Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Channeling-i


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#51 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. marec 2005, 13:05

ja sej res. :vio:

#52 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 30. marec 2005, 19:44

<{POST_SNAPBACK}>free: si tole preizkusil tudi sam? Ali pa mogoče koga poznaš, ki je tole poiskusil? Me zanimajo "izsledki".  x;)x

Sem zadnjič namreč tega se lotila, pol pa zabluzila in pozabila... moram začeti še enkrat.  x:Ix

Mi je fajn, če so kanaliziranja taka konkretna in človek lahko kaj poskusi in tudi vidi rezultate!  :palec:

Sem vesela, da si dal tole sem! Ole!  :palec:

jaz pa večkrat svoj jezik zalotim v tem položaju x:o)x

#53 MiTjA 22

MiTjA 22
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 30. marec 2005, 20:31

Neki sm prebral neki še bomin je kr zanimivo! :palec:
ampak zanima me kje si to dobu? :vio:
x:)x lep pozdravček xsrcx

#54 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. marec 2005, 10:13

To je blo (tko k navrh pise) iz 2 (termisnko razlicnih) tednov z mojstri modrosti. Nekdo je pac posnel in zapisal vse skupaj. tok no. :vio:

#55 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 19. april 2005, 14:27

CITAT (free @ 10. Mar 2005 ob 01:22)
Mojster Hilarion

Vprasanje:
Kako lahko zacnem cistiti oranzni nivo?

Odgovor:
Oranzni nivo se zacne cistiti v ustih. To ni metafora, ampak dejanskost. Cito dejstvo. Preverjeno. In sicer tako: jezik zasukas na nebo, tako da konica jezika gleda nazaj. Medtem ko konica jezika gleda nazaj, ti nabiras slino. Ta slina ima v sebi neke posebne sestavine, s katerimi te ne bom obremenjeval. Slino poziras in ta slina lahko deluje na dva razlicna nacina: prvi nacin je, da direktno ocisti spolni center, ce so stvari manjse, taksne, ki jih ni potrebno ozavestiti. Tudi manjse spolne bolezni se cistijo na taksen nacin, ce imajo za seboj manjse vzorce. Drugi nacin: ta slina skozi specialne hormone, ki jih vsebuje, omogoci izjemno delovanje spolne zleze in tudi spolnega centra kot energetske tvorbe. To povzroci, da mali ali vecji vzorci, ki se nahajajo na energetskem nivoju, pridejo na dan. To je nekako "sprozilec na petelina". Dovolj je ce to pocnes dva do trikrat na dan po deset minut. Po enem tednu bodo razultati izjemni. Ze po desetih minutah lahko opazis izjemno delovanje in odpiranje spolnega centra, tako spredaj kot zadaj. Ta postopek tudi uravnava in harmonizira sam spolni center. O.K.? Kako procesirati pa menda ne bom razlagal, ne?˝


Evo, moji izsledki (malo kratki, a tolko bolj sladki): x:Dx

Najprvo pač si moram čestitat, ker sem se toliko disciplinirala, da mi je sedaj končno uspelo cel teden tale oranžni nivo čistit. Torej: čestitam si! x:px

Moram reči, da rezultati niso kakšni posebej vidni. Bi rekla, da ko sem se prvič tega lotevala (in mi je ratalo samo kakšna dva ali tri dni), sem bolj čutila ˝delovanje in odpiranje spolnega centra˝. Sedaj sem edino opazila, da imam več sanj o spolnosti (kako lepo sem to napisala, hehe). Drugače nisem bila kakšen vulkan z izbruhi ali čim podobnim. Bi rekla, da je bil teden, ki je za mano (ob čiščenju oranžnega nivoja po zgoraj opisanih navodilih) precej navaden (glede na vse razmere v katerih se sedaj nahajam).

Sem se pa odločila, da tole čiščenje povlečem še v ta teden in če bodo še kakšne spremembe, poročam! (Juhej, napredujem jaz v disciplini!). x:Xx

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#56 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. april 2005, 20:32

me veseli zate!! :palec:

pisi se, ce hoces.
lah pa tut na OS, ce se ti zdi bolj osebno.

#57 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 20. april 2005, 14:34

<{POST_SNAPBACK}>super, me veseli zate!!  :palec:

no, tudi sam sem probal 1 dan malo vaje in drugi dan malo vec vaje; in ze tisto je bilo dovolj oz. prevec.
spolni center mi je deloval bolj, se bolj pa se je pricelo spet pojavljati nesprejemljivost do dolocenih oseb  :o|o:  :sori:  in sexualne zelje etc...  v glavnem DELA. ker pa imam ocitno kar nekja za spucat na tem nivoju pa me caka delo. 
mal cvikam, ker se je spet ponovilo to, da so nesprejemljivosti in posledicno slabe volje bili deliezni zunaj mene  :o|o: zaradi mojega ciscenja. hm. shit ne. sam zdej k sm bl free (recimo) bo morda lazje ponoviti in poskusiti.
zadnje case je tudi moje sanjanje spet bolj ozavesceno in se ga bolj spomnim  :inocent: 

dej pisi se, ce hoces, ker me zanima!!  :palec: 
lah pa tut na OS, ce se ti zdi bolj osebno.

