Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zadeti od kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
78 komentarjev na to temo

#26 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 8. september 2005, 21:19

Smo te pa čist zasule z vprašanji, kaj Nosorog xDDx ? No, tud v mojem imenu tisočkrat hvala (pa čeprav malce pozno) za izčrpen odgovor.


Zdaj pa še odgovor na tvoje vprašanje:
Pod imenom žad prodajajo jadeit in nefrit. Oba dejansko delujeta na ledvica, vendar jih zdravita. Do kakšnih težav pride?

Z ledvicami imam že od rojstva težave, vendar mi je uspelo zadevo umiriti z bioenergijo (in neverjetno, s kristalom kamene strele in roževca!!!!). Potem pa sem poskusila z žadom. Kak dan po tistem, ko sem ga nosila, so se pojavile blazne bolečine v ledvenem predelu, urin pa je bil krvav. Zato sem žad prenehala uporabljati in čez kakšna 2 dni mi je odleglo. Poskusila sem ponovno in spet je bilo podobno kot prvič (bolečine, pekoča voda, kri). Ti teli podatki kaj povedo?

Seveda je možno. O programiranju in čiščenju programov sem že večkrat pisal, pa ne vem točno kje. Mal poglej po temah. Če ne najdeš, ponovim.
A veš Nosorog, ljudje smo blazno lena bitja xDDx In če še rečeš, da ponoviš, če ne najdem... a bi vseeno ponovil, če te lepo prosim? x:Ix LEPO PROSIM x:Ix

Hvala! xflirtx
živi in pusti živeti

#27 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. september 2005, 22:13

<{POST_SNAPBACK}>Smo te pa čist zasule z vprašanji, kaj Nosorog xDDx ? No, tud v mojem imenu tisočkrat hvala (pa čeprav malce pozno) za izčrpen odgovor.
Zdaj pa še odgovor na tvoje vprašanje:
Pod imenom žad prodajajo jadeit in nefrit. Oba dejansko delujeta na ledvica, vendar jih zdravita. Do kakšnih težav pride?

Z ledvicami imam že od rojstva težave, vendar mi je uspelo zadevo umiriti z bioenergijo (in neverjetno, s kristalom kamene strele in roževca!!!!). Potem pa sem poskusila z žadom. Kak dan po tistem, ko sem ga nosila, so se pojavile blazne bolečine v ledvenem predelu, urin pa je bil krvav. Zato sem žad prenehala uporabljati in čez kakšna 2 dni mi je odleglo. Poskusila sem ponovno in spet je bilo podobno kot prvič (bolečine, pekoča voda, kri). Ti teli podatki kaj povedo?

Seveda je možno. O programiranju in čiščenju programov sem že večkrat pisal, pa ne vem točno kje. Mal poglej po temah. Če ne najdeš, ponovim.
A veš Nosorog, ljudje smo blazno lena bitja  xDDx  In če še rečeš, da ponoviš, če ne najdem... a bi vseeno ponovil, če te lepo prosim? x:Ix  LEPO PROSIM  x:Ix

Hvala!  xflirtx


Fak. Ta reakcija na žad mi res ni jasna, saj je nosilec energij voda-zrak, ki sta relativno nežni; kri bi še prebavil, bolečin pa res ne. Bom mal razmislu o tem.
Klele maš eno od dveh poglavij o programiranju kristalov, iz moje knjige Mala enciklopedija zdravilnih kamnov:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#28 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 9. september 2005, 11:51

Heeeeeeeeej Nosorog!

Tolele sm pa jest res že nekje brala x:)x Madona sm sklerozna x;)x , bom mogla kšn kamenček za izboljšanje mojga spomina nekje najdt :mezik: Sam me pa neki zanima, in sicer: kako nej vem, da moj kristalček vsebuje silicij, če pa nism strokovnjak za kamenčke?

