Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4., 8. in 12. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
337 komentarjev na to temo

#26 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. julij 2003, 20:16

x:Dx čist po primorsk.. x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#27 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. julij 2003, 21:03

Kaj je narobe ali prav če imaš 4 planete v 12.hiši(merkur,kiron,sonce,luno),ampak 8.hiša je pa prazna! x:Dx

Lep večer!BorisM

#28 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. julij 2003, 21:33

Kaj je narobe ali prav če imaš 4 planete v 12.hiši(merkur,kiron,sonce,luno),ampak 8.hiša je pa prazna! x:Dx

Lep večer!BorisM

to pomen, da vmres! x:Dx

#29 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. julij 2003, 06:14

Free,saj ni nobeden večn...

#30 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. julij 2003, 06:49

borism... tole pa bi bla lohk že debata na novo temo... x:Dx

#31 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. julij 2003, 11:15

Free,saj ni nobeden večn...

ni vecno 0??? xrolleyesx
zk ne?

#32 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. julij 2003, 11:26

Jaz sem pa mislila, da se nadpovprečno ukvarajajo s smrtjo tudi tisti, ki imajo polno 8. hišo (in ne nujno 12).
No, če imaš pa v 12. še Saturna...



xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#33 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:19

Jaz sem pa mislila, da se nadpovprečno ukvarajajo s smrtjo tudi tisti, ki imajo polno 8. hišo (in ne nujno 12).
No, če imaš pa v 12. še Saturna...



xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

jas jo mam 5 v 8 hisi:
venera, kiron, luna in true node, saturn

nasproti v 2 hisi pa:
pluton, uran, jupiter

cela drama x:Dx
to menda pomeni da bom prav zares vmrl!! x:Dx x:o)x

hja, menda pomeni iskanje balanca med jaz in drugi??
ampak, ce je osma hisa tista, kjer se ukvarjamo nekako bolj z seboj,
citiram marso:
8. hisa
(Skorpijonova hisa, ki ji vlada Pluton)
Predstavlja nase notranje duhovno zivljenje, nasa najgloblja razmisljanja in raziskovanja, pa tudi spolnost in nase dojemanje spolnosti, in naso udelezbo v intimnih odnosih. Predstavlja naso notranjo moc, sposobnost nase fizicne in psihicne regeneracije.
Veckrat jo razlagajo kot hiso smrti. In res predstavlja tudi dediscine, imetje, ki ga dobimo npr. prek nasega partnerja. Pokaze na tipe obolenj in na potencialne kirurske posege, pa tudi narkoze ali podobna stanja.


druga hisa pa:
citiram marso:
2. hisa
(Bikova hisa, ki ji vlada Venera)
predstavlja zavedanje sebe, obcutek lastne vrednosti in obcutek za vrednost nasploh. Kaze nase naravne talente in osnovne vrednote in potrebo po izpolnitvi. Sicer je to tudi materialna, financna hisa, ki predstavlja nase financno poslovanje, nasa vlaganja in investicije, nase imetje, moznosti zasluzka in nacin nasega poslovanja. Kaze tudi dobicke in izgube na financnem (materialnem) podrocju.


potem to pomeni, da tista teorija med drugi in jaz (balans) ne velja?

glede na to, da mam pa sonce v 7 hisi, pa je to druga zadeva???

citiram marso:
7. hisa - DESCENDENT
(Tehtnicina hisa, ki ji vlada Venera)
DSC je tocno nasproti ASC in kaze nase partnerstvo. Bolj kot na znaku, v katerem se pojavi DSC, je poudarek na tipu cloveka s taksnimi osnovnimi znacilnostmi. V mnogih starejsih knjigah o astrologiji boste nasli podatek, ki pravi, da DSC kaze na astrolosko znamenje nasega partnerja; to ne drzi povsem - velikokrat je namrec praksa, da nas privlaci ravno oseba, ki je rojena v znamenju nasega ASC. In ne DSC.
OPOMBA: nikoli se ne smemo striktno drzati astroloskih `nacel` ujemanja. Kot smo videli, ima morda nas partner, tudi ce se po Soncevem znaku ne ujemamo najbolje, zelo ujemajoco Luno ali ASC ali pa celo v istem znaku kot je nas Soncev znak.
7. hisa kaze predvsem kvaliteto nasih partnerskih odnosov, tako intimnih kot tudi poslovnih. Kaze sporazume, pogodbe, posle z javnostjo, sodelovanje in nacin komuniciranja v partnerskem odnosu.




se dobro, da je merkur v vodnarju x:Dx
da jo lahk o pobrisem v drugo temo x:Dx

#34 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:34

V 8. hiši imam Sonce, Venero, Neptun in Merkur.

Mi je rekla ena astrologinja, ko sem si prvič dala naredit chart, da to pomeni, da jo bom lahko kar nasledila!!!???? :eek:

me je to vzpodbudilo, da sem začela iskat po internetu in našla Lunin net, hehe
(za LNF sem pa itak mislila, da v njem sodelujejo člani kakega Slovenskega astrološkega društva, kot sem nekje drugje opisala..) Ampak če to pomeni, da se bodo napovedi od astrologinje uresničile, bom morala itak počakat do penziona, se pravi še xxx- let, ko bom imela čas, da preberem obširno astrološko materijo... : x:Dx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#35 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:37

ne, ampak lahko kar pri meni zacnes!! x:Dx x:Dx
mijav xsrcx

#36 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:59

x?x začnem pri tebi:
uživat živo vodo (to se da zmenit, ker sem trenutno z energijo bolj pri tleh..)
risat charte in šudirat astro-... boj težka bo, revno prebiram rubriko o poklicih: "aspekti v 6. hiš"....in??????? xrolleyesx , mislim, če je meni kaj jasno tukaj?
Lahko se zmeniva za obrok Whiskasa x:Dx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#37 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. november 2004, 21:12

Moja 12. hisa je prazna... :8):
Dum spiro, spero.