V glavnem no, tudi jaz lahko vseeno potrdim, da dela. Sem pa pričakovala mogoče več... bolj kaj takšnega, kar doživljaš ti. Samo, kje pa piše, da moramo imeti vsi ravno takšne reakcije. x?x x!x Ker čutim, da je še vedno potrebno nekaj dela, vem namreč, da to še ni to, kar pričakujem, bom pač še tale teden nadaljevala... Zanimivo je npr. tudi to, kako v začetku sploh nisem imela sline, kar ni in ni se hotela nabirati, sedaj pa se mi v trenutku nabere. Bom poskusila se v tem tednu še bolj opazovati. Pa da vidimo. Načeloma mislim, da bom lahko vse objavila, če se mi bo pa kaj zdelo res preveč osebno (za vso javnost), pa dobiš tisto na OS (ker zate pa se mi ne bi zdelo osebno? hehe, tole je pa res že malo hecno zdaj izpadlo x:px, bo še kdo kaj narobe mislil x:Dx ). Se mi zdi fajn, da delimo izkušnje. Pa tale metoda je res tako enostavna. No, stranski učinki pač niso vedno. x;)x x:px

Če tole še koga zanima, oziroma tole prakticira, bi bilo fajn, da kaj napiše! :palec:

Miren dan vsem!

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#58 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 20. april 2005, 19:55

Nekdo je pac posnel in zapisal vse skupaj. tok no.  :vio:


A zadeva poteka tako, da dobesedno slišiš glas mojstra? Predstavljala sem si, da je bolj tko, da razbiraš sporočila preko misli - malo nerodno sem se izrazila; upam, da razumeš, free, kaj želim vprašati?

#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. april 2005, 22:41

zadva je potekala tako, da so mojstri govorili preko 1 osebe. najprej 1, potem drugi in tretji in tako naprej. ponavadi 1 ali 2 na vecer.
nekdo pa je v tem casu njihovega govora vse posnel verjetno na diktafon. potem poslusal in naisal govore. in jaz sem dobil naposled sprintane zadeve.

#60 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. april 2005, 04:53

o kanaliziranju ali čenelingu (kryon.com)

:vio: x;)x

#61 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 21. april 2005, 17:22

Mal težko si predstavljam, bl tko prbližno ... :inocent: Če so mojstri govorili preko ene osebe, a je v bistvu ta oseba govorila v imenu mojstra? Podobno kot npr. Stigmata (film), ko tista ženska v svoji hiši riše po steni "čudna" znamenja iz menda hebrejščine in takrat, "ko je v elementu", točno ve, kaj počne ..., ko pa pade ven, sploh ne ve, da je ona porisala steno. No, najbrž ni ravno najboljša primerjava; ful bi ti bla hvaležna, če bi lahko kaj več povedal o tem, kako nek mojster govori preko nekoga x:)x

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. april 2005, 08:51

ja. recimo da tko. nisem pa zihr, a se tista oseba potem spomne ali ne. Mislim da se ne spomne, kaj je govorila.

#63 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 22. april 2005, 20:00

Ja, v bistvu, če se ne spomne in če ni nobenega z njo, potem je na nek način ful informacij zgubljenih. Sam po mojem se spomne, ker drugače ne bi nihče mogel kanalizirati sam in bi obvezno rabil nekoga, ki bi spremljal stvar ... x?x Me pa tudi zanima, kako se sploh začne kanaliziranje? Najbrž padeš v neko drugo stanje? x?x In še to: tisti, ki kanalizira, kanalizira vedno istega mojstra ali jih lahko tudi več? x?x

#64 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. april 2005, 20:50

ce ni nikogar z tisto osebo, verjetno ne kanalizira, ker pomoje mojstri ze ne bi tako neekonomicno izgubljali energijo, da bi nekomu tja v 3 dni nekaj govorili, na koncu pa se se spomnil ne bi. ha ha, ta je pa dobra. x;)x
No, ce pa bi ze govorili, nekomu in le njemu, pa bi povedali tako, da bi se le ta tudi spomnil oz. slisal tisto, kar je njemu pomembnega, kajne.
Govorijo pa tudi tako, da povedo in tisti, kateremu povedo, zapise ali posname tisto kar so povedali. Tako sporocilo ne ostane pribito v auri nekoga, ampak gre tudi tja, kamor je namenjeno. Naprej do oseb, ki so dovolj odprte za njihova ucenja in zdravilne energije.

Ne morem ti povedati kako se pricne tocno. Verjetno se pricne na tak nacin, kot je primernejsi za doloceno osebnost. Morda zate na nek tebi primeren nacin in za tvojega prijatelja na njemu podoben nacin. Mislim pa, da je razlika, ali je sporocilo namenjeno le tebi, ali njemu, ali pac enemu; ali pa je le to namenjeno vecim osebam.
Kakor sem razumel, se takrat osebnost zelo zelo zniza. Zmanjsa na tak nacin, da je podvrzena in sprejemljiva dolocenim energijam, kot so energije mojstrov modrosti.
Verjetno je tisti ki kanalizira v drugacnem stanju kakor povprecni clovek, ki jih srecujes vsak dan. Vsak od nas pa je individualno clovesko bitje.
Vsa sporocila mojstrov modrosti, ki so navedena v tej temi, je kanalizirala 1 oseba.

#65 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 23. april 2005, 18:56

Najbrž je res velika razlika, če je tisti, ki kanalizira sam ali pa v skupini. Če je v skupini, torej govori - verbalno posreduje sporočila, ki jih mojster sporoča skozenj; če pa je sam, pa bi rekla, da ne ... To so le moja ugibanja ... Lažje si predstavljam, da poteka zadeva tako (mogoče ker sem sama veliko bolj nagnjena k pisanju kot k govorjenju), da ta oseba zapiše podatke ... Podobno kot pri avtomatskem pisanju ... Ko si v drugačnem stanju kot običajno (čeprav tisti, ki kanalizira, je itak spet na čisto drugem stanju zavesti kot "povprečen" človek) ... Seveda ni nujno, da je tako ... Tako si sama najlažje predstavljam zadevo ... x:o)x

