Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uran v 1. hiši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
239 komentarjev na to temo

#26 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:20


.... lahko da ni težava v nas uranovcih temveč v neuranovcih, pa nas ne štekate!!!!

Kdaj pa je bil Uran še brezveze......


Bolj tipično ne more bit. "Mi Uranovci (tudi Vodnarji seveda) smo pa ja kul. Težava je v VAS."

TO. .......... je beseda!

Ampak res, ljudje nas ne poštekajo, pa zakaj??? Ker niso na naši ravni, ker smo daleč pred njimi x^x x^x x^x .......... tako pač je, nas ne zanimajo vsakdanje reči, temveč tisto kar se skriva, kar je zadaj................, zato pa smo tako zanimivi, a ne????

sokrates :vragec:

#27 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:34

sokrates :palec: ti si genij. x;)x

to si tko lepo povedal. bern, ne glej grdo x;)x .

iz nekega razloga je očitno dobro, da obstajamo ljudje z uranom v prvi hiši. sem se ful dolgo sekirala zaradi nerazumevanja ljudi. pa kdo jim je kaj hudega hotel :xx!: . po dolgem času sem poštekal, da sem taka kakršna sem čisto OK in pač ni moj problem, če vidim stvari drugače. tako je in je že za nekaj dobro. moramo pač zmikat stvari in gledat naprej x:Dx .

x:Dx x:Dx x:Dx

x;)x lep dan vsem uranovcem - in ostalim x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:39

Uran v 3.hiši med drugim pomeni v soseski tudi "daljnovod", v konjukciji z Jupitrom pa velikokrat visoka napetost, takorekoč v dvorišču...

#29 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:45

:eek: x?x kako to misliš 'daljnovod'... jaz ga imam namreč v tretji hiši (na 1. st. device)...ni v konj. z jupitrom... je v opoziciji... boris, mi lahko tole mal bl po kmečk, pliz ... si mislil, da je tale položaj nekak napet (al je na šest) x;)x x:)x

#30 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:47

sokrates  :palec:  ti si genij.  x;)x

to si tko lepo povedal. bern, ne glej grdo  x;)x .

iz nekega razloga je očitno dobro, da obstajamo ljudje z uranom v prvi hiši. sem se ful dolgo sekirala zaradi nerazumevanja ljudi. pa kdo jim je kaj hudega hotel  :xx!: . po dolgem času sem poštekal, da sem taka kakršna sem čisto OK in pač ni moj problem, če vidim stvari drugače. tako je in je že za nekaj dobro. moramo pač zmikat stvari in gledat naprej  x:Dx .

x:Dx  x:Dx  x:Dx

x;)x  lep dan vsem uranovcem - in ostalim  x;)x

amis, ne smes se sekirat, vidis jaz menim da smo unikatni in to je to .......


s.

#31 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:49

amis, pa še to..........
ni problem v tem, da ti vidiš stvari drugače, temveč oni ne gledajo tako kot ti, s tvojimi očmi, kividijo dlje in več....
vidiš to je tvoj uran in verjemi, da si ravno zato posebna (take punce ma socrat rad.... mljask) xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

#32 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:56

Mateja pozdrav!

Imam, kar nekaj kart, kjer Uran v tretji hiši, pa tudi te osebe imajo daljnovod v bližini(3.hiša) ali pa trafo postajo(uran).
Če ne razumeš drugače, "telegraf štange" so nekje v bližini....ti, če bi šla astrologu, bi pa šla prvenstveno zaradi ožjih sorodnikov, šole,.... no tisto, kar predstavlja 3.hiša....lep dan x;)x :palec:


#33 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:06

:palec: Boris, tretja hiša in uran notri so tudi bratje, sestre in bližnja okolica, promet. Poznam nekaj kart z uranom v tretji hiši, ki imajo tudi nepredvidljiv način vožnje, enkrat počas, enkrat hitro in če je le ta slabo aspektiran v karti, je možnost prometnih nesreč večji.
Prav tako lahko gledamo tretjo hišo nižje šolanje.
Nekaj primerov urana v tretji hiši slabo aspektiran, prekinitev šolanja, oz. ponavljanje v osnovni šoli. Seveda je precej odvisno od vladarjev in njihovega aspekta. xrolleyesx

#34 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:10

Točno Lunca, hvala, ker si me dopolnila, drži vse.....pogledati je res treba vladarje in aspekte, čeprav se tega v začetku izogibamo, ker je že osnovna razlaga za hiše velik zalogaj!

Lp :palec:


#35 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:15

Jaz poznam dva človeka s to konjunkcijo. 8asc in Uran)
Eden je povsem nenavaden in zelo dober šahist, v samem svetovnem vrhu.
Druga je izrazito pametna ženska, z dobro logiko in smislom za matematiko.
Živita res na nenavaden način, vendar na videz nista nič posebnega, ne oblačita se ekscentrično ali kej tazga.

