Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kristalne delavnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#26 ho-masubi

ho-masubi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. oktober 2005, 06:51

Kolk velik pa more bit plac? A more bit tko opremljeno kot v npr kakšni predavalnici al je to lohk navadna prazna dvorana?

#27 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. oktober 2005, 17:14

<{POST_SNAPBACK}>Kolk velik pa more bit plac? A more bit tko opremljeno kot v npr kakšni predavalnici al je to lohk navadna prazna dvorana?


Na delavnico pride običajno 8 do 12 ljudi. Plac mora biti torej temu primeren. Ni fajn, če je premajhen (enega takšnega mam v centru Lj. na razpolago, a je res tako majčken, da ga bom uporabil le v skrajni sili), plac, velik kakšnih 70 m2 pa sem si ogledal pred dnevi, a je začetna cena 6000 SIT/ura, kar je glede na to, da moje dvodnevne delavnice trajajo najmanj 10 ur in stanejo običajno 10.000 SIT/udeleženec, seveda veliko preveč.
Ni fajn, da je prostor prazen. Minimalno kar potrebujemo, so miza in stoli, zelo pa mi ustreza, če je na razpolago tudi kakšna tabla, da lahko kaj narišem. Če maš kakšno idejo za plac po sprejemljivi ceni, kar z besedo na dan.


lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#28 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. oktober 2005, 17:18

Kristalno delavnico v Mb. 21. in 22. 10. sem že najavil, dolžan pa sem še ceno - 10.000 SIT.
4. in 5. 11. p'a bo kristalna delavnica tudi v Murski Soboti (tudi 10 čukov). Ker ima organizator le stacionaren telefon, se lahko prijavite ali dodatno informirate tudi na mojem mailu: tadej.pretner@email.si

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#29 ho-masubi

ho-masubi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. oktober 2005, 21:58

V klubu, kjer imamo treninge, smo v dvorani, ki ma tko na uč blizu 100 kvadratov. Ker je prostor namenjen vadbi so tla oblazinjena, na steni imamo celo tablo, ni pa nobenih stolov, miz :sori: kar pa zna bit problem (najbrž bi se dal tudi kej improvizirat glede tega). Če meniš da bi ti plac ustrezal lahko vprašam našga senseia, če je pripravljen oddati plac za teh 10ur, oz. kolk keša bi hotu met za ta cajt.

#30 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 13. oktober 2005, 09:37

kaj pa treniraš? x:)x
DON'T PANIC

#31 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. oktober 2005, 13:06

<{POST_SNAPBACK}>V klubu, kjer imamo treninge, smo v dvorani, ki ma tko na uč blizu 100 kvadratov.  Ker je prostor namenjen vadbi so tla oblazinjena, na steni imamo celo tablo, ni pa nobenih stolov, miz  :sori:  kar pa zna bit problem (najbrž bi se dal tudi kej improvizirat glede tega).  Če meniš da bi ti plac ustrezal lahko vprašam našga senseia, če je pripravljen oddati plac za teh 10ur, oz. kolk keša bi hotu met za ta cajt.


Hm. Brez miz in stolov skorajda ne bo šlo. Iščem naprej.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#32 ho-masubi

ho-masubi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 13. oktober 2005, 17:52

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa treniraš? x:)x


Aikido x:)x


<{POST_SNAPBACK}>Hm. Brez miz in stolov skorajda ne bo šlo. Iščem naprej.

lalala


Ah tistih 10 ur bomo pa že zdržal v stoje x:)x joke
A pol se lahko pričakuje enkrat novembra tale delavnica, al že kej prej?

#33 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. oktober 2005, 18:18

<{POST_SNAPBACK}>Aikido  x:)x
Ah tistih 10 ur bomo pa že zdržal v stoje  x:)x  joke
A pol se lahko pričakuje enkrat novembra tale delavnica, al že kej prej?


Novembra delavnica v Lj. BO. Ne vem še mikrolokacije, ampak BO.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#34 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 13. oktober 2005, 19:17

<{POST_SNAPBACK}>Aikido  x:)x
Ah tistih 10 ur bomo pa že zdržal v stoje  x:)x  joke
A pol se lahko pričakuje enkrat novembra tale delavnica, al že kej prej?

zahtevna borilna veščina so mi rekl, ne poznam je prav dobro..no, ko bo znano kje in kdaj pa se mogoče vidimo na delavnici x;)x
DON'T PANIC

#35 Melonca

Melonca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. oktober 2005, 09:04

Pozdravljeni,

sem se prvič prijavila, čeprav že nekaj časa občasno spremljam forum. Tudi jaz bi se udeležila delavnice, me popolnoma nič ne motijo mize ali brez.

me pa zanima, ali imaš Nosorog kako svojo spletno stran ali kak blog, namreč tule po forumu lovim članke in zanimivosti, ki jih napišeš...super bi bilo, da bi to bilo nekje na kakem blogu zbrano in bolj povezano...sem iskala po netu pa nisem nič našla...namreč občudujem tovrsten način razmišljanja, nimam pa veliko časa za forume, kjer je vse okoli neke zanimive teme precej razpršeno...ne me narobe razumet, forumi so super zadeva.

