Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Channeling-i


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#1 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:08

Ker imam napisanih nekaj clankov (z dveh terminsko locenih tednov z mojstri modrosti), ki bi morda koga zanimali, bom objavil nekaj sporocil, ki so sicer starejsa, kljub temu pa morda se vedno v doloceni meri aktualna.
(Za morebitne tekstovne napakice, se vnaprej opravicujem).

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:10


Mojster Jezus

Prav vse zelim lepo pozdraviti. Mojster Jezus. Sem predstavnik sestega zarka o katerem ste ze govorili. Pa vendarle nekaj stvari je, ki jih se niste povedali. To je zelo pomembna lastnost in energija sestega zarka - to je devocija, ki je tu postavljena na zelo pomembno mesto v samem razvoju energije sestega zarka. Torej, ce zelite razvijati videnje kot lastnost, morate prej osvojiti vrlino devocije do cesarkoli, predvsem pa do visjih slojev zavesti, do visjih kvalitet, ki so v smislu jasnega videnja najpomembnejse. Ne slepo verovanje, temvec predana devocija vas bo popeljala do vrat videnja, jasnega videnja. Jasno videnje je vedno objektivno, videnje pa je lahko tudi subjektivno, bolj ali manj pomesano z vasimi lastnimi prepricanji in vzorci. Kadarkoli ste v stanju jasnega videnja, ste v stanju popolne objektivnosti do neke situacije. Devocija je tu zascita pred zlorabo videnja. Videnje se pravzaprav ne more zlorabljati, ceprav vas dosti tako misli. Videnje je lahko kvecjemu objektivno videnje, ki pa nikoli ne vpliva na drugega cloveka, zaradi tega, ker se vedno ob tem pojavi devocija. Devocija in objektivno videnje hodita vedno z roko v roki, ker eno brez drugega ne gre. Ce pa je devocija, pa ne more biti subjektivno videnje in ne more biti objektivno videnje, ki bi poskusalo vplivati in manipulirati z neko osebo. Devocija omogoca objektivno videnje, objektivno videnje pa ze v kali zatre vsak poizkus videnja, ki bi imelo za cilj vas lasten egoisticni napredek, torej razvoj vasega ega kot energije. Devocija je kvaliteta notranjega bitja, je kvaliteta duse, ce se lahko tako izrazim. Vidim, da imate precej nejasno pojmovanje o energijah mojstrov modrosti in ker je moja naloga tudi to, da vam predstavim te energije, vam jih tudi bom.


#3 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:11

nadaljevanje:

Povedal vam bom stvari na vam razumljiv nacin. Prvic: bistvo nasega dela je, da vam priblizamo zarek v celoti in vam omogocimo spoj z energijo tega zarka. Ni spoj z nami mojstri modrosti, bistvo, temvec je bistvo spoj z energijo, ki jo mi zastopamo. Mojstri modrosti uporabimo vsa razpolozljiva sredstva, ki so v skladu z ljubeznijo, da vam omogocimo stik z energijo vasega zarka in tudi z drugimi energijami, kajti v telesu oz. v celotnem bitju mora biti ravnovesje vseh energij, ki morajo biti pac zastopane, ceprav neenakopravno, vendarle morajo biti vse enako prisotne, enako pomembne. Mojsrti vam, preko vasih vzorcev ali skozi vase vzorce, priblizamo neko energijo na tak nacin, da ceprav ste jo prej sovrazili, jo od tistega trenutka dalje vzljubite. To pocnemo pac na raznorazne nacine. Ce vi potrebujete refleksijo ljubezni in razumevanja, vam jo damo. Ce potrebujete videti nezno stran energije, vam to pokazemo. Ce potrebujete videti tudi grob princip, vam tudi tega pokazemo. Najveckrat pa vam kazemo direktno refleksijo vasih misli, vasih zelja, vasih prepricanj. Tako ali tako nas vidite skozi vasa lastna ocala, saj nas drugace ne morete videti kot skozi vasa lastna prepricanja o tem, kaj smo. Ne trudimo se, da bi postali nekaj drugega kot to, za kar nas imate in se prilagajamo, prilagodimo naso energijo na taksen nacin, da postane usklajena z vasimi vzorci in prepricanji. Najbolj modro kar lahko storimo. Tako ni vec vasega upora do te energije in energija se lahko brezhibno zlije, pa ceprav skozi vzorce. Poglejte, kadarkoli se dva preprirata, se prepirata zaradi nekih razlicnosti, ki jih ne moreta izenaciti. Ce bi bil kdo izmed njiju moder, bi enostavno prilagodil tisto, kar pac mora prilagoditi, na tak nacin, da bi videl v oceh osebe, s katero se prepira tak, za kakrsnega ga ta oseba ima, in v tistem trenutku bi bil vsak prepir koncan. In to uporabljamo mojstri modrosti. Ne trudimo se, da bi bili nekaj drugega, za kar nas vi v svoji podzavesti imate, temvec se prilagodimo in uskladimo s tem, tako da smo popolna refleksija vasih prepricanj. In kot popolna refleksija vasih prepricanj se potem lahko udejanimo v nasi celotni energiji. Ko enkrat sprejmete to energijo, ko vidite da ni vec strasna, da se vam ni potrebo vec zapirati proti njej, lahko pokazemo tudi tiste strani, ki ste se jih prej bali, pa se jih potem ne bojite vec. Na taksen nacin v celoti lahko sprejmete to energijo, ki jo mojstri modrosti zastopamo. Prav tako je z naso pojavnostjo, obliko ter osebnostjo in imenom. Takorekoc nas je mojstrov modrosti vec. Vendar je nekako, da se izrazim, na delu vedno le en mojster modrosti, ki predstavlja energijo, ki jo pac simbolizira za dolocen cas v nekem prostoru. Trenutno sem pac jaz 'in charge' zato, da vam predstavljam sesti zarek. V bistvu pa je mojstrov modrosti na sestem zarku vec, vendar jih hkrati tudi ni, ker se ukvarjajo bolj sami s sabo - na vam razumljiv nacin povedano. Zamenjava pa pride takrat, ko se bistveno spremeni cas in prostor. Vedno je pomemben tisti zarek, energija, ne pa nacin, na katerega je ta energija predstavljena. Mojstri modrosti smo najbolj mojstrski v tem, da vam znamo priblizati energijo, pa ceprav ste od nje sila odmaknjeni ali pa se strasansko zapirate pred njo, pa vam jo vseeno znamo priblizati, ker se vedno v vsaki situaciji, lahko popolnoma prilagodimo. Sedaj sem pes, v naslednjem trenutku sem macka in se v naslednjem sem vrabec. To je naloga mojstra modrosti. Naloga mojstra modrosti je tudi ves cas drzati energijo tega zarka kar se da povezano z vsemi bitji, ki zivijo na tem zarku in z vami, ki se trenutno ukvarjate s tem zarkom. Razlozil bom se to: mojster modrosti se naceloma ne ukvarja s posamezniki, vendar zelo zmotno je misljenje, da mojster modrosti ne govori s posameznikom kot popolno eno osebo, eno samo osebo. Ce je ta oseba dovolj mocna, da spusti skozi sebe energijo mojstra modrosti, potem mojster modrosti govori samo z eno osebo, kajti nacrt je taksen, da se skozi eno osebo prizemlji mojstrska energija do vec ljudi. Ce se pa ne prizemlji, se pac vrne na visje nivoje in tako pravzaprav delo ni nikdar izvrseno, temvec je samo val, ki se zaleti v skalo in se odbije nazaj. Silno domiselni nacrt. Vse kar je modra, po mojem mnenju, malo problematicnega v dogajanju tu pri vas na zemlji, je izjemna pocasnost vasega odzivanja na dane okoliscine. Nekako vec casa, vec pozornosti bi morali posvecati lastnemu procesu in ustvarjanju pogojev za stanje prehodnega obdobja, kajti gre za vaso lastno pripravo. Vse je sicer vodeno tako kot mora biti, vse tece po zamislih in po pravilnem toku kreatorja, vendar je vseeno neekonomicno, da morate nekatere lekcije ponavljati, ker jih ne osvojite ob prvi priliki, niti ob drugi, vcasih pa niti ob tretji, ampak jih morate ponoviti tudi po dvajsetkrat preden se jih naucite. V tem ni nic narobe, seveda, na visjih nivojih ne dobivate ocen niti pohval niti nagrad. Stanje zavesti se dviguje tako ali tako, vendar je lahko vse skupaj bolj nezno, ne tako grobo in vcasih tako bolece. Bolecina se lahko dogodi tudi veliko bolj nezno, z veliko vecjo mero ljubezni in razumevanja in z vec zavesti. Cim vec je zavesti, tem lazje je vse skupaj. In se nekaj se morate zavedati: dokler je vas mental tako zelo tog, dokler je vasa skupna tocka prevec zafiksirana, ne morete sprejemati toliko ucenja v tekocem casu, kolikor bi ga lahko sicer, kajti cas je izkljucno le cas prve pozornosti in nima z drugo pozornostjo popolnoma nobene povezave. Cim vas mental zacne bolj sproscati iluzijo o casu, ki je za prvo pozornost pac neizpodbitno dejstvo, in ko je vasa tocka bolj fluidna, se zacne dogajati, da so potovanja v drugo pozornost, v svet kjer ni casa, veliko pogostejsa in bolj zavestna. Dobite vec ucenj hkrati in kadar ste z nami na vesoljski ladji se tega potem tudi dobro spomnite. Drugace pa je tudi v redu, ker se boste naucili lekcije in tistega, kar se morate tako ali tako nauciti. Ni potrebno biti pridni, da boste dobili boga, ni potrebno biti pridni, da boste osvojili vsa znanja tega sveta. Dovolj je, ce ste to kar ste in karkoli se pac greste: znanje tece v vas, le da je v tem svetu prve pozornosti majckena razlika. Ista kolicina znanja lahko tece v vas eno celo stoletje, lahko pa tri dni. Pomembna pa je vasa orientiranost, orientiranost vasega duha. Lahko ste vi tisti, ki sledite duhu in pustite duhu prosto pot, svobodo, lahko pa zivite svoje zivljenje in pustite duha, da hodi po svoje. To je bolj zalostno. Mojstri smo uporabili termin "ujeti duha", ceprav je to silno nesmiselen termin, ker duha ne mores ujeti. Vendar je to najbolj razumljiv nacin, kako vam to sporociti. Sedaj imate visje stanje zavesti in lahko vam to sporocim na bolj pripraven nacin. Duh je nepojmljiva sila, vedno svobodna in udejanja se na raznorazne nacine. Lahko skozi vas, lahko tudi ne. Vi se lahko prostovoljno in samostojno odlocite, da greste v svojo ulico, da zavijete z glavne ceste, po kateri vozi duh, in greste v svojo ulico. Takrat hodite naokrog brez duha, ampak te ulice so vedno slepe. Ko pridete do konca, lahko tam seveda obticite in sedite nekaj casa, kakor vam je ljubo, ampak vseeno se boste morali vrniti slej ko prej na glavno ulico in poiskati vasega duha. No, tako je s tem. Skrb za duha pomeni odlocitev za pot napredka, za pot zivljenja, radosti, raziskovanja, odkrivanja vsemogocnih skrivnosti tega sveta. Ziveti svoje zivljenje in izpolnjevati svojo usodo. Da, to je pot, ki jo vodi duh. In dovolj je le to, da hodite z duhom. Ni pa pomembno kako hitro hodite, tecete ali stopicate. V redu. To je bilo iz moje strani vse o sestem zarku in nasploh mojstrskih energijah. Prav lepo se poslavljam v duhu z vami. Besedo bom dal se drugemu sestemu zarku, tako, da boste lahko dobili energijo na cimvec nivojih tega zarka. Lepo pozdravljeni in prijetno potovanje. Mojster Jezus.

