Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Revma


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#1 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 1. april 2005, 13:07

imam revmo in me zanimajo vasa mnenja ,kaj je revma,zakaj se pojavi,s cim je povezana ta bolezen.....sama jo imam ze od 6.razreda osnovne sole.pred nekaj leti so bile bolecine neznosne,zdaj se je stanje izboljsalo.problem je malo s tem,ker sem odklonila zdravljenje s tabletami,ki so mi jih predpisali.sem definitivno proti.
imate kaksne ideje,metode za blazitev revmaticnih bolecin?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#2 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. april 2005, 15:31

:inocent:

živa voda FHES, koprive, Q10,....

Artritisa je toliko vrst da je nemogoče našteti vse....Odkrili so da artritičnim bolnikom primanjkuje selena ali pa ga sploh nimajo....(selen v tabletkah)Zraven še vsak dan 2gr vitamina C, kapsule ribjega olja (omega 3), štiri kapsule česna dnevno ali pa si sama pripravi česnovo brozgo (pest česna zmiksaj, pusti stat 12 ur, precedi čez bombažno krpo, dodaj 1 l medu in deci jabolčnega kisa, zmešaj in daj v hladilnik-rok trajanja pol leta v hladilniku)


Drgač pa zamere in žalost nad življenjem stran, pa to že tak veš x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#3 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. april 2005, 17:42

ce si pa vegetarijanka ali veganka, pa lahko zamenjas ribje olje za lanena semena, ki jih zdrobljena prodajajo v DM-jih poceni. 2 veliki zlici dnevno (recimo da jih zmesas v joghurt) ti nadomesti cca. pokrije dnevno potrebo po omega 3 esencialni mascobi.

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. april 2005, 17:43

<{POST_SNAPBACK}>a tudi ti?  :sori: sočustvujem. bodi srečna, če lahko živiš brez zdravljenja. sama si ne bi niti upala.  :cry:  :cry:


:vragec: jst si upam.... x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. april 2005, 17:52

:vragec:

ahja, kaj ne poveš....
deset let je od tega kar so me po tej točki hotel zdravt...

mi je verjetn zdaj iz sklepov v glavo usekal x:o)x

samdadogaja.press x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#6 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 2. april 2005, 13:42

<{POST_SNAPBACK}>:inocent:

živa voda FHES, koprive, Q10,....

Artritisa je toliko vrst da je nemogoče našteti vse....Odkrili so da artritičnim bolnikom primanjkuje selena ali pa ga sploh nimajo....(selen v tabletkah)Zraven še vsak dan 2gr vitamina C, kapsule ribjega olja (omega 3), štiri kapsule česna dnevno ali pa si sama pripravi česnovo brozgo (pest česna zmiksaj, pusti stat 12 ur, precedi čez bombažno krpo, dodaj 1 l medu in deci jabolčnega kisa, zmešaj in daj v hladilnik-rok trajanja pol leta v hladilniku)
Drgač pa zamere in žalost nad življenjem stran, pa to že tak veš x8Dx

s koprivami me je kot otroka teta kr lepo po nogah vsakic ,ko sem prisla k njej.
pa se vsak dan me je posiljala v trgovino ,v katero sem morala cez visoke koprive.......ni bilo glih simpaticno,ceprav je to njej bilo smesno,ko sem bila vsa opecena..... :o|o: pa ni pomagalo.
cesna ful pojem,C vitamina tud precej(pa ne kapsul)....
kar se tice zamer in zalosti nad zivljenjem, tud ni.zhe zdavnaj shli tisti vzorci...
zato se mi je stanje tud izboljsalo,ampak enostavno se pojavijo spet bolecine ob menjavi letnih casov,obcasno ob nenadni spremembi vremena,pa tudi tu,kjer trenutno zivim je oooogggrrrooomno vlage :xx!:
moja sestricna je imela na zacetku tud tko kot jaz,pol je rodila......in zdaj je na vozicku.... :sori:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#7 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 2. april 2005, 20:29

Zdravo, ciganica!