Aja, pa tisto s simboliko barv je tud zanimivo, sam kaj k je toooooooooooooooooolk različnih interpretacij in kaj ko barvam pripisujejo toooooooooooooolj velik nekih pomenov in simbolov!!! Kako češ vedet kaj je res ni kaj ni? Po mojem je bolj, kako se vsak posameznik odzove na posamezno barvo in kako reagira, čeprav imajo po drugi strani tudi barve svojo energijo. Hmmm..... pa sm spet na začetku x:((x

A veš tole z žadom je tud men čudn, ampak res pa je da imam samo 1 kamenček (v bistvu obesek v obliki delfinčka) iz žada. A je možno, da ga je kdo pred mano "programiral", da zdej tko čudn name vpliva?

OK, bom nehala zdej, če ne te bom čist zasula z vprašanji x;)x . Še enkrat hvala in

lep pozdravček!!!
živi in pusti živeti

#29 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. september 2005, 15:09

<{POST_SNAPBACK}>Heeeeeeeeej Nosorog!

Tolele sm pa jest res že nekje brala  x:)x  Madona sm sklerozna x;)x , bom mogla kšn kamenček za izboljšanje mojga spomina nekje najdt  :mezik: Sam me pa neki zanima, in sicer: kako nej vem, da moj kristalček vsebuje silicij, če pa nism strokovnjak za kamenčke?

Ko veš, kako mu je ime, pogledaš glede sestave v mojo knjigo Mala enciklopedija zdravilnih kamnov ali pa na forumu vprašaš strička Nosoroga.

Aja, pa tisto s simboliko barv je tud zanimivo, sam kaj k je toooooooooooooooooolk različnih interpretacij in kaj ko barvam pripisujejo toooooooooooooolj velik nekih pomenov in simbolov!!! Kako češ vedet kaj je res ni kaj ni? Po mojem je bolj, kako se vsak posameznik odzove na posamezno barvo in kako reagira, čeprav imajo po drugi strani tudi barve svojo energijo. Hmmm..... pa sm spet na začetku x:((x

Stvar je izredno enostavna. Ne brigaš se za druge interpretacije in zaupaš moji. Pa ni več nobenega problema. x:o)x



A veš tole z žadom je tud men čudn, ampak res pa je da imam samo 1 kamenček (v bistvu obesek v obliki delfinčka) iz žada. A je možno, da ga je kdo pred mano "programiral", da zdej tko čudn name vpliva?


Malo verjetno. Če imaš težave z ledvici in pride pri uporabi žada do takšne reakcije, kar verjemi, da to naredi žad. Je pa res več kot nenavadno.
OK, bom nehala zdej, če ne te bom čist zasula z vprašanji  x;)x . Še enkrat hvala in

lep pozdravček!!!


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#30 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 12. september 2005, 07:38

Hvala, striček Nosorog x;)x
živi in pusti živeti

#31 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 18. september 2005, 13:02

A mi lahko kdo kaj več pove o UNAKITU in EPIDOTU?
živi in pusti živeti

#32 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. september 2005, 10:29

<{POST_SNAPBACK}>A mi lahko kdo kaj več pove o UNAKITU in EPIDOTU?


Aha. Klele je tud tole - sorči, nism upazu.

Sicer pa - Kdo ma najbl odtrgan ime? - Englbengl x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#33 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 20. september 2005, 11:45

Hojla Nosko,
se jaz bi rada potesila svojo radovednost...kateri kamen ustreza meni, nasplosno recimo...kaj pa za " pamet odpret " x:Dx ..

rojena sem 1.11.1971 ob 10.30...

kaj pa mojemu mozu... 20.3.1969 10.35 .. tudi za iste indikacije kot meni, pa se pomoc za ubesedit jezo in frustracije, ki se mu nabirajo, saj jih potem veselo pospravi v zelodec in izbruhnejo na dan, ko si tega najmanj zeli.. :xx!:



Prijazen in produktiven pozdrav,

Mojca :flowerface:

#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. september 2005, 13:13

<{POST_SNAPBACK}>Hojla Nosko,
se jaz bi rada potesila svojo radovednost...kateri kamen ustreza meni, nasplosno recimo...kaj pa za " pamet odpret "  x:Dx ..

rojena sem 1.11.1971 ob 10.30...

kaj pa mojemu mozu... 20.3.1969  10.35 .. tudi za iste indikacije kot meni, pa se pomoc za ubesedit jezo in frustracije, ki se mu nabirajo, saj jih potem veselo pospravi v zelodec in izbruhnejo na dan, ko si tega najmanj zeli.. :xx!:
Prijazen in produktiven pozdrav,

Mojca  :flowerface:



Ti
- škorpijon/strelec - močna energijska kombinacija škorpijonove vodne karizme in strelčevega ognja. Polna si zanesene čustvene in fizične energije, podkrepljene s prizadevnostjo. Tvoj kamen je ametrin, če maš občutek, da si hiperaktivna, pa izberi raje ametist.