se nadaljuje

#4 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:13

nadaljevanje:

H.P. Blavatsky

Dober vecer. Mojster H. P. Blavatsky. Pocascena sem, da ste me povabili v svoj hram ucenja in notranje rasti in pocascena sem tudi, da ste me vprasali za vse nasvete, na katere vam bom odgovorila. Moram vam predvsem sporociti, da ste ko sem vas opazovala vse teden, ze v komunikaciji zelo napredovali, saj so vasi glasovi na visjih nivojih ze zelo cisti in razpoznavni. Veliko bolj cisti kot so bili na zacetku vasega dela in poglabljanja v svetove, v katerih zivimo mi. Kadar se na taksen nacin cistijo vasi umovi, je to zelo vspodbudno in lepo za nas. No, sedaj pa k odgovorom na vase prosnje.
Sesti zarek in energija, oznacujete z indigo barvo, ceprav bi jo morda kot predstavnik tega zarka lahko oznacila tudi kot vijolicno energijo, medtem ko bi sedmi zarek lahko oznacila kot skorajda belo energijo ali ultravijolicno, no pa to ni niti tako pomembno. Indigo energija vsebuje v sebi malo vec modre kot rdece. Ta energija je nosilec vase notranje tisine, vase umirjenosti in predanosti in je na poti zelo pomembna energija. Imenujejo jo tudi sveti zarek. Telo v vasi auri, ki sestavlja to energijo znotraj vas, imenujejo nebesko telo, ravno zaradi tega, ker je to energija vase notranje tisine in umirjenosti. To je energija neba ponoci. Priporocam vam, da kadar imate priloznost in kadar je lepo, jasno nebo ponoci, zrite v zvezde in se ovezujte s tistim, s cimer se ne povezujete vsak dan. Meditirajte na tak nacin. Ce zelize delati na tem zarku, je potem kar delo samo najboljse za ta zarek, saj je sluzenje tisto glavno, kar lahko darujete indigo energiji, da bo indigo energija darovala svoje pozornosti vam.
Sluzenje visjemu jazu, sluzenje svetu, sluzenje beli energiji. Ta posebna oblika joge se v Indiji imenuje 'karma joga'. Pi vas na zahodu se imenuje zastojnkarsko delo, hkrati pa obozevanje Jezusa - meni dokaj nelogicna dualnost. Ce se bolj poglobimo v vzrok te dualnosti, lahko vidimo, da je obozevanje Jezusa - no kaj? Saj vam je kar jasno. Ni potrebno govoriti, ker se na tak nacin lahko veliko hitreje sporazumevamo. Da, obozevanje Jezusa je le nekaksne vrste izgovor pred resnicnim necenjenjem in zavracanjem indigo energije. Vas svet tukaj na zahodu je pravzaprav idealen za notranjo rast, le na eni tocki mu precej manjka in to je na tocki brezpogojnega dela in sluzenja. Vzrok je cena rdece energije, ki jo pac simbolizira sluzenje denarja. Tako je brezpogojno delo postalo potrata energije in aktivnost se je spremenila v bitko za izgubljeno rdeco energijo, ki je nikdar ne more biti dovolj, da bi zadostili svoje potrebe po rdeci energiji. Zaradi usmerjenosti navzdol se na visjih nivojih energija izgublja in ves cas jo morate kompenzirati z energijo spodnjih nivojev, konkretno rdecega nivoja. In to je stanje neprestanega cikliranja, ki nikdar dovolj ne napolni malhe. Resitev iz tega je celostnost, zivljenje na vseh nivojih, povezanost z vsemi ljudmi, z vsemi deli sebe, in sluzenje, brezpogojno delo za visji jaz, ki se lahko manifestira v raznoraznih oblikah. Sluzenje je lahko tudi cisto delo za sebe, ni nujno, da je delo za nekaj, za nekoga. Lahko sluzite tudi za sebe. Ne pomeni, da je sluzenje delo za neko dobrodelno ustanovo, dobrodelen namen, le sluzenje mora biti posveceno visjemu jazu. Iz vasih glav se pojavljajo sila neumne misli, ki jih, ce se poglobim v vase vzorce na korenskem centru, zares tesko razumem. Vendar, ce si zamislim, da imam te vase vzorce, mi je zlahka razumljivo. Visji jaz od vasega sluzenja nima cisto nic. Mi ne potrebujemo vase energije. To tudi ni, kot napak razumete, izmenjava za nas trud z vasimi glavami, temvec je vzdrzevanje vase lastne kondicije zivljenja z duhom, Ko sluzite visjemu jazu, sluzite svojemu visjemu jazu, zapomnite si to. Ker visji jaz je visji jaz vsakega izmed vas. To je sicer en sam visji jaz, ampak duh je duh v celoti in je duh v vsakem posamezniku. Brezpogojno delo, ki ni posveceno osebnosti, odpira duri duhu, In te duri so sesti zarek. Vrata izza katerih se skriva visji jaz, so v obliki stevilke sest. Sesti zarek pa pravi: predanost in sluzenje. Predati se, pozabiti na sebe, delati brezpogojno, pa karkoli se zgodi z vami, pustiti svojo osebnost ob strani in delati tisto, za kar svet osbnosti pravi norost. To pomeni odpreti vrata duhu. In ko odprete vrata duhu, vas svet osebnosti oznaci kot norce. Obenem pa ste oznaceni s strani osebnosti, s strani sveta osebnosti kot junak in heroj, ki vam svet osebnosti postavlja spomenike in vas casti. Potemtakem ko je nevarnost, da bi vas duh prebudil njihove duhove, mimo, seveda. Potem ko ste na visjih nivojih in z nami srkate caj zivljenja. Da, takrat, takrat pravi svet osebnosti: "Kako veliko bitje, koliko je storil za nas. Kako zelo, zelo ga cenim, Hvala ti, hvala ti." Potem jokajo od ljubezni zavami in izrazajo nabolj cudovita custva in celo zapravijo polovico svojega velecenjenega denarja. da vam zgradijo spomenik za globok poklon osebnosti duhu. Vendar takrat, ko ni vec moznosti, da bi duh potrkal na vase duri. In od tu izvira malikovanje. Potem ko je vsak ze na svoji strani, na varnem, ko je razdalja ze dovolj velika, da ne more priti do srecanja. Mislite, da mi je v casu mojega zivljenja kdo ponudil roko in mi pomagal? Tudi je, kasneje, in globoko sem hvalezna tistim, ki so mi zares ponudili pomoc takrat, ko sem jo zares potrebovala. Vendarle, tako je to! Duh ni cenjen, dokler zivi skozi telo, ker je nevaren za tistega, ki zivi osebnost. Danes sem zelo cenjena in zalozba veselo cveti na moj racun, kar je silno v redu. To je vec kot zazeljeno in srecna sem. Vendar zakaj vsaj deset procentov teh sredstev v materialni obliki ne gre za duha? Zakaj jih gre sto za osebnost? To je bistvo transformacije ekonomije nove dobe. To je bistvo v tem, dasi boste ljudje, ki zivite duha, najprej pomagali med seboj, se zdruzevali v razna drustva, organizacije, otoke osebnosti, usklajene z duhom, ki bodo dovolj samostojni, da jih osebnost kot celota, kot civilizacija, ne bo mogla uniciti, da se bo duh lahko udejanil tam, v svetu denarja, kjer ni duha niti za pecko v jabolku. To je nacrt: prenesti ta duh tja, kjer ga ni. Te enote pa morajo biti v popolnem ravnovesju, mora biti komunikacija med samimi enotami in komunikacija s svetom osebnosti. Napaka je, da so take organizacije zaprte. Ogenj, ki ga izolirate, bo pogorel do konca in ne bo nic vec gorelo. Ko pa se ogenj siri, se siri povsod. Vazna je POT ZDRUZEVANJA, zapomnite si to. POT ZDRUZEVANJA, se enkrat povem. Nacrt je, da se ti otoki pocasi razpustijo in stece popolna komunikacija z zunanjim svetom. Duh je zadovoljen sam s sabo. To se v umetnosti ze dogaja. Umetniki so cenjeni ze v casu zivljenja. Vec moramo delati na pozornosti in koncentraciji. Dober ucenec bi zmogel tako predavanje poslusati neprestano do deset ur. Tudi brez odmora, ceje treba. Bolj se zavzemite drug zadrugega in ne samo zase. In ne hodite drug po drugemu, tudi fizicno. Formula za uveljavljanje duha je ze stara in preizkusena. To je: studij, sluzenje in meditacija. Studij kot oznacba rasti, ki ga lahko oznacimo tudi kot ucenje z visjih nivojev. Sluzenje kot odnos do procesa. Meditacija kot stanje, v katerem se ta proces dogaja. Resnica je v tem, da najbolj odprta adzna pomeni najvec sluzenja.


#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:33

Mojster Hilarion (mojster oranznega nivoja);

"Dober vecer zelim fantje in dekleta. Mojster Hilarion. Z veseljem sem tu med vami in razjasnil vam bom nekja stvari. ki bodo pomembne za celotedensko vase delo. Razjasnil vam jih bom jaz, zaradi tega, da boste dobili ob samih besedah, ob miselnih strukturah še dovolj svetlobe, ki bo lahko zgradila te strukture. Ker sami je nimate dovolj za razumevanje le-teh stvari, ki vam jih bom poskušal osvetliti. In sicer: kaj je to notranje bitje in kaj je to osebnost?

