Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Arabske tocke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
376 komentarjev na to temo

#326 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. januar 2006, 19:40

...men se pa zdi, da tele arabske tocke niso nevemkwa pomembne... vsaj pr tistih k jih poznam... pr seb itak tezko recem ker mam fortuno v vodnarju (in mam urana na asc.), duha pa v devici(kjer mam itak stelij 4 planetnov)... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#327 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. januar 2006, 19:45

zakaj pa pol meni ta riba tolk seka ven včasih? :o|o:

...mogoce zato ker mas asc. v dvojckih... vladarja asc.-merkurja pa v konj- z merkurjem??? :inocent: :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#328 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:20

... x:Dx x:Dx x:Dx ...sm napisu da mas merkurja v konjunkciji z merkujem... x:Dx x:Dx x:Dx ..mislu sm neptunom... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#329 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:30

A, res, fino :palec: ... itak, da je vedno fajn slišat kej zanimivka in dobrega o sebi... :inocent:

ja, saj to je v bistvu tvoja nekaksna... hm, *dota*... v bistvu, energetsko... kar si je tvoja familija 'vseh tebe' (nerodno povedano, upam da bos steknila) do zdaj nekak nabrala in s cimer pol 'razpolaga' v smislu dobrega v bistvu...
recimo pri fortuni v ribah dejansko gre velikrat resnicno za doto tudi dobesedno - ima nekak srece dost v smislu zascitenega hrbta; med princi, grofi.. je dost takih fortun... :)
en picek picek *podobno* (podobno itak ne more bit, sam za vizualno predstavo necesa energetskega in zato uporabim te simbole) morda jupitru v 12. hisi, sam cist drugac...
nekaj tacga, kar ti 'pripada', ker si ze bil kul, ker si ze nekoc nekaj razumel... ker si ze recimo odpustil... (in zato seveda dobis kozla v test, torej dost logicno, to je pac test, ki ga mors naredit, mas pa pac tud podporo.. a stekas? :8):)
*to govorim Valkiri, to zadnje, s tem kozlom, to ni primer za vse fortune v ribah, pac pa prej nasteto pa kar je.*

*

vsak slisi samo tisto, kar razume, samson. vsak razume samo tisto, v kar se poglobi, vsak se poglobi sam v tisto, kar ga zanima, vsacga zanima sam tisto, kar ga privlaci al preprica -----> ... xDDx
ti pac ni potegnil..
kot men ni kaj.. recimo kaj jaz vem, lilit, kiron, no ne da mi ne potegne, sam ne tolk, kolkor ga eni upostevajo, no jaz ga pa ne tolk.
to so pa esence.
vsakdo se je pac ukvarjal z necim, se necemu bolj posvetil. in jaz sem se pac temu.

seveda pa lahko vse to najdemo tud drugje, kot si ti pac zdaj iskal in nasel recimo v Mysticinem primeru.
da je to pol merkur itd al karkoli pac.

primer se drugacen:
eni so razlozil, da je ena bledega videza in tko naprej, ker ma jasno kiron postavljen tko pa tko, sama pa sem to preprosto nasla ze v njeni devici oz. vodnarju. ;)
VSE dela.
kot bi rekli: men se pa zdi, da midpointi pa ne delajo tolk zlo.
morda.
morda pa si sam prevec hotel od njih, iskal prevec 'telesne' povezave oz. na nek nacin konkretnejse, bolj vizualne morda, bolj oprijemljive.

no tolk.

si pa drugac snob, samson. xyesx
ce bi te tocke fural poleg mene se kaksen priznanejsi astrolog (najrajsi moskega spola), pa bi mel ti duh v vodnarju v genijalnem aspektu z jupitrom, pa bi pozresno zapopadel sistemcek arabskih tockic. x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#330 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:34

samson,
že, ko imaš moje podatke... :inocent: a mi lahk poveš kje imam jaz točko duha oz fortune...glede nato, da tukaj bolj malo štekam...pa lahk še kako razlago...ob priliki seveda ! x:Dx x;)x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#331 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:42

si pa drugac snob, samson. xyesx
ce bi te tocke fural poleg mene se kaksen priznanejsi astrolog (najrajsi moskega spola), pa bi mel ti duh v vodnarju v genijalnem aspektu z jupitrom, pa bi pozresno zapopadel sistemcek arabskih tockic. x;)x x:px

