Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Channeling-i


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#26 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. marec 2005, 11:31

hA HAA A Od Sain Germaina frend x:Dx
Ja, besede njegove pa se dodam gor enkrat kmal... :vio:

Kk to mislis? a da oni, ki 'kanalizira' (popravlja kanale x:Dx ) ni vedno odprt samo za 'prave' energije? :inocent: :o|o: hm, no sej... konc koncev, se clovk saj veze ne.

tistga pa se zdej nism do konca prebral... iz krimson page.. :o|o:
-------------

........ ampak niso vsa kanaliziranja res njihova energija ( sej veš, kako gre to...)  x;)x



#27 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2005, 11:35

free, a tega je veliko? za vsak žarek, pa to?
je blo fajn brat :palec: ...thx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#28 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. marec 2005, 12:23

Da. za vsakega - vseh sedem in bela energy - vse 2x.

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2005, 13:06

:onfire:
zakaj pa 2x?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. marec 2005, 13:14

preberi uvod - je blo 2 leti zapored po 1 teden.
x:Xx

#31 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. marec 2005, 16:40

<{POST_SNAPBACK}>Kk to mislis? a da oni, ki 'kanalizira' (popravlja kanale  x:Dx ) ni vedno odprt samo za 'prave' energije?

haha, ja tist, ki kanalizacijo rihta x:Dx ... na internetu dobiš ful raznih kanaliziranj, recimo od St. Germaina, ampak razlika med njimi (v energiji, sporočilu) je ogrooomnaaa...

(na krimsonu je februarsko in delno tudi marčevsko sporočilo od StG ... in BTW - tale 'stric' je zadnje dva meseca hudo aktiven :vio: :vio: :vio: )

#32 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. marec 2005, 00:39

Ja, sej se men tut zdi, da je precej priljubljen
verjetno je prav modre energije kar velik manjko al kaj!?

no ja, ampak mi se vedno ni jasn; al mislis, da 'kanaliziralo' 'neprimerne' energije ali pa pac mojster govori z drugacno energijo, pac primerno za doloceno skupino :inocent:

kaj pa o teh channelingih misls, k sem jih podal spljoh?
men bi blo kr fajn vcasih kej podebatirat... ampak sam vcasih..

#33 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. marec 2005, 06:38

ma ne,... 'neprimerno', 'prav',... ne gre za to, pravim samo, da je velika razlika ... če bi človek prebiral kar vse, kar se ponuja, bi verjetno dobil eno hecen mix raznih kanalizacij x:Dx ... imeti vklopljen lasten senzor razlikovanja po moje ni tako brezveze x;)x xDDx

StG modra energija?... jaz ga povezujem z vijolično, z barvo transformacije...

o teh čenelingih, ki si jih dal gor, kaj mislim?... meni je bilo zanimivo prebrat tisto KootHoomijevo neko 'užaljenost', nekakšno nestrpnost, ko je odgovarjal na vprašanja... precej človeška lastnost za enega mojstra z druge strani tančice :o|o: x?x ... saj ga poznam kot zelo jasno, direktno energijo, ki zna tudi šokirat, ampak, da bi pa 'očital' in podobno, to pa je....hmmm... 'zanimivo'... x;)x

#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. marec 2005, 08:50

<{POST_SNAPBACK}>preber uvod!  x:Dx  x:Dx  x;)x
x:Xx


prebrala...thx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. marec 2005, 11:09

He he.. zanimivo! Sej glih zato sm te vprasu, pa mi je fajn vcasih debatirat ot tem... ker sm pa jaz cist drgac zadevo dojel, nekako. Jst sploh nism tega obcutu, da bi bil uzaljen al kej tazga, temvec, da nam (mi) osvetljuje to, da v pravzaprav +we dont't care enought' na nek nacin.
Namrec, una oseba k je sprasevala o postevanki, je blo cist mimo glede na energije; tko kt da bi se pogovarjal o umiranju otrok, en bi vprasu ob tem ce naj oblece rdeco ali zeleno mikico. Pa sej ne da ni primerno vzeti cim bolj lahko, temvec prisotno je bilo ignoranstvo, ipd. tko nekak no..

verjetno je bilo tudi tisto vprasanje na mestu, da smo videli razliko.
konec koncev je blo veliko 'duhovnezev' ki so imeli prepricanja, da se jeziti ni primerno. je pa res, da se mojster pravzaprav ni jezil, temvec le pokazal razliko pomoje.
hm.
torej dvomis, da je bil tisto dejansko on?
no, sej, jst tut vcasih, konc koncev, kdo pa pravi da je res bil on dejansko kjerkoli... odvisno kere vse filinge upostevamo in bal bla bla...
-----------

ma ne,... 'neprimerno', 'prav',... ne gre za to, pravim samo, da je velika razlika ... če bi človek prebiral kar vse, kar se ponuja, bi verjetno dobil eno hecen mix raznih kanalizacij  x:Dx ... imeti vklopljen lasten senzor razlikovanja po moje ni tako brezveze  x;)x  xDDx

