Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uran v 1. hiši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
239 komentarjev na to temo

#201 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. marec 2008, 07:41

ja, recimo da je ličenje neke vrste kompenzacija namesto slikarstva .. včasih sem slikala .. zdaj pa nekak nimam dovolj volje oz. tistega začetnega drajva za kake slikarske packarije ... zato pa neptunske barve na ustnicah, okoli učk (oči mam itak z neptunskim leskom x;)x ), nore barvne kombinacije oblačil ...
gypsy sem mislila pa bolj v smislu, da se nikjer prav ne udomačim .. selim se. x;)x
ja, pa tud etno stil v oblačenju mi sede zelo.
če nisem opažena, se kar začnem mulit včasih. x:Ix :inocent:



:palec: Ja, ja, se razumeva, vse po malem, tudi ličenje je neke vrste slikarstvo, barvne kombinacije pa neptun čudovito izbira.

x;)x

#202 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 11. april 2008, 20:54

Prva hi$a ponavadi pomeni da ne izhaja she. Seveda so za to house systems neadekvatni.

#203 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 08:51

prijatelj je zadnjič komentiral, da ga vsakič presenetim ... no, v pozitivnem smislu ... da sem vedno drugačna ... valda, če se vidiva na pol leta, eno leto. xrolleyesx ampak tale Uran me bo enkrat ... dal na elektrošok. :O: in prijateljica, ki ga ima v 12. hiši, je ko električna vrtavka. x:Dx

#204 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 09:13

to vse v Škorpijonu ali Strelcu? :wOOt: jaooooo.

#205 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 09:21

ooo, tvoja idealna - ženska. :wOOt: x:Dx

začuda pade moj Mars tistemu prijatelju na ASC ... on je Lev v podznaku. x:Dx no, nevermind. kadar je pa Uran v sinastriji neg. aspektiran, na Venero, Sonce, Mars, Luno - suddenly koneeeeec! :vragec: x:px x:Dx

#206 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 09:25

čakaj, ne, nekaj je narobe! tip ma Luno v Dvojčkih .. Urana blizu tvojega DSC recimo.. škorpijonski ljubimec (Mars/Venera). beeeeeejž, to je psiho! :wOOt: x:Dx

#207 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 09:30

ne ne ne, dober seks. x:px

#208 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2008, 09:37

kaj? prvo ali drugo? x:Ix :O: x:Dx

eh, toliko pa že maš pojma o sinastriji, da veš, kaj pomenita M Mars in Ž Venera v konjunkciji ... x:Dx

#209 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. julij 2008, 14:31

eh, toliko pa že maš pojma o sinastriji, da veš, kaj pomenita M Mars in Ž Venera v konjunkciji ... x:Dx

komplikacijsko sranje med drugim

#210 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. julij 2008, 14:39

Hm tud en od mojih kolegov ima Urana v 1. hiši...pa niti ni tako poseben al pa ja kaj pa jz vem sej smo vsi na nek način... se mi pa zdi, da mu je zelo hitro dolgčas...
drugače pa moje Sonce pade na njegov Uran...hkrati je pa moj Uran na njegovem Asc...v natalu imam drugače Uran v eksaktni opoziciji z Luno...tako, da moja Luna pade na njegov Desc....
Najino prijateljstvo pa je in ni...to pomeni, da se lahko nekaj let ne vidiva pa sva potem spet nekaj časa v stiku itd....nekako je eden redkih ki mu zelo hitro odpusti...pa tudi hitro se pred njim odprem...klepetava pa lahko itak ure in ure... :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#211 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. julij 2008, 14:44

:inocent:

kaj pomaga dober seks če pa do njega ne pride haha... ok, ne jemlji me danes resno

#212 ratamahata

ratamahata
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 16. julij 2008, 15:25

Evo, tut jest mam Urana v 1. bajti pa Luno, Venero in Mars v opoziciji z Uranom. Pol pa še Saturn v kvadratu z Uranom. A bom sploh prežvela :O:

#213 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. julij 2008, 08:15

Evo, tut jest mam Urana v 1. bajti pa Luno, Venero in Mars v opoziciji z Uranom. Pol pa še Saturn v kvadratu z Uranom. A bom sploh prežvela :O:


Spremembe se vedno kažejo najbolj, ko je uran v opoziciji z uranom, to je generacijska opozicija, ki nastopi okrog 40 leta. Seveda je odvisno kje natalno uran je. V tvojem primeru, če sem prav razumela je tranzitni uran zdaj v prvi hiši z ostalo družbo vred in oponira na urana v sedmi hiši. Če je to tako, potem si lahko nadejaš sigurno precej sprememb na tej relaciji?? Preživi pa uranov tranzit vsak, vendar odvisno je od prask. x;)x Skratka čas je poln nemira, to pa res lahko povemo vsi, ki smo to že dali čez.