Dedec
-ribi/rak. Zaradi dvojnega vpliva vode zelo senzitiven, pa tudi muhast in nepredvidljiv. Verjetno ima oslabljen solarni pleksus, zato naj poseže po girasolu.

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 20. september 2005, 19:06

<{POST_SNAPBACK}>Ti
- škorpijon/strelec - močna energijska kombinacija škorpijonove vodne karizme in strelčevega ognja. Polna si zanesene čustvene in fizične energije, podkrepljene s prizadevnostjo. Tvoj kamen je ametrin, če maš občutek, da si hiperaktivna, pa izberi raje ametist.

Dedec
-ribi/rak. Zaradi dvojnega vpliva vode zelo senzitiven, pa tudi muhast in nepredvidljiv. Verjetno ima oslabljen solarni pleksus, zato naj poseže po girasolu.

čačača




Nosko , hvala za tako expresen odgovor :palec: ...nadalje pa me zanima...ce grem v Ahat in si omislim kupiti kristale, ali mi lahko uturijo ponaredke, ali se teh kristalov ne da ponarediti....
ali se lahko iz ametista , ametrina i girasola naredi eliksir...

ja pa se to...kdaj spet prides v MB ali celo MS z kaksno delavnico o kristalih ? bi prisla sigurno potesit mojo skorpijonsko naturo x:Dx ... prejsnjic sem bila v LJ,ko si imel delavnico v MB , pa mi kozmos ni dovolil, da bi te spoznala :inocent:


Bodi v cvetju :flowerface: ...


Mojca

#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. september 2005, 20:31

<{POST_SNAPBACK}>Nosko , hvala za tako expresen odgovor  :palec:  ...nadalje pa me zanima...ce grem v Ahat in si omislim kupiti kristale, ali mi lahko uturijo ponaredke, ali se teh kristalov ne da ponarediti....

ametist in girasol bosta zihr prava. Ametrinov pa je kar veliko ponarejenih.

ali se lahko iz ametista , ametrina i  girasola  naredi eliksir...

seveda.

ja pa se to...kdaj spet prides v MB ali celo MS z kaksno delavnico o kristalih  ? bi  prisla sigurno  potesit mojo skorpijonsko naturo  x:Dx ... prejsnjic sem bila v LJ,ko si imel delavnico v MB , pa mi kozmos ni dovolil, da bi te spoznala  :inocent:
Bodi v cvetju  :flowerface:  ...
Mojca


V začetku oktobra, ko bom imel - po preselitvi - mal več lčasa, bom naredil nove programe za delavnice kristalov, radiestezije in premagovanja strahov. V Mb bo gotovo kakšna delavnica še letos, v MS me pa res že dolgo ni bilo. Malo se zmenite, pa kakšno delavnico tam organizirajte - pa bom uletel. Nazadnje smo jo imeli v neki O.Š., blizu katere je park.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 sunny sunday

sunny sunday
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. september 2005, 01:53