StG modra energija?... jaz ga povezujem z vijolično, z barvo transformacije...

o teh čenelingih, ki si jih dal gor, kaj mislim?... meni je bilo zanimivo prebrat tisto KootHoomijevo neko 'užaljenost', nekakšno nestrpnost, ko je odgovarjal na vprašanja... precej človeška lastnost za enega mojstra z druge strani tančice  :o|o:  x?x ... saj ga poznam kot zelo jasno, direktno energijo, ki zna tudi šokirat, ampak, da bi pa 'očital' in podobno, to pa je....hmmm... 'zanimivo'...  x;)x



#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. marec 2005, 11:25

zakwa torej imeti vklopljen senzor?
a da slisimo tisto kar je za nas? - da. ali si mislila kej druzga?

ja, z vijolcnim plamenom, menda
pravi, da 'zakaj bi uporabljal pol orodje...'.
--------

ma ne,... 'neprimerno', 'prav',... ne gre za to, pravim samo, da je velika razlika ... če bi človek prebiral kar vse, kar se ponuja, bi verjetno dobil eno hecen mix raznih kanalizacij  x:Dx ... imeti vklopljen lasten senzor razlikovanja po moje ni tako brezveze  x;)x  xDDx

StG modra energija?... jaz ga povezujem z vijolično, z barvo transformacije...
...



#37 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. marec 2005, 21:06

<{POST_SNAPBACK}>He he.. zanimivo! Sej glih zato sm te vpraso, pa mi je fajn vcasih debatirat ot tem... ker sm pa jaz cist drgac zadevo odjel, nekako. Jst sploh nism tega obcutu, da bi bil uzaljen al kej tazga, temvec, da nam (mi) osvetljuje to, da v pravzaprav +we dont't care enought' na nek nacin  x:Dx  :xx!:  x;)x 

ja, res... mogoče sem samo jaz tako doživela to sporočilo... o tem je po svoje res kar malo hecno debatirat... nimaš za kaj prijet x:px xcivx xDDx ... gre samo za lasten filing in je samo vprašanje, koliko da kdo vrednost lastnemu občutku x;)x :vio:


... se že veselim St. Germainovega sporočila x:px xDDx

#38 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. marec 2005, 02:18

Mojster SAINT GERMAIN

Dober vecer zelim vsem zbranim. Saint Germain. Povabili ste me, pa sem prisel. Zelo lepo se je odzivati vasemu povabilu, saj sedite zbrani v znamenju mojstrskih energij. To cenim in podpiram. Pomagal vam bom z nekaterimi nasveti izdelati vaso modro energijo malo bolj modro. V vsem tem, kar delate dan in noc, morate imeti prefinjen obcutek, da pocnete nekaj, kar bo ostalo zapisano v vecnosti. Saj vsaka vasa, se tako nepomembna, akcija naredi premik v tem cudovitem mozaiku energij. V tem mozaiku cloveske stvaritve. Clovek je v svojem bistvu bozansko bitje. Le poglejte modre stvaritve, ki ste jih ustvarili nekoc in jih delate se danes. Vsaka vasa akcija je kamencek v tem mozaiku. Le odvisno je, kaj delate. Lahko gradite mozaik v katakombah, lahko pa nebeski svod. Odlocitev je vasa, izpeljite pa jo z natanko prefinjenim obcutkom za belo energijo. Bela energija - to ni nekaj misticnega. To ni tista bela energija, ki jo dajete na stene, da jih pobelite. To je prispodoba za nekaj, kar vodi k razsvetljenju, kar ustvari nekaj novega, tam, kjer stoji staro brez duha. Kadar delate nekaj z modro energijo, lahko to naredite z zelo malo modre energije in dosezete ogromne rezultate, saj modra energija je tako rekoc nivo udejanjanja materije, materializacije. Poglejte: vse te mogocne cerkve ki so zgrajene, so namenjene modri energiji. Ceprav tudi cemu drugemu, vcasih. Pa vendarle, ponavadi so zrasle kot gobe po dezju. Medtem, ko je bilo za navadne hise potrebno toliko dela in truda. Svetisce gradi bog, clovek le pomaga. Druge stvaritve, ki zadovoljuje zgolj cloveske potrebe, pa gradi clovek, in mu pri tem vcasih bog roko ponudi. To je zaradi locitve, doumite! Ko bi bila stvaritev tudi za cloveski namen prezeta z dovolj modrine, torej vsaka vasa akcija, potem bi tudi bog malo priskocil na pomoc. Modra energija je pravzaprav ta bog, kot ga pojmujete. Modra energija je tista, ki ustvarja. Nobena druga ne more narediti nic. Modra ustvarja, druge samo pomagajo. Ce pa zelite prezeti vase zivljenje z modro energijo, morate storiti to sedaj, v tem trenutku, kajti sila nemodro je - potem ko je akcija storjena popolnoma brez modre energije - popravljati in jo poskusati dodati za nazaj, ker se to ne da vec. Ko je enkrat jed na krozniku, ne more biti kroznik vec cist v istem hipu. Prej razmislite, kako servirate svoje jedi, nato sele storite. Prej razmislite, na kaksen nacin boste udejanili tudi modro energijo v vasih postopkih. Potem je malce prepozno. Hm, tezka tale modra energijam ha, ha, ha. Kot pravijo tisti, ki so modri: nicesar ne poskusaj zaradi poskusa samega, temvec stori tako, ker ti tvoje srce pravi. Ce delate vase akcije kar tako, zaradi akcij, ali da uveljavite neka svoja prepricanja o sebi, ali pa ker mislite da morate delati nekaj zaradi tega, da ste uporabni na tem svetu, postanete se bolj neuporabni. Uporabnost je premo sorazmerna z vaso lastno zainteresiranostjo o neki stvari. Ce niste resnicno vodeni, da nekaj storite, ce vam srce ne pravi tako, potem je ta akcija zgolj rutinska in tehnicna, duh pa ostane tam nekje zadaj in se veselo smehlja, ko vidi kaksni bebci ste, ko nekaj pocnete brez njega. To se zares ne spodobi za bitja, ki imajo kolickaj zavesti. Opozarjam vas na to: delajte le tisto, kar vam v resnici odgovarja, ker to je bistvo modre energije. Pa ne tisto, kar vam odgovarja iz vasih glav - glave nimajo osnovnih idej, kaj sele kaj vec - temvec tisto, kar prihaja od tu nekje znotraj, kjer dusa potrka, in vam veli v katero smer poriniti vase nosove. To je bistvo modre energije. Menite, da sem osvojil mojstrski naslov zaradi tega, da bi bil mojster, pa se modrosti? Oh, mi je bil ze grofovski dovolj, ha, ha. Prav tako mora biti vam dovolj vas naslov, kakrsenkoli pac je. Delati morate nekaj zaradi tega, ker vam tako dusa veli ali vase notranje bitje (kot vidim, boljsi zapis razumevanja v mentalih). Ne delajte stvari zaradi tega, da boste nekoc osvojili nevemkaksne naslove duhovnih nepredkov, iniciacij in nevemcesa vsega se. Navlake, nic drugega kot navadne navlake! Tocto ste, kar ste. In ne pricakujte, da boste nekaj precej drugega. Pac ni vsak rojen za grofa, ha, ha. Imel sem nekaj dragocenih prijateljev, grofov, in le nekaj malega njih je bilo resnicno grofov. Bili so se manj grofi, v uradnem smislu, kot neki drugi. A grofi so bili zaradi njihove drze, zaradi njihove posebne drze, obcutka do samega sebe, obcutka do soljudi, nekega kvalitetnega obcutka. To ni bila neka doma sklepana slika o samem sebi, temvec resnicna drza, ki je izhajala tam nekje od znotraj. Da, drza, ha, ha. Marsikje najdete na ulicah New Yorka grofa, ki brska po smetnjaku, ampak on je grof in bo ostal grof, pa ceprav praska ostanke pastete. Ja, tako je to. Pomembna je drza, ne naslov. Pomembno je to, da delate tisto, kar vam veli srce, kar je vasa volja, in tisto pozene modro kri po vasih zilah, da, ne kolicina diamantov, ki jih hranite v vasih velecenjenih namiznih omaricah, niti sopi potiskanega papirja, ki mu pravite denar, niti stevilo vil z bazeni ali brez bazenov, temvec je v vasih akcijah, prezetih z vasim lastnim duhom, z vaso lastno idejo, voljo in ljubeznijo. To ustvari vas ponos, da ne klonete pred bednimi zapovedmi bednih umov, ki si izmisljajo stvari le zaradi lastnega veselja, ker nimajo drugega dela (bolj koristnega), da stojite pogumno, zravnano, da se tudi ponizno sklonite in tiscite k tlom svoje nosove in prosite za milost, kadar vam tako veli vase srce in ukaze vasa volja, vendar ne takrat, ko to nekdo pricakuje od zunaj. Ponos je grofovska kri in ponos je bistvo modre energije. Umreti za ponos, ce vam tako srce veli. Pustiti vse ali dobiti vse, ni pomembno. Nic na tem svetu ni bolj pomembnega kot vasa lastna volja, lastna odlocitev, sveta. usklajena z univerzalno resnico, ki govori o ljubezni in spostovanju. Dajem vam zgled svojega ponosa in kazem vam svoje zile po katerih se pretaka modra kri kot simbol stabilnosti in utrjenega polozaja. Ponos zbira besede, ponos ve kaj dela, ve kaj govori, ve da se v besedah skriva moc. Ponosni je ne uporablja, cetudi je najmocnejsi na svetu. Nikomur, pa cisto nikomur ne skrivi lasu, ker je prevec ponosen, da bi kaj takega lahko storil. To je vzgled modre energije. Naj bog bode z vami, ko boste gradili svoj ponos. Vso sreco vam zelim. Komur od vas bo to uspelo, cestitke mu ze danes dajem. Z ostalimi pa se se srecamo kdaj na cesti, ko bolscali boste predse in ne vedli, kje hodite. Jaz se zaletel ne bom v vas, ker sem preponosen, da bi nosil svojo kozo naprodaj. Lepo. Novi svet, novi otroci, polni energije. Slava gospodu, ki jih ustvarja in tudi vam, ki jih delate, ha, ha. Ne bom vas vec zadrzeval, ker morate "tja". Zivite naprej svoje zivljenje, kakrsnekoli karme, nevemkajsevse se udejanja okoli vas, skozi vas, mimo bliznjih. Ohranite svoj ponos in mirno hodite mimo vsega tega, saj veste kdo ste in to naj vam bo kljuc in najvaznejse. Basta. Nasvidenje. Maestro Saint Germain. Tam on serje. To je zivljenje!