#214 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. julij 2008, 10:08

Aja pa to še ni vse ... njegov Mars in venera sta na moji Veneri. In vse še v konjunkciji z mojim Uranom.
Uuuuu ... že bežim. :)

bežala že....sam vprašanje kam...... x^x ....... x;)x

sicer pa teli položaji men ne zgledajo kritični.....hm......


ma uran v 1h je zakon....sploh v konjunkciji z asc in plutončkom..... x:px x^x x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#215 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. julij 2008, 11:56

[quote name='Amis' date='17. Jul 2008, 11:09' post='987601']



ma uran v 1h je zakon....sploh v konjunkciji z asc in plutončkom..... x:px x^x x:Dx


:palec: se strinjam Amis s tem, uran je sprememba, so šoki in ker se večina boji novega, sprememb, trpi precej bolj zato, ker zadržujejo staro, zato jih uran še bolj "buta".

#216 ratamahata

ratamahata
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 17. julij 2008, 15:25

Spremembe se vedno kažejo najbolj, ko je uran v opoziciji z uranom, to je generacijska opozicija, ki nastopi okrog 40 leta. Seveda je odvisno kje natalno uran je. V tvojem primeru, če sem prav razumela je tranzitni uran zdaj v prvi hiši z ostalo družbo vred in oponira na urana v sedmi hiši. Če je to tako, potem si lahko nadejaš sigurno precej sprememb na tej relaciji?? Preživi pa uranov tranzit vsak, vendar odvisno je od prask. x;)x Skratka čas je poln nemira, to pa res lahko povemo vsi, ki smo to že dali čez.

Joj, jest včasih tako čudno povem. Vse to v zvezi z uranom sem razbrala iz natalne karte. Je pa moje znanje v zvezi z aspekti in tranziti še precej "omejeno", tako da... lunca, vseeno hvala za razlago in trud :flowerface: .

Ne x:px

tega sem se bala :Oo:

#217 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 17. julij 2008, 20:36

meni pa tranzitni Uran pelje preko MC-ja, lahko kaj kdo o tem pove kaj vec!
Hvala in lp!

#218 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. julij 2008, 05:59

meni pa tranzitni Uran pelje preko MC-ja, lahko kaj kdo o tem pove kaj vec!
Hvala in lp!


Misliš tranzitira? Verjetno, skoraj gotovo precej sprememb na področju študija, službe, mogoče tudi kakšna sprememba v vezi z enim od tvojih staršev. Poglej seveda, kako in kam je ta uran vezan natalno in s katerimi planeti je v aspektu.

Teorijo poznam.
Za prakso pa (še?) ne vem. :8):


V sinastriji naj bi ta konjukcija pomenila zelo dobro ujemanje v seksualnem smislu zaradi močne telesne privlčanosti. Je pa odvisno kako sta pri posamezniku ta venera in pri drugem mars aspektirana z ostalimi planeti. Sem že videla tako konjukcijo, ko sta se stalno pričkala, vendar jima je pojstelja vse "poglihala". Tega ponavadi ne moremo razumet, vendar očitno imata mars in venera precej prste vmes. x;)x

#219 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. julij 2008, 06:02

:palec: se strinjam Amis s tem, uran je sprememba, so šoki in ker se večina boji novega, sprememb, trpi precej bolj zato, ker zadržujejo staro, zato jih uran še bolj "buta".

no sej...slej ko prej osvojimo lekcijo, da je sprememba edina stalnica v lajfu....da je oklepanje česarkoli nesmiselno in da je potrebno ostati fleksibilen......če uran poskrbi za spremembe in stalna dogajanja, pol pluton pomaga, da je izvedba res temeljita in "brezhibna"...... xDDx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#220 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. julij 2008, 08:03

no sej...slej ko prej osvojimo lekcijo, da je sprememba edina stalnica v lajfu....da je oklepanje česarkoli nesmiselno in da je potrebno ostati fleksibilen......če uran poskrbi za spremembe in stalna dogajanja, pol pluton pomaga, da je izvedba res temeljita in "brezhibna"...... xDDx x;)x



:palec: Točno tko, spremembe sprejemat, sicer te nekej višjega (plutona) prisili v to, zato so te spremembe tolk bolj boleče.