#38 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. november 2004, 21:18

tudi moja široka in prazna...vladar Uran
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#39 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. november 2004, 21:38

Moja osma hiška ima pa urana in luno - torej, uran v 8.h tvori nenadne izgube? :O:

12h. je pa polna - Sonce, Merkur in Venera, pa precej velika hiša, vrh v vodnarju, čez ribice in do ovna. Vsak od teh planetov ima svoje znameje. Pa vsi palneti tvorijo veliko aspektov.
Pa zaenkrat še nisem nagnjena h kriminalu. x:Ix

#40 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. november 2004, 21:43

<{POST_SNAPBACK}>Moja osma hiška ima pa urana in luno - torej, uran v 8.h tvori nenadne izgube?  :O:

Lahko tudi izgube. Vsekakor pa 8. hisa ni povezana samo z izgubami. :8):
Dum spiro, spero.

#41 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. november 2004, 21:50

Vem, sam moja je še tko nesrečno postavljena v škorpjonu.

Sej če prekopiram 8 h. - je že free napisal
8. hisa
(Skorpijonova hisa, ki ji vlada Pluton)
Predstavlja nase notranje duhovno zivljenje, nasa najgloblja razmisljanja in raziskovanja, pa tudi spolnost in nase dojemanje spolnosti, in naso udelezbo v intimnih odnosih. Predstavlja naso notranjo moc, sposobnost nase fizicne in psihicne regeneracije.
Veckrat jo razlagajo kot hiso smrti. In res predstavlja tudi dediscine, imetje, ki ga dobimo npr. prek nasega partnerja. Pokaze na tipe obolenj in na potencialne kirurske posege, pa tudi narkoze ali podobna stanja.


#42 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. november 2004, 21:51

<{POST_SNAPBACK}>Lahko tudi izgube. Vsekakor pa 8. hisa ni povezana samo z izgubami. :8):




povezana je tud z dobički x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#43 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. november 2004, 21:52

:vio: :vio:

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. november 2004, 09:13

<{POST_SNAPBACK}>povezana je tud z dobički x:Dx

:palec: Seveda z dobički, ki jih dobiš od drugih. :palec:

#45 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 16. november 2004, 12:24

<{POST_SNAPBACK}>kjerkoli se pojavi v natalni karti 8hiša ali to pomeni, da je oseba vedno v nevarnosti za nesreče, da je nagnjenost k temu neizbežna?
vsaj enkrat je dovolj?
kaj pa 12h?je nagnjenost h kriminalu spodbujajoča tule?je razvidno takoj?
pokowc


Saj to ni tako enostavno z 12. hiso - poznam enega inspektorja ki dela v odelu za droge in jo ima polno, pa tud enega psihijatra in par medicinskih sestric - to ni samo hisa '' kriminala '', temvec je hisa ki nakazuje skrb do socloveka, zelo pogosto je zdravniki imejo poudarjeno, pa tudi duhovniki in tisti ki se mocno zanimajo za alternativo. No ja - ta hisa simbolizira podzavest in ce oseba ni ozavescena v pomenu da dela na sebi, lahko so tudi nekatere nevarnosti te hise: sklonost omami, odvisnostima in gubljenju cuta za realnost, ili na planu zdravja pogoste depresije in psihosomatske bolezni.

8. hiso pogosto imajo poudarjeno policaji in vojaki, pa tudi tisti ki se ukvarjajo z cloveskom psihom. To je hisa regeneracije in je pomembno raziskati njenega vladarja, ker nam taj najbolj pomaga v kaksni hudi zivljenski preizkusnji.

8. i 12. hisa so misticne hise, v katerih so skriti nasi najbolj globoki, duhovni potencijali, ne treba se ih bati, temvec jih spoznati xDDx

#46 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 16. november 2004, 12:49

8. v vodnarju prazna
12. v dvojčkih prazna
:inocent:

#47 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 16. november 2004, 13:24

<{POST_SNAPBACK}>8. v vodnarju prazna
12. v dvojčkih prazna
:inocent:


Ce so obe prazne, potem gledas vladarje 8. in 12. v znamenjih, hisama in aspektima.

#48 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 16. november 2004, 13:35

<{POST_SNAPBACK}>8. i 12. hisa so misticne hise, v katerih so skriti nasi najbolj globoki, duhovni potencijali, ne treba se ih bati, temvec jih spoznati  xDDx


Tole mi je pa všeč! x;)x :palec: :palec: :palec:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#49 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 16. november 2004, 14:42

Ja meni je tudi všeč ta izjava :palec: , ker mam prav ti dve hiši polni! x;)x

#50 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 16. november 2004, 15:29

Osma v Strelcu, pa tam je tudi Jupiter-Kozorog ,dvanajsta v Ovnu! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0