#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. marec 2005, 02:20

Mojster SAINT GERMAIN

Dame in gospodje, dober vecer vam zelim. Mojster Saint Germain. Za danes sem vam pripravil malo predavanje o umetnosti. Pa dajmo to ime malo na stran, ker spominja na nekaj umetnega in postavimo na njegovo mesto ustvarjalnost. Obstajata dve glavni obliki ustvarjalnosti, in sicer: izlocanje in udejenjanje.
Cas predno nekaj naredite je odvisen od vase jang energije in sprejemanja toka, ki tece skozi vas. Oboje pa je odvisno od odvezanosti od osebnosti.
No dobro, ostali smo pri izlocevalni ustvarjalnosti. In kaj to pomeni? Izlocevalna ustvarjalnost se imenuje tudi ekspresivna umetnost in pravzaprav pomeni zdravljenje in je bolj sama sebi namen. In umetnik ali ustvarjalec se skozi nacin izlocevalne ustvarjalnosti kreativno izraza, hkrati pa zdravi svojo osebnost. Pac proces, ki se na tak nacin razresuje.
Da, krativna ustvarjalnost pa je tista pri kateri se namen ustvarjanja poveze z vzrokom stvarstva in zavest zazivi. Namen je jasen in to je uporabna ustvarjalnost ali uporabna umetnost. Neka cerkev ne more biti narejena ekspresivno, menda. Kot zdravljenje, ceprav se tudi taksne delajo, nekje. Vendar obstaja vsaj nek namen, prostor, ki ga ponujajo. Prava umetnost niso okna in vrata od stanovanja, temvec so okna in vrata od stanovanja hkrati s praznino, ki je znotraj, ker le-ta naredijo praznino uporabno. In prav tako je z umetnostjo in modro energijo. Okno je modra energija in vrata in ta naredijo prostor znotraj uporaben in umetnost dela vase zivljenje uporabno. Modra energija ga naredi uporabnega. Modra energija je osnovna energija na najvisji tocki. Rdeca je zemlja, rumena je ogenj, modra je prostor. In pritozujete se, da nimate prostora za zivljenje, casa za sebe. Kako naj bi ga pa naj imeli brez modre energije lepo vas prosim? Modra energija je bistveni tok, po katerem tece vase zivljenje. Je tirnica vasega bivanja in tako zelo, zelo pomembna. Ko molite, ko mantrate, se povezujete z modro energijo. Ko meditirate, ko poslusate glasbo, ko obcudujete lepe stvaritve narave in cloveka, se oblivate z modro energijo. A vam najpomembnejsa je rdeca energija. V redu, to je temeljno. Tako ja, rdeca. Materialnost, avtomobili. Druga vam pomembna je rumena energija. Mmmm, kaj dobrega za prigrizniti, ta del rumene energije vam pomemben je. Nisem nic kaj optimisticen, da zavest vam nadvse pomembna je. Ne, tudi slucajno ne. Tam pa tam. A pri modri, pri modri se vse ustavi, ker ce je zadosceno rdeci in rumeni, kdo se bo pa potem ukvarjal se z modro? In potem pride se kombinacija rdece in rumene vendar. A ta je tako, bom rekel izumetnicena in brezvezna, kadar ne vsebuje modre energije. Da, ljubezen brez modrine, tako gimnasticno je to. Brez kreativnosti in brez duha. Modra energija pa pihne duha stvarem, da zazivijo na novo, da dobijo se tretji obraz, ki jim tako manjka. Kreativnost, nekaj novega, ustvarjalnost, vedno nekaj novega. Domisljija, spodbuda, zivljenje, zeljo po zivljenju, volja po zivljenju, to je modra energija, da, da.
Ne vem pravzaprav zakaj je taksen manjko te modrine pri vas v Sloveniji. Premalo gostov vabite iz drugih dezel in premalo se druzite z ostalimi svetlecimi bitji tega sveta. In zelo ste superiorni. No, vsaj tako mislite.
Poglej. zaletavajo se kot otroci. Kje je tukaj modra energija? Hm, tako je ze bolje.
Tako strasansko se bojite vlagati energijo v modro, v kakrsnikoli obliki: v denarju, v ucenju, v delanju, v ustvarjanju, v dizajniranju. A modra energija, je vedno sama sebi zakljucena celota popolnosti in svoj krogotok, kar pomeni, da se za modro energijo vedno najde energija, ker se sama pojavi. Kot po cudezu se znajde, samo odpreti ji morate pot in se nauziti modrine. To je najbolj zanimiva lastnost modrine, da sama za sebe ustvarja lastno gonilno silo. Pa to bo zaradi tega, ker je modra energija ze skoraj na nivoju materializacije. Ni cisto, je toliko, da lahko producira energijo za sebe, za lastne potrebe. No, dozdeva se mi, da je bilo to vec kot dovolj modre energije za vas. Ne za vse. Stiri osebe so v tej skupini, ki imajo ogromno modre energije. In ki so videle ob mojem trudu, da v vas prebudim izgubljeni modri zarek tudi se druge plati, svoje lastne uvide, svoje lastne odgovore in se ena oseba je tukaj, ki se ji je tokrat modra energija zelo, zelo odprla in zacela teci svobodno pot. Zadnja blokada, ki je bila narejena na tej energiji je popustila.
No, dobro. Me je veselilo spoznati se z vami in z veseljem vam bom predstavil tudi druge predstavnike modre energije.
Na svidenje. Saint Germain.


