Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Telovadba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 7 x ocenjeno
3928 komentarjev na to temo

#3926 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. april 2011, 18:05

jp, no ko glih slednjega omenjaš, sva se včer s tamalim ful režala, k so bli pr enih komadih eni hudi bajti, pa sva rekla da bova naredila 'shujševalni komad', kjer bodo ful našponani in si bo folk dal gor na slušalke in bo čist divje laufal pol in v tren oka shujšal. xokx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3927 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. april 2011, 18:42

x:Dx x8Dx

(haha a veš da je bil res en drum'n'bass)

((uh 20 minut! x:px - ta je pa pol res shujševalen x:Dx))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3928 AirMax

AirMax
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 113

Objavljeno: 12. maj 2011, 06:52

Se spravljam na fitness že par mesecev pa mi še kar ne rata ampak upanje umira zadnje pravi plus tega mi bo prav prišlo na treningih..

#3929 PsicoMagico

PsicoMagico
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 486

Objavljeno: 13. maj 2011, 13:42

Ultimativni "aerobika" komad je star že kar nekaj let, hehehe (všeč mi je message: "Move your mind, move your body", pa potem v nedogled mantrično ponavljanje "Move your body, c'mon now Everybody, move your body, move your body" - ma to lahko še v trans padeš, hehe):



Za naslednji level pa (...zato zgrabite tjelo do sebe i... PUMPAJTE!!):


"I must create a system or be enslaved by another mans; I will not reason and compare: my business is to create."
William Blake




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0