Pred 110.000 leti je pravzaprav začela nastajati prva pozornost v tej obliki, ki jo poznate danes. Lahko rečem, da smo mi to obliko poznali že prej. Če pogledamo nazaj v samo zgodovino Zemlje, je bil čas dinozavrov čas druge pozornosti. Izključno le druge pozornosti in sicer prvega astralnega pasu. Tam se je druga pozornost najbolj približala gostoti materije prve pozornosti. Pravzaprav je bilo samo življenje popolnoma v fizičnem svetu. Astralnih bitij tako rekoč ni bilo, ker so bila vsa astralna bitja v fizičnem telesu, zaradi tega, ker je cel planet bil v drugi pozornosti, kot fizična snov, in je omogočal fizično življenje energetskih bitij.

Z izumrtjem dinozavrov, ki ga je povzročilo lomljenje energije na dva različna pasova, na prvi nivo percepcije in drugi nivo percepcije. Ko je zemlja prešla na drugi nivo percepcije v prvega, in so postale razmere življenja nemogoče. Kajti prva pozornost nima elipsastega značaja, temveč ima krožni značaj. To pa je velika razlika, saj je elipsa v kozmičnem smislu veliko bolj popolna kot krožnica. In vsi predmeti, ki so v eliptičnem gibanju imajo več energije in niso ujeti v časovno dimenzijo, ki jo eliptični način gibanja prehaja. Takrat je življenje na Zemlji in Zemlja sama prešla v krožni način gibanja, kar je povzročilo izumrtje takratnega načina življenja.

Potem so bila dolga obdobja urejanja teh novih dveh ločnic in priprava terena za popolno izgradnjo prve pozornosti krožnega načina gibanja, ki ste ga prinesli vi na planet Zemlja z našo pomočjo. Tako se je iz morja vseznanja. ki je bil prej center zavesti, zavest odcepila do točke, kjer je bilo morje neznanja. Pravzaprav, kjer je bilo nič. Kjer je bila praznina, ki jo je bilo počasi potrebno začeti polniti. In dolga obdobja polnjenja te praznine, ozaveščanje nezavednega in nezavestnega. In po principu krožnice je to zelo težaven proces, zaradi tega, ker je vedno vračanje na isto pozicijo, kjer je bilo začeto, dokler nivo energije ni presežen in se prenese energija, ki je nabrana v krožnici, v elipso, ki je vedno na vaši levi strani. In vam jo simbolizira druga percepcija oz. druga pozornost. Nekje pred 17.000 leti do 20.000 leti v preteklost se je zgodila točka, kjer odcepljanje zavesti od celotnega vseznanja ni bilo več možno preusmeriti ali zaustaviti. Začelo se je hitro, hitro gibanje, ki je doseglo svoj vrhunec pred 4.500 leti in le ljudjem z visokim nivojem energije je bilo omogočeno vzdrževati stik z morjem vseznanja. In ti ljudje so v različnih obdobjih, v različnih civilizacijah imeli tudi različne vloge, različne pomene.

Živeti odcepljeno od morja vseznanja, živeti v krožnici v sistemu kroženja, pomeni živeti osebnost. Vse kar se tiče osebnosti je dvodimenzionalno in okroglo, krožnica. Živeti notranje bitje pomeni živeti v stiku ali v morju vseznanja. Vse kar je notranje bitje je eliptično.

Razdalja med osebnostjo in notranjim bitjem je pravzaprav tako velika, da je iz nivoja osebnosti nepremostljiva. Edina možnost za vaš razvoj in življenje notranjega bitja je, da preidete iz nivoja ujetosti v krožnici v nivo elipse. In za vašo lažjo predstavo: nivo krožnice podrazumeva tudi ujetost v vaš lasten krog, v katerem ste vi, ki opazujete svet, ki je izven vašega lastnega kroga. Če pa se prestavite v elipso, zajamete tudi svet spredaj in zadaj, ki postane drugačno zakrivljen in v celoti zaobjet v vašo zaznavnost.

Krožnica ima en center in na tistem ste vi. To je center vaše osebnosti, Medtem ko ima elipsa dva centra in na enem ste vi, na drugem je kozmos. Center krožnice, center osebnosti, je srčni center. Medtem, ko je center elipse številka ena malo pod srčnim centrom, za prst ali dva. Drugi center pa je malo pod popkom, za prst ali dva.

In prvi je center ljubezni, center srca, drugi je center volje in moči. Obadva sta usklajena in kadar je vzopstavljen en center, je hkratno vzopstavljen tudi drugi center. Torej je volja in moč notranjega bitja vedno usklajena z ljubeznijo in srčnostjo. Obratno pa je z osebnostjo, ki je lahko v centru, pa je volja neusklajena z njo.

Osebnost je izgubljena ovčka. Notranje bitje pa je duh, ki vse ve. Da. V toliko sem vam razširil meje vašega zaznavanja, da boste lahko sposobni v celotnem tednu še komunicirati z ostalimi mojsterskimi energijami. Ker prej ste imeli le za to preveč zafiksiran center, da na nov način rečem, v nivo krožnice. Najlepše se vam zahvaljujem za vašo pozornost in hvala, da ste me razumeli vsaj 24 odstotno. V to je všteto tudi že branje in meditiranje na tekst, ki bo sledil.

Pokazal vam bom tudi
"....je nadaljeval.

potem je se govoril o neki tehniki s katero pogledas mal tja cez... :8):

#6 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. marec 2005, 01:18

Mojstrica Ajianna

Lep vecer zelim. Mojstrica Ajianna. Zelim vam predstaviti oranzni del energije in jin del le-te. Zal mi bo to uspelo kot energiji, saj skozi besede ne morem kaj dosti povedati, kot to, da morate veliko vec delati na ozavescanju telesa, na spoznavanju telesa.
Vas nivo poznavanja lastnega telesa je pravzaprav res nekje na nivoju male sole in ce zelite imeti vsaj v nekaksni navidezni harmoniji tudi oranzni nivo, potem delajte intenzivno na tem, da spoznate lastno telo. Ozavescajte vsak gib, misice, tok energije, skozi zavest in ljubezen do telesa. Rdeco energijo prezamite z zeleno in rumeno. Te morajo biti ves cas povezane.
Ce je locena rumena energija od rdece, se zacnete strasansko debeliti, ce pa je locena zelena energija od rdece pa obratno. Skladnost pomeni zdruzevanje teh treh energij. Telo plus ljubezen je duh. Telo plus zavest je vrlina.
Vse troje skupaj je vrlina duha ali aktvino izrazanje duha. Na zalost pa vam moram dati nekaj prakticnih nasvetov, le te zgolj obravane bolj teoreticno. Zelena in rdeca pomeni tudi izjemno spostovanje drugega telesa, kar se morate tu na zahodu se precej, precej uciti. Delfini, kolibriji, caplje, flamingoti, sloni, sinji kit, so bitja, ki znajo spostovati telo. Kot ljudje, ljudje, ki to v svoji podobi izjemno ne znate, bi se lahko ucili od teh bitij, ki sem vam jih predala. In tudi malo vec pozornosti, bi predlagala, na samo sedenje. Sedenje mora biti telesu udobno, kajti telo ima zelo rado mirovanje, le prej mu je potrebno povedati, da bo sedaj mirovalo. Ne ukazati, temvec mu le povedati, da bo mirovalo in koliko casa naj bi mirovalo in bo telo to rado delalo. Isto stvar z gibanjem. Tudi to telo rado stori. Zavest in telo pomeni tudi hrano. Ljubezen in telo pomeni tekocino. Menim, da sem pokazala dovolj oranzne energije in jin dela. Veselilo me je in nasvidenje.


#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. marec 2005, 01:21

Mojster Hilarion

Dober vecer zelim vsem. Mojster Hilarion. Pravzaprav je tukaj prekleto malo oranzne energije, da so velike tezave na astralnih nivojih priti do sem. Ne za mene. Za vodnike, ki delajo na tej energiji. Priporocil bi, da se malo bolj poglabljate v to, tako necenjeno energijo. Pa ne le v seksualnost, kajti to je, kot veste, le del te energije. Cistost je tudi del te energije. Mimogrede bi vas vprasal, drage moje dame: kje imate svoje priveske? Saj ne mislite tako kot jaz, da imam sicer rad fante, vendar le kot sodelavce, mar ne? Ne mislite tako, ne? Ali pa, kdo ve? Da, marsikatera tako misli. Malo spremenite ta odnos do tako cudovitih bitij, kot so moski. Z malo pameti sicer, vendar z izjemnimi, sicer potlacenimi kreativnimi sposobnostmi. Pa naj mi oprostijo, vsi enaki tukaj spola kot jaz. Ne mislim tako resno, vendar vseeno. To naj bi bila spodbuda. Potrebno bi bilo vec sodelovanja med nasprotnima spoloma, malo vec medsebojnega spostovanja, ce se veste kaj je to. Verjetno ne. To je nekako splosen civilizacijski vzorec, ki pa se je mocno vkoreninil prav na tem podrocju, kjer zivite. Ta vzorec je taksen: emancipirana zenska mora izraziti vse tisto, cesar prej ni mogla, moski pa se seveda bori proti temu. In kaj se zgodi? Totalna disharmonija med pari. Tako se jin in jang princip lahko izmenjujeta kvecjemu v istospolnih parih. Zenska ne mara biti vec v jin polozaju, moski noce biti v jin polozaju. Zenska hoce biti v jang polozaju, moski si ne upa biti v jang polozaju. Ja, dajmo no! Ti vasi odnoski, ki vam ustvarjajo toliko nesporazumov v 'kravzeljckih', tako nepomembnih, tako bedno nepomembnih. Lahko bi se vsaj malo vec zabavali ob tem, a ne - vi padate v simpatijo s tem in si to vzamete kot osnovni zivljenski problem. Pa dajte no! Lepo vas prosim. To ni nacin, kako bi se lahko kaj razresilo. Resitev je sila preprosta: usmerite se bolj v solo. Saj razumete, ne? Bodite bolj jin in jang za sebe. Skozi vase lastne akcije in skozi lastno sprejemljivost te akcije se potem dogodi ravnovesje. Zunanji svet pritegne akcijo in vzpostavi se ogledalo, ki sledi temu, kar ste storili znotraj. Skratka, usmerite se bolj v SEEEBEE, v svoj lastni proces ali 'njlb', karkoli ze. Da ne slisim vec dolocanja nekomu, da je v procesu. To je vec kot smesno: izkljuciti zavest in tajiti to. Usmerite se na sebe - to je resitev. Da. No, toliko sem imel skromnih besed za vas. Pripravljen sem vam neposredno odgovarjati na vprasanja, tako da boste lahko vzpostavili z menoj se stik na fizicnem nivoju. Morda vam neposredno zveni kot telepatija. Dobro, tudi tako se lahko gremo. Vendar telepatije ne bom uporabljal, ker je tudi vi med seboj ne. Tako ne bi bilo fer, ce bi jo jaz uporabljal, mar ne? Ja.

Vprasanje:
Kako lahko zacnem cistiti oranzni nivo?