Aja, free, a imaš mogoče tudi kakšne fotke od teh mojstrov? x?x Od tu naštetih vem samo za Kristusa in Sai babo, kako fizično izgledata, za ostale pa ne ... x:o)x

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. april 2005, 21:03

zelo razlicno so prikazani mojstri modrosti, pa ceprav tudi podobno.
morda oblika ni tako pomembna kot energija, ki jo pokazejo. res pa, da tudi skozi sliko pride energija, zato jo veckrat priporocajo imeti, recimo na svojem oltarcku ali svetem prostoru ali tam kjer meditiramo, ipd...
(haha fora, zdele so se ene bejbe zaccle dret pred blokom fulllla, da koder sonce hodi, prepri iz sveta bo pregnan, etc... jaz pa ravno odprl 1 internet stran, na kateri je slika mojstra Koot Hoomija, ki naj bi bil mojster rumenega zarka - soncek x:)x ).

pa se nekaj povezav- (vec jih najdes prek vseh vecjih iskalnikov):
- Koot Hoomi.net -
- Ga. Helena Petrovna Blavatsky -
- Slike mojstrov modrosti -
- Maitreya -
- hierarhija -
- cas odlocitve -

#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. april 2005, 08:11

free, a bo še kakšen tekst?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. april 2005, 10:26

pravzaprav sem vse tiste tekste, ki sem jih imel podal.
vec tega je na internetu. ce zelis, pogledas v iskalnike, etc..
pa tudi teksti od Skupine Kryron vsebujejo podobna ucenja tudi za v danasnji cas.

#69 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 24. april 2005, 11:42

free: fajn, da si podal se te linke in razlago. zelo vesela x:Xx :palec:
Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#70 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 24. april 2005, 20:56

zakaj te sploh zanima pravzaprav?? samo vprasam?  :inocent:

Ne vem zakaj; težko povem zakaj ... :8):

Ful hvala za linke. :2src: Sam tista Miranda mene tako odbija; too much; in zato tudi te njene slike; sem vidla tudi njene angelske kartice in jih parkrat uporabla, sam me niso lih očarale ... Če bi (zdej že mal izven konteksta) še kaj pisala v zvezi z Lidijo Asto, bi bilo ful nizko z moje strani ... Bom raje tiho, si pa svoje mislim glede nje, vsekakor ...

#71 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 24. april 2005, 21:11

Še to sem se spomnila: a so potem ti žarki na nek način povezani s čakrami? Saj tudi čakre povezujemo z določenimi barvami, kljub temu da ni enotnih opredelitev (ni nujno, da jih vsi enako vidijo, v meditaciji itd. na primer). Zdej pa mal bl "neumno": na nek način je kronska čakra "največ vredna" oz. predstavlja razsvetljenje, najvišje stanje zavesti (če imam prav?); po tej logiki je tudi mojster, ki je predstavnik kronskega nivoja, bolj razvit npr. od tistega, ki je predstavnik korenskega nivoja? Mal neumno se to sliši, verjetno so si enakopravni - ampak zakaj je potem nekdo predstavnik enega nivoja, drugi drugega? To najbrž nima zveze z razvitostjo mojstra? Ali pač? x?x In ali se bodo ti mojstri še inkarnirali? Verjetno je možno, a ne?

No, zdej so mi ena vprašanja izpuhtela ... Npr. včasih me ful stvari matra, pa nimam koga vprašat ... Aja, npr. že v tej upodobitvi od M. R. so vsi ti "enakovredni". Zdej če greš brat Sai Babo, pravi, da je on bog in da sta npr. Krišna in Kristus izšla iz njega ... Pred kratkim sem spoznala moškega iz Hare Krišne in je reku, da po njihovem je Krišna bog in da je Sai baba na nivoju od Jezusa ... Ma sploh ne vem točno, kaj bi rada vprašala. Se mi zdi, da začenjam že eno novo temo ...

Aja, še neki. Naloga vsakega izmed nas naj bi bila, da prižgemo vseh sedem žarkov. A gre pri tem za to, da v bistvu razvijemo vse čakre oz. jih uskladimo, da delujejo brezhibno ali z drugimi besedami, da postanemo mojstri vseh sedmih nivojev? Sam potem mi takoj švigne misel v glavi: če je npr. Jezus mojster kronskega nivoja, a potem ni mojster tudi ostalih šestih? Ali to, da je mojster kron. niv., že avtomatično pomeni, da je tudi mojster vseh drugih? In tisti, ki je mojster npr. grlenega, ni nujno, da je tudi kronskega, ker je pač "grleno področje" "nižje"? Uffff, sem zakomplicirala?

#72 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. maj 2005, 18:10

- vir -

Prevedla: Bernarda Pavko Prava

šaud 7: SVOBODA DUŠE 2 – RAZLAGA St. GERMAIN feb05

Energija v naslednjih vrsticah bo vplivala na vaša telesa in posebej na um. Govorili bomo o naravi energije – kaj energija je in kaj ni, kako se (ne) premika, o njeni uporabi na Zemlji. V delu z ljudmi mnogi uporabljate stare načine premikanja energije - silite jo in jo potiskate, uporabljate moč. Pokazal vam bom, kako v delu z energijami uporabljati spretnost in milost. Za začetek bomo danes premaknili nekaj energije!

Energijo Saint Germaina, ki sem, poznate vsi, a naj vas dodatno spomnim nekaterih stvari iz svoje zgodovine. Skozi več pekla sem šel kot kdorkoli od vas, bil v večjih globinah in temi, v večji mizeriji; boril sem se z demoni in s samim hudičem.
Dosti življenj sem preživel v najglobjih nižinah, zato vem, skozi kaj greste; vse vaše težave poznam.
V še slabšem sem bil, večje in bolj strašne zgodbe imam kot kdorkoli od vas.
Zato (vas) razumem!