..in zanima me, ali je možno dobiti knjigo od prvega člena v verigi kaj ceneje?

Imam knjigo Holistična radi stezija I, ki me je zelo navdušila...sem pa videla, da omenjaš v postih tudi II...je v pripravi...kdaj?

#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. oktober 2005, 11:15

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni,


me pa zanima, ali imaš Nosorog kako svojo spletno stran ali kak blog, namreč tule po forumu lovim članke in zanimivosti, ki jih napišeš...super bi bilo, da bi to bilo nekje na kakem blogu zbrano in bolj povezano...sem iskala po netu pa nisem nič našla...namreč občudujem tovrsten način razmišljanja, nimam pa veliko časa za forume, kjer je vse okoli neke zanimive teme precej razpršeno...ne me narobe razumet, forumi so super zadeva.

Spletne strani še nimam. Še kaka dva meseca pa bom tako v gužvi, da se je ne bom lotil. Potem pa. Do februarja zanesljivo bo.


..in zanima me, ali je možno dobiti knjigo od prvega člena v verigi kaj ceneje?

Seveda. Glede na to, da je poštnina pri pošiljanju knjige v odkup oderuških 1.300 SIT, je najboljše, da se zmeniva neposredno. V torek popoldne bom v Ljubljani in s seboj bom imel knjige (saj si iz Ljubljane, a ne?). Lahko me pokličeš na tel 041 454 900.

Imam knjigo Holistična radi stezija I, ki me je zelo navdušila...sem pa videla, da omenjaš v postih tudi II...je v pripravi...kdaj?


Na nek način da. Sekcija terapevtov naravnega zdravljenja, ki deluje v okviru GZS, je za šolanje radiestezistov potrdila moj program. Zato se pomalem lotevam učbenika radiestezije, v katerem bodo tudi spoznanja, do katerih sem prišel po izidu Holistične radiestezije I. Najresneje pa razmišljam tudi o ustanovitvi tovrstne šole. Ne bom hitel - zadeva bo dozorela do jeseni 2006.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 Melonca

Melonca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. oktober 2005, 14:08

Hvala, v Lj. sem v službi, sem si shranila številko, pokličem v ponedeljek.

#38 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 14. oktober 2005, 17:16

danes sem glih videla en del oddaje na tv slo...
me zanima varjanta z rozhevcem...ga postavish v kozarec z vodo iz pipe in cez kako uro je voda zhiva in jo lahko konzumiramo....tko pravijo.


nosorog,a ti vesh mogoche ,che ima kake veze velikost rozhevca ,ki ga postavish v kozarec vode? x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#39 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. oktober 2005, 04:01

<{POST_SNAPBACK}>
nosorog,a ti vesh mogoche ,che ima kake veze velikost rozhevca ,ki ga postavish v kozarec vode? x:)x


Velikost ni pomembna za prenos informacijske komponente kristala v vodo, poembna pa je za prenos elektromagnetne komponente. Upam, da še znam narediti link, kjer bo pojasnilo:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#40 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. oktober 2005, 13:00

hvala nosorog :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#41 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 2. november 2005, 22:13

Halo Nosko, kaj se je zgodilo z datumom delavnice v MS ? Jaz sem si rezervirala in menjala sluzbo, sedaj pa me klice politkomisar Petruska in mi pove, da je prestavljena na 18 in 19.11... tisti vikend pa imam predavanja v LJ in me ni :C: ...pa kaj res ne smem rpiti do informacij in tebe :vragec: :xx!: ...se kosmos boji, da ti bom kaj naredila x;)x x8Dx ...... ali da bom dobila prevec informacij in bom potem zadeta od kristalov x:px


Prijazen pozdrav,

Mojca

#42 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. november 2005, 10:43

Tipka, zelo mi je žal, da se je tasko obrnilo. Delavnica je preložena zaradi počitnic in menda zato kup ljudi ne more priti.

Torej - delavnica "Minerali, zdravje, duhovnost" BO 18.11. (od 17.30 do 21.oo in 19.11.2005 od 9.00 do 15.00 na Prvi O.Š. v Murski Soboti. Cena 10.000,00 SIT. Naučili se bomo razlikovati originale od ponaredkov, uporabljati kristale v zdraviteljstvu, jih programirati ...

Prijavite se lahko kar pri meni: tadej.pretner@email.si
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#43 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 21. november 2005, 08:50

Pozdravljeni,

ko človek bere knjigo si določene stvari predstavlja kakor mu pač deluije domišljija. Ko pa stvari, ki si jih prebral vidiš "v živo", ko ti jih nekdo prezentira ter ob tem preizkusiš tudi samega sebe je pa zadeva čisto nekaj drugega. V petek in soboto sem bil na Tadejevi delavnici kjer sem vse to doživel. Moram reči, da sem zelo impresioniran z celotno delavnico ( vsebina, način, teme,... ). Upam, da jo bom v kakšni nadaljevalni varianti lahko še kdaj obiskal. Tadeju se lepo zahvaljujem.