Odgovor:
Oranzni nivo se zacne cistiti v ustih. To ni metafora, ampak dejanskost. Cito dejstvo. Preverjeno. In sicer tako: jezik zasukas na nebo, tako da konica jezika gleda nazaj. Medtem ko konica jezika gleda nazaj, ti nabiras slino. Ta slina ima v sebi neke posebne sestavine, s katerimi te ne bom obremenjeval. Slino poziras in ta slina lahko deluje na dva razlicna nacina: prvi nacin je, da direktno ocisti spolni center, ce so stvari manjse, taksne, ki jih ni potrebno ozavestiti. Tudi manjse spolne bolezni se cistijo na taksen nacin, ce imajo za seboj manjse vzorce. Drugi nacin: ta slina skozi specialne hormone, ki jih vsebuje, omogoci izjemno delovanje spolne zleze in tudi spolnega centra kot energetske tvorbe. To povzroci, da mali ali vecji vzorci, ki se nahajajo na energetskem nivoju, pridejo na dan. To je nekako "sprozilec na petelina". Dovolj je ce to pocnes dva do trikrat na dan po deset minut. Po enem tednu bodo razultati izjemni. Ze po desetih minutah lahko opazis izjemno delovanje in odpiranje spolnega centra, tako spredaj kot zadaj. Ta postopek tudi uravnava in harmonizira sam spolni center. O.K.? Kako procesirati pa menda ne bom razlagal, ne?
Vse zivljenje si zelim govoriti z nekom, ki ima neskoncno znanje o seksu in ko pridem do njega, obmolkne. Ha, ha, ha! Trapasto. O jej, jej, ko bi vas vsaj kaj srbelo. Pa tudi to ne. Nemo sedite in pricakujete, da bom povedal nevemkaj. Ja pa ne bom. Mojstri modrosti tudi ne ucimo kar tako, da bi "vam na glavo tupa tupa". Z vasimi velecenjenimi mislimi morate tudi kdaj vprasati, vcasih tudi s kljuncki.

Vprasanje:

Bistvo problema na oranznem nivoju?

Odgovor:
Svojilni zaimek v ljubezni. Da. Nekoc, ko je bila se celost tako zelo celostna, da ni bilo locenega jin in jang polja, takrat je dejansko vsako bitje cutilo sebe kot samostojen otok, popolen, celoten, brez primanjkljaja. Nato so se zacele cepitve in taka sranja. Kako je potem evolucija tekla naprej, vemo. Zacela se je ustvarjati karma, zacela so nastajati podrocja pomanjkanja energije in podrocja pribitka energije. Ta bitja se danes srecujete in si izmenjujete energije, tako da postajate vse bolj polni in popolni in celi v sebi. Dokler nimate obcutka te popolne celote v sebi, toliko casa imate probleme. Ti problemi so najveckrat oranzne narave, zato ker je oranzni nivo komunikacije med vec osebami na fizicnem nivoju . to je fizicna komunikacija.

Vprasanje:
Po seksualni revoluciji pride nova doba, z novo dobo pride nov odnos in kaj ta nova revolucija pomeni?

Odgovor:
Da. Najprej kup bolezni, potem dolgo obdobje zdravljenja in procesiranja, potem pa boste videli. No, vsekakor bodo sami odnosi, - vendar ne samo na oranznem nivoju, ampak na celotnem energetskem spektru - precej, precej razlicni od odnosov, kakrsni so danes. S tem ne pravim, da so odnosi med vami danes slabi, kje pa. Dosegli boste neke popolnoma nove kvalitete, ki jih niso imeli ze vec kot 28.000 let.

Vprasanje:
Ali bi lahko kaj vec povedal o sanjanju in o znanosti, ki naj bi prisla?

Odgovor:
To je vprasanje! No, zdi semi, da je potrebo veliko vec delati cisto na prakticnem novoju samega sanjanja, kajti sanjanje je vodilo za ucenje, prav tako o spolnosti, kot tudi o nabiranju novega znanja in razumevanja stvari, ki jih se ne razumete. Sanjanje je tista kvaliteta , ki bo odigrala v novi dobi najpomembnejso vlogo. Sanjanje! Pocasi bo sanjanje moralo postati sestavni del vasega zivljenja, ce boste res sli po poti te evolucije, ki se pac dogaja z raznimi, vecjimi ali manjsimi ovinkci. Pocasi se bo moralo vase zivljenje razdeliti na dve enakomerno energetsko casovno razporejeni polovici: na sanjanje in zivljenje v fizicnem svetu. In se nekaj bi dodal: seksulanost je tisti pripomocek, ki omogoca sanjanje, tako da je energija pravilno uravnotezena in mora biti uravnotezena med sanjanjem in spolnostjo na taksen nacin, da splonost ne jemlje energije sanjanju, niti da bi samo sanjali o spolnosti, ha ha. Da, pac. To se zgodi. Nekdo rece: "Da, zdaj bom pa jaz sanjal," se odpove spolnosti in potem samo sanja o spolnosti. To je sicer resda sanjanje, vendar, lepo vas prosim, kako boste iz sanjanja nekega seksa, recimo, zgradili nov sistem ciscenja vode. Da, to je nemogoce. Lahko pa tudi npr. skozi simbole nekih vaginalnih kanalov. Stvari so zelo relativne. To vam naj bo vodilo pri sanjanju. Spolnosti naj bo toliko, da imate sanje, da so te sanje z mocno energijo, da se lahko poglabljate v njih, da lahko delate na njih, ne pa tako malo, da bi sanjali spolnost. No, ceprav so tudi seksi, ki se dogodijo le v sanjah, in tako je prav.

Vprasanje:
Zanima me, kako da ima lahko Sai Baba tako odprto spolno cakro, pa nic ne dela v zvezi s spolnostjo*

Odgovor:
Ja, on je pa mojster modrosti! Pravzaprav, ce vam povem vsem, tudi tebi, draga moja, je njegovo telo iluzija. Vendar: pssssst! Strogo zaupno! Da, tako vam bo precej lazje razumeti.

Vprasanje:
Lahko kaj vec poves o tanku?

Odgovor:
Da. Gre trenutno za najboljsi nacin zaprtja energetskih centrov samih vase, prekinitev vseh fizicnih aktivnosti, razen toliko, da vzdrzujejo telo pri zivljenju. Na taksen nacin je dosezeno stanje, primerno za popolno sanjanje. Zavest iz telesa se povsem preseli v dvojnika in opravlja nekaj v drugi pozornosti. In se vec - samadi tank omogoca, da tisto, kar se naredi v drugi pozornosti zazivi v prvi pozornosti popolnoma cisto, jasno,, brez izgub. To je naprava, ki ima najmanj izgub energije in je trenutno najboljsi sitem. Vsekakor bi morali vi, ki delate vec na sanjanju, vloziti energijo in ji omogociti delo tudi v tej napravi.

Vprasanje:
Kako naj vem ali mi sanje sporocajo nekaj za to zivljenje ali je to kaj iz preteklih zivljenj?

Odgovor:
Ce so v sanjah spomini, sporocila iz prejsnjih zivljenj, potem to cutite v telesu kot obcutek, bolecino ali kakrsnokoli dogajanje v smislu procesa, ki ga obcutite cisto direktno na telesu, zato ker se obroci zapisov v auri iz prejsnjih zivljenj zacnejo osvetljevati. Ta svetloba se prenasa direktno na telo in telo zacne podozivljati dogajanje, ki ga je dozivljalo neko drugo telo v nekem prejsnjem zivljenju vasega bitja. To je ena stvar. Druga stvar so vase misli, ki tudi takrat podozivljajo tisto prejsnje zivljenje. Prejsnje zivljenje, ki je nedoziveto, ki je brez obcutkov, ki je brez obcutkov telesa, ni vredno neke posebne pozornosti, ker so to le neke maske, ki skrivajo bistvo, ali pa sporocila. Sporocila pa se prepozna kot uvid, ki ga zacutite v zgornjem delu, v glavi, v adzni in zgoraj na temenu glave kot neko posebno mravljincasto svetlobo, kot nekaj etericnega, svezega. To so sporocila, ki vam nekaj odprejo. Medtem ko spomine na prejsnja zivljenja dozivljate bolj s trebuhom, z obcutki kot so: razdrazenost, zivcnost ali slabost.
Dobro, menim da je bilo dovolj. Postal sem prevec nerazumljiv. Jaz sem edini mojster modrosti, ki se rad na taksen nacin malo hecam, zato da vam energijo mojstrovo priblizam na bolj dojemljiv nacin, na bolj vas nacin, ce lahko tako recem. Na bolj zemeljski nacin. To nalogico sem si izbral in z veseljem jo opravljam. No, tako. Lep pozdrav.


#8 cordell

cordell
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 10. marec 2005, 09:00

Lepo in zanimivo :palec: x:)x

LP

#9 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 11. marec 2005, 10:39

super free, da si tole delil z nami :palec: x:Xx
a mas tega se? x:Ix
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#10 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 11. marec 2005, 14:40

Zahtevno branje. Ampak cool. x:)x

Free x;)x !

#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 18:06

bo. - sej mamo se druge nivoje za obdelat.
ma, sm tudi jaz vesel zato, darilo mojstrov!

hvala :vio:

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:31

POLKOVNIK ASHTAR (mojster, predstavnik rdecega nivoja)

Lepo pozdravljeni! Ashtar polkovnik. Sem komandant vesoljske ladje in moja naloga je organizacija dela - po vaše - med vodniki. Rad bi se vam predstavil, ker si pac zelite vzpostaviti stik z nami. Zelim vam povedati, da smo v peti dimenziji, ali v vam bolj znani drugi pozornosti, vedno na razpolago, kot most med prvo in tretjo pozornostjo, med fizicnim svetom in mojstri modrosti. Kadarkoli se lahko obrnete na nas in stik bo vzpostavljen: tem boljsi, cim cistejse bodo vase misli, neobremenjene s pricakovanji in z lastnimi utvarami. Sam delujem po principu: druge izkusnje so moje izkusnje. To vam tudi polagam kot moj svojstveni nasvet. Delo na vesoljski ladji je organizirano po principu, ki vam je nezamisljiv, zaradi tega, ker vas zemeljski nacin medsebojnega povezovanja, komunikacije in organiziranosti ne sega do te stopnje, da bi si lahko to, ceprav fantasticno idejo, lahko zamislili. Ceprav sem organizator dela med vodniki, ne tece skozi mene noben oganizacijski posel. Ceprav sem organizator vsega stevila energij, ki se nahaja na vesoljski ladji - in to stevilo je 1.400.000 in se nekaj, kar ni pomembno - ne organiziram niti ene od teh energij, zato ker vse tecejo po popolnem bozanskem redu. Kar pa je, na zalost, enako kot stvari tecejo na zemlji. Razlika je v zavedanju tega. Prepustimo stvarem, da grejo svojim tokom. Razlika je tudi, da smo vse energije, ki smo celota za sebe, povezane med seboj telepatsko. Ves cas, popolnoma. Med vami se ne morete imeti ves cas popolne telepatske komunikacije, imate lahko zelo cisto in jasno komunikacijo med vami, ki pa jo dosezete na taksen nacin, da eleminirate tisto kar vidite drug v drugemu; drug drugemu ste vedno, in vedno boste ostali, ogledala svojih delov, ki jih projecirate na druge osebe. Za cisto komunikacijo morate najprej ozavestiti, kaj vam oseba, s katero komunicirate, predstavlja, in takoj nato se morate dvigniti nad to in komunicirati z njo kot z drugo osebo, kot z drugim cloveskim bitjem, kot z drugim notranjim bitjem. Na tak nacin postaja komunikacija gladka, cista in jasna. Vase misli se lazje izrazajo in tudi oseba, s katero komunicirate, jih lazje sprejema. Usklajenost casa in prostora je v vsakem hipu popolna. Skrbi o tem, da to ni res tako, zakrivijo cas in prostor po svoje. Pride do popacenj, ki ustvarjajo dejansko nepopolnost casa in prostora. Zanimivo je, ce eleminirate skrbi, se cas in prostor nazaj zravnata v vam natancno zacrtano ravnino, oz. da ne govorimo o ravni, bi rekel v vam zacrtani kolobar.