Uporabljal sem identiteto grofa St G, sam sem si jo določil, ustvaril sem svoje ime. Tisti, ki so me poznali, so me klicali Adamus (bistvo Ž in M energije na Zemlji); mnogi ste me klicali profesor Adamus in užival sem v tem nazivu.
Skupaj smo bili v Atlantidi, iz bilbijskih časov pa me poznate kot Samuela.
V seriji temnih življenj sem raziskoval dno vibracij, ugotavljal popolno človeško prevzetost z zemeljskimi energijami, z egom. Mnogi se me spomnite iz tega časa kot nekoga, ki vas je ubil ali izdal in ta energija se včasih pojavi, ko smo skupaj. Vendar mi je vse to pomagalo razumeti pravo človeško naravo. Tudi nekateri od vas ste to izkusili do določene mere; pomagalo vam je raziskati vsa področja in meje človeškega stanja, razumeti popolnost vaše božanskosti. In danes smo skupaj v Škrlatnem svetu (Crimson councel), ki ste ga pomagali zgraditi in vplivati nanj. Srečujemo se v vaših sanjah ali meddimenzijskih potovanjih. Škrlatni svet ni eden stebrov Reda Mavrice, ampak se v njem srečujemo iz različnih angelskih družin, skupaj z Ohamo, Tobijem, z vplivom Quan Yin in drugimi. Šaumbre v njem aktivno sodelujete, mi nismo na kakšni višji ravni...

Zdaj govorim skozi Cauldreja, obenem pa sem z vami fizično v prostoru vaših rednih srečanj v Koloradu. Manifestiram se lahko v različnih oblikah, v trenutku se pojavim in naslednji trenutek izginem. Ustvarim lahko osebnost, ki ima toliko globine in značaja, da s svojim bistvom nadaljuje še naprej, dokler se ne ločim od nje. Vsak od vas lahko to dela. Leto svobode duše je pred vami, zato vam razlagam o naravi energij, kako jih preobražat, recimo temu premikat. Energija je čudovita stvar – ki ne obstaja! Takoj vam bom razložil, najprej pa še nekaj o meni.

Ponosen sem na zgodbe svojih zemeljskih življenj in želim, da bi vi bili ponosni na vaše zgodbe. Res sem bil Samuel in preživel sem dosti življenj v temnih, nižjih položajih. Ogromne zgodbe imam o tem, saj med življenji ničesar nisem pozabil. Med eno in drugo inkarnacijo se je moja zgodba nadaljevala brez razrešitve in spomina in to je pekel, šaumbra, če na to nisi pripravljen. Vi ste danes pripravljeni, jaz pa takrat nisem bil; bil je pekel. Skupaj s Kuthumijem in nekaterimi drugimi sem ustvaril življenje Frančiška Asiškega, bitja brez duše. Na zemlji sem bil kot Francis Bacon, znan kot Shekspir.
V veliki ljubezni do pisanja sem ustvaril tudi življenje Samuela Clemensa, imenovanega Mark Twain. To je bilo čudovito življenje potovanj, pisanja zgodb in preživljanje časa s šaumbrami.

V življenje St Germaina sem prinesel informacije in energijo, ki sem jo zgradil v dolgem času; razumel in vedel sem, kako preobražati energijo. Enostavno je, šaumbra, enostavno. Vzeti diamant in očistiti njegove napake je enostavno. Preveč se trudiš, šaumbra, to je problem. V žep sem lahko dal navadne kamne in ven potegnil zlato. Enostavno je; preveč se trudite!
Uporabljate silo in ne deluje!
Ne gre za čudeže, enostavna fizika je, ki jo danes začenjam razlagati...

Kot St Germain sem Luju 15 za zaprtimi vrati razlagal naravo energije. Najbolj ga je zanimala sprememba kamna v zlato, a tega mu nikoli nisem pokazal. Hotel je znati očistiti diamant in vedeti, kako se spreminjam v različna bitja po želji. Svetoval sem tudi madame Pompadur in ji skušal pomagati razumeti naravo duha oz. boga. Ne da bi imel splošen odgovor o naravi duha in boga - imel pa sem odgovor, ki je bil bolj tehten in veljaven in bolj resničen od razlage katerekoli religije danes na Zemlji. Odpor sem čutil do religij in to izražal, kar me je pripeljalo do težav. Cerkeveni vode se bojijo, so izumetničeni in domišljavi. Cerkvena energija danes nazaj drži Zemljo in človeštvo in je verjetno najbolj bolna energija danes...

O naravi energije govorimo danes, o tem, kdo v resnici ste in kaj so premikalci energije...
Kako premikati energijo? V globino vas bom izzval, vas potisnil v razumevanje vaše resničnosti in delovanja energije. Kot St Germain sem umrl tako, da sem izstopil iz telesa. Nisem trpel, ni bolelo - izstopil sem ven in resnica je, da je telo izginilo isti trenutek. Nič ni ostalo, nobenega mesa, kosti - stopil sem ven. In tja gremo. Za te informacije ste prosili, za to ste danes na Zemlji. Kadarkoli lahko stopim tudi nazaj v telo, manifestiram sebe, svoje energije v človeško energijo.
Šaumbre! Zbudil vas bom in vas povabil ven iz igric, zaradi katerih ste zmedeni. Vem, kdo ste! Eone časa vas poznam in spomnil vas bom in na živce vam bom šel. Ampak čas je za končanje igric in zgodb... Dosti čudovitih življenj sem imel, zdaj pa lahko pridem in grem, kakor želim. In zdaj nekaj o naravi energije...

