Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#1226 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. januar 2011, 23:41

kul, torej si hotla bit bolj fit in ti je ratal sami z orbitrekom itn :palec:
kaksno si pa locevanje hrane izvedla?

#1227 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 16:30

doma kuhamo po Montignacu, pa nehala sem jesti kruh, namesto tega jem kosmiče, samo je pa res, da je potrebno poleg zdrave prehrane tudi gibanjeObjavljena slikaObjavljena slika

#1228 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:22

Aha. Kako pa je to po Montignacu? :inocent:
Kruh ja...

#1229 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:33

težko bi ti tukaj razložila, obstaja pa knjiga Montignac: Jem, torej hujšam v praksiObjavljena slika, tako da jo priporočamObjavljena slika

#1230 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:35

Aja, mas probleme s prekomerno tezo zgleda. :sori:

Cela knjiga: Michele Montignac.pdf
www.montignac.si

#1231 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:42

ne nimam, nikol nisem mela, samo odločili smo se da bomo kuhali po njemu, ker je bolj zdravoObjavljena slika

#1232 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 20:10

aaj aja. sm jst tut pol vidu, da je tko naslov knjige, ne pa da ti hujsas v praksi. :vio:
in kaksna je tale Montignac hrana? Je zakaj, okusna, zdrava, hranljiva?

#1233 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 20:16

ja fajn je, ker imaš posebej jedilnike z zelenjavo, ribami, mesom, pa tut sladice so notrObjavljena slika

#1234 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 20:43

zdej sva ze res prevec zasla s teme pogovora. bom pa malo pogledal v cem se razlikuje tale montignac od sicersnje hrane.
lp

#1235 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 20:45

se strinjam s taboObjavljena slika, najbolje, da si pogledašObjavljena slika, lep večer

#1236 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 20:48

gledam. zanimivo, nekateri proizvodi so celo ekolosko pridelani s certifikatom! veliko njih ali celo vecina. :palec: :vio:
to me se posebej veseli za riz, ker je menda kar nekaj riza na trgu gensko spremenjenega.
skratka hvala za namig o montignacu.

#1237 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. januar 2011, 21:04

u're welcomeObjavljena slika

#1238 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 5. marec 2011, 11:32

Montignac?

Ne hvala!


why notObjavljena slikaObjavljena slika, sej to je zdrava prehranaObjavljena slikaObjavljena slika

#1239 SilvijaH

SilvijaH
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 7. september 2011, 20:38

Zdravo!

Jaz sem Silvija in sem nova na tem forumu.
Rada bi vam nekaj samo predstavila glede prehrane zato me prosim ne takoj napasti da je ta "kr neki" in da je to sam nateg.

Nič vam nočem prodati ali nekaj siliti rada bi vam sam povedala svoje izkušnje.
Sama sicer nisem obsedena z zdravo prehrano,rada jem sadje in zelenjavo. Ker pa sem presuha nisem želela shujšati ampak sem želela nekaj da bom pridobila nekaj kilc:)

Prijatelj mi je predstavil Herbalife!( ja vem veliko ste že slišali, o tem,negativno pozitivno,zato prosim ne me takoj obsojat; še 1x z vami delim samo izkušnje). Jemala sem ga en mesec in sem pridobila 3 kilograme in še sem na pridobivanju. Mela sem tudi hude menstrualne krče in moram reči da so sedaj mnogo manj boleči,tudi migrene so se zmanjšale. Pa da ne boste mislili da je to sam za pridobivanje kilc,verjetno veste da je Herbalife tudi za hujšanje( fant je shujšal že 4 kilograme)

Tako, nama je herbalife zelo pomagal,saj to ni samo ptije "šejka" ampak sva zraven tudi jedla zelenjavo,sadje...


To so moje izkušnje ki sem jih delila z vami,ker mi je res pomagalo in ne zato da bi vas silila da tudi vi to probate kot nekateri milsijo.


Lp


Silvija

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shujšati lahko. Vprašaj me kako.


Shujšati lahko. Vprašaj me kako.