Ja, seveda sem cisti prvi zarek. Vidim, da si pisete in v tem, ko si pisete, bi zelel povedati se tole: imejte cimboljso in cimvecjo pozornost in si pisite tisto, kar je pomembno za vas, tisto kar najbolj zaslisite. Iz tega naredite izvlecek, ki se natanko spaja z vasim miselnim konceptom, kajti energija, ki sedaj v tem trenutku tece, je prilagojena glede na misleni koncept celotne skupine. Vasa individulana odstopanja se morajo prilagoditi na vam razumljiv nacin, kajti ni namen, da bi se misleni koncepti zaceli univerzirati, temvec je namen, da se vasa, natanko dolocena energija najde, poudari in da se ji da tocno doloceno mesto v univerzumu. Razlicni miselni koncepti se na eni tocki srecajo, vendar tista tocka ni isti miselni koncept, temvec je izkljucek; crta pod razlicnimi besedami, ki tvori isti pomen. Ta razlicnost potem ustvari morje razlicnih energij, ki pa so le preslikava celotne bozanske energije, so le drama ali igra tistega, kar si je notranje bitje kot celota izmislilo. Tako. Poklonil sem vam veliko fizicnega casa in le malo mojega, kajti cas je, vsaj kar se tice tega rdecega zarka, okrog katerega se danes gibljete, zelo zelo relativen pojem in vse prevec se zapletate okrog njega in zatekate v dve skrajnosti: mislec, da nimate prevec casa, oz. da nimate nic vec casa, in potem bezljate in zacnete stvari prehitevati, in ko zacnete energijo, ki se spusca skozi vas prehitevati, se enostavno ne more vec spuscati v tocno dolocenem ritmu. Lahko pa - kar je druga skrajnost - se zatekate k temu misljenju, da je casa se zelo veliko ali pa, da ga je malo, da se tako ali tako ne splaca nicesar delati, poceti. Preprosto zaostajate in energija tece ponovno mimo vas. Okoli 72% se vas v tej skupini zateka bolj k prvi varianti. Zaradi tega delajte naprej tako kot delate, le zavedajte se: vse ob svojem casu. Hvala lepa! Nasvidenje!


#13 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:32

Gospod MOIRA (mojster, predstavnik rdece energije)

Dober vecer. Gospod Moira. Sem mojster modrosti in predstavnik rdece energije. Zivljenje je stalna transformacija in tudi rdeci nivo, ki sicer ni podlezen nekim novim stalnim tokovom sprememb je vseeno dovzeten za vse vrste transformacij pa ceprav je zelo cvrst in zakoreninjen v svojo stalno formo, ki ga zgrajuje. Predvsem je rdeci nivo izgrajen iz nivoja visjega jaza podvrzen zelo hitrim transofmacijam, kar mu je zelo dobrodoslo iz perspektive notranjega bitja, ker se lahko izjemno hitro prilagaja novim nastalim situacijam nastalim v okolju osebnosti. Iz nivoja, perspektive osebnosti pa je to zelo negativna lastnost, saj se lahko vse, kar je bilo izgrajevano leta, sesuje v enem samem dnevu. To je grozno za osebnost, a vseeno je za notranje bitje. Da.
Kar bi dodal k mojstru Ashtarju je to, da komunicirate bolj z vodniki in manj poiskusate vzpostavljati komunikacijo z mojstri modrosti, kajti dokler niste popolnoma predani visjemu jazu in ustvarjanju bozanskega nacrta za celoten planet Zemlja, kot tudi za svoje notranje bitje v skladu z osebnostjo, toliko casa niste dosegljivi energijam mojstrov modrosti, oziroma le te niso dosegljive vam. Zaradi tega svetujem vasim osebnostim, da komunicirajo le z vodniki, ce jim ta kontakt uspe vzpostaviti. Vodniki pomagajo tudi osebnosti pri njenem lastnem razvoju in to en del vodnikov, ki so zadolzeni za energetske pretoke v avro in njihova naloga je tudi pomoc osebnosti sami. Ti vodniki delujejo preko vseh teh knjig, tudi kreativne vizualizacije in podobnih stvari, preko katerih se povezujete za izgrajevanje samega fizicnega zivljenja. Obstajajo tudi ti vodniki, ki pomagajo pri tem. Toliko o tem. Sporocil bi vam tudi, da me je zelo veselilo delati z vami, kajti so bila obdobja zares brezpogojnega dela in lepega spuscanja energij v svet. In za tista obdobja vam se enkrat cestitam in imejte vsaj lepe spomine na ta cas. Na svidenje. Mojster Moira.


#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:34

Mojster KOOT HOOMI (mojster, predstavnik rumene energije)

Dober vecer. Koot Hoomi. Da, zelo zelo malo rumene energije je zbrane tod okoli. Le kje ste jo pozabili? No, pa vendarle je danes pravi dan, da jo najdete. Vsaj malo tistega izgubljenjega. Da. Saj veste kako gre tisto: v poskusu, da direktno dozivim kdo sem, sem izgubil rumeno. Le zanima me, kje ste toliko poskusali? Dobro. Energija zavesti oblikuje tocko vzgona namere. Energija zavesti izoblikuje moznost, da namera postane dotakljiva, kajti namere se lahko dotaknete edinole z rokami zavesti. Zavset pa se nahaja na treh ravneh: ena je zavedati se lastne energije in lastnih energetskih sprememb. Povedano po vase: cutiti telo. Druga energija, drugi nivo je zavedati se lastnih postopkov, ko se energija ne giblje vec samo v vasi auri, temvec se zacne gibati tudi v prostoru okoli vas in zacne v njem nekaj povzrocati in se zavedati vsake akcije ki jo povzroci. To je zavest in iz te ravni izhaja modrost. Modrost je nacin komuniciranja med vami in ostalimi bitji luci, Tretja raven pa, ha, ha, ha, le kaj je ta tretja raven? Oh, spomin mi pesa. Moram pogledati v prirocnik - "Za mojstre modrosti", pise na njej. Oh, nic ne najdem. Mogoce je pa kar ta prirocnik tretja raven? Da, da, da, zdaj sem se spomnil, Visji nivoji. Da, zavest in zavestna komunikacija z visjimi nivoji. Oh, da. Kaj smo ze rekli? Ah, visji nivoji zavesti. To ste pozabili. To! Vodniki na vesoljski ladji, parkirani tam nekje na drugi pozornosti vas tako z odprtimi rokami veselo pricakujejo. A vi - eden tam, eden tam, eden po neki peti galaksiji. Redkokomu pa le uspe priti do tam, do kjer mora priti. Pa tako preprosto je to. In vodnik iso bili celo tako uvidevni da so "zaparkirali" svoje vozilce tukaj, zelo blizu, si morate predstavljati! Ne pa tam nekje dalec, dalec v peti glaksiji, kamor ste celo nekateri sli. Zato vam moram cestitati. Pravzaprav je velik podvig tako dolgo potovanje. V redu in prav je, da tako potujete. Ce ste domenjeni nekje precej blizje, je dobro priti tja in se vsaj pokazati, mar ne? Saj ni treba ostani na kavici, vendar recite vsaj: "Pozdravljeni!" Potem pa pojdite v svoje Amerike. Vendar tu, vsaj pokazite se, da. Vodnik se silno razveselijo, ko vas vidijo in vam potem tudi kaj povejo od tam, kjer se dolgocasimo mi, ker tako pogresamo koga, ki bi direktno poskusal komunicirati. No, ja, med nami so tudi bitja, s katerimi se pogovarjamo. Vendar malo vec vere, malo vec zavesti usmerite vsi skupaj na visje nivoje. Saj ni tako zelo pomembno to, kar zivite tu. Od casa do casa si vzamem malo pocitnic in se pojavim kje v telesu, da poskusam lazje razumeti to, kar vi zelite. Se vedno mi je zelo nelogicno. Tako enostavne so te tri ravni zavedanja. Prva raven ze ze nekako gre - cutiti energijo v telesu, poslusati svoje telo, to ze se gre, sicer osnovnosolsko, vendar spodbudno. Druga raven modrosti, delo na tej ravni traja leta in leta in leta in leta in leta in destletja in desetletja. To morate pac vedeti. Lahko traja tudi manj, zato je potreben pogum. Si predstavljate dvajsetletnega modreca? Mogoce je, seveda je. Le pogum je potreben. Tretja raven pa je pravzaprav najpreprostejsa in ne zahteva nobenega poguma. Le odprtost tam nekam navzgor, po moznosti v pravo smer. V vasi evoluciji najbolj pogosto delate na drugi ravni razvijanja zavesti, na modrosti. Ce se odlocite se za kaj vec, za bolj prefinjen razvoj, za prefinjeno delo na sebi, potem delate najprej na prvi in potem na tretji ravni. Drugi zarek je tisti, ki je zelo nezazeljen. Vedno nekaj hoce od vas, neka odrekanja, neke spremembe, neke transormacije. Vendar ni ravno tako, le izjemno mocna povezava je med drugim in cetrtim zarkom, saj je drugi zarek zlit v cetrtega. Ta spoj omogoca rast, ta spoj teh dveh zarkov je modrost. In ta spoj ustvari pot, vaso pot po kateri zacnete hoditi, ce se tako odlocite. To je pot notranjega napredka, seveda tudi zunanjega. To je pot razvoja in evolucije. Edino vodilo na tej poti je bistvo cetrtega zarka - in to je ljubezen. To je pot ljubezni. To je pot, ki ima srce. To je pot, ki vam omogoci da hodite, hodite v sredisce gozda. tam srecate srno in se z njo poljubite. Da. (Vmes je zazvonil telefon.) Halo! Mojster Koot Hoomi tukaj. Zelite, prosim? Ne, ni nikogar drugega. Zelite morda govoriti z mojstrom Saint Germainom? Ne? Ne zelite tega? (xxxxx pravi: "Tajnico bi rada. eno navadno tajnico bi rada.") Ah, da. Z vodnico rumene energije bi govorili! Zakaj tega ne rece? No ja, da vidimo kdo je v blizini. Ej, a je tam kaksna predstavnica rumene energije? Aha. Samo trenutek, ze prihaja. Jaz pa se poslavljam ze nekaj casa. Pa, pa. Je ze skoraj tukaj
.