Sicer sem novi na forumu, vendar ti lahko vsej malo "naslikam" dejanski vzrok tvojih obolenj. Vsaka ti čast, da se vzdržiš "recepta" po uradni medicini. Tam so orientirani le na "fizični" nivo zdravljenja. Če ni problem na čustveni ravni, potli pa je na globji duhovni ravni - Karma. To imate najbrž v družini - povej kaj o tem?
Potem je lahko problem hrana in s tem moteno delovanje notranjih organih - verjetno si bolj občutljiva na nekatere dejavnike - napačna prehrana (preveč mesa, pšenične moke, mleka, ... žal so to lahko alergeni) - pa povej kaj najrajši ješ? Valjda ne sir! Sem slišo, da je ena tako neznasko rada imela sir - na dan vsaj pol kile, tudi 2 kili, potem pa je imela brezmesno in brezmlečno dieto pa so se vsi sklepi ozdravili v dveh mesecih. Potem pa je spet probala 1.4 kg taboljšega sira in imela še en teden otečeno sklepe - dobesedno invalidna.

Lep pozdrav! :mezik:

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. april 2005, 20:38

Da.
Ne morem ti svetovati, da ti bo katerikoli nacin pomagal, saj vsak izmed mnogih pomaga samo dolocenemu krogu ljudi (kateri vecim, kateri samo redkim);
zato si morda preberi temo:
:: Acidoza, zakisanost organizma ::

(v tej temi skoraj jasno pise, da najbolj zakisuje telo sladkor in mesni izdelki, uzivanje zivali); deloma tudi zato, so vegetarijacni manjkrat podvrzeni raznim zdravstvenim tegobam. Seveda je vegetarijanstvo tudi rizkantna zadeva, ce ne uzivamo dovolj dolocenih zivil, etc... No, ce si vegetarijanka, morda ze ves.

veckrat je tako; da se ljudje odlocijo spremeniti svoje navade, bolezni, izboljsati zdravje, etc... ko enkrat zacenmo, se zacne odpirati na vseh ravneh... v vse smeri, kajti namera je usmerjena - v OZDRAVITEV!
kakorkoli si pac to nekdo predstavlja.
zatorej morda probas vec zadev, morda ti uspe! xcrossfingx

sam pocenm prav tako. nekaj je omenila ze LIA.
sicer pa upam, da ti naise se kdo kaj vec, ki ima konkretne izkusnje z ozdravljenjem revme. mislim pa, da LIA ve vec, kot je napisala! :inocent:

#9 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. april 2005, 08:26

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo, ciganica!

Sicer sem novi na forumu, vendar ti lahko vsej malo "naslikam" dejanski vzrok tvojih obolenj. Vsaka ti čast,  da se vzdržiš "recepta" po uradni medicini. Tam so orientirani le na "fizični" nivo zdravljenja. Če ni problem na čustveni ravni, potli pa je na globji duhovni ravni - Karma. To imate najbrž v družini - povej kaj o tem?
Potem je lahko problem hrana in s tem moteno delovanje notranjih organih - verjetno si bolj občutljiva na nekatere dejavnike - napačna prehrana (preveč mesa, pšenične moke, mleka, ... žal so to lahko alergeni) - pa povej kaj najrajši ješ? Valjda ne sir! Sem slišo, da je ena tako neznasko rada imela sir - na dan vsaj pol kile, tudi 2 kili, potem pa je imela brezmesno in brezmlečno dieto pa so se vsi sklepi ozdravili v dveh mesecih. Potem pa je spet probala 1.4 kg taboljšega sira in imela še en teden otečeno sklepe - dobesedno invalidna.

Lep pozdrav!  :mezik:

pozdravljen,kondor in hvala za komentar.
kar se tice moje revme....sem bila samo enkrat zaradi tega pri zdravniku in to zato ,ker sem bila zaradi tega na bolniskem,pred petimi leti.poslala me je na preiskave in nisem sla,dala mi je tablete proti bolecinam in nisem jih konzumirala...sicer vem o revmi bolj malo,ampak vseeno se nisem pustila "zdraviti".tablete zame zhe niso za "zdraviti"........
kar se tice moje prehrane moram omeniti,da zhe od rojstva skoraj ne jem mesa,ker ga organsko ne prenesem,razen rib in morskih sadezev,tudi kruha skoraj ne jem oz.mogoce 1x na teden,ker mi pac ne gre kruh.
jem vecinoma zelenjavo,sir,krompir,polento,rizh........vse testenine in njoke....
mleka si pa dam vcasih v kavo,v pire in spinaco,redko se zgodi da bi jaz pila mleko....
glede karme pa ne vem.....povej ti kej vec