živjo!
tale vaša debata me je tolk pritegnla, da sm se mogla včlant, ker sm misla, da sm sam jz tak frik na kamne, čeprov laik in zbiram bol po občutku. taisti mi pravi, da bi blo kr uredu, če bi mogoče za spremembo kupla kamen, ki bi bil prov zame...
na splošno sm zdrava in uravnovešena oseba, stabilna, ampak ne stalna, mal manj na splošno sm pa precej zakomplicirana. rada bi en kamen (ali več), k bi me postavu na realna tla. s tem mislm, da bi mela eno tako zadoščenje varnosti in gotovosti, ker namreč odločitve zlahka sklepam, malo težje pa jih sprejemam in se soočam z njimi. en tak optimistično nabit kristalč, k bi bil kt po meri za moje dobro počutje nasploh narejen.
v glavnem, v soncu sem strelka, v luni tehtnica, v ascendentu pa oven. ponavad, ko pripeljem svojo astrološko metafizičnost do konca, doživim xsuperx xrolleyesx reakcijo. nekaj v smislu, pa živiš s tem?... x:Dx
rada bi samo en konkreten nasvet, tko bl po filingu, ker vem, da naj bi bil moj kamen topaz, sam ga še nism kupla, bi pa ga. sam sm se tlele mal ustrašla, ker je nekdo ene par postov nazaj neki govoru, da raj ne.
pa še to, trgovinice/bazarji s kristali doma in v tujini so se mi vedno zdel čarobni, nikol pa se mi ni vrtel al pa kej podobnga... aja, pa ametist in modri ahat ful dobr vplivata name.

hvala in slava odgovoru, če pride :fiju:
lp

#38 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. september 2005, 04:08

<{POST_SNAPBACK}>živjo!
rada bi en kamen (ali več), k bi me postavu na realna tla. s tem mislm, da bi mela eno tako zadoščenje varnosti in gotovosti, ker namreč odločitve zlahka sklepam, malo težje pa jih sprejemam in se soočam z njimi. en tak optimistično nabit kristalč, k bi bil kt po meri za moje dobro počutje nasploh narejen.
v glavnem, v soncu sem strelka, v luni tehtnica, v ascendentu pa oven. ponavad, ko pripeljem svojo astrološko metafizičnost do konca, doživim  xsuperx  xrolleyesx reakcijo. nekaj v smislu, pa živiš s tem?... x:Dx


Stabilno ekspanzijo Jupitra nenehno spodžiga Marsova bojevitost, kar pa se pri vsej energiji, od katere kar prekipevaš, ne odraža vedno v pozitivnem smislu - dogaja se ti, da se rada brez pravega povoda spreš. Zaradi silnega ognja te včasih muči tudi nespečnost - do boš odpravila s pomočjo lepidolita, sicer pa je zate idealen kamen ametist. Za namen energijske stabilizacije ga še ustrezno programiraj (malo poglej po temah - o metodah programiranja sem že večkrat pisal). Absolutno priporočam, da ti kdo občasno naredi prijeme polarizacijske izravnave (najdeš jih v moji knjigi Holistična radiestezija I.).



rada bi samo en konkreten nasvet, tko bl po filingu, ker vem, da naj bi bil moj kamen topaz, sam ga še nism kupla, bi pa ga. sam sm se tlele mal ustrašla, ker je nekdo ene par postov nazaj neki govoru, da raj ne.

Tudi modri topaz bi ti gotovo sedel. Res je. A bo ametist (še) boljši.

pa še to, trgovinice/bazarji s kristali doma in v tujini so se mi vedno zdel čarobni, nikol pa se mi ni vrtel al pa kej podobnga...

Če se ti noče vrtet od kamnov, probi s kakšno dobro travo ali vinom. x:Dx  x:Dx  x:Dx


aja, pa ametist in modri ahat ful dobr vplivata name.

Verjamemo. x^x

hvala in slava odgovoru, če pride  :fiju:

Ker smo se potrudili, in hitro odgovorili, se potrudi še ti in glasno, čim hitreje, ne da bi se kakorkoli zapletla, petkrat izreci:"Na vrh brda vrba mrda."

x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx


lp



tud tebi - čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#39 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 21. september 2005, 08:42

<{POST_SNAPBACK}>V začetku oktobra, ko bom imel - po preselitvi - mal več lčasa, bom naredil nove programe za delavnice kristalov, radiestezije in premagovanja strahov. V Mb bo gotovo kakšna delavnica še letos, v MS me pa res že dolgo ni bilo. Malo se zmenite, pa kakšno delavnico tam organizirajte - pa bom uletel. Nazadnje smo jo imeli v neki O.Š., blizu katere je park.