#1240 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. september 2011, 09:28

hvala, ker si z nami delila svoje izkušnje x:)x
in fajn, da si zadovoljna in si najdla nekej, kar ti ustreza x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1241 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 8. september 2011, 09:38

SilvijaH, lepo da to napisala ta postObjavljena slika in me veseli, da vama je obema s fantom pomagaloObjavljena slikaObjavljena slika

#1242 SilvijaH

SilvijaH
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. september 2011, 09:42

Zdravo,

Sem Silvija in mogoče ste tudi mojo temo glede herablife zasledili. Meni je tudi zelo pomgal,res da ga jemljem šele 1 mesec vendar sem že pridobila 3 kilograme( za več info si preberi mojo temo). Drugače pa sem wellness svetovaalka tako da če bi kdo želel šejk,čaj,vitamine,čokoladice ali karkoli drugega naj mi piše:

miraacle01@gmail.com


Shujšati lahko. Vprašaj me kako.

#1243 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 9. september 2011, 09:46

Zdravo,

Sem Silvija in mogoče ste tudi mojo temo glede herablife zasledili. Meni je tudi zelo pomgal,res da ga jemljem šele 1 mesec vendar sem že pridobila 3 kilograme( za več info si preberi mojo temo). Drugače pa sem wellness svetovaalka tako da če bi kdo želel šejk,čaj,vitamine,čokoladice ali karkoli drugega naj mi piše:

miraacle01@gmail.com


tvoja tema je par postov višje...
samo tam še nič nisi prodajala...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1244 SilvijaH

SilvijaH
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. september 2011, 10:38

Aha pa res. Nisem videla mojega posto tam zgoraj. Se opravičujem:)
Ne ne sploh ne prodajam,to sem dala samo kot informacijo,ker sem na prejšnih straneh videla da je nekdo rekel če kdo pozna herbalife da bi ga imela. Samo za to:)


Shujšati lahko. Vprašaj me kako.

#1245 SilvijaH

SilvijaH
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. september 2011, 11:03

Joj pa to je sam slogan:) sm vam v prvem postu napisala da me ne takoj napadat no. Sam delila sem z vami izkušnjo in vam dala mail če bi kdo hotu probat nč pa ne silm pa govorim dej dej uzam to je ful dobr dej morš probat. Shujšati lahko. vprašaj me kako mi je pa pač tko ful ušeč in sm ga dala gor, sploh pa to e pomen da bi neki prodala? Pač vpraši me kako pa ti bom povedala da z herbalifom ne pa ja tko da kupš herbalife. usak se sam odloč kako pa kaj.


Shujšati lahko. Vprašaj me kako.

#1246 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. september 2011, 13:23

V današnjem času se pojavlja vsemogoča *kao* zdrava hrana.
Vsi trdijo, kako je to in ono dobro, vse pa je nasplošno drago, ko svina. Vem, da se vsak bori za preživetje in da pride vsak prislužen cent še kako prav. Največ imajo ravno korporacije, ki najemajo poceni delovno silo in ji že v štartu poberejo večina prihrankov za začetek posla. Vse skupaj se na koncu izkaže, kot porazna pravljica tako za prodajalca , kot za kupca.

Domač prašič, domača čebula, krompir, jajčka........., tem stvarem se človek kljub vsemogočim preparatom še vedno težko upre.
Odgovarja nam tako cena, kot kvaliteta.

#1247 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. september 2011, 14:36

Zdravo,

Sem Silvija in mogoče ste tudi mojo temo glede herablife zasledili. Meni je tudi zelo pomgal,res da ga jemljem šele 1 mesec vendar sem že pridobila 3 kilograme( za več info si preberi mojo temo). Drugače pa sem wellness svetovaalka tako da če bi kdo želel šejk,čaj,vitamine,čokoladice ali karkoli drugega naj mi piše:

miraacle01@gmail.com


Par stvari ne štekam čist dobro.........Pridobila si kao 3. kg, čisto spodaj pa piše "Shujšati lahko. Vprašaj me kako." A ni to malo protislovno- hotela sem kao pridobiti kile , zdaj pa svetujem kako shujšati. A to pomeni svetovati kao iz drugih primerov in ne iz lastnih izkušenj...Objavljena slika Objavljena slika Kaj morem, sem pač polapismeni crnogorac in še malo tupast...zato predpostavljam da razlaga ne bo odveč...Objavljena slika

Nisem glih stručko, ampak poudarjanje kao "welness svetovalka" in ponujanje šejkov ipd. mi že liči na prikriti marketing...Objavljena slika

Baje res tapravi welness strokovnjaki študirajo po par let kar se tega področja tiče...to je podobno kot strokovnjak za prehrano...Pri nas je pa zaenkrat dovolj že vikend predavanje ali pa enotedensko usposabljanje...In če zakoni to dopuščajo zakaj pa ne...Cene izdelkov herbalife so pa itak poglavje zase...podobno kot GNLD- prehranski dodatki...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1248 SilvijaH