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 08:37

Cigančica, včeraj smo se peljali skozi Koper, smo skočili po Mavrični na tortice v Portorož, pa ni nihče imel tvojega telefona. :sori:

#11 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. april 2005, 09:02

<{POST_SNAPBACK}>Cigančica, včeraj smo se peljali skozi Koper, smo skočili po Mavrični na tortice v Portorož, pa ni nihče imel tvojega telefona. :sori:

x:Dx cigani nimamo telefona x:Dx
pa si ziher sel mimo moje kolibe x:Dx
zezem malo.pa dej drugic javi,ko imas namen uletavat po obali......a ne?bi se spodobilo x^x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#12 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 09:38

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx cigani nimamo telefona x:Dx
pa si ziher sel mimo moje kolibe x:Dx
zezem malo.pa dej drugic javi,ko imas namen uletavat po obali......a ne?bi se spodobilo x^x

Ni bil namen, lunatke so si kar tako izmislile po predavanju in smo šli x:Dx

#13 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 09:53

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa mislim, da bi vseeno morala vedeti kaj več. Nevednost ni za vse najboljša.

že sam izraz revma je preveč splošen.

Res je splošen in imaš več različnih, gre pa največkrat za to, da se ti v plazmi okoli sklepov, ki nima pravilnega pH, vgnezdijo razne "živalce", ki so tam na varnem in čakajo prve prilike, da lahko malo poseksajo in se razmnožijo x:Dx
One se imajo fajn, tebe pa boli x;)x

#14 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. april 2005, 10:12

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa mislim, da bi vseeno morala vedeti kaj več. Nevednost ni za vse najboljša.

že sam izraz revma je preveč splošen.

ujezilo me je to,da sem zdravnici takrat povedala za bolecine in ona mi je takoj dala tablete-movalis,brez nikakrsnih raziskav.ceprav ne konzumiram nobenih tablet,sem takrat poskusila tele in bila sem zadeta,smejala sem se kot utrgana,cisto sem bila usekana.pol sem sla se enkrat k njej in ji povedala,da bi,ce bi se hotela drogirati,ziher drgac drogirala,ne pa s tabletami za revmo x:Dx
pol mi je dala mazilo in napotnico v ortopedsko bolnisnico,v valdoltro.tam niso nasli nic na kosteh in me poslali naprej na revmatoloske raziskave in nisem sla.
vse ljudi,ki poznam z revmo,ki so sli na preiskave,vsi so dobili na koncu le tablete in edino kar vedo,da jih" morajo" zhreti.......torej,kaj naj tam ishchem?
zato pa sprasujem vas in se koga za druge nacine .
tako je,ker splosnim zdravnikom sploh ne zaupam.vse bi oni resevali kr s tabletami,take so moje izkusnje.....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#15 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 12:22

<{POST_SNAPBACK}>torej,kaj naj ishchem?

Si že našla, le nestrpna ne bodi toliko :o|o:
Preko noči se samo dete naredi x:Dx

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 12:24

<{POST_SNAPBACK}>Torej, kaj predlagaš? Poleg soli ...
za pozitivne afirmacije že vem , poskušala sem že vse ... bioenegretike, uradno medicino ... soli pa še ne, priznam.

Biodieto x;)x

#17 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. april 2005, 12:39

<{POST_SNAPBACK}>Si že našla, le nestrpna ne bodi toliko :o|o:
Preko noči se samo dete naredi x:Dx

no panic,nisem nestrpna,zato sem tudi raje trpela bolecine kot njihove pripisane kemikalije-strupe.... x^x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2005, 13:21

<{POST_SNAPBACK}>no panic,nisem nestrpna,zato sem tudi raje trpela bolecine kot njihove pripisane kemikalije-strupe.... x^x

Ti se le drži pravil biodiete, pa bodo vse tegobe pobegnile x;)x
Upam, da nisi neka izjema :eek: x:Dx

#19 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. april 2005, 13:29

<{POST_SNAPBACK}>Ti se le drži pravil biodiete, pa bodo vse tegobe pobegnile x;)x
Upam, da nisi neka izjema :eek: x:Dx

kakshna izjema zdej?v cem?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#20 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 3. april 2005, 14:07