#15 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:39

SHI ANANDA (vodnica, predstavnica rumene energije)

Dober vecer vsem. Shi Ananda. Sem vodnica drugega zarka. Mojster modrosti Koot Hoomi me je prosil, da vam pomagam vzpostaviti stik z zemljinim energetskim poljem. Rekel je, da ima vecina od vas z njim malce slabsi stik. Ker je to moja naloga, sem z najvecjo radostjo sprejela njegovo povabilo. Tukaj, malo dlje od vas, je zelo pomembna zemljina energetska tocka, okoli 15 m zahodno od tistega kioska tam doli. Poskusajte se prestaviti z vaso pozornostjo tja. Ne fizicnk. Ni potrebno. Le s pozornostjo. Ne zelim vplivati na to, kako sedite. Sedite tako, kot sedite! Ce vodniki recemo, da meditirajte ali pojdite nekam s pozornostjo, ni potrebno spreminjati polozaja telesa. Je ze tako v redu kot ste. Dobro. Naj vasa pozornost zdrkne tja. Tako. In sedaj samo usmerite svojo auro navzdol proti zamlji, an tisto kar je pod mestom Ljubljana, ki je zelo lepo mesto. Vendar mi potrebujemo sedaj le zemljo. Olupljeno.


#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:40

KOOT HOOMI (mojster, predstavnik rumene energije)

Ste videli, kako vodniki uzivajo v svojem delu? Ucite se od njih, da, da! Vsakdo naj opravlja svoje najsvetlejse, svoje najsvetlejse in tisto, kar je najbolj njegovo. Ko ste najbolj srecni in izpolnjeni dajete najboljsi del sebe in tistega morate razdati - najboljsega, drugo ni vredno, Ker je skoda, da skrivate tisto, kar je najvec. Pa cetudi tega nihce ne razume, cetudi vam ne gre tista prava hvala, so vseeno vsi radostni in srecni, ker dobijo tisto najsvetlejse, Delajte, dajajte svoje najsvetlejse dele. In pustite da ostali deli, ki se niso svetli v vas, zasvetijo. Naj vas bozajo zarki modrosti in ljubezni. Vedno smo z vami, v pasivni ali aktivni podpori, mojstri modrosti. Koot Hoomi


#17 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:41

KOOT HOOMI (mojster, predstavnik rumene energije)

Dober vecer. Koot Hoomi. Me veseli, da se slisimo tudi na taksen nacin. Z veseljem vam bom pomagal in bom celo tudi odgovarjal na nekaj vasih vprasanj, ter s tem poskusal pokazati na razliko, kaj se lahko sprasuje mojstre modrosti in cesar se pac ne more.... te stvari veste tudi vi v tej skupini in tudi drugod sami dobro med sabo Da, pa bi lahko kar najprej zaceli s temi vprasanji, nato pa se malo energetskega dela na te, silno neurejene, energije. No, saj ni tako hudo. Ampak potrebo je kar nekaj dela. V obdobju transformacije, v samih teh prostorih, v katerih in tudi sicer se v vasi, malo sirsi okolici, dogajajo casi velikih transformacij in sicer v fazi dogajanja na energetskih nivojih, ki niso dosegle se fizicne nivoje. Bojo pa dosegle fizicni nivo z januarjem.
Da. Nekaj slovenskih politikov je imelo za casa svojega aktivnega delovanja zelo veliko podporo visjih nivojev in sami so zelo poslusali modrost zgornjih nivojev. Sedaj se je nekaj casa ze mocno obrnilo in glas zgornjih nivojev je v celotni sceni popolnoma utisan in ga ni niti za en procent, kar pa povzroca silno neravnovesje. Da, tudi v opoziciji ni niti delcka visjega jaza. Ceprav moje delo ni s politiki, ceprav tudi je v smislu sirjenja in zgrajevanja polja zavesti, kar pa nazalost politika popolnoma izkljucuje. Razen poskusi novih smeri so taksni ki bi vkljucevali vas kot ljudi k kreativnem razmisljanju, razmisljanju o samem sebi in ki bi spodbujale vas um k raziskovanju samega sebe in celega sveta. V Sloveniji je bil v zacetku transformacije trend taksen, da naj bi se oblikovala druzba, ki bi podprla kreativnost in ustvarjalnost posameznika, vendar so kaj hitro egoisticne sile onemogocile vsak poskus tega napredovanja in pravzaprav je v tem trenutku stanje drasticno. Tako je. Potrdilo iz cloveske narave.
In kar se dogaja v tem casu je, da gre energija, ki so jo dobile le dolocene osebe v oparabo, se pac vraca nazaj na visje nivoje, ker ni bila uporabljena, niti prizemljena. In zaradi tega bo naenkrat zmanjkalo energije mnogim ljudem in zacele se bojo dogajati velike transformacije. Poskus visjega jaza pa je, da usmeri energijo na nekatere potencialne kanale visjih nivojev, ki bi lahko vsaj 10 procentov predali komando visjemu jazu.
Smesno je to, da vas v celoti v fizicenem zivljenju na Zemlji vodi ego. Ce ne vas lastni ego, pa ego politikov, ki delujejo izkljucno le iz svoje gnile osebnosti in iz lastnih inetersov oblikujejo celostno podobo celega naroda in usmerjajo drzavne tokove izkljucno le zaradi lastnih interesov. Seveda je to tudi vasa lastna refleksija. Odvisno je le od vase odprtosti, vendar mojstri modrosti se moramo skoraj 98 odstotkov potruditi in najti nacin kako vas spodbuditi, da spustite tudi nekaj energije visjega jaza v svet. Vedno moramo vam ustvarjati neke iluzije, tako da vasa lastna osebnost zeli iti v nek projekt in visji jaz pride kot posledica, ne kot namen. In to je dosti zalostno pravzaprav, da v resnici ne zelite mojstrov in visjega jaza, ampak da je to le nacin uporabe zvitosti, ki jo uporabljamo, da lahko sploh komuniciramo z vami, drugace bi bila se ta moznost izkljucena.
Osebnost zeli popolno izkljucenost visjega jaza, kajti pred 10-12 tisoc leti je osebnost ze popolnoma dobila v oblast vas. to kar ste. In danes hoce osebnost totalno prekiniti kakrsnekoli odnose z visjim jazom in to je najvecji trend dogajanja tega casa, kajti pocasi prihajamo do zakljucka 2000-letnega obdobja. Pred 2000 leti pa se je dogodilo krizanje in obsodba visjega jaza ter totalno izgnanstvo in odlocitev za podaljsanje nekaterih stvari se za celih 2000 let. Danes prihaja tista energija nazaj, zaradi tega, ker je ciklus dogajanja razporejen v dva tisocletja in ponovno prihajate do tocke, ko se visji jaz mocneje udejanja in ko je bolj prisoten. Osebnost pa zeli popolnoma odrezati vse stike z njim.
In v letu ki prihaja, steto od spomladi dalje, bomo mojstri modroti storili nekaj velikega, nekaj zelo, zelo velikega. Prvic po 25.000 letih, in sicer z naso energijo, se vam bomo priblizali na vam dosegljive nivoje. Zgradili bomo izjemno mocno povezavo, ki jo boste lahko uporabili, kadar boste zeleli. Hkrati pa bomo nehali uporabljati kvaliteto zvitosti za komunikacijo z vami, kar pomeni, a ne bomo vec nastavljali vab za to, da se boste obrnili k nam, temvec bomo pustili vaso popolno svobodno razsodnost in namen o tem, ce zelite komunikacijo z nami ali ne, kajti vkolikor bo tok dogajanja tekel v pravilni smeri in ga clovestvo v celoti ne bo zaradi svojih izjemnih mislenih in umotvornih sposobnostih malo podaljsalo, obrnilo, zasukalo, potem bo junija do julija sledil ze prvi val odlocanja, ki ne bo vec puscal moznosti za drugace odlocitve. Ki bo dokoncen. In ta odlocitev mora biti narejana seveda popolnoma z vaso zavestjo. To mora biti vasa zavestna odlocitev brez vab vijsega jaza, kot tudi ne na drugi strani brez vab tako imenovanih crnih mojstrov, ki stojijo na strani ega in ustvarjajo protiutez visjemu jazu. Obedve strani bosta izginili, takorekoc, in se vedno bili. Ampak ne bo vec energije, ki bi vas vlekla na eno ali drugo. Izbrali boste sami. In ne samo vi, temvec vsaj tretjino celotne populacije, ki je nekako vibracijsko podobna kakor vi. In tudi nizja, precej stopenj nizje se vedno spada v ta del. Nekako je kar sirok spekter te populacije, ki bo postavljen na to tocko.
Teh dni se posebno veselim, kajti ne bo vec potrebno da bi se vznemirjali, ker boste sami vedeli, kaj zelite. Zaradi podaljsanja, ki jih lahko clovestvo s svojim umom in upiranjem do tekocih procesov, se lahko to prestavi na leto 97, morda celo 98. Dalj pa se ne more iz objektivnih razlogov. Le lahko se zgodi, da sta prvi in drugi val v skorajda istocasnosti dogajanja.
Tako, malo sem vam ozavestil, da se dogajajo kar pomembne stvari na visjih nivojih. Sedaj pa izvolite pogumno z vprasanji.


nadaljevanje je spodaj:

#18 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2005, 22:46

nadaljevanje:
KOOT HOOMI (mojster, predstavnik rumene energije)


Vprasanje:
Na kaksen nacin si energijo spremeniti?

Odgovor:
Pac zamenja se jo. Hvala lepa. Lahko nadaljujete.

Vprasanje:
Kaksno vlogo imajo nase roke pri spreminjanju energije?