Energija ne obstaja. Vsaj ne na ravni bistva.
Ko greste v prostor, ki mu pravite Dom, Vir vsega, tam tudi kaplje energije ni.
Čist je; ničesar ni zato, ker energije ne potrebuje. Energija je dualističen izraz in Dom jo ne potrebuje. Nekateri skušate najti nebesa in boga in iščete energijski vir (v Atlantidi smo to delali, se spomniš?). Dom enostavno je, ni energije.
Ko si zapustila Dom in šla skozi Ognjeni Zid, si se raztreščila v milijone koščkov in vsak tvoj delček je predstavljan potencial nečesa, kar boš izkusila. Si potem lahko predstavljaš, koliko tvojih potencialov obstaja prav zdaj? Potenciali, skozi katere si šla?

Vsak potencial misli, izkušnje in dejanja ustvari energijo zunaj Doma, zunaj Zidu. Rečeš lahko, da zunaj zidu obstaja Polje oz. mreža, Vir energije, ki jo uporabljaš, odkar si zapustila Dom. V nevtralnem stanju je; spi kot potencial, ki čaka, da bo izražen.
Energija = izražen potencial.
Energija je nič, a sedi pripravljena, da ti služi. Služi ti tisti trenutek, ko jo zbudi tvoja Domišljija. (Domišljija je domišljija duše oz. duha in ni vizualizacija, ki je mentalna stvar!) Takrat gre na delo in se začne oblikovati, začne dobivati obliko in izraz. Prav zdaj sediš v trenutku, polnem energije potenciala, ki čaka, da bo izražen. Leži v nevtralnem spečem stanju, zato jo znanstveniki ne morejo najti. Ker spi. Čaka, da bo izražena skozi tvojo Domišljijo.

Poleg tega obstaja dosti ravni energije, ki si jo ustvarila (oblikovala) v eonih časa, še pred prihodom na Zemljo. Dosti oblikovanih energij ni v materialni obliki, ampak v vrsti kreacije v drugih področjih in dimnezijah. Dostikrat, celo zdaj, v človeški obliki, greš v te dimenzijske ravni in se igraš s potenciali, z dimenzijami. Oblikuješ jih in ustvarjaš. Včasih te kreacije (energijo, oblikovano v nekaj) pustiš, da tam zunaj sedijo. Tako kot bi na polici pustila knjigo. Drugikrat jo blagosloviš in pustiš, da gre svojo pot, da se naprej sama oblikuje. Daš ji življenje, potem pa blagosloviš in pustiš, da gre (kot ljudje svoje otroke pustite, da gredo). Te vaše kreacije v zunanjih ravneh nimajo duše, nimajo sposobnosti ustvarjanja, so vaše kreacije. Včasih jim rečete nezemljani in res se vrnejo k vam, ker so vaše kreacije. Nebeška bitja so, vendar brez duše.

Ljudje imate sposobnost začetni potencial spraviti v energijsko obliko in jo manifestirati. Ko začnete manifestirati potencial, ustvarjate energijo nazaj v Polje in sicer v seriji energijskih lastnosti, zelo poenostavljeno predstavljenih s + in - . Ko začnete sestavljati te elemente kot serijo + in - , energija dobi obliko. In, ja, obstaja povezava med tem in novo digitalno družbo; zelo podobno je, vzporedno. Ko vstopimo v Polje, uporabimo serijo plusov in minusov, da energijo potenciala oblikujemo v nekaj.

Preobrazba surove energije v materijo je zelo zamotan in sestavljen postopek, v katerem se masivna serija plusov in minusov poravna v vrsto spirale. Ta spirala ima 12 elementov in na sredini nevtralen element – povezavo s Poljem. Sliši se kot model DNK, vendar ji mi rečemo energijska struktura. Vsaka ta struktura vrti druge strukture v druge dimenzije (vi imate opraviti s štirimi). Zdaj pa si predstavljaj, da vstopiš v Polje z enostavnim + in – in jima dodajaš še več + in - , včasih dosti več enih ali drugih. To pomaga uporabiti energijo in jo vložiti nekam. Vse te male strukture se spremenijo v vrsto 12 delnih vijačnic in končno pridejo v vašo realnost kot ustvarjena iluzija, v kateri ste zdaj. Zelo kompleksno struktura, zelo sestavljena...

S tem razumevanjem energije, ko veste, da v resnici ni resnična, da je vsaka energija samo + in -, začneš razumevati materialen svet. Tako resničen je, a čista iluzija. Vendar tako strukturirana iluzija, da je videti ne samo resnična, ampak daje občutek, da ne moreš ven. Verjeti začneš, da si zataknjena v ciklih inkarnacij, da se moraš po pomoč obračati na nebeške ravni.
A se ti ni treba obračati po to pomoč! Nisi v pasti!
(Samo) za zataknjeno energijo gre!
Gre za energijo, ki ste jo ustvarili ljudje sami, jo struktuirirali, dali v škatlo in ne more ven. V premik jo skušate prisiliti in usmeriti z voljo in vsakič, ko to ne uspe, se vam zdi, da imate manj moči. Čutite, da mora obstajati eno vrhovno bitje ali višja sila, ki vas bo rešila, vzela ven iz tega nemočnega stanja bivanja. Vendar ni tako!

