Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pokoli v Aprilu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2002, 01:00

Opazil sem, da se zadnje case (zadnjih 5 let) v Ameriki pridno pobijajo v solah, najvecji pokoli pa so potekli (z izjemo dveh) v Aprilu. To me preseneca, zanima pa me vase mnenje o tem.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. maj 2002, 01:00

zvezde so krive in njihov režim

pokowc

#3 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Mars buta z vso močjo.

PETRA

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

El Nino - morda si imel več podatkov za april ali je slučajno v virih, ki jih obvladuješ, več tega v aprilu, morda pa te preprosto April najbolj zanima, pa to bolj spremljaš in opaziš. ;~))
Sama zadnja leta opazujem predvsem težave, ki jih opisuješ, v Maju in Juniju, kar (predvsem) pripisujem opoziciji Plutona Soncu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. junij 2002, 01:00

Ne, ne, bral sem v casopisu, ja v juniju je tudi eden, in v maju, ostali so pa vecinoma aprila, to nisem dobil tako da bi gledal samo april, pac cez celo leto, najbrz je poleg marsa, tudi to da se takrat odlocajo stvari v soli, kaj bo in kaj ne...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2002, 01:00

El Nino - prepovršno sem pogledala. Mislila sem, da ugotavljaš bolj splošno, ti pa si izpostavil šole in USA.
Sem preveč na hitrico prebrala - največji pokoli se dogajajo v aprilu (pa se ob tem spomnila, da zadnja leta ugotavljam, da sta taka Maj in Junij)...
To je najverjetneje seveda res zaradi šole.
Saj je večina najbrž ravno (bivših) učencev.
Da pa je v Ameriki takega največ, nekako potencirano, pa je pač jasno oz. za pričakovat.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. junij 2002, 01:00

Hja, kjer je dim (orozje), je tudi ogenj.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0