#40 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. marec 2005, 02:21

NEIMENOVANA VODNICA BELE LOZE

Lep vecer vam zelim. Sem vodnica modre energije. Vodnica bele loze. Mojega imena ne smem povedati, ker sem personalna vodnica nekaterim osebam v tej skupini in taksno je pravilo. Kar potrebujete najbolj, je malo norosti, pa ne tiste bebave norosti, temvec konstruktivne norosti, ki bi vam malo popestrila zivljenje in ga naredila za spoznanje bolj nepredvidljivega. Za jasno komunikacijo z zgornjimi nivoji zavesti bodo pretekla se leta dela ali pa desetletja, vendar le-ta nikoli ne bo vzpostavljena, vkolikor ne boste v vase zivljenje vnesli malo zdrave norosti. Vse prevec ste predvidljivi. Na taksen nacin se osebnost ne more zoziti in visji jaz razsiriti. Nadjaz tako ostaja le obcutek in ne aktivno spoznanje. Za dosego nadjaza je pomembna norost, pa hkrati zdrav razum in ko povezete to dvoje skupaj, dobite nadjaz v aktivnem udejanjanju. Zabavajte se, a ne razsipno, bodite pogumni a ne nepristevni, igrajte se z energijo, pa je ne zgubljajte. To naj bodo vodila norosti. Pa bodite vendarle malo bolj nori. Pustite se toku, in ni vazno kaj si drugi mislijo o vas. Pomemben je le nadjaz. Na taksen normalen nacin se ne more udejanjati. Obenem pa se ne more udejanjati, ce ni ob norosti tudi zdravega razuma. Oboje skupaj pa stvori pravilno kombinacijo. Mojster Saint Germain je govoril z vami in sedaj ga nadomescam jaz, ker on meni, da ste premalo nori, da bi si vzeli tisto, kar bi lahko ze ves cas imeli. Sedaj mi narekuje in govori preko mene, da se ne bi prevec prizadeli in ob njegovi energiji zboleli. Pravite, da nadjaz boli, da osebnost trpi. Pa sploh ni res tako. Osebnost trpi, ker jo boli, da ni ves cas nadjaz. Nadjaz daje smisel, osebnost pa le kako misel. Preklopite se na vesoljske frekvence, izbrali boste prave frekvence.
Brez zavesti ziveti je prazno, brez kreativnosti pa blazno. Modra je tista edina, ki da smisel in pozna namen. To je bil za vas mojster Saint Germain, govoril je preko svojih kanalov. Na svidenje.


#41 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. marec 2005, 00:36


Mojster Sai Baba

Pozdravljeni. Sai Baba. Jaz sem vednje. Jaz sem razsvetljenje. Jaz sem opravljeno delo. Jaz sem storjena akcija. V zelo dobrem kontaktu ste ze z visjimi sloji zavesti, kot jim pravite. In zelo dobro se povezujete. Vendar je vase pricakovanje o tem, da lahko skozi vas spregovori mojster, malo pred svojim casom. Morali boste prehoditi se kar nekaj svoje poti, preden se boste lahko na taksen nacin izrazali. In to tudi ni potrebno, kajti morate se nauciti stika, ki ga vzopstavite z meditacijo, stika, ki ga vspostavite neslisno v tisini z menoj. Morali se boste nauciti zascite tistega, skozi katerega tece tok v tem trenutku, ker to je pomembno, dosti pomembno. Mojstri sicer vedno scitimo vase kanale ali nas same v telesih, vendar se morate tudi vi nauciti scititi visji jaz. To je prva stopnicka to tega, da postajate visji jaz. Osebnost in njeno bistvo je destrukcija. Osebnost vedno tezi k destrukciji svojega nasprotnika, kar je za njo visji jaz. Visji jaz ne pojmuje osebnosti kot nasprotnika, temvec kot prijatelja ali prijateljico. Vasa naloga je, da pripravite osebnost, da bo znala sprejeti visji jaz, ga spostovati in ga varovati. To je vse kar bi vam rad sporocil. Ne bom vec govoril, ker nisem prevec gostobeseden tudi drugace. Znam pa tudi govoriti deset, dvanajst ur tistim, ki so me popolnoma pripravljeni poslusati. Da, ha, ha, ha. Me je veselilo. Malo se bom posvetil se vasim energijskim telesom, ki potrebujejo mojstrskih dotikov. Jaz vedno z vami. Sai Baba.