Resnica je iluzija, vendar jo ne moreš potiskati, ne moreš jo (pri)siliti. Preobrazba izhaja iz razumevanja, kaj energija v svojem bistvu je. Za začetek začnimo s tem, da energije ni.
Doma energije ni!
Znanstvenikom vašega in mojega časa sem pomagal to razumeti. Tesno sem sodeloval s Teslo in Edisonom, vendar družba še ni bila pripravljena sprejeti to, kar bi Tesla lahko ponudil. Danes je drugače – ljudje so se pripravljeni premakniti čez staro razumevanje energije...
Mesmerju sem pomagal razumeti naravo realnosti, hipnozo, mesmerizem. Če človeško zavest lahko uglasiš do določene ravni, lahko presežeš stanje bivanja - energija se spet premakne in teče. Z določeno vrsto hipnoze lahko prideš ven iz stare zgodbe in hitro preobraziš energijo. Žal so študij hipnoze prevzeli filozofi in psihologi, tisti, ki so se bolj ukvarjali z možganskimi stvarmi in je bila dosti manj učinkovita, kot bi lahko bila. (V naslednjih mesecih se bomo z naše strani tančice ukvarjali z nekaterimi od vas na nov način.) To razumevanje energije se vam bo pomagalo premakniti skozi vaše zgodbe in energijo trenutno manifestirati v življenju.

Kot St Germain nikoli nisem imel bančnega računa (banke, spet čisto posebna zgodba), ker sem lahko manifestiral zlato po potrebi. Ljudje ste tako zataknjeni na področju obilja, ker se osredotočate na pomanjkanje obilja. Dejstvo je, da obilje komaj čaka da vstopi v vaše življenje, vi pa ste tako zataknjeni v sistemu. Sistem je masovna zavest in zelo hitro vas potegne vase - zunaj sistema morate delovati.

Na ravni bistva je energija nič; lahko je inicirana in oblikovana v karkoli po želji. Energija je enostavna. Najlažje se z njo ukvarjate, če sedite ob kozarcu vode ali v vodi. Razumi, kaj pomeni biti ob njej, ne da z voljo vplivaš na vodo.
Na energijo ne moreš vplivati z voljo – samo z Domišljijo!
Ne morete jo siliti v nekaj ne vplivati z voljo, samo domišljate si jo lahko!
Ko si domišljaš energijo v čistem stanju, dobi obliko, da ti odgovor – na razpolago ti je.
Z Domišljijo ti odgovori - če jo potiskaš, pa dobesedno odgovori nate. Če jo skušaš izpostaviti pritisku, dobiti bogastvo, te bo pritisnila nazaj. Univerzum in bog sta dobesedna, rečete, ampak razumi, da si ti dobesedna. Sama nase odgovarjaš dobesedno!

Pojdi v prostor z vodo in samo sedi z njo. Ali z zrakom, samo sedi z zrakom.
Tole vaše dihanje..., včasih se čudim, kaj počnete. Večina gre v mentalno učitelj-je-rekel-naj-diham vajo. A razumeš enostavnost zraka, kisika, ki se premika skozi tebe? Ti pa se v dihanju skušaš bolje počutit. Samo odprla naj bi se, sprejela in dovolila to v svoje bitje, čutila bistvo zraka. Nehaj manipulirati zrak, nehaj spreminjati njegovo atomsko strukturo. Nekateri skušate manipulirati in potiskati atome, na najnižjo raven greste in skušate premakniti elemente, da bi tako spremenili stvar in bili čudodelnik v spreminjanju stvari kot s tleskom s prsti. Vendar ne deluje tako!
Skupina Škrlatnega sveta je na Zemlji zato, da začne delat z bistvom energije in da razume njeno alkimijo, načine manifestiranja stvari.

Samo sedi z enostavnimi stvarmi... Z vodo, zrakom ali z ognjem. Enostavno čuti energije, kako tečejo, kako delujejo. Čuti, kako je energija v vodi in zraku zataknjena. Energija se zatakne v dovršenem delu mreže energijskih delcev, ki je na nižji ravni od atomske strukture. Občuti, kako energija teče znotraj teh črt in mrež, kako je tam zataknjena in kako odgovarja na tvojo Domišljijo. Domišljija ni vizualizacija (siljena osredotočena energija), ampak se pretaka; ni jo treba pritiskati, izhaja iz tvojega bistva.
Napačna razumevanja energije v vaši družbi so, da je treba uporabljati naprave za določanje moči, za vplivanje in usmerjanje... To ni energija! Je izraz energije, ni pa energija sama.

Ljudje ste energijska bitja z zataknjeno energijo okrog sebe. Z namenom ste zataknili to energijo, jo oblikovali kot kipar in ukalupili v zgodbo. Zdaj jo bomo spravili iz kalupa, jo osvobodili. Tebe bomo osvobodili od svojih kreacij, ti pokazali, kako se je z energijami mogoče igrati. Iti iz telesa (ni astralna projekcija!), vsa iti iz telesa in opazovati, kako telo samo živi naprej, se premika...
Opraviti imamo z novo dobo in s popolno novo tabo. Nekateri skušate zgraditi večjega sebe, skušate se napihniti. Nekaj zraka vam bomo spustili...J, vam pomagali spustiti zablokirane energije. Fizični ali mentalni problemi so zataknjene energije. Odblokirali jih bomo; danes se samo ogrevamo...
Z vami bom delal, vam pokazal nekaj trikov. Pokazal bom, kako je stvari mogoče hitro spremeniti, spustiti iluzije. Tudi v človeški obliki se vam bom pojavil (ne boste me takoj spoznali, šele kasneje)... Šaumbra, pripravljeni smo se premakniti..., Tobi, Kuthumi, Quan Yin in Ohama...
Čas je za premik. Samo nekaj let je še pred nami pred večjim premikom zavesti Zemlje.
Zakaj nimam zdravja, obilja? se sprašujete nekateri.
Spusti! Opravi že s tem, ne zgubljaj časa! Daleč ste se premaknili, zelo ste odločeni, na različne načine trmasti rinete naprej. V nadaljevanjih vam bom pokazal lažjo pot, bolj milostno pot upravljanja s svojim življenjem in svojimi kreacijami.