lalala



Nosko, hvala, pa ti si unterhunt hiter z odgovori :palec: :palec: .
Fantasticno bi bilo, ce bi kdaj prisel v MS.Za katero solo gre, se mi sanja, saj moj otrok hodi tja x^x .Za nima me, ce je te delavnice tukaj organiziral g. Pers, ali kdo drug, njega poznam, obcasno pride k meni k kaksnimi novimi idejami, da sem potem jaz poskusni zajcek to gledat ali sprobavat x:Dx ... jaz sem v glavnem ful za, moj krog prijateljev tudi, pa bi se mogoce lahko zorganizirali ...
xyesx


Prijazen pozdrav,

Mojca

#40 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. september 2005, 12:27

<{POST_SNAPBACK}>Nosko, hvala, pa ti si unterhunt hiter z odgovori  :palec:  :palec: .
Fantasticno bi bilo, ce bi kdaj prisel v MS.Za katero solo gre, se mi sanja, saj moj otrok hodi tja x^x .Za nima me, ce je te delavnice tukaj organiziral g. Pers, ali kdo drug, njega  poznam, obcasno pride k meni k kaksnimi novimi idejami, da sem potem jaz poskusni zajcek to gledat ali sprobavat  x:Dx ...  jaz sem v glavnem ful za, moj krog prijateljev tudi, pa bi se mogoce lahko zorganizirali ...
xyesx
Prijazen pozdrav,

Mojca


Če me spomin ne vara, je eno delavnico organiziral Peršov Peter (preseneti ga in mu naslednjič, ko se srečata, reci politkomisar Petruška - tako ga jaz za hec kličem), enkrat pa neka Marija; morda se piše Prevc, Prelec al neki tazga. Mam nek napisan, sam grem zdele za par dni zdoma in nimam časa poiskat.

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#41 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. september 2005, 12:40

x:Dx

zgleda. da moras biti nekaj na P, da kristale obvladas...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#42 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 21. september 2005, 12:47

Hej, hoj xDDx
mene ste tud cist not potegnili, hehe.. Kaj bi pa meni priporocal? Imam sonce v levu, acs v tehtnici, luno v ovnu, pa en kup planetov v tehtnici.. Mi vcasih ful niha razpolozenje, pa koncentracije vec nimam zadnje case, se sploh ne morem zbrat, ko se pripravljam na izpit.. x:(x

#43 sunny sunday

sunny sunday
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. september 2005, 13:51

hvala mala na expresnem odg :onfire: čist sm hepi, že letim po kristalčke...
glede vrtenja v glavi pa tole: sploh ga ne pogrešam, zato smo travco pokosil in z vinom rožce zalil. morebiten potencial, da me zato tolk meče, glede na to, da je blo 7 let precej :ukid: xzzzx xcheersx ...well, you got the idea x:)x
zdej pa mal preveč energije vn seka, pa premal ur na dan, da bi jo porabla.

u glavnm, upam, da ni kej narobe, če se ti ne zavrti tolk k bi se moral, ker sm v fazi, ko bi se moral že odvrtet...

pa enga sončka za vse x8Dx

#44 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 21. september 2005, 18:10

<{POST_SNAPBACK}>Aha. Klele je tud tole - sorči, nism upazu.

Sicer pa - Kdo ma najbl odtrgan ime? - Englbengl x:Dx  x:Dx  x:Dx


Nč hudga, sej si tm puvedu vse kar me je zanimal x:Dx

Ej, to o odtrganem imenu bom pa jest vzela kot kompliment x:Ix Mam pač velik domišljije, a ne x:Dx ?