SilvijaH
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. september 2011, 16:33

Par stvari ne štekam čist dobro.........Pridobila si kao 3. kg, čisto spodaj pa piše "Shujšati lahko. Vprašaj me kako." A ni to malo protislovno- hotela sem kao pridobiti kile , zdaj pa svetujem kako shujšati. A to pomeni svetovati kao iz drugih primerov in ne iz lastnih izkušenj...Objavljena slika Objavljena slika Kaj morem, sem pač polapismeni crnogorac in še malo tupast...zato predpostavljam da razlaga ne bo odveč...Objavljena slika

Nisem glih stručko, ampak poudarjanje kao "welness svetovalka" in ponujanje šejkov ipd. mi že liči na prikriti marketing...Objavljena slika

Baje res tapravi welness strokovnjaki študirajo po par let kar se tega področja tiče...to je podobno kot strokovnjak za prehrano...Pri nas je pa zaenkrat dovolj že vikend predavanje ali pa enotedensko usposabljanje...In če zakoni to dopuščajo zakaj pa ne...Cene izdelkov herbalife so pa itak poglavje zase...podobno kot GNLD- prehranski dodatki...tralala...Objavljena slika




Ja to je pač nnjihov slogan in ga imam napisanga ker mi je všeč pa še a ni res da me bo več ljudi vprašalo kako shujšati ne pa kako se zrediti? Jaz sem delila svoje izkušnje ne bom lagala da sem shujašala samo za to ker je pač to napisan,če nisem.

Eh ne js bi rada sam pač da bi se vsi dobr počutil tko kot js..res je da herbalife ne deluje na vseh enako enim je všeč enim ne kokr kdo. Lih zato ker je tok govora o hitri hrani ker ljudje sam še to jejo oz. nimajo časa za zdrav obrok pa to. Js tut nism mela časa zajtra pripravt vedno se mi je mudilo in tko..Ja wellness svetalka..svetuješ drugim ljudem glede svojih izkušenj ne pa PRODAJAŠ!

Res je da ni tok pocen ampak če gledaš lej kok dnarja pa prib.porabš za en zdrav zajtrk? Recimo ovseni kosmiči al pa marmelada..ni tok pocen..ubistvu nč ni več pocen v današnjih časih.

Moj fant je shujšal 4 kg,če niste prej vidl k sem napisala zato tudi iz njegovih izkušenj vidim da deluje,zato tudi: Shujšati lahko. Vprašaj me kako.


Shujšati lahko. Vprašaj me kako.

#1249 Enigma27

Enigma27
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 9. september 2011, 16:41

Joj men so pa vsi te Herbalife-ovci kot ena sekta... zanč sem jih je kolegica vidla v hribih pa imeli so priponko "shujšati je lahko, vprašaj me kako.". Na živce mi pa gre, ker nekateri reklamirajo herbalife, kot naravna prehrana oziroma dodatki, ampak ko pogledaš sestavine, se ti pa vse samo obrne Objavljena slika Kaj a boš cel life na herbalifu, da boš hujšal oziroma se zredil, haloooo spremeni način prehrane, pa ne boš imel nikoli več teh problemov, ne pa da samo kemijo ješ bljaaak

#1250 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. september 2011, 16:58

Joj men so pa vsi te Herbalife-ovci kot ena sekta... zanč sem jih je kolegica vidla v hribih pa imeli so priponko "shujšati je lahko, vprašaj me kako.". Na živce mi pa gre, ker nekateri reklamirajo herbalife, kot naravna prehrana oziroma dodatki, ampak ko pogledaš sestavine, se ti pa vse samo obrne Objavljena slika Kaj a boš cel life na herbalifu, da boš hujšal oziroma se zredil, haloooo spremeni način prehrane, pa ne boš imel nikoli več teh problemov, ne pa da samo kemijo ješ bljaaak



Ma neee, to moraš potem jesti cel lajf, dokler ti kemija ne pošlje žlajf_bremzo. Pol ti pa ilovca obkladke daje.

Mene zanima, če tudi direktor tega herbažlajfa uživa to kemijo, ali se samo v naslonjaču smeji, ko mu poleg vse blamaže še farmacija procente od vsepotrebnih zdravil, polni račune..




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Google (1)