Pol pa lahko poskusiš dobiti pravo diagonozo z alternativno medicino, recimo z kitajsko tradicionalno medicino (KTM) - bojda je zelo znan dr. Petar Papuga. Taki te obravnavajo bolj celostno, imajo specifičen pristop k zaznavi bolezenske slike glede na - kri, stanje notranjih organov, bolezotvorne dejavnike, pet elementov, stanje meridijanov, pulz, ... Vsekakor pa je revma v bistvu v dveh vidikih: kot artritis (vnetje sklepov) in kot artroza (obraba hrustanca v sklepih). Oboje ima neke skupne značilnosti in spadata pod revmatozne bolezni po uradni medicini. Ampak zdravnik po KTM pa lahko da čisto specifično diagonozo, ki je lahko glede na isto revmatoidno obolenje pri več pacientih za vsakega naredi različen tretma. Uradna medicina pa ima za odgovor na eno vrsto bolezni par načinov, KTM pa nekaj stotin načinov.

Izkušen zdravnik akupunkturist pa ne bo dal takoj "nabost" iglice ali začel masirati, ampak bo najprej razkril vse tvoje pomankljivosti na fizičnem, čustvenem in mentalnem nivoju. To že pišem, ker mal študiram KTM, vendar moram za svojo zdravstveno težavo iti dalje - na duhovni nivo. Bo kar težko najti takšnega zdravnika, ampak za dr. Papugo pa lahko dam besedo - je pravi strokovnjak.

Vidim, da si lahko najbolj pomagaš glede hrane. Za začetek pa je priporočljiv prehod le na presno hrano - veliko sadja, zelenjave in sokov. Ja brez čudovitih testenin, njokov, rib, ... značilne sestavine sredozemske kuhne, a ne? Potli pa dvodnevni post. Pa pozabi na kavo z mlekom. Potem postopek čiščenja jeter. Postenje in čiščenje organizma pa prinese nekaj oljajšanja, vendar pol ni več energije. Bo se treba hranti s hrano, ki ti ne škodi. Torej, gremo nazaj na presno hrano, pol pa poskušaš na katero hrano si alergična in se temu pač odpoveš. Temu se reče izogibanje bolezenskim dejavnikom, ni pa čisto ozdravljenje.
V knjigi J. Carper: HRANA - Čudežno zdravilo boš po poglavjem Revmatoidni artritis našla seznam živil, ki so po raziskavah poslabšale artritis. To je še edini vir, ki mi je znan. Naštel ti bom po vrstnem redu: koruza (v 56%), pšenica (moka), slanina, pomaranče, mleko (v 37%), oves, rž, jajca, govedina, kava, slad, sir, grenivke, paradižnik, arašidi, trsni sladkor, maslo, jagnjetina, limone in soja (v 17%). podrobnosti so v omenjeni knjigi.
Tolk glede hrane!

Omenil sem ti karmo - več o tem lahko bereš v knjigi M. Ogorevc: Karmična diagonostika. Če si se pripravljena spremeniti tudi v sebi in preseči omejujoče čustveno-mentalne vzorce (npr. veliko jezo, nezadovoljstvo, opravljanje, ...), potem boš bliže dejanskemu ozdravljenju. Pač na novo zaživiš in sprejemaš zadeve, ljudi takšne kot so - brez pretiranega kritiziranja in ocenjevanja.

Bodi O.K.!

#21 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. april 2005, 14:14

<{POST_SNAPBACK}>s koprivami me je kot otroka teta kr lepo po nogah vsakic ,ko sem prisla k njej.
pa se vsak dan me je posiljala v trgovino ,v katero sem morala cez visoke koprive.......ni bilo glih simpaticno,ceprav je to njej bilo smesno,ko sem bila vsa opecena..... :o|o: pa ni pomagalo.
cesna ful pojem,C vitamina tud precej(pa ne kapsul)....
kar se tice zamer in zalosti nad zivljenjem, tud ni.zhe zdavnaj shli tisti vzorci...
zato se mi je stanje tud izboljsalo,ampak enostavno se pojavijo spet bolecine ob menjavi letnih casov,obcasno ob nenadni spremembi vremena,pa tudi tu,kjer trenutno zivim je oooogggrrrooomno vlage :xx!:
moja sestricna je imela na zacetku tud tko kot jaz,pol je rodila......in zdaj je na vozicku.... :sori:



x:Dx a veš da si prav faca ciganččica,če si boš res želela bo to tudi dobila....

glej jst poznam take in drugačne....enim nč ne pomaga drugim pa vse....

poznam take ki so močno gibalno in bolečinsko obremenjeni...poznam pa take ki so si celo skrivenčene prste zravnali....