#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. marec 2005, 00:39

Mojster Sathya Sai Baba

Danes je poseben dan, kot je bil posebni dan vceraj. Mojstrska energija, ki je zazivela z vcerajsnjim dnem vedno povzroca vsakoletne cikluse te energije, ki je te dni najbolj ojacana, in povezite se z njo in povezite se z mano in se radostite zivljenja, ki vas objema v svojih rokah. Naj vasa lepota in zabava teceta naprej. Moj blagoslov. Sai Baba.


#43 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. marec 2005, 01:29

Mojster Babaji

Pozdravljeni. Babaji. Humor je radost in rdeca nit veselja in je bistvo zivljenja. Humor, prezet z zavestjo in zdravo pametjo. Ves teden, kar sem z vami, vas opazujem, podpiram. Pogresal sem se vec smeha in ciste radosti. Ciste radosti. Bil je smeh, vendar ne toliko iz radosti kot iz drugih nagibov. Da, vse bi storil, da bi se odvrnil od zarka sedem. Je ze vredu tako. In smeh je najboljsa meditacija, zato ker vam prazni um. Predvsem vase neurejene misli takrat postanejo umirjene, utisane in lahko se prepustite neki novi sili, ki se ji rece notranje bitje. Duh takrat najbolj veje skozi vas. Zato vec, vec smeha, ampak zdravega smeha! Ce preprosto povem, sta dve vrsti smeha: en smeh izhaja iz cistega "jebanja v glavo", z vasimi besedami povedano. To ni kronski smeh, dalec od tega. Je v redu, tudi ta mora ziveti, tudi ta mora obstajati. Vendar ga ne stejte pod vijolicno energijo, ker se boste usteli. Kadar ta smeh ni iz vijolicnega nivoja, to ni tista energija, s katero bi delali neko delo, da bi bilo izvrseno zelo hitro in da bi bil rezultat zelo, zelo dober. Obstaja pa se druga vrsta smeha, ki izvira iz nekaksne jasnosti, finosti, ki ima svoj izvor v modri energiji. In to je vijolicni smeh. Preden se razidete: vsaj dvajset minut takega smeha. Ce si zelite vzdrzevati kontakt z visoko vibracijo se naprej, morate vnesti ob vasih klasicni meditacijah, ki jih delate vsak dan vztrajno vsaj pol ure. no, nekateri celo vec, ha, ha, ha.... To je vijolicni smeh! Tako nadobudnim meditantom kot ste vi, se pol ure taksenga vijolicnega smeha. Tisti, ki meditirate dlje casa, lahko tudi povecate ta cas. To bo vzdrzevalo to viijolicno energijo. Sprejeli so jo celo tisti, ki se ji najbolj upirajo. Nic ni tako strasnega, da ne bi moglo biti se bolj strasno. Jaz pravim: nic ni tako strasnega, da se ne bi mogel temu posteno nasmejati, ha, ha, ha. Da, vijolicna energija je energija totalne transformacije in tega seveda vi ne razumete, pa ne razumem zakaj ne razumete, ha, ha, ha. Bom pogledal v prirocnik za mojstre modrosti, ha, ha, ha. To je interni vic pri nas ha, ha. Prirocnik za mojstre modrosti smo uvedli pri delu z vami, ha, ha, ha. Torej, vijolicna energija je energija totalne transformacije, medtem ko je modra energija energija transformacije. Ampak vi imate v krvi, da raje izbirate tezjo pot kot lazjo. In ko pride nekdo do vas z nekim svojim problemom v zelo nizki energiji, se kaj hitro okuzite s to energijo in se zacnete skupaj z njim jeziti in sprozati modro energijo v optimisticnem poskusu, da bi ta problem resili, energijo transformirali. Pa ceprav zelo dobro mislite. Dobro misliti se ne pomeni vedno dobro delati. Rezultat je ponavadi sila nedovrsena situacija. Ja, ha, ha, ha. Torej, ce se naslednjic s kom srecate, preizkusite formulo mojstra, ki vam je povedal pac nekaj o totalni transformaciji in priporocam vam, da si kupite kaksno mojo sliko in jo gledate - da se spomnite na sedmi zarek, kajti skozi sliko pride energija. Pozabljivci! Neverjetni pozabljivci! Vzamete samo tisto, kar vam ustreza, ostalo pa kar se da hitro pozabite. To je v redu, ampak pomagalo vam pa ne bo. Ne, ne. Torej naslednjic, kadar pride kdo do vas z zelo nizko energijo, s svojim procesom, preklopite se na vijolicno energijo, ne na modro z njim, ali na rdeco ali oranzno. Vijolicna bo pomagala. Tudi ce kdo pride do vas z namenom, da vas ubije, ga vijolicna pripravi do tega, da si premisli. No ja, to vedno ne vzge. Npr., ko so poskusali ubiti mojstra Sai Babo, jim to sicer ni uspelo zaradi scita, ki ga duh ovija okoli nas, vendarle, ce bi ljudje, price okoli imeli vijolicno energijo, ne bi pustili svojega zivljenja ob nekem taksnem dogodku. In vijolicna energija vam vedno transformira energijo. Tudi mojster Saint Germain zaradi tega raje dela z vijolicno energijo kot z modro. On ne dela z modro energijo, ceprav je predstavnik te energije. Vendar je rekel: "Kaj bom uporabljal poluporabno orodje, ko lahko uporabljam najboljse orodje, saj sem mojster modrosti in kreator!" In je tako storil tisto, kar je storiti nemogoce - da je, ceprav predstavnik modrega zarka, zacel uporabljati sedmi zarek za svoje delo in se vedno ostal predstavnik modrega zarka, zaradi tega, ker je na tak nacin bil bolj ucinkovit. In to je mojster, ki je glavnina tega zarka, ki ga predstavlja, in ki je v celoti modra energija, in je celo on zacel uporabljati vijolicno. Da. Zdaj delam veliko reklamo za nas mojstre vijolicne energije, ha, ha, ha. XXXXXXX: "Zdaj bojo vsi pod vijolicno sliko!" Ha, ha, ha. Ha, ha, ha. Mojster: "In ko bi jim to pomagalo, bi bilo zelo v redu. Torej vi lahko brezhibno, kadarkoli se le spomnite (problem je ravno v tem) uporabite vijolicno energijo in se prestavite na vas kronski center, ki ni nikjer drugje kot na vrhu vase glave. In tu ni nobenih skrbi vec, tu ni nobenih slabih obcutkov, slabih misli, slabih energij. Tu je samo ena sama stvar in to je smeh. Da. In besede, ki ne ranijo in izhajajo iz smeha, so zgrajene iz smeha. Ni nujno, da so tako zabavne, ni nujno, da govorite tako, da se pol sveta drzi za trebuhe. Lahko so tudi cisto normalne besede, vendar je razlika v energiji. Imajo vijolicno energijo in so mehke, a odlocne. Tople, a ne vroce. In ce vam je vroce, ohladijo, pa ne do mraza, ampak ravno prav. To je vijolicna energija. Nasvidenje. Babaji.