Odgovor:
Roke so podaljski srcnega centra in vasega adjna centra. In z njimi si lahko zelo, zelo dobro pomagate pri uravnavanju lastne avre in drugih aver. Ceprav so to le podaljski energetskih centrov s katerimi delujete popolnoma direktno na daljavo ali od blizu. Ni pomembno. Lahko roke oprabljate, lahko ne.

Hvala.

Hvala tudi tebi.


Vprasanje:
Bi smela se vprasati za govorico rok, ali bi se jo dalo razumeti?

Odgovor:
Slepi jo dobro razumejo, se posebej ce ne slisijo. Mar ne?

Vprasanje:
Lahko poves kaj vec o Atlantidi?

Odgovor:
Cas nazaj. Kot da bi se nekega dne ura ustavila in dolgo, dolgo casa stala. Toliko, da bi se nabral prah med zobniki in bi ze vsi zarjaveli. Nato bi prisel urarski mojster, nakapljal nekaj kapljic prave tekocine in cudez - ura bi zopet tekla in ura tece, Silno, silno tece in celo zvoniti bo zacela kaj kmalu. In urarski mojster zadovoljno gleda svoje delo in pravi: "Da, da, kako da se ze prej nisem spomnil na to tekocinico v omari? Toliko tisocletij sem jo hranil. "Da. Od takrat, ko je ded umrl in nisem imel vec koga vprasati. Sedaj pa se je ded vrnil." Hvala, toliko bi bilo o Atlantidi.

Vprasanje:
Kaksna pa je prostorska slika postevanke, kaksen pomen ima?

Odgovor:
No ja. Kakor za koga. Jaz se naceloma ne ukvarjam z postevankami. Razen takrat, kadar mnozim koliko vojakov je tam na enem delu zemlje in koliko otrok bo vsak dan izmed njih pobil zaradi pomanjkanja zavesti na planetu Zamlja medtem ko mi govorimo neumnosti tukaj. Takrat se ukvarjam s postevanko. Zavest je pravzaprav zelo krvolocna sila, ker ko jo imas, si revez, ce jo uporabljas in bebec ce jo ne. Odvisno, kaj ste rajsi. Revez v tem smislu, da bo vsak imel nekaj pikrih na vas. Ne v smislu kakrsnegakoli drugega statusa, ki nima povezav z rumeno energijo. Da.

Vprasanje:
Prej je xxxx rekel, da znas oponasati razlicne zvoke iz narave. Ali nas lahko malo zabavas s tem?

Odgovor:
Da vas zabavam? V redu, saj pametnejsega dela res nimam. S tem, kar storite z energijo uz visjih nivojev, je pravzaprav res najbolje, da vas zabavam. Da. Jaz. Koot Hoomi, dvorni norcek. Uiii...... Da. Ne bom ravno nadaljeval, zaradi tega. ker me ravno klicejo tam na drugi strani Zemlje. Kjer se odloca pravkar o usodi 10 ljudi, ki so bili obsojeni zaradi prekupcevanja z mamili. Pa pravzaprav niso nicesar zakrivili. Obsodba se glasi smrt z obesanjem. Eden od njih je star 17 let in se ne vejo tocno ali bi podatek zamolcali ali pa bi poslusali glas morale. Drugi pa so tam do 24, eden je pac nekaj cez 30. No, pac ker vas zavest ne zanima niti toliko, da bi jo uporabili vsaj da bi napolnili lastno rit, potem bom raje poskusal tam z vodniki malo ozavestiti okolico, da se bo ob nedolznih zrtvah vsaj kaj naucila o zavesti. Kaksno je vase mnenje o drogah? Bi znal kdo odgovoriti na vprasanje?

Beg iz resnicnosti.
Skoduje.


Se kaj?

Vsak ima svobodno voljo.

Se kaj?

Ucenje videnja na potraten nacin.

Da zelo veliko razlicnih mnenj je. Droge so pomocniki. Ustvarjene so zato, da pomagajo cloveku kot bitju v potovanju njegove zavesti. Smeli bi jih uporbljati le vidci in mojstri, a kot je prislo do zlorabe vsega, je prislo tudi do zlorabe drog. Kajti droga je izjemno mocen ucitelj. A tudi zelo drag ucitelj. Veliko zahteva v povratek za svoje ucenje. A ker ljudje skrivate znanje v sebi, ker mislite, koliko da ga imate in se tiste pecke, ki jih imate v svoji glavi skrivate, kot da bi bile nekaj in jih ne razdelite z drugimi, se morajo potem ubogi zatekati k drogi, da jim kaj pove in to ni beg iz resnicnosti, temvec je beg v resnicnost iz iluzije.
Tam ubogi visijo in vi jih tudi obesate. Zaradi pomanjkanja zavesti. In zaradi zadrzevanja toka zavesti. To energijo, ki jo sedaj prejemate od mene, lahko uprabite, ali pa ne uporabite. In ce jo uporabite, vam da zivljenje, vas zbudi iz mrtvih. Ce pa jo ne uporabite se enostavno vrne nazaj k meni. A svetloba zavesti, ki sedaj potuje do vas, mora potovati tudi naprej, ker zavest je gibanje in je ziva le takrat kadar se giblje in mrtva kadar stoji. Enako kot vsaka energija. Elektrika je koristna kadar se giblje, je v redu, mora biti v gibanju. Kadar stoji, pocasi splesni. In tako je z vsemi stvarmi, tudi z zavestjo. A vi zavest tudi tisto majhno zavest, ki jo uspete zgrabiti, drzite in drzite kot da bi bila vasa. Pa ni. Moja je. Pa ni niti moja, ampak je gibanje.
In ker vidim v vasih mentalih, da se vedno ne razumete dogajanja, vam povem se bolj ozavesceno, se bolj direktno: Zavesten clovek dela najvecji zlocin kadar nemarno ignorira stvari. Ko opazuje, kaj se dogaja tu in v svetu in to ignorirate. Pa bi vas glas nasel soglas in glasovi bi se zdruzevali in ustvarjala bi se mreza energije, ki bi lahko rasila marsikatero auro celo, svetlo in nedotaknjeno. Tudi od vasega otroka. A vas to prav malo briga. Saj tako je tudi prav, vendar ko bi vsaj za sebe skrbeli. Potrebno je usmeriti vaso energijo in usmeriti vasa zivljenja in ne begati iz dneva v dan v druge stvari, v druge nacrte, v druge nacine. Za tisti projekt, za katerega se odlocite, morate na njemu delati vsaj nekaj let, da vlozite dovolj energije, da v resnici prizemljite visji jaz. Kajti za nekatere stvari je potrebno ogromno energije, ogromno truda, a se pokaze razultat. A rezultat se v takem primeru vedno pokaze, kadarkoli je vlozeno ogromno energije. Energija se ne more izniciti nikoli. Energija je vecna in ce jo nekam vlagate in tam ni rezultatov, se vrne skozi kaj drugega. Ampak morate jo tu vloziti do konca, ne pa vi biti tisti, ki zakljucite proces. Torej potrebno je iti stvarem do konca. Kaj pa vi mislite. To zivljenje, ki ga zivite ni neka cunja, ki je ostala od pomivanja posode in je bila zavrzena po neki noci takega ali onakega seksa. Temvec je to zivljenje edino kar imate, kar resnicno imate v rokah, kar je resnicno vase. In vi kreirate svojo usodo in vi ga usmerjate, Zavejte se tega, zaboga. In naredite nekaj s sabo. In zavedajte se tudi s kom govorite tu, ko komunicirate z mojstri modrosti. Na svidenje. Koot Hoomi. Auro pa si uredite kar sami, sem vam dal ze tako dovolj energije. Zahvlaljujem se vam tudi za vaso pozornost.


#19 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. marec 2005, 09:29

Free, hvala xsrcx

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. marec 2005, 04:34

KRISHNAMURTI (mojster modrosti)

Dober vecer. Krishnamurti. Bil sem ob tem dogajanju vasem in k temu bi dodal le se to: Svoboda do razmisljanja je edinstvena moc bozanske kreacije v vas in vasa najvecja zabava je, da te svobode ne izkoristite in jo celo popljuvate, ter mislite z ritjo. Prestavite vaso zavest tja, kamor sodi, in se ucite misliti z zdravo pametjo in ne vec z mislimi velikih mislecev, ki jim ni do drugega kot do izboljsanja svojega lastnega statusa. Vse cloveske ideje, vse to, kar je clovek ustvaril ima veliko pomanjkanje. Malo pomislite na to. Prijeten vecer vam zelim in ne bom vam vec jemal casa. Krishnamurti.


#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. marec 2005, 04:35

OM BEYA SERAFIS (mojster modrosti)