To temo je popravil/a EnglBengl: 21. september 2005, 18:11

živi in pusti živeti

#45 sunny sunday

sunny sunday
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 22. september 2005, 02:05

ahoj.

dons bla na lovu za kristali. učinek? precej bizaren. :ermm:
kupla sam ametista, enga res skor črne barve, modri topaz samo na enem kraju (obdelala 3), pa še tm tok mejhn, da bi mi čez luknco od šivanke zletel, če ne bi pazla xscratchx jz hočm konkretno skalo (s tem pa seveda ne podcenjujem moči morebitne nove igračke)
lepidolita nikjer ni, vsaj pod tem imenom ne, druzga pa žal ne bi poznala, četudi ga ma. help?
torej sm dobila infuzijo mrzle prhe direkt v žilo. prej sm bla namreč mnenja, da so naša sejmišča z robo kr dobr zasičena, pa žal ni tko. kljub temu sm pa s svojim ametistkom zlo zadovoljna, me že mal skrbi... :inlove:
všeč mi je blo, kar si napisu o men, ker kr drži...za nekoga, k me ne pozna že mal sumljive približke navajaš x;)x
kaj bi se pa zgodil, če bi si kalcedona kupla? a bi me sam še bol zmedu, al bi mogoče loh žarnco pržgala z dotikom (in kalcedonom v žepu)?
tko da, če kje zaslediš modri topaz s prostornino vsaj 3 kvadratne cm, pliz povej, cena ni važna. :$$:
če mi pa loh še kej poveš o nadejanju za bolj kvalitetno življenje (beri=uživancijo), pa feel free to let me know x:Dx

v petk mam en kr obilen izpit in bom svojo skalo vestno prosila, da mi bo služila kot izhod v sili, če mi slučajno pobegne lastna zaznava intuitivnih občutkov.

fajn se jmejte (še naprej)

#46 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. september 2005, 20:28

<{POST_SNAPBACK}>Hej, hoj xDDx
mene ste tud cist not potegnili, hehe.. Kaj bi pa meni priporocal? Imam sonce v levu, acs v tehtnici, luno v ovnu, pa en kup planetov v tehtnici.. Mi vcasih ful niha razpolozenje, pa koncentracije vec nimam zadnje case, se sploh ne morem zbrat, ko se pripravljam na izpit.. x:(x



K ata na mamo bi ti pasal brazilianit. A ga boš težko dobila. Poskusi z rutilovim kremenom, pleksus pa si lahko okrepiš tudi s citrinom <8ko imaš močan pleksus, si zbrana in močna<9. Upam, da si zbrala tak študij, da boš lahko delala z ljudmi ...


čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#47 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. september 2005, 20:40

<{POST_SNAPBACK}>ahoj.

lepidolita nikjer ni, vsaj pod tem imenom ne, druzga pa žal ne bi poznala, četudi ga ma. help?

Ja, lepidolit ni primeren za nakit, zato ga dobiš prej na sejmih. Namesto njega lahko vzameš muskovit (mislim, da sem ga pred časom videl v Ahatu) ali hermanovo kroglo.


kaj bi se pa zgodil, če bi si kalcedona kupla? a bi me sam še bol zmedu, al bi mogoče loh žarnco pržgala z dotikom (in kalcedonom v žepu)?

Nikol ne boš vedla, če nauš probala. Kalcedon med drugim osvobaja čustva - za pržgat žarnico z dotikom pa je potrabna močna čustvena ener5gija.

tko da, če kje zaslediš modri topaz s prostornino vsaj 3 kvadratne cm, pliz povej, cena ni važna. :$$:

kakšen topaz ma zihr Miran Rezar 041760429. Mal se pogaji za ceno. Je precej drag, a se da kaj zglihat.

če mi pa loh še kej poveš o nadejanju za bolj kvalitetno življenje (beri=uživancijo), pa feel free to let me know x:Dx

če te zadeve s kamni zadost zanimajo, se udeleži kakšne moje delavnice. V 14 dneh bodo znani prvi datumi in kraji.

