetu; torej naravni obliki. in ne vsebuje zivalskih beljakovin, temvec le iz strocnic.
tko, da x;)x ne vem pa za tele od herbalifea kake so??
sicer imajo se 1 dodatek prehrani, samo beljakovine.

pa tudi, ce je zadeva sladka, pomoje ni primerna lih za crevesno floro! spet odvisno kaksen sladkor vsebuje!! :inocent:

ampak jst tko pravm: ce deluje pac deluje!! in spet ni vse za vsakega, je lahko pa za mnoge!! x;)x
--------

mmmmm samo drag je ta čokolino x:o)x  x:Dx  x:Dx bi pa kr probala... mnjam... 
dadatki? a to so kšne kapusle al tablete al kaj? :8):



#52 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. april 2005, 11:36

k kliknem na to povezavo tud ni nbenih cen? x:o)x
aja tok na mesc... in kok mescov si ti to mela... oz, kok naj bi blo treba?
spet se mi je na bolš poslabšal

#53 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 11. april 2005, 11:47

ja, aja samo prah je pa okoli 10000sit, samo potem ti pa rečejo, da moraš še proteine zraven jest, ker šejk ni zadostna hrana za mišičevje. Sej, meni je blo vse ok dokler sem to konzumirala, potem so nastopile težave :o|o: . Bila sem tudi na nekaj srečanjih in sem rekla sama sebi:to so pa pozitivni ljudje! No, nč kaj slabega o HL, samo meni je bla ta doza čisto pretirana in občutek, da hočejo zaslužit z mano. Primer- sem vprašala, s čim si lahko pomagaš če imaš mačka?Odgovor:kar vse po duplo pojej. ????Pa ni to samo en distributer, supervizor...rekel-tudi na srečanju so govorili v smislu-če se ne počutiš ok, pojej dve kompresi tega , dve tega...nč bat nič ti ne more bit.Pa to mi tudi ni fajn, da ima ena oseba pri 60-tih iste komprese in isto količino kot jaz, ali pa oseba,ki je 10 let mlajša od mene-no, razlika so mogoče antioksidanti, pa še kaka malenkost..Ne zdi se mi dovolj strokovno za takšno poseganje v človeško telo in življenje. Me zanima, kaj bi se zgodilo s tistimi ki so že 10 let na tem , pa bi nehali.? če je to tako zdravo, bi morali ljudje ostati zdravi, pa bi res???? x:)x xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#54 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 11. april 2005, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>k kliknem na to povezavo tud ni nbenih cen? x:o)x
aja tok na mesc... in kok mescov si ti to mela... oz, kok naj bi blo treba?

Sama sem to jedla ok.8 mesecev-ne vem čisto točno, ker sem na koncu postopno zmanjševala dozo.Oni delajo na tem, da te dobijo za čim daljši čas-do konca? xDDx x:o)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#55 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. april 2005, 11:52

kwaaaa???!!!! 8 mescov za 5 kg????? :wOOt: :sick: ne ne ne...
spet se mi je na bolš poslabšal

#56 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 11. april 2005, 11:54

Ne, ni šlo samo za to. Jaz sem imela še motnje hranjenja, pa utrujena sem bla non stop, pa nizek pritisk-bolj me je to dajalo. Zdaj tudi jem vitaminske dodatke, beljakovine, minerale, samo ne več v taki obliki xDDx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#57 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. april 2005, 11:56

aja aja. ok pol pa kul. ne ne ... jz mam dost energije in volje in vsega... no kil mam pa še preveč x:Dx x:Dx ne sam dost. x:)x x:o)x jz bi sam kšno "kuro" za to..
spet se mi je na bolš poslabšal

#58 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 11. april 2005, 12:51

Joj, tole gre čist v napačno smer, sploh ne vem če bi še kaj komentiral, ko se bo zadeva sam še poslabšala, ko nekaj prek foruma razlagat in predstavljat je groza.

Mačky, sem zelo nov v Herbalifeu, tako da še zdaleč nisem pod njihovim vplivom in si upam trdit da sem nepristranski kar se tega tiče, povem tisto kar sem tudi sam doživel in sprobal.

Tudi sam jem Herbalife, za to ker sem rekel, da bom v podporo sestri in želim videt čez kaj bo morala it, trenutne izkušnje so zelo pozitivne z moje in s sestrine strani, ni lahkote, oba se dobro počutiva in veselo zgubljava kile.