#44 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. marec 2005, 01:30

Mojster Babaji

Dober vecer. Babaji. Naj vasi glasovi skupno stvorijo melodijo mantre OM. In naj te vibracije udejanjajo v prostoru vijolicno energijo. Naj bo to vase sluzenje ta trenutek.
oooooommmmmmmmmm. Hvala. Beseda OM ne sme izvirati iz glasilk, kajti tam je prostor vecinoma nizjih vibracij od srcnega centra. Beseda OM mora prihajati iz notranjosti in duha. Duh jo izgovarja, vi jo le slisite, in nic drugega. Kot oooooommmmmmmmmmm. Ste razumeli? No, poskusite:
oooooommmmmmmmmmm. Usmerite se tam, kjer je popek. In tam kjer je duhovno srce. To je nekje vmes med vasim srcnim centrom in pleksusom. In naj iz vasega popka prihaja 'o' in naj se iz notranjosti vasih prsi izvibrita 'm'. ooooooommmmmmmmmmm. Mnogo bolje. 'O' je vredu. za 'm' malo bolj odprite prsi, tako kot da zelite skozi sredisce prsi vdihniti zrak in naj ta razpoka, ki nastane, izgovori 'm'. oooooommmmmmmmmm. Dobro. Tako naprej pojte in zahvalite se vsakemu dnevu, ki ga imate, ki ste ga lahko zavestni, z nekajminutnim om-om. Drugace pa izkoristite zimo za ucenje in meditacijo in za pripravo na sluzenje. Lep pozdrav.


#45 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. marec 2005, 15:43

Maitreya

Naj mili pis vetra razbistri vase umove. Ljubezen podpira modrost kot drevo sinicje gnezdo. Nemo, nevede in nehote. Ljubezen podpira modrost kot kamen na katerem raste mah. Nemo in nevede. Spostovanje, ljubezen, nenasilje in mir nosijo modrost na svojih ramenih. To je moje danasnje poslanstvo. Naj se vam srca razvnamejo in govorite nemo svoje prelepo zivljenje, kot ptica zacne peti na pomlad. In zahvalite se zivljenju za vse kar vam nudi in z ljubeznijo prejemajte njega in mu dajajte. A ne pozabite na najvisjo esenco zivljenja in to je modrost.
Naj vas duh svobodno zivi in se udejanja z vsakim korakom. In prejmite moj blagoslov. Za veliko delo, ki ste ga opravili v tem tednu. Vsak je na svoj nacin zdruzil in povezal sedmero energij. In oblivam vas. Bela energija se na teksen nacin predstavi. Vedno z vami. Maitreya.