čačača

v petk mam en kr obilen izpit in bom svojo skalo vestno prosila, da mi bo služila kot izhod v sili, če mi slučajno pobegne lastna zaznava intuitivnih občutkov.

fajn se jmejte (še naprej)


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#48 mornarka

mornarka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 24. september 2005, 21:51

mam nekaj vprasanj, sem prebrala ze nekaj knjig o tem, sam se se vedno lovim v iskanju primernega.
imam kristale rozevec, kameno strelo in avanturin. zadnje case sem precej na tleh... negativne misli, spomini na otrostvo ko sem bla zlo bolna, strah pred ponovitvijo hudega itd...mela sem zlo probleme s pljuci. zato sm si tud kupila avanturin (zelena barva), ampak kadar si ga dam na prsni kos, zacnem globje dihat in nisem prepricana ce mi to ne skodi in ga raje odstranim. vcasih bi si ga dala na prsni kos in zaspala, vendar ne morem, ker spet globje diham,postanem rahlo nestrpna. sploh ne vem kdaj ga naj potem uporabljam, ce ga naj sploh? a bi bil kateri drug kamen boljsi? rojena sem 17.1.1984, ob 22:25.

pa se nekaj bi rabila za vecjo samozavest, sproscenost, komunikativnost in pozitivno miselno naravnanost. mi lahko kaj priporocas? hvala.

lp vsem

#49 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. september 2005, 22:05

<{POST_SNAPBACK}>mam nekaj vprasanj, sem prebrala ze nekaj knjig o tem, sam se se vedno lovim v iskanju primernega.
imam kristale rozevec, kameno strelo in avanturin. zadnje case sem precej na tleh... negativne misli, spomini na otrostvo ko sem bla zlo bolna, strah pred ponovitvijo hudega itd...mela sem zlo probleme s pljuci. zato sm si tud kupila avanturin (zelena barva), ampak kadar si ga dam na prsni kos, zacnem globje dihat in nisem prepricana ce mi to ne skodi in ga raje odstranim. vcasih bi si ga dala na prsni kos in zaspala, vendar ne morem, ker spet globje diham,postanem rahlo nestrpna. sploh ne vem kdaj ga naj potem uporabljam, ce ga naj sploh? a bi bil kateri drug kamen boljsi? rojena sem 17.1.1984, ob 22:25.

pa se nekaj bi rabila za vecjo samozavest, sproscenost, komunikativnost in pozitivno miselno naravnanost. mi lahko kaj priporocas? hvala.

lp vsem


Men na pljučih zlo paše rodonit, teoretično pa je najboljši rutilov kremen. Slednji špila tud po pitanju samozavesti.
Sicer maš zelo izrazito potrebo po odobravanju okolice in če tega ni, cagaš. Mal sprogramiraj še samo sebe - sprosti se in se zamisli v situaciji, v kateri briljiraš. Uživaj v tem občutku (gotovo si že slišala o moči spomina vode; v telest jo imamo 70% Na ta način ji daš pozitivno informacijo in nove celice nastajajo v informacijsko povsem drugačnem okolju).

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#50 mornarka

mornarka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 25. september 2005, 11:22

<{POST_SNAPBACK}>Men na pljučih zlo paše rodonit, teoretično pa je najboljši rutilov kremen. Slednji špila tud po pitanju samozavesti.
Sicer maš zelo izrazito potrebo po odobravanju okolice in če tega ni, cagaš. Mal sprogramiraj še samo sebe - sprosti se in se zamisli v situaciji, v kateri briljiraš. Uživaj v tem občutku (gotovo si že slišala o moči spomina vode; v telest jo imamo 70% Na ta način ji daš pozitivno informacijo in nove celice nastajajo v informacijsko povsem drugačnem okolju).

čačača


bom poskusla z enim izmed teh kristalov...naj si rodonit samo polozim na prsni kos, al nosim kot obesek?
kar se tice potrebe po odobravanju okolice (na zalost) zlo drzi...me je kr mal prbilo na stol, ko sm prebrala. x;)x si to bolj tezko priznam. x;)x poskusla sm tud s tem, da sem se zamislila v situaciji, v kateri briljantiram...fajn deluje, med samim izvajanjem mi je slo tud mal na smeh, tko zlo radostno sem se pocutila. supr obcutki.

o moči spomina vode pa še nisem slišala. na kaksen način ji dam pozitivno info in nove celice nastajajo v info povsem drugačnem okolju?
a si to mislil na to da das dolocen kristal cez noc v vodo in zjutraj spijes? al cist kaj drugega....? lahk mal o tem...al pa ce se je ze kje o tem pisalo? hvala za odg.

lp vsem x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0