Ne morem dovolj poudariti, kako me je ponavljajoči se pekel v mojih življenjih pripeljal do enostavnosti, ki sem jo končno dojel. In opažam, da nekateri ponavljate moje napake. V glavi ste, potiskate in se utrujate. A pomembno je naslednje...
Ko določena mala skupina ljudi začne razumeti, da na Zemlji ni stvari kot dobro/slabo, svetloba/tema, da ni stvari kot zlo, je to začetek razumevanja, da ni dualnosti . To začne razstavljati strukturo in opuščati ogromne količine energije. Ko se družba premakne čez zamisel dobrega/slabega, zla/angela, takrat družba naredi velik premik in takrat energija drugače deluje.

Šaumbre! Skozi velike težave in izzive ste šli in dobro/slabo in dualnost začenjate razumevati kot iluzijo. Do bistva energije prihajate... Ni prostora! Veste - ni prostora med elementi atomov!
Ni prostora, ko gledate ven v nebo in v zvezde. Ni prostora. Polno potencialov je!
Potenciali čakajo in so pripravljeni, da jih šaumbre inicirate in aktivirate, da jih prinesete v to realnost. Ni neobstoja, ni ničnosti - vse je nekaj, pripravljeno, da ga aktivira bitje - stvarnik kot ste vi.

Ko človek nekaj dela v vzorcu, mu (je) ta odgovarja(l) na isti način. Vendar zadnje čase ne več, ker vas nekaj iz notranjosti sili v spremembo. Stvari se vam dogajajo, ker na najglobji ravni želite ven iz ustaljenih navad, ven iz rutine. Čas je za premikanje energij, da greste ven iz vzorcev. Poskusite stvari delati drugače. Lahko vam ne bo udobno, vendar bo struktura tvoje omejene energije na ta način odšla. Ko poješ, meditiraš, dihaš..., poskusi to delati drugače. Pojdi ven iz navad.

Energije torej ni, ne obstaja Doma ne v nebesih. V nebesih ni energije - je samo potencial, ki se izrazi. Potencial obstaja v nevtralnem stanju bivanja, dokler ni aktiviran. Kot je npr. nevtralen bencin, dokler ni izražen, speljan skozi nekaj, kjer generira potencial. Premakne avto npr, se izrazi v bencinskem tanku... Vse je Domišljija, ki jo uporabiš, vendar tako resnična in oprijemljiva, da se zgodi. Izraziš potencial - to energija je. Ko to enkrat dojameš, da energije ne moreš prisiliti, da v svojem bistvu nima elementov dualnosti, da je nič, ki čaka, da se izrazi..., takrat lahko začnemo z delom . S transmutacijo.
Ne skušaj očistiti dimanatov, začeli bomo enostavno. Ko boš razumela, kako enostavno je, se boš počutila neumno. Tudi jaz sem se po dostih življenjih počutil neumno. Za tem, ko se preživel najglobjo možno temo, sem se počutil neumnega, ker sem spregledal najenostavnejša dejstva. Vendar sem moral skozi to, tako kot vi vsi, da sem prišel do točke razumevanja in sprejemanja enostavnosti.

Vsem šaumbram se zahvaljujem, da sem lahko prišel v vašo realnost.
V čast mi je. Jaz sem, ki sem.


Konec

#73 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. maj 2005, 18:52

x:px x:Xx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#74 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2005, 19:41

<{POST_SNAPBACK}>- vir -
Prevedla: Bernarda Pavko Prava
šaud 7: SVOBODA DUŠE 2 – RAZLAGA St. GERMAIN feb05

o, to je pa ravno ta ceneling, ki sem ti ga enkrat omenila... ko se je v bistvu StG nepricakovano pojavil na Tobijevem srecanju... sem ga poslusala (prek interneta) in je bilo tko nenavadno, ker je kar sredi uvodnega dela (ko v bistvu se govorijo o dogodkih v naslednjem mesecu in to) nekak gromko zadonelo 'I AM THAT I AM...I AM ST. GERMAIN' x8Dx :palec:

(sicer tele prevode (crimsoncircle.com) bernarda objavlja vsak cetrtek na pozitivkah)

#75 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2005, 20:32

ZIMA ZMEDENOSTI

Kryon, avgust 2004

Pozdravljeni dragi, sem Kryon z magnetnega služenja. Nagovarjam tiste, ki ljubijo zemljo in tiste, katerih življenja so se dotaknili tisti, ki ljubijo zemljo. Tiste, ki vidite v prihodnost nagovarjam, da pojdite preko 'sezon energije'.

Ni še bilo čistejše slike kalne vode, v kateri ste! Da, prav res izgleda, kot da je ta stavek vic, toda ni. Je resničen opis planeta v popolni zmedi in neurejenosti, katerega načrtovalcem je popolnoma jasno, kaj počnejo.

Mnogi ste vprašali: »Kaj se dogaja?« ali »Kaj se bo zgodilo?« Ta vprašanja so v mislih in srcih tolikih ljudi, kot še nikoli prej. Ali čutite to? Nekaj se dogaja na vaši celični ravni, kar povzroča neugodje.

Poglejte malo naokoli in razmislite o nekaterih stvareh. Petnajst let nazaj smo vam dali nekaj informacij o vaši potencialni prihodnosti na planetu. Povedali smo vam, da ste 1987 spremenili stvari! Ni šlo za bliskovito energijsko spremembo, pač pa za takšno, ki se je dolgo časa kuhala. Toda, ko je bilo merjenje Harmonične konvergence opravljeno, so šle stvari v višjo prestavo, kajti bilo je očitno, da ste soglašali. Nato ste se l. 1992 'podpisali' (11:11). To je bilo skoraj kot meddimenzionalna obveza človeštva, preteklosti, sedanjosti in prihodnosti. Vsa pretekla življenja, ki bivajo v vas, so vedela… možni otroci, ki še leta ne bi prišli, so vedeli in takratna energija planeta je vedela.