V tujini se dobi CONDROSULF po dvomesečni terapiji so se bolnici krepko čez 60 let zravnali prsti...

ahja , koprive pa morš pit pa jest...ne se mazohistično valjat po njih.... x:o)x

tista da absorbiraš dovolj vitaminov je pa lovska...vsak to misli...ampak ni dovolj da ga poješ morajo tudi prit do vsake tvoje celice....pa še kaj drugega tud,,,,


x^x pa kaj je že enkrat pomlad imela v podpisu
KAJ BI VAM GOVORILA, SEJ TAKO NIČ NE ZALEŽE xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#22 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. april 2005, 14:36

Ja kaj pa naj rečem, pr mir bod, pa čakaj, da cipresne korenince vse vun potegnejo xrolleyesx :vragec:

Ma, sej sm ti sam moralo hotla dvignit :sori:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. april 2005, 16:32

No, das vegi se mi je kr zdel... kaj pa ti mislis da je vzrok za bolezen? :inocent:
------------

pozdravljen,kondor in hvala za komentar.
kar se tice moje revme....sem bila samo enkrat zaradi tega pri zdravniku in to zato ,ker sem bila zaradi tega na bolniskem,pred petimi leti.poslala me je na preiskave in nisem sla,dala mi je tablete proti bolecinam in nisem jih konzumirala...sicer vem o revmi bolj malo,ampak vseeno se nisem pustila "zdraviti".tablete zame zhe niso za "zdraviti"........
kar se tice moje prehrane moram omeniti,da zhe od rojstva skoraj ne jem mesa,ker ga organsko ne prenesem,razen rib in morskih sadezev,tudi kruha skoraj ne jem oz.mogoce 1x na teden,ker mi pac ne gre kruh.
jem vecinoma zelenjavo,sir,krompir,polento,rizh........vse testenine in njoke....
mleka si pa dam vcasih v kavo,v pire in spinaco,redko se zgodi da bi jaz pila mleko....
glede karme pa ne vem.....povej ti kej vec



#24 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. april 2005, 16:35

Ne me zezat!!!! :eek: :eek: :eek: as ti 'normaln', al resno misls??? :O: :O:
-------------

Res je splošen in imaš več različnih, gre pa največkrat za to, da se ti v plazmi okoli sklepov, ki nima pravilnega pH, vgnezdijo razne "živalce", ki so tam na varnem in čakajo prve prilike, da lahko malo poseksajo in se razmnožijo x:Dx
One se imajo fajn, tebe pa boli x;)x



#25 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. april 2005, 16:38

kokr si jst mislm, bi morda kake kopeli pomagale??? :inocent: :inocent: rastlinske, japonske, kitajske, indijske, ipd.... kaj misls??? :inocent: :inocent: :inocent:
.......n e z n o .......... toplo, milo, telescku :inocent: ga pregreje, kaka savna al kej?? :inocent:
sicer pa, bi jst verjetn tut probu tko k omenja Lia! :palec:
----------------

ujezilo me je to,da sem zdravnici takrat povedala za bolecine in ona mi je takoj dala tablete-movalis,brez nikakrsnih raziskav.ceprav ne konzumiram nobenih tablet,sem takrat poskusila tele in bila sem zadeta,smejala sem se kot utrgana,cisto sem bila usekana.pol sem sla se enkrat k njej in ji povedala,da bi,ce bi se hotela drogirati,ziher drgac drogirala,ne pa s tabletami za revmo x:Dx
pol mi je dala mazilo in napotnico v ortopedsko bolnisnico,v valdoltro.tam niso nasli nic na kosteh in me poslali naprej na revmatoloske raziskave in nisem sla.
vse ljudi,ki poznam z revmo,ki so sli na preiskave,vsi so dobili na koncu le tablete in edino kar vedo,da jih" morajo" zhreti.......torej,kaj naj tam ishchem?
zato pa sprasujem vas in se koga za druge nacine .
tako je,ker splosnim zdravnikom sploh ne zaupam.vse bi oni resevali kr s tabletami,take so moje izkusnje.....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0