LP
Branko G

#44 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. november 2005, 12:24

Pozdravljeni,

ko človek bere knjigo si določene stvari predstavlja kakor mu pač deluije domišljija. Ko pa stvari, ki si jih prebral vidiš "v živo", ko ti jih nekdo prezentira ter ob tem preizkusiš tudi samega sebe je pa zadeva čisto nekaj drugega. V petek in soboto sem bil na Tadejevi delavnici kjer sem vse to doživel. Moram reči, da sem zelo impresioniran z celotno delavnico ( vsebina, način, teme,... ). Upam, da jo bom v kakšni nadaljevalni varianti lahko še kdaj obiskal. Tadeju se lepo zahvaljujem.

LP


Me veseli, da ti je bila všeč, čeprav - realno gledano - ni bila ne vem kaj; zelo rutinska. Iskro za navdahnjeno vodenje ti namreč ponavadi dajo slušatelji; vsaj pri meni je tako, v MS pa je bil tokrat obisk slab. Nimam namreč stalnega programa in torej na delavnicah programsko improviziram; zato je tudi velika razlika med navdahnjenim in rutinskim vodenjem.
Upam, da se v podobnih vlogah vidiva še kdaj in da boš takrat res nabasal na "pravo" delavnico.


L.P.T.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#45 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 21. november 2005, 15:42

Pozdravljen.

Vem, da si bil z udeležbo razočaran ( še meni je bilo neugodno ) to je pač MS nikoli ne veš kje te bodo presenetili po drugi strani pa tudi ni bila prav na veliko reklamirana zadeva. Glej za začetek je pa bilo kar dovolj saj prevelika količina informacij lahko na začetku marsikoga zbega. Zato mislim, da bi moral delavnice razdeliti na dva dela. Prvega ta osnovnega in nadaljevalnega. Ko boš v bližini mi sporoči.

LP
Branko G

#46 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 21. november 2005, 21:22

Dragi Nosko,
mi je moz razlozil, da je bilo na delavnici ta vikend zelo zanimivo in poucno.
Res mi je zelooo zal, da se je nisem mogla udeleziti :C: .

Upam , da ti je bograc odtehtal malo stevil obiskovalcev :palec: ... in da bos kljub temu se kdaj oglasil v nasih krajih.
Takrat pa sem sigurno prisotna tudi jaz xsuperx .

Bodi mavricno xrainbowx


Mojca

#47 ho-masubi

ho-masubi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 18. december 2005, 00:51

Helou,
hmm a sm jst mogoče spregledal kdaj bo kakšna delavnica na temo kristalov in uporabe v lj ali okolici? Sm pregledal mal druge teme in nekak nisem nič zasledil. Ve kdo kaj več kdaj se zna to zgodit?

#48 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. december 2005, 01:43

Helou,
hmm a sm jst mogoče spregledal kdaj bo kakšna delavnica na temo kristalov in uporabe v lj ali okolici? Sm pregledal mal druge teme in nekak nisem nič zasledil. Ve kdo kaj več kdaj se zna to zgodit?


Kristalna delavnica bo 20. (18.00 - 21.00) in 21.01.2006 (9.00 - 15.00), v Ljubljani - Tabor, ena lokacija čisto zraven parka. Točen naslov še povem, cena pa bo 12.000 SIT.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#49 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. januar 2006, 20:25

Kristalna delavnica bo 20. (18.00 - 21.00) in 21.01.2006 (9.00 - 15.00), v Ljubljani - Tabor, ena lokacija čisto zraven parka. Točen naslov še povem, cena pa bo 12.000 SIT.


Točna lokacija je Tabor 10. Dobimo se v petek, malo pred 18 uro, na recepciji v pritličju.
Na delavnici se bomo naučili nekaj geoloških osnov, sicer pa vse pomembnejše stvari, ki se jih s kristali da početi (programiranje, zaščita pred sevanji, samozdravljenje, spreminjanje samopodobe, delo s pacientom ...).
Na delavnico se lahko prijavite na:
- mail tadej.pretner@email.si
-GSM 041 454 900

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#50 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 13. januar 2006, 13:50

hay, nosorog!

najprej hvala za nasvet glede kamenčka za mamo. jantar ji bo siher všec.

zdaj se pa nekaj glede delavnice. kot sem že pred parimi meseci rekla, me najbolj jebejo odklopi od ljudi. jaz ne vem a sem jaz tak štor-sam jaz se res ful težko odklaplam. pa bi se srčno rada. ker me vse energije v biopolju ful motijo. najbrž pa tudi drugega. kje bi se misliš to lahko najbolj naučila???? na kateri izmed tvojih delavnic?

danes pa je bla sploh ubitačna noč... sem že mislila, da bi finito z mano. brez zajebancije. te energije so zame definitivno premočne in ne vem se odklopiti.. fak.

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0