Kar se cene tičenaj povem da je zadeva draga samo zato ker moraš pač naenkrat odštet dinarčke, ker če zdeliš na obroke pride cca 500 sit na obrok

Dejansko se da produkte konzumirat na sledeč način, in sicer da za en mesec potrebuješ (primer najbol osnovne uporabe bom navedel, ki pa ni pravilo, da ne bo pomote)

1,5 x F1 (osnovni dietični shake)
1,5 x F3 (beljakovinski dodatek)
1 x F2 (vitamini in minerali)
ali
1 x Multifibre (po domače vlaknine)
ali
1x Termojetics čaj

Cene, pa ne vem če smem objavit, no ja recimo da bom rekel takole:

PROSIM MODERATORJA NAJ ZBRIŠE CENE, V KOLIKOR BOM S TEM KRŠIL PRAVILA

upam, da s tem ne bom kršil Herbalife pravil, no ja pa kaj čmo


F1 = 10.492sit
F3 = 8.172sit
F2 = 4.279sit
Fibre = 5.288sit
Čaj = 6.941sit

Da bo malce lažje razumet bo sešteval ločeno obrok in dodatke (vitamine, vlaknine ali čaj)

odrok: 1,5xF1 + 1,5xF3 =27996sit na mesec, če delimo z 30 dni = 933 delimo na dva obroka = 466sit na obrok

dodatki: 1xF2 + Fibre = 9.567sit na mesec, če delimo z 30 dni = 318 sit na dan

ali

dodatki 1xF2 + 1xČaj = 11.220 na mesec, če delimo z 30 = 374sit na dan

Hvala ne vem komu za excell, ko moja matematika ja bol na psu.

:) :) :)

No zdej nej mi pa en pove da je na obrok 466sit velik, ja je če nimaš, sam pol je tvoja prehrana že itak kritična.

Aja še to kosilo je pa itak kosilo, če ješ Herbo ali če jo ne ješ.

Dejstvo pa je, da vse kar ni navadna prehrana je dražje in če se s tem strinjate po tem nimate nikakršne osnove govorit, da je Herbalife draga prehrana, konec koncev govorimo o zdravi prehrani,....

:) :) :) :)


Pa še nekaj, za vse ki bi si zaželeli probat shake, vam lahko naredim predstavitev in vam namešam nekaj različnih varijant, da boste vedeli o čem se sploh pogovarjamo.

Mačky, nisem nič osebno vzel vse to kar si pišemo tu gor, se samo močno trudim da bi vam na kar se da normalen način povedal kaj "pametnega" o Herbalife-u.
Pa da ne bo pomote, nobenega ne silim in ne prepričujem v to.


Uf zdej mam pa dost, ko po moje noben ne prebere moje poste, ko so tako dolgi.

LP

Vsak je dobrodošel, za kakršno koli vprašanje, na moj mail al na osebno sporočilo.

uf med tem ko sem to pesnil ste še neki nastrelal, naj omenim da sem v 13-ih dneh da dol 3 kg in pričakujem da bom v enem mesecu dal dol 5 kg in ne v 8ih, seveda je to odvisno od vsakega posameznika posebej, itak pa je zdravo hujšanje od 3-5kg na mesec ali 1 kg na teden in ne več, seveda pa v začetnih dneh gre veliko odvečne vode iz telesa, za to je treba pri vsaki dieti ali pri Herbalife-u piti 2-3l vode na dan, kar je pa ita priporočljivo in zdravo, definitivno pa ni za pretiravat z vodo, če ni potrebe po tem (šport,...)

aiwa, če želiš informacije ti jih rade volje dam še in še in še




xxlmitko@yahoo.com

#59 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. april 2005, 12:55

mhm čakam kšn os x;)x x:)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#60 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. april 2005, 12:55

ne morm trdit, sam pomoje ti je MAP bols x:Dx x;)x haha
--------

aja aja. ok pol pa kul. ne ne ... jz mam dost energije in volje in vsega... no kil mam pa še preveč x:Dx  x:Dx ne sam dost. x:)x  x:o)x jz bi sam kšno "kuro" za to..



#61 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. april 2005, 12:57

pa mal več prijetne telovadbe x:px x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. april 2005, 12:59

a lahk men odgovoris na vprasanja, postavljena zgoraj?? :inocent:
glede kvalitete beljakovin in sladkorja v napitkih??
-------

Joj, tole gre čist v napačno smer, sploh ne vem če bi še kaj komentiral, ko se bo zadeva sam še poslabšala, ko nekaj prek foruma razlagat in predstavljat je groza....



#63 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 11. april 2005, 13:32

sojini proteini o katerih si lahko na netu preberete kaj so in na sploh za kaj so dobri in kakšne druge proteine še poznamo,..

kot je tudi že Mačky napisala enostavni hidrati, kot smo tudi že napisali, moje logično razmišlajnje sem tudi že napisal, kontroliran vnos enostavnih hidratov, prepreči vnos prekomerne količine sladkorja v telo in da občutek sitosti, po domače nimaš občutka lakote.