#46 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 29. marec 2005, 12:35

<{POST_SNAPBACK}>Mojster Hilarion

Vprasanje:
Kako lahko zacnem cistiti oranzni nivo?

Odgovor:
Oranzni nivo se zacne cistiti v ustih. To ni metafora, ampak dejanskost. Cito dejstvo. Preverjeno. In sicer tako: jezik zasukas na nebo, tako da konica jezika gleda nazaj. Medtem ko konica jezika gleda nazaj, ti nabiras slino. Ta slina ima v sebi neke posebne sestavine, s katerimi te ne bom obremenjeval. Slino poziras in ta slina lahko deluje na dva razlicna nacina: prvi nacin je, da direktno ocisti spolni center, ce so stvari manjse, taksne, ki jih ni potrebno ozavestiti. Tudi manjse spolne bolezni se cistijo na taksen nacin, ce imajo za seboj manjse vzorce. Drugi nacin: ta slina skozi specialne hormone, ki jih vsebuje, omogoci izjemno delovanje spolne zleze in tudi spolnega centra kot energetske tvorbe. To povzroci, da mali ali vecji vzorci, ki se nahajajo na energetskem nivoju, pridejo na dan. To je nekako "sprozilec na petelina". Dovolj je ce to pocnes dva do trikrat na dan po deset minut. Po enem tednu bodo razultati izjemni. Ze po desetih minutah lahko opazis izjemno delovanje in odpiranje spolnega centra, tako spredaj kot zadaj. Ta postopek tudi uravnava in harmonizira sam spolni center. O.K.? Kako procesirati pa menda ne bom razlagal, ne?
Vse zivljenje si zelim govoriti z nekom, ki ima neskoncno znanje o seksu in ko pridem do njega, obmolkne. Ha, ha, ha! Trapasto. O jej, jej, ko bi vas vsaj kaj srbelo. Pa tudi to ne. Nemo sedite in pricakujete, da bom povedal nevemkaj. Ja pa ne bom. Mojstri modrosti tudi ne ucimo kar tako, da bi "vam na glavo tupa tupa". Z vasimi velecenjenimi mislimi morate tudi kdaj vprasati, vcasih tudi s kljuncki.


free: si tole preizkusil tudi sam? Ali pa mogoče koga poznaš, ki je tole poiskusil? Me zanimajo "izsledki". x;)x

Sem zadnjič namreč tega se lotila, pol pa zabluzila in pozabila... moram začeti še enkrat. x:Ix

Mi je fajn, če so kanaliziranja taka konkretna in človek lahko kaj poskusi in tudi vidi rezultate! :palec:

Sem vesela, da si dal tole sem! Ole! :palec:

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#47 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. marec 2005, 15:12

Ja, sm probal, le da nikoli dolgo casa :O: zato kr mi je vedno zacel dogajat. enkrat se spomnim, da je blo zoprno. sm bil full neki jezn pa zoprn pa tko...
ampak, drugi razlog pa je, da si nikoli nisem vzel cajta tko na free, da se posvetim samo temu in konkretno opazujem. Je pa verjetno razlika, ali to delamo ko smo povsem sami (recimo, da smo 5 dni cisto sami in se z nikomer ne druzimo), ali pa se v tem casu tega povezujemo z ljudmi tudi fizicno.
pol pa sthala. Torej je fajn, da se v tem casu tudi zavedas da cistis, etc...

#48 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 30. marec 2005, 07:37

free: hvala za izkušnje. Vidim, da nisem edina, ki ima težave vztrajat x:Dx Sicer pa težko verjamem, da si lahko uredim kakšen teden, ko se ne bom družila z ljudmi. Tudi zato, ker imam prvič delo tako, drugič pa mi trenutno niti najmanj ne paše biti sama v svoji auri, hehe x:px . Bom pa imela v mislih to, da se čistim. Se mi zdi, da je že s tem potem vse lažje, ko pač veš, da se nekaj dogaja in potem ti mogoče uspe, da ne pokasirajo še drugi vsega sranja. :vragec:
Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#49 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:11

Ja. :vio:
sj jst bom tut zadevo sprobal podrobneje spet... sam zaenkrat skor ne rabm, k mi ze itak full dogaja... pa sm ze mal utrujen od vsega. rabm bl mir met.
V glavnem - velik srece! :palec:

#50 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:46

<{POST_SNAPBACK}>Ja.  :vio:
sj jst bom tut zadevo sprobal podrobneje spet... sam zaenkrat skor ne rabm, k mi ze itak full dogaja...  x:Dx  x;)x  pa sm ze mal utužrujen od vsega  :o|o:  rabm bl mir met.
V glavenm - velik srece!  :palec:


Sam a veš, to je zdaj že izgovor - da se ti full dogaja. Pošteno razmisli, pa povej, kdaj se ti pa ni full dogajal? Ker če jaz pokukam v svojo preteklost, je treba priznati, da še tedaj, ko se "ni dogajal" se je full dogajal... evo! x:Dx x:px

I tebi velko sreće! :palec:

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0