Magnetna mreža se je začela premikati in spreminjati, da bi podprla vašo DNA. V procesu je prebudila staro energijo in svarila, da bodo bitke. Kristalna mreža je začela višje vibrirati in celo kiti v oceanih so vedeli, kaj ste storili.

Govorili smo o premiku energije, aktivaciji DNA in o možnosti 'novega Jeruzalema', ki pomeni mir na Zemlji. Zvenelo je, kot da so se stvari začenjale premikati in spreminjati in, da bodo vaša življenja trajala dlje in, da bo mir na zemlji nekaj, kar bo lahko videti za vogalom. Za nekaj časa (do 2000) je bila to vizija. Nato se je začelo temniti.

Listje z dreves upanja je začelo odpadati. Topla sončna svetloba podpore in radosti je začela pojemati. Stoletna stara energija je izbruhnila v sovraštvo in konfrontacijo. Preživetveni nagoni so začeli ustvarjati sovražnike. Politična zvestoba je bila mnogo let prezrta, resnična in energijska vojna se je začela. Nato, nepredstavljivo… dejanski 'stik z bogom' se je začel spreminjati. Mnogi so to čutili. Mnogi so reagirali. Nekateri so celo umrli kot odgovor. Nekateri so zavrgli svojo vero. Mnoge resnične osebnosti so bile razkrite, mnogo je bilo izdaj. Resnične misli in temeljne poti ljudi so bile testirane.

Nato so bili tam 'svetilniki' …

Mnogo tistih, ki delajo s svetlobo (lightworker), se je prebudilo kakšnih 10 let nazaj. Videli so, da prihaja čas bitke in zavzeli so svoja mesta. Videli so, da se bliža nevihta, se nasmehnili in rekli: »Hvala ti bog, da si prinesel konec časov, konec starih časov.« Prižgali so svoje luči in začeli s procesom premika in sprememb. Tvegali so svoje življenje, da so premaknili svojo svetlobo tja, kjer je bila najbolj potrebna in vzklikali so prihajajoči zimi zmedenosti: » Prinesi sem not! Pripravljen sem, kajti zato sem prišel!« Govorili so mnogo jezikov in preiskali mnogo kultur. Medtem, ko so mnogi začeli graditi obzidja okoli sebe, so oni gradili vrata. In bili so mirni.Kajti zato so prišli in njihova luč je začela sijati. Vedeli so za letne čase.

Vsi vi ste zdaj sredi velikega premika, o katerem smo govorili. Vidite bitko med starim in novim in dolga, temna zima se začenja. Kaj delate v zvezi z njo? Ste dobili sporočila zadnjega obdobja? Ste veseli, ker se stvari začenjajo premikati ali ste prestrašeni?

Sredi tega nemira, je tranzitna Venera poslala znak planetu, da organizacije, ki temeljijo na moški energiji, ne bodo mogla več obstati. Ste razumeli, da ste v tej bitki dobili pomoč za uravnoteženje planeta? … ali ste sedli v kot in se spraševali, ali boste preživeli to?

Mnogi od vas živite na področjih s hudimi zimami. Nikoli se niste čisto navadili na to, toda pripravljate se nanje. Ko odraščate, potrebujete samo nekaj let, da razumete letne čase. Tako se pripravljate in prenašate cikle življenja. Toda – kaj, če nikoli ne bi še videli zime? Si lahko zamislite vašo grozo, ko bi sonce začelo odhajati in bi vsa drevesa istočasno začela umirati? Bo sonce še kdaj vzšlo? Kaj se dogaja?

To je duhovna zima, o kateri smo govorili. Ironija tu je, da bodo prav vaša poletja najhujša, kajti tedaj so bitke najhujše… ko je najmanj vremenskih motenj. Torej, še enkrat vprašamo: »Kako ste vi v tem?« Vidite zimo in se jo bojite? Vidite, da prihaja nevihta in obupavate? Se neprestano sprašujete, ali boste preživeli in, ali bo planet uničen?

Blagoslovljeno je človeško bitje, ki se lahko nasmehne ob prihajajoči temi in jo vidi takšno, kot v resnici je. Kajti prišel bo čas, ko bo sonce ponovno vzšlo in bo rast ponovno tu. Hlad se bo spremenil v toploto in, kar je videti mrtvo, je v resnici samo sredi prezimovanja. Junaki, ki jih pričakujete, zdaj odraščajo, toda – tu so. Vsi vodje, ki jih iščete, so na svojih mestih, toda niso še pripravljeni.

Kako dolgo bo trajalo? Pričakujte še štiri leta, preden boste videli spremembe. Kaj se bo zgodilo v teh letih? Pričakujte, da bo nevihta še močnejša.

Medtem so tu svetilniki. Stojijo čvrsto, kakor so vedno. Valovi butajo vanje, toda še so tu, ko pride naslednji val. Razsvetljevanje informacij je ključno in energija bo iskala najvišji nivo. Ne bodo obupali, kajti vidijo 'novi Jeruzalem' kot veliko resničnost, ki čaka v prahu zemlje kakor seme. Njihovo delo je, da posadijo semena v najhujših duhovnih vremenskih razmerah, vedoč, da bo prihajajoča pomlad večja in lepša, kot si jo kdorkoli lahko zamisli.

Blagoslovljeni so tisti, ki v nevihti gledajo za bogom. Kajti to so tisti, ki bodo jasno videli pomlad prihodnosti in razumeli, kaj narediti, da se pripravijo na mir na zemlji.

Kryon


Prevedla Mateja Keber

Vir: www.kryon.com




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0