Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Celulit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
234 komentarjev na to temo

#226 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. julij 2011, 15:27

eh ... tudi moški imajo celulit ... sicer bolj poredko xcivx



neeeeeeee noooooooo....
tole je sendwič x:Dx

En šovinistični vic:

Vprašanje: "Zakaj moški nimajo celulita?"

Odgovor: "Ker je grdo!"

:inocent::vragec: x:o)x


pa ker gre wes dnar za pjačo in babe in bi ga za žawbice proti celulitu zmanjkal... zato je moj frend u nebesih to tko rešu, da nam celulita ni dal :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#227 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. julij 2011, 15:34

babe... če koga na was moti celulit...
vam naredi največjo uslugo, če se vas na daleč izogne... tko da.... živel celulit... x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#228 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. julij 2011, 22:11

Nekatere manekenke spremenijo prehrano in grejo za nekaj časa na sadne dneve ali sokce...okoli kao predebelih delov pa dajo neke maže in zavijejo z alu folijo ali s čim podobnim...Objavljena slika

Meni to z zavijanjem že bolj liči na knajpanje...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#229 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. julij 2011, 22:25

x:o)x Kaj je to??
Pismo, sam si pa poučen! x:Dx
(sam resno mislim, kaj je kavitacija?) :8):

kot nekakšna liposukcija.

http://kavitacija.net/
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#230 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. julij 2011, 22:38

Se vidi kolk se sekiram okol tega x:Dx

x:Dx

jaz se očitno ful, sem zadnjič presenečena ugotovila da sem glih jaz odprla temo. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#231 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 28. julij 2011, 08:36

sam u bistwu je pa res...
tko, k hoč pobožat žensko... ne gre drgač, k da pobožaš celulit... je k da nis ženske pobožou, ampak en odmrli špeh Objavljena slika
in tut, če je ženska topla, je tisti špehasti grawž hladen, žoften. sam seb zadostn... nobenga filinga ni u njem. še najrajš ima mir, da se u miru množi in raste in se debeli.
in skos samo jamra in se cmera, da bi rad čoookooolaaaadddooooo x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#232 Mauna

Mauna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 28. julij 2011, 13:26

še en nasvet glede celulita ... jaz se nad celulit spravljam vedno en teden v mesecu, in sicer na padajočo luno, ker se telo čisti in boljše izloča strupe. vzamem si kako uro do dve in se dobro zašvicam (tek, telovadba, aerobika - nekaj takega, da res zelo švicaš, da kr teče od tebe) ... potem se stuširam in si naredim celulitni piling (uporabljam zelo poceni stvar, okrog 3€ stane v DM-u, Balea celulitni piling, taki zeleni pa notri ma plastično krtačko in potem s krožnimi gibi masiraš problematične predele). Potem pa si naredim še oblogo iz gline in jo pustim, dokler se glina ne posuši. Glina potem zelo lepo "ven potegne" celulit.
The world is as you are.

#233 DominatusSi

DominatusSi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 9. maj 2014, 17:36

kot nekakšna liposukcija.

http://kavitacija.net/

no, pa da še malo bolj poučeno zgledamo. Tu sem našel, da je kavitacija in LPG Endermologija drugač kot liposukcija, ker je liposukcija v bistvu operacija. Tukile klik majo to dobr napisan. Kokr razumem, kavitacija in ta LPG Ender... delujeta enak kokr liposukcija, sam da ni tok invaziven poseg, ker ni operacija. Baje je tud uspešn tole. Kaj pa vem, sam glede na ceno kr more bit, je pa še zmer cenej kokr operacija


To temo je popravil/a DominatusSi: 9. maj 2014, 17:38


#234 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. maj 2014, 13:01

LPG ful deluje, preverjeno, in to ne sam na celulit ampak tudi na tisto odvečno kožo in maščevje, preverjeno, pa jst ne reklamiram in prodajam!

Za test si dejte narest obrazni LPG!


prenos.jpg


#235 iwy

iwy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 21. oktober 2017, 12:42

Res me zanima kako LPG deluje na sam celulit? A je mogoče že katera bila slučajno pri Rehamedu -  http://www.rehamed.si/celulit/ oziroma kam se splača it?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0