#221 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. julij 2008, 21:19

Jz mam tut Uran v 1. hiši pa Mars in Saturn v 1. hiši v znamenju Strelca pa aspekt Mars konjnkcija Uran, pa mislm, da je še neptun na vrhu 1. hiše. Sicer nevem kaj to pomen, sam je pa dobr napolnjena tale 1. hiša. :-)
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#222 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. julij 2008, 08:16

Jz mam tut Uran v 1. hiši pa Mars in Saturn v 1. hiši v znamenju Strelca pa aspekt Mars konjnkcija Uran, pa mislm, da je še neptun na vrhu 1. hiše. Sicer nevem kaj to pomen, sam je pa dobr napolnjena tale 1. hiša. :-)


xrolleyesx S tako zasedeno prvo hišo si sposoben marsikaj, spremenljivosti, precej fizične energije in agresije in resnosti, zadržanosti. Konjukcija marsa in urana daje večkrat precejšnjo notranjo eksplozijo, ki lahko ob določenem tranzitu povzroči kakšno poškodbo. Neptun blizu ASC ti daje eno krinko, težko te pogruntajo kakšen zares si. Prehod plutona čez tako zasedeno prvo hišo je mogoče naredil določeno preobrazbo. Prehod iz strelca se končuje, zato je verjetno preobrazba že narejena?? Očitno te ni prehudo izmučil, kajti prehod čez precej zatežene planete je bilo nekje sigurno močno čutit.

#223 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 25. julij 2008, 01:19

hmm. Glede preobrazbe - možno, najbrž sm v tem času dojev tist kr sm mogu oz. sem določene stvari dojel pa jih sprejel iz druzga zornega kota kot prej, kr se mi zdi, da prnese velik več svobode, oz. se mal osvobodiš določenih stvari, ki te prej obvezujejo. Se pa zdej velik bolš počutm kot prej. Glede energije sm pa k atomska bomba, sploh če me kdo razkur, pa če ni pravičnosti. :-) Stvari, na katerih bom mogu delat :-)

Lunca, veš kaj me zanima, jz mam luno v 8. hiši. Neki sm zdej študiru okol tega, k je dost stresen položaj ( vsaj tko sm jz dojev). Ker je 8. hiša hiša obsesij ( a je lahko ta hiša pol povezana z obsesivno kompulzivno motnjo? k to mam jz) Pa me zanima kako je s temi progresijami, pa kdaj bi se to pr men spremenil na bolš, če bi se? Moji rojstni podatki so 19.3.1986 23.50 Ljubljana. Če bi lohk mal pofirbcala prosm :-) hvala
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#224 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 26. avgust 2008, 22:11

Uran pravkar gre v Cetus.

#225 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 27. avgust 2008, 13:36

Ola!

Hvala mantis. No, glede te motnje sm glih začev nekak razmišljat na ta način, da odmislm. Včasih rata največkrat pa ne. Ampak bo že. Ker tko k si reku k se osvobodiš, je to neki najbolšga, k začutš sebe, brez neke pretirane filozofije, začutš svoj potencial, in je noro. Parkrat mi je že ratal. Zdej je treba sam še delat na temu da bo skoz oz večino časa tko. Sploh to glede te motnje, je tut pomoje res tko da jo sam manifestiraš, sam jz sm se odloču da tega na rabm, ker bi rd normalno živu in že enkrat šel čez to. Sam še treba izvest , ker ni nč druzga kot neka blokada čez katero je treba it in je niti ne jemljem kot diagnozo. Drgač pa d best stari. Mi je všeč tvoj odgovor, jz ga pa tut lahko vzamem kot mejhno brco v rit, da se mal v roke vzamem :-)
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0