Vse dobro,
Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:42

... Poznam nekaj kart z uranom v tretji hiši, ki imajo tudi nepredvidljiv način vožnje, enkrat počas, enkrat hitro in če je le ta slabo aspektiran v karti, je možnost prometnih nesreč večji. ...

Tudi jaz tocno tole opazam, Lunca. Ne samo voznja, pac pa ves ritem je lahko nekako neartikuliran, se posebej, ce tvori Uran opozicije in kvadrate z osebnimi.

..Prav tako lahko gledamo tretjo hišo nižje šolanje.
Nekaj primerov urana v tretji hiši slabo aspektiran, prekinitev šolanja, oz. ponavljanje v osnovni šoli. Seveda je precej odvisno od vladarjev in njihovega aspekta. xrolleyesx..

Tudi tole je res, veckrat, ceprav prekinitve same morda ne gre pripisovati samo Uranu, temvec pa tudi ali predvsem Saturnu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:46

... Druga je izrazito pametna ženska, z dobro logiko in smislom za matematiko. ...

Tole je recimo lahko ze (ce gre za mojo generacijo) ASC v Devici - ki je praviloma zelo inteligenten, ful mojih frendov ima tak ASC, nekateri tudi Uran zraven (in/ali Pluton), potem jih poznam dosti tudi z Uranom na asc v sco - ki pa so tudi inteligentni..., vendar veliko bolj intenzivni.
Res je, ni sploh nujno, da vpliva v tem smislu - na videz, da imas zdaj ne vem kaj, ces, Uran...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. februar 2004, 11:36

ja sokrates, maš prav. celo ni problem, da vsak vidi drugače. zoprno je to, da to okolico ob živce spravlja. pa ne da bi to hotela. je nekaj, kar se (očitno ) avtomatično zgodi. pol te pa napadejo, kot da si komu kaj storil :xx!: .

pa še razložit dostikrat ne moreš nikomur nič. izpade kot da govorim v kitajščini x:Dx . kadar zmorem to jemat po sistemu "pa kaj me briga", je kar OK x^x , sicer je pa včasih kriza x;)x .

pa nič zato. se hitro poberem x:)x .

tvoja vprašanja mi pa mal škorpijonovsko-vodnarsko zvenijo x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#39 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 12:06

tvoja vprašanja mi pa mal škorpijonovsko-vodnarsko zvenijo  x:Dx  x;)x

Ja AMIS, bolj škorpijonosko, čeprav nisem ne vodnar ne škorpijon (razen v ASC).

Veš, mislim, da je sploh mimo da komu kaj razlagas, jaz sem se namreč navadil, da al me ljudje poštekajo (te so carji), al pa tud ne (s tem pa sploh ne želim imet opravka, saj sploh ne vejo v čem je catch).

unikatni socrates x^x

#40 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. februar 2004, 12:41

x:Dx :palec:

pozdrav od unikatne amis x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#41 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 13:22

Tudi tole je res, veckrat, ceprav prekinitve same morda ne gre pripisovati samo Uranu, temvec pa tudi ali predvsem Saturnu.

:palec: Seveda, trije primeri imajo urana v slabem aspektu s saturnom- opozicijo, prav tako gledam en podoben primer, saturn v tretji v opoziciji z uranom v 9 hiši (in res so se mu zaprli plani za študij za naprej, ker je padel v osmem razredu). Sicer zelo pameten poba pa še vodnar po vrhu, vendar aspekt mu je izbil in evo ga šok. :xx!:

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 13:25

Jaz imam tudi tole - Saturn v 3. v opp. z Uranom v 9.
Pa sem dejansko prekinila solanje in ne samo to, totalno preusmerila. :)
Vmes pa pavzica za 11. solo... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. februar 2004, 16:29

Tole je recimo lahko ze (ce gre za mojo generacijo) ASC v Devici - ki je praviloma zelo inteligenten, ful mojih frendov ima tak ASC, nekateri tudi Uran zraven (in/ali Pluton), potem jih poznam dosti tudi



Pluton in Uran x^x
mal odštekano pa vendar ,z obema nogama,na tleh ....
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#44 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. februar 2004, 22:11

Bolj tipično ne more bit. "Mi Uranovci (tudi Vodnarji seveda) smo pa ja kul. Težava je v VAS."

.se skor strinjam :palec:

#45 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 23:44


.... lahko da ni težava v nas uranovcih temveč v neuranovcih, pa nas ne štekate!!!!

Kdaj pa je bil Uran še brezveze......


Bolj tipično ne more bit. "Mi Uranovci (tudi Vodnarji seveda) smo pa ja kul. Težava je v VAS."