Joj zdej pa ne vem kaj vse sem vam že napisal no ja pa vseeno, Herbalife trdi (da ne bo pomote, tako je bilo meni povedano in tako naj bi bilo, nimam namena delat iz tega raziskav a to drži al ne), da se proteini ki so v F1 in Beljakovinskem dodatku F3, 100% absorbirajo v telo, kar pomeni da če npr. v porcija (2 žlici F1 + 1 žlica F3) vsebuje cca 22g beljakovin, potem se bo tudi 22g beljakovin absorbiralo v telo, v primerjavi z jajcem, čigar beljakovine naj bi se najbolje absorbirale od živil in sicer cca do 90% ali še celo manj, meso recimo 70% (tele procente sem zdej mal na pamet nastrelal, tko da ne me čist za besedo držat, hočem vam dat predstavo kaj pomeni podatek g/belajkovin), kar pomeni, da če je podatek da imajo 100g piščančjih prs cca 20g beljakovin, jih telo absorbira samo cca 70%.

LP

#64 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 11. april 2005, 14:53

Ja, kar nekaj podatkov. Jaz sem se tudi počutila super dokler sem jedla HL, mene moti, da se tako slabo počutiš, ko jih nehaš in seveda to, da je soja gensko spremenjena oz. nikjer ne piše da ni in da ti vsi produkti niso po eko-bio standardih-kot jih ima GOH. Če se že grem ZDRAVO in za neko ceno, HOČEM kvaliteto. Se pa strinjam, da če deliš ceno na obroke ni veliko.No, to seveda iz moje strani. Pa ne trdim da se bi moral vsak tako počutit. x;)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#65 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. april 2005, 15:24

hm, zanimivo... k mas zelo druge podatke o presnovi beljakovin kakor jaz.

namrec med vso prehrano (razen materinega mleka) imajo najboljso absorbcijo po anabolicnem nacinu ravno jajca - cca. 48% (ce odstejemo MAP, ki ima 99%).
meso ima menda le do 30%, mleko, soja, orescki pa nekje le do 18%.
vir: cokolada.net - MAP
MAP so najcistejse aminokisline v kristalni obliki na svetu. kristalni = naravni, taki kot jo potrebuje in ima telo.
MAP je 100% rastlinskega izvora, naraven in NI izum, temvec JE odkritje, ker je sestavljen iz izvelckov iz strocnic.
Uzivajo ga lahko nosecnice, dojece matere, stari, mladi, bolni, skratka verjetno vsi.
Stranskih negativnih ucinkov se niso odkrili.
Uporabljajo ga tudi olimpijci in vrhunski spotniki, kakor seveda tudi drugi.

* optimizaciji tvorbe beljakovin v telesu,
* povečevanju mišične mase,
* krepitvi in utrjevanju telesnega tkiva,
* zmanjševanju maščobnega tkiva,
* skrajševanju časa regeneracije po telesnih naporih.
* etc...

Ali imas kje napisano, kaksen beljakovine vsebuje beljakovinski dodatek podjetja herbalife in formula 1, etc... in ali imas kje napisano sestavo oz. to kar pravis da trdi herbalife, ipd.. ??

ali formula 1 vsebuje sladkor? in v kaksni obliki je, ce ga?
---------

sojini proteini o katerih si lahko na netu preberete kaj so in na sploh za kaj so dobri in kakšne druge proteine še poznamo,..

kot je tudi že Mačky napisala enostavni hidrati, kot smo tudi že napisali, moje logično razmišlajnje sem tudi že napisal, kontroliran vnos enostavnih hidratov, prepreči vnos prekomerne količine sladkorja v telo in da občutek sitosti, po domače nimaš občutka lakote.

Joj zdej pa ne vem kaj vse sem vam že napisal no ja pa vseeno, Herbalife trdi (da ne bo pomote, tako je bilo meni povedano in tako naj bi bilo, nimam namena delat iz tega raziskav a to drži al ne), da se proteini ki so v F1 in Beljakovinskem dodatku F3, 100% absorbirajo v telo, kar pomeni da če npr. v porcija (2 žlici F1 + 1 žlica F3) vsebuje cca 22g beljakovin, potem se bo tudi 22g beljakovin absorbiralo v telo, v primerjavi z jajcem, čigar beljakovine naj bi se najbolje absorbirale od živil in sicer cca do 90% ali še celo manj, meso recimo 70% (tele procente sem zdej mal na pamet nastrelal, tko da ne me čist za besedo držat, hočem vam dat predstavo kaj pomeni podatek g/belajkovin), kar pomeni, da če je podatek da imajo 100g piščančjih prs cca 20g beljakovin, jih telo absorbira samo cca 70%.