Ljubec vecer zelim vam. Mojster Ombeia Serafis. Sem mojster škratov, vil, palckov in angelov; duhov, ki vzniknejo tam, kjer se srecajo voda, zrak in sonce. Bitja narave del mene so. In otroci znajo govoriti z njimi. A vasa usta ostanejo nema in oci tope, kadar pred vami pojavi se skrat in se vcasih prav hudomusno nasmeji, pa potem zalostno odide. Mar tako pomemben je ta svet, ki zgradili ste ga, da pozabili ste na kraj iz katerega vzniknili ste? Mogoce je ziveti v nevednosti o bitjih narave, vendar ni lahko. Sonce, voda in zrak in tudi zemlja za vas - to potrebujete bolj kot vse namisljene stvari. Obrnite svoj pogeld, in tisto kar je namisljeno naj postane realno in tisto kar je realno naj bode namisljeno. In pojdite s skratom z roko v roki in bodite zopet otroci. Ne morete kaj dosti pomagati, da ostane zrak, voda, sonce in zemlja. Vse je ze prevec hudega storjeno. Lahko pa zopet pustite svojega duha, zacne ziveti. Osvobodite ga, mu pustite svobodno pot. Hudo je, ce je nekdo v kletki, najhuje je, ce to duh je. In cisto sami ga drzite. Izpustite ga! Naj drzi v eni roki sonce, v drugi mir. Kako prazno je zivljenje brez vecine bitij, kajti le malo vas je na nivoju tem fizicnem in veliko, veliko vec vec je zivljenja na energetskem. In tu so vasi pomocniki, angeli s svojimi energijami vam pomagajo, le ce vi to zelite. XXXXXXX, rad bi zahvalil bi se ti za angele vse, ki telo dala si jim. Da bodo v tem trenutku zaziveli v novi obleki, kajti stara jim je ze pretesna bila. Naj te bozajo s svojimi neznimi rokami, ker zaslisala si glas in storila, kar velel ti je. Naj nosijo njihova oblacila blagoslov moj in se drugih velikih bitij, ki udejanila si nacrt njihov. Hvala ti. Odpovedovanje ne pomeni zanikanja samega sebe, temvec dajati drugemu svoje najboljse. Spomnite se svetnikov! Mar so oni izgledali kot upoga para, ki vedela ni kaj bi sama s sabo pa je rekla raje nic, in nekaj delati? Ne. To so bili zgleda vredne osebnosti, a odpovedovali so se dajanju slabega in zapovedovali se delu dobrega. Saj ko drugemu dajete le ljubezni, brez egoizma lastnega, na pot svetnistva stopili ste. Ko se prostovoljno odpoveste egoizmu in zahtevi, da drugi bi bili po vasem vzorcu, ste zaceli tisto svoje najboljse dajati. In takrat delo sledi. Samo delo. Pa ne naporno delo, ker skrati in vile so z vami, ki s svojimi palicicami carobnimi krojijo vase zamisli. Zamisli, ki niso vase, ki prihajajo od nekje zgoraj in grejo nekam dol. To je vase delo: vzeti kos svetlobe iz najsvetlejsega in z njim osvetliti zatemnjene prostore. In svetlite, svetlite, svetlite! Pa ne zaradi tega, da nekoc vam bo poplacano, ker morda vam ne bo. Pa ne zaradi tega, da dobri bi bili, ker v oceh drugih niti ne boste. Le zaradi tega, da s skrati in vilami veselite se novega zivljenja in da gradite nekaj svetlega za vase sinove in hcere, vnuke in vnukinje ali pa macke in pse, to vazno ni, ali pa za skrate in sosedove macke. Le prisluhnite dusi svoji in delajte tisto, kar vam veli. Ne sprasevati se, ce prav je, ali ni. Svoboda vsakogar je, da izrazi tisto najsvetlejse. In ob njem stojimo mojstri modrosti. Za vsakim njegovim gibom, za vsakim prizigom luci. In mati zemlja, najcudovitejsi planet tu naokoli, tako lep, s toliko duha! Duh, ki plava po zraku. Duh, ki se drsa po krtinah in skace iz drevesa na drevo in se spremeni hitro v drevo in naslednji v travo. Dajte mu zivljenje tudi tam, kjer ga ni, In vasega duha osvobodite, naj se tudi igra. Dovolj je bilo teme na prelepem svetu tem. Ne bodite le brlece zarnice! Prizgite vso svojo notranjo svetlobo in osvetlite najtemnejse hodnike! In naj vas ne bo strah, da zmanjkalo vam bo luci, ker luc dobivate od nas mojstrov modrosti. In samo vec in vec luci boste imeli. Zelim vam naprej se ljubece dni. Ombeia Serafis


#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. marec 2005, 04:37

ANGEL NAMERE (mojster namere)

Pozdrav. Sem mojster namere. Pravijo mi tudi angel namere. Tu sem zaradi tega, da prinesel vam bi energijo namere. In na razpolago sem vam. Popolnoma. Kdor zeli, ta dobi. Hvala. XXXXXX, ker si mi dala tako lepo telo. Namera je v vasem trebuhu. Zenska telesa jo sprozijo od spodaj, iz centra nizje od trebuha. Moska telesa jo sprozijo od zgoraj, iz centra visje nad trebuhom. Isto namero, isto bolecino, isto energijo. Spomnite se na mojo energijo in me poklicite, ko me potrebujete. Vedno sem na razpolago. In kdor me zeli, naj me vzame. Sedaj nameravam oditi.


#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. marec 2005, 04:51


MOJSTRICA TALIA

Mojster Serafis me je prosil za pomoc in tu sem, da z veseljem izpolnim nalogo. Zelimo vam pokazati, da nasa energija lahko tece skozi kateregakoli od vas in da ves cas tece, tudi ce nimate dovolj notranje moci, da bi lahko to energijo izoblikovali v besede na taksen nacin. Skratovo oblicje je pogoj za zabavo, palckov nos, je odgovor na vprasanje. Let angela, je znanje, ki se sprehaja okoli vas. Vilinski prah, je zavest vesolja. Vse je napisano na dlani in vse je zacrtano v zvezde. Odgovori so povsod, znanje ni nikjer drugot. Prav tam, kjer stojite, se lahko razsvetlite. Kajti ta moc, je tocno na sredini. Mi smo tu, vi ste tam, mojstri so tja. Od tu do tam se da, od tja do tu ne gre skupaj, od tam se gre tja in od tu se gre tam in se pozna tja. Tja in tu in mi smo tam. Tam, le damo tja. Tam do tja pa ne gre. Skratove nevidne stopinje so vidne dobremu sledniku, slednik pa pozna skrivnost vesolja in celo razodene tudi vam. A skratove stopinje nesigurne so, ker vodijo v neznano, a povem vam, vseeno ..... Tu je vse mogoce, tja je vse nepoznano, tam je vse namisljeno. Vse skupaj je ogromno nakovalo, kjer vsak kuje svoje obuvalo, s katerim pusca svoje sledove. A sledovi so podobni kot skratove stopinje. Za vas so sigurni, a vas sprehod vam pokaze, da niso cisto nic sigurni, da jih le take jemljete. Prav tako sigurni so kot skratove stopinje. In tja vodijo kamor skrati hodijo. In od tam do tu je le korak, ki ga vedno naredite, pa ce se ga se tako bojite.
On se rad igra in naredil je tako igro, ki se pac konca, kadar se vse lepo po vrsti odigra. In vse motnje, ki jih ustvarjate, da ne bi slisali tistega, kar vile vam zvonckljajo na usesa. Le igre je vsekakor enkrat konec. In nobeden od vas ni tak norec, da videl tega ne bi. Dovolite mi, da vam predstavim nekoga, ki je vedno z vami, ki je tukaj, da vas spomni, kadar pozabite in ki je tu, da vas zbudi, ko zaspite, in uspava, ko norite, Vi ga gotovo ne marate in se ga bojite, kot ne marate in se bojite vsega, kar ne poznate. A neznanja bi se bati morali, ne pa novega spoznanja.
Kdo je vas prijatelj stari, ki vsako noc stoji ob glavi? Smrt se mu rece, ker vedno ve, kaj hoce. Izvolite, spoznajte se z njim. Naj se vas dotakne, da ob vas se kdo ne spotakne. Naj vas prime, da ne boste mislili samo na zur. Naj vas pogladi, vas spomni, da ste...... Ceprav se ga bojite kadar se vam pribliza in bezite, da bi mu ubezali, je on vam edini zvesti prijatelj na celem svetu. Edini vam stoji ob strani in ne pozabi vas niti takrat, ko vam bije zadnja ura. Ko vam prihaja naproti bezna nula. Ko ostanete popolnoma sami, deli samoto on z vami. In pravite dostikrat kako ste sami. Pa je vedno on z vami. Sicer ne podeli vam kruha kadar ste lacni, vendar pa rad vzame, kadar ste siti. Tu je med vami, vsakomur stoji ob strani, da vas opomni. In vcasih vas malo po hrbtu popraska. Le zato, da veste, kaj vas caka. To je tam, vsakomur od vas lahko sedaj prst v srce porine in ta tika taka preneha biti in zgrudite se na tla, v pozabi. A v resnici ta trenutek za vas je pravi, a koncno spomnite se, da niste sami. Sedaj vse polno tu jih je in bozajo vas po glavi, svoj ples plesejo in vrata odpirajo. Mirno lahko vztopite, poti nazaj vec ni. In poslednji trenutki tu vam bijejo, ker vsak hipec njegovi prsti kam se zarijejo. Kadar vasa aura je sibka, takrat posebno njega mika. Oh, s kaksnim veseljem bi vas spotaknil, kadar nozi na tleh so navzgor postavljeni. A on je vas prijatelj. Edini prijatelj. Ko se je spustila iskrica zivljenja, je zacel hoditi z vami in kadarkoli, vkljucno s takrat, ko spustila se je iskrica zivljenja, jo on lahko spodi iz vas. Veliko mocnejsi je kot vi, a tega ne stori, ker je edini vas prijatelj. Vi ga pa pozabite, hm, toliko casa rabite, da se ga spomnite. A on je tu. Vedno z vami. Vas duh zacne ziveti, ko se spomnite, da vam je sojeno umreti. Kako zivljenje polno je, ce se spomnite na svojo levo stran. Zakaj ne govoris resnice, ko pa morda jutri bos odsel. Mar je tako tezko biti to, kar si, ko ves, da bo tako ali tako on poskrbel za tebe. Slej ko prej njegova roka najde mesto pravo. In zakaj bi zbezali, ce on je prijatelj. On je vedno tu, da vas spominja. Zivite, dokler zivite in boditem dokler ste. Lulajte, kakajte, ljubite se, jejte, govorite, berite, ucite se. In odpirajte in pomagajte in zivite in zivite in zivite. Ker vsak trenutek vam lahko on pritisne na ta veliko zilo. Le zakaj bi spali z grenkim okusom na ustih, ko lahko zvecite polno sladkega danes. Zakaj bi odsli v slabem spominu v umovih ljudi, ko lahko so vasa dela oznacena z ljubeznijo in belino. In angel miru naj leta nad vami in sirite ga skozi roke, usta, povsod. Tako bo on sedel na vasi desni dlani, ko rekli boste svoj adijo. In v miru odsli. Drugam zivljenje sejat. On je vas sprevodnik. Vedno z vami. In zares ne bodite posrani, ko spomnite se, da je on na vasi levi dlani. Drzite ga za roko in skupaj pojdite. Da se boste lahko sploh spomnili kaj delate, da boste vedeli, da hodite. Bolj poslusajte, morda so to zadnje besede, ki jih slisite. Tam zunaj, na cesti, vas z lahkoto poboza, tudi ce je vasa aura zelo cela. Zavest pocasi prebuja se v vas. In to je zares lep dar.
Nasvidenje. Se vidimo se kdaj tu ali pa kje drugje. Mojstrica Talia.


#24 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. marec 2005, 06:44

<{POST_SNAPBACK}>KOOT HOOMI

hej, free, morda veš, kdo je tu kanaliziral KootHoomi-ja?

(če ti je všeč Khutumijeva energija, preberi Khutumi ... kjer se je nepričakovano pojavil na rednem mesečnem Tobijevem kanaliziranju... 'ch-ch-ch-changes' x;)x xDDx )

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. marec 2005, 06:29

ja, men je tud Kuthumi blizu, ker ima tak fajn humor, pa tud zlo direkten je (se vidi, da sta s St. Germainom frenda x:Dx )... rada imam kanaliziranja (quan yin, khutumi, StG, ohama, tobias, kryon, the group),... tega je zdaj res veliko... ampak niso vsa kanaliziranja res njihova energija ( sej veš, kako gre to...) x;)x

fajn, da si jih dal gor... pri teh sporočilih je tako, da je v njih več 'plasti'... vsak bere (doživlja) drugače, še sam, če bereš večkrat, vidiš vsakič druge stvari... in so vedno aktualna... tudi po tem se prepozna kanalizirano sporočilo od tistega, ki to ni




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0