Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4., 8. in 12. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
337 komentarjev na to temo

#326 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. april 2008, 08:57

js mam pa merkurja na soncu.....sam po mojih izkušnjah ni čist tako, kot pravijo....nimam težav z jecljanjem in pisno se tud dobro izražam....ležijo mi tuji jeziki....se hitro učim.....no, mogoče je mal slabše z izražanjem sebe....pa še to bolj v smislu prodornosti kot česa drugega.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#327 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. april 2008, 09:30

Potem ni ožgan, ker je 5°
Bemu, na pa mam ... najtežje razložiti.
Saj, to sem jaz. :wOOt:

klarus, thanks xsrcx


Je ožgan Mystica...če je v ekzatni konjukciji je pa kazimi, kar pomeni, da močneje deluje....če je ožgan pa slabše deluje-nima moči..tako kot ti je Klarus razložila...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#328 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. april 2008, 10:01

js mam pa merkurja na soncu.....sam po mojih izkušnjah ni čist tako, kot pravijo....nimam težav z jecljanjem in pisno se tud dobro izražam....ležijo mi tuji jeziki....se hitro učim.....no, mogoče je mal slabše z izražanjem sebe....pa še to bolj v smislu prodornosti kot česa drugega.....


kok je pa orbis konjukcije?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#329 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. april 2008, 10:18

a?

tvoj mars in sonce skupi ;)
sicer mam pa js tud sonce in mars v konj

Je ožgan Mystica...če je v eksatni konjukciji je pa kazimi, kar pomeni, da močneje deluje....če je ožgan pa slabše deluje-nima moči..tako kot ti je Klarus razložila...

js mam kazimi :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#330 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. april 2008, 12:40

js mam pa merkurja na soncu.....sam po mojih izkušnjah ni čist tako, kot pravijo....nimam težav z jecljanjem in pisno se tud dobro izražam....ležijo mi tuji jeziki....se hitro učim.....no, mogoče je mal slabše z izražanjem sebe....pa še to bolj v smislu prodornosti kot česa drugega.....


:palec:

Se strinjam Amis, bi rekla, da precejšnja konjukcija merkurja in sonca daje precejšen intelekt.

#331 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. april 2008, 13:51

Se strinjam Amis, bi rekla, da precejšnja konjukcija merkurja in sonca daje precejšen intelekt.


Tud jz se strinjam...moja dobra kolegica ima to konjukcijo in je res en velik intelektualec... :palec:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#332 h3x0r

h3x0r
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 10. april 2008, 13:55

hudo

#333 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. april 2008, 14:10

Tud jz se strinjam...moja dobra kolegica ima to konjukcijo in je res en velik intelektualec... :palec:

kaj pa kazimi merkur sonce?
to ma moja nečakinja :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#334 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. april 2008, 14:33

kaj pa kazimi merkur sonce?
to ma moja nečakinja :)


sej to je zelo dobro ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#335 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. april 2008, 14:37

še dobr, da ma pritišjeno teto..da ji bo pomagala....
ker je vzgajana v zelo tradicionalno katoliškemu okolju
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#336 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. april 2008, 06:08

še dobr, da ma pritišjeno teto..da ji bo pomagala....
ker je vzgajana v zelo tradicionalno katoliškemu okolju


Nič narobe, s tako konjukcijo bo kasneje nardila sama tko, kot bo mislila, da je najbolje, to so kar pametni ljudje. Če bo vzgojena v tradicionalnem duhu ji ne bo nič škodlo, nč bat.

#337 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. april 2008, 23:20

kok je pa orbis konjukcije?

ups...sori pinka....vidla šele danes.....orbis moje konjunkcije je 0stopinj in nekaj malega .......

lunca, tud tebi hvala za odgovor.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#338 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 28. april 2008, 14:49

ups...sori pinka....vidla šele danes.....orbis moje konjunkcije je 0stopinj in nekaj malega .......


Kar pomeni, da Sonce daje Merkurju še dodatno moč :) Za moje pojme zelo dobro ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0