LP



#66 sportnik

sportnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. april 2005, 22:12

:palec: Dragi GANDALF:vsebina vseh sejkov Herbalifea je enaka, samo etikete so drugacne,vsi so namrec izdelani v istih laboratorijih:Vsaka drzava v kateri je predstavnistvo pa naredi svoje kar si najbrz ze opazil so pa podobne x;)x

#67 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 162

Objavljeno: 11. april 2005, 23:21

Hmm mogoče sedaj... jest ne spremljam tega preveč to ma moja mami čez(kolkor se sploh še ubada s tem... tu pa tam zase in za kolege)

Kar se tiče mojega primera je bilo da za formulo 1+2, (jest nikol nism jedu druzga k F1) ki ju doma edino uporablja...je bilo naenkrat (francoski... mislim da) 1+2+3pa mislim da še 4. Cena sicer ista, učinek pa tak da je mami čeprav so ji (drugi) distributerji razlagali da je to enako... šla skor v KC.

Keri :ill: ljudje pa se lahko spomnijo, da če imaš mačka pojej kosilo in še repete??? Kolikor je meni znano, če se preveč nažreš nemoreš več migat... vsaj iz izkušenj.. zakaj bi zatorej papcal dvojno prcijo vitaminov mi pa tud ni jasno k potem se mora telo nakak teh vitaminov znebit (na škodo česa je pa vprašanje)

Zelo poenostavljeno..
Kar se tiče mrežnega marketinga, ni ga sicer izumil Amway oni imajo isti sistem distribucije kot PHILLIPS, coca-cola, tehnicks, zavarovalnice in sicer prodaja na in po domovih (kolikor prodaš 20% (recimo) tvojih pa amen.)
Network 21 je pa mrežni marketing, ki ima paradno znamko Amway, potem pa pridejo zraven še vse ostale svetovno znane in neznane firme...
Danes že funkcionira obična firma po tem sistemu. Da o SP ne govorimo.

BTW Tukaj je največ dobička in je tudi najhitrejši, v kolikor zadevo zastviš pravilno je tudi najbolj trden...(ljudska reklama... vsi ki majo s.p. tako delujejo. Preživijo pa itak sam tisti k ne nategujejo folka)

Problem pri N21 je samo v tem da rabiš malo več časa na dan kot ti pravijo in veliko več obratnega denarja na začetku...
Je pa izvedljivo prej kot pravijo... ampak samo pod točno določenimi pogoji.
(jest se svojih izumov spet ne držim... lol... 100.000, v enem tednu...nakar je gospodič našel drugo zabavo.... jah pol sm se mogu ubadat še cel let z novimi naročilo...grrr...eni so res tečni.. nečejo it do soseda..al pa na internet naročit...)

#68 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 12. april 2005, 09:19

:eek: :O: :Oo: :icon15:
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#69 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 12. april 2005, 22:20

Pa sej niste resni... A mamo tukaj kakega uspešnega podjetnika, ne takega tik pred bankrotom, da pove, kaj si misli o mrežnem marketingu... :madpro:

Gandalf... a nisi ti ekonomist?

#70 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 162

Objavljeno: 12. april 2005, 22:50

Jah.. ekonomski tehnik... za ekonomijo mi ni ker smo se takrat učili na faksu same neuporabne stvari... sedaj je baje bolje...
Sicer pa mm je stvar odgovornosti in zrelosti, saj dejansko vodiš svojo firmo, vsi ki delajo zate pa so podružnice... V kolikor tega ne upoštevaš pogoriš.
Bolje rečeno če ne-znaš vodil ljudi do njihovega uspeha nimaš tu kaj delat.

Raje imam grafologijo (analiza pisave), masaže, energijo... denar me rahlo ne zanima

#71 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 12. april 2005, 22:57

No fajn, ajz itak ne maram materialistov, sam je pa res, da nekaj morša počet za denar, da preživiš, OK načeloma bi se lahk tud klatil po gozdovih in iskal hrano, al kk so že to praljudje. Pa tud fajn je, da nekaj počneš kar ti je na nek način hobi, pa da se s tem še preživljaš.

#72 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 13. april 2005, 05:06

<{POST_SNAPBACK}>Čokolino  x:Dx (ne mi zamerit no, mal se morem hecat...)


če je res tak dober, njam .................njam x^x

#73 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 13. april 2005, 05:16

in potem si je aiwek MOGU včer frutolino kupt x:px (medolino, pa lešnik čokolino že mamo x:Dx). tko da nehte o čokolinotih k sim šla vse kupt x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#74 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 162

Objavljeno: 18. april 2005, 12:37

gremo se sladkat

#75 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 18. april 2005, 12:50

ful je dober okus. x:px x:px x:px
spet se mi je na bolš poslabšal




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0