Izhajal sem le in nič drugega kot iz lastnih izkušenj z eno žensko.
Nikjer nisem napisal to, kar govoriš ti in nikakor ni v čast resnemu astrologu.
Za delo, ki si se ga odločil opravljati, je treba bit objektiven, zate pa to očitno ne bo nikoli dosegljivo.

Ničesar ti nisem dolžan, s takim odnosom si delaš bolj slabo reklamo, sploh pa ne vem, zakaj se praskaš tam, kjer te ne srbi, ali pač?

Lep uranovski pozdrav.

bobnar, nisem astrolog in se s tem ne ukvarjam, moje področje je nekaj čisto drugega, z astr. sem se srečal tu..... sicer pa se mi za svoje mnenje in in poglede upam da ni treba opravičevati ali pač?? na žaljivke pa ne odgovarjam.........

modri socrates

#46 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. februar 2004, 14:50

Uran na asc...kar nekaj jih ima natur skravžlane laske s to pozicijo, ki jih poznam... xscratchx
xyiyax Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#47 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. februar 2004, 16:59

x:)x x:)x x:)x

skravžlano je marsikaj x:Dx . pa da ne bi spet kdo tega jemal kot zezanje. mal se delam norca iz sebe x;)x .

sicer ste pa vsi QL xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#48 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 21. februar 2004, 17:40

Uran na asc...kar nekaj jih ima natur skravžlane laske s to pozicijo, ki jih poznam...  xscratchx 
xyiyax Stankaaaa

.. ravne, a črne kot vrag... oči pa tud........ x;)x

socrates

#49 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. februar 2004, 19:11

Jz mam pa takole: Uran v 1. hiši v strelcu.
Sonce ( devica, 11.hiša) sekstil Uran
Mars ( strelec, 1.hiša ) konjunkcija Uran

To je kar se tiče Urana, pa me zanima, kolk kaj vpliva na mene to, kje se kaže? Tale sekstil med Soncem in Uranom ni glih najbolj močan aspekt, a ne? Pol verjetno ne vpliva tak zelo...



Em, še neki... Ne vem, če glih spada pod tole temo ( ni v zvezi z Uranom) Mam: Sonce kvadrat Neptun ( strelec, 2. hiša)
Neptun trikotnik MC ( lev), saturn tehtnica 12. hiša

Tole sm kr nametala ene podatke, pa bi prosla, če mi poveste, če bi me mogoče tale Neptun kaj omejeval pri npr. študiju, al pa pri poklicu, kr se mi zdi tale trikotnik z MC mal "sumljiv".

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#50 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. februar 2004, 21:59


.... lahko da ni težava v nas uranovcih temveč v neuranovcih, pa nas ne štekate!!!!

Kdaj pa je bil Uran še brezveze......


Bolj tipično ne more bit. "Mi Uranovci (tudi Vodnarji seveda) smo pa ja kul. Težava je v VAS."

Izhajal sem le in nič drugega kot iz lastnih izkušenj z eno žensko.
Nikjer nisem napisal to, kar govoriš ti in nikakor ni v čast resnemu astrologu.
Za delo, ki si se ga odločil opravljati, je treba bit objektiven, zate pa to očitno ne bo nikoli dosegljivo.

Ničesar ti nisem dolžan, s takim odnosom si delaš bolj slabo reklamo, sploh pa ne vem, zakaj se praskaš tam, kjer te ne srbi, ali pač?

Lep uranovski pozdrav.


Kot je videti iz citatov, Bobnar, sem se oglasil na Sokratesov post, oglasil pa si se ti. A ni to malo čudno? Poglejva:

< Izhajal sem le in nič drugega kot iz lastnih izkušenj z eno žensko. >

Ali se pri odgovarjanju nisi malo zmotil? Na primer v naslovniku - ali pa v imenu, ki ga uporabljaš?

Vajina "korespondenca" s Sokratesom je zelo zanimiva. Piše ti na primer "ne štekate nas Uranovcev" in ti se sploh ne oglasiš - ???

Po drugi strani pa se oglašaš na post, ki se te v nobeni točki sploh ni tikal.

Ampak kot običajno - z diskvalifikacijami in degradacijo. Poglejva:

< Za delo, ki si se ga odločil opravljati, je treba bit objektiven, zate pa to očitno ne bo nikoli dosegljivo. >

Kar se tiče strokovnosti tiče, pusti oceno - vsaj na astroloških straneh - drugim, ki jih tukaj zadosti. Kar pa se praskanja tiče, pa prepusti odločitev kar meni.

Živijo!


P.S.: Za kaj točno gre tu: <Ničesar ti nisem dolžan, >? Nikomur na lunin.netu še nisem izstavil računa.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0