...in zdaj me obtozujes, da sem snob in se sovinist obenem?
...arabske tocke na veliko fura Imsiragic, ki je tako moski, kot zelo uveljavljen(pa se marsikdo), tako da kar se tega tice... ni res...
tebe pa vsekakor spostujem kot astrologinjo... in ne vem, s cim sem ti dal kdaj vedeti drugace(sej si me v bistvu ti navdusila)... samo v arabskih tockah se pa res ne najdem in sem tut za druge gledal... :sori:
...sam sem mogoce res( predvsem v zacetku) gledal kot na en nacin dokazovanja svoje izjemnosti, samo sem ze cez to fazo...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#332 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:50

samson,
že najdel ! :palec:

Kaj mi lahk kdo tukaj mal več pove o tem...?! :inocent: x:o)x


Tocka Duha Tehtnica 03°12`10
Tocka Fortune Strelec 06°30`40
Kulminantni planet Jupiter 06°53`22
Vzhajajoci planet Uran 14°50`41
Domicil Jupiter 9.hisa
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#333 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2006, 22:58

...in zdaj me obtozujes...

xrolleyesx

xcivx xcivx xcivx

sem hotla mal vklopit tvojo inteligenco pa humor, pa mi ni ratal.
morda pa sam jaz nimam dovolj.

ja saj stekam, da je TUD to. saj ti pravim, saj sem vse zivo povedala, 'navrgla' pa se ono, na kar si se jasno zakachil.

kaj se zdaj kachis sploh z mano?
men je dolgocasno bit v konfliktu recimo.
men je fajn se skregat, ja, zakaj ne, se zbockat, sam nisem pa clowk za nategovanje starih stosev.

hotla sem bit tud vazna mal recimo, ker sem ponosna na svoje raziskovanje v smislu arabskih tock, res pa da predsvem duha in fortune.
sem izkoristila svojo ogromno bazo, potem pa se tle (forum, ki je blazna baza spet tud)... in mi se dalje deluje.

saj midpointi pa delujejo obema, torej tud teb.
saj tud kiron mi cist deluje, pol jaz namenoma se vrzem v cist kontro, ker hocem odvzet predsodek, natancno to pa je point tud arabskih tock, predvsme duha (odvzemanje energije custev, ega, spomina itd.), kot sem ga sama postekala... ker je to esenca esenc.

a ves, enga fascinirajo pa progresije... in tako dalje.
ravno zato pa je tolk dbest, ker je tolk polj, tolk moznosti.

lohk bi zagonil ves lajf sam za ukvarjanje z ascendenti.

*

torej, hehe! :vragec:
kaj men 'dokazujes'?
da mas duh v devici. xyesx
da hoces z umom vse razseckat.
kriticno gledas (kar je kul), sam odvzel si sirino duha, si sam ostrost zafural, picajzlastost. pomanjkanje neptunove note v duhu, torej opp - devica. :palec: x;)x
se tkole bolj 'po tvoje'. ;) :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#334 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. januar 2006, 23:12

xrolleyesx

xcivx xcivx xcivx

sem hotla mal vklopit tvojo inteligenco pa humor, pa mi ni ratal.
morda pa sam jaz nimam dovolj.

ja saj stekam, da je TUD to. saj ti pravim, saj sem vse zivo povedala, 'navrgla' pa se ono, na kar si se jasno zakachil.

kaj se zdaj kachis sploh z mano?
men je dolgocasno bit v konfliktu recimo.
men je fajn se skregat, ja, zakaj ne, se zbockat, sam nisem pa clowk za nategovanje starih stosev.

hotla sem bit tud vazna mal recimo, ker sem ponosna na svoje raziskovanje v smislu arabskih tock, res pa da predsvem duha in fortune.
sem izkoristila svojo ogromno bazo, potem pa se tle (forum, ki je blazna baza spet tud)... in mi se dalje deluje.

saj midpointi pa delujejo obema, torej tud teb.
saj tud kiron mi cist deluje, pol jaz namenoma se vrzem v cist kontro, ker hocem odvzet predsodek, natancno to pa je point tud arabskih tock, predvsme duha (odvzemanje energije custev, ega, spomina itd.), kot sem ga sama postekala... ker je to esenca esenc.

a ves, enga fascinirajo pa progresije... in tako dalje.
ravno zato pa je tolk dbest, ker je tolk polj, tolk moznosti.

lohk bi zagonil ves lajf sam za ukvarjanje z ascendenti.

*

torej, hehe! :vragec:
kaj men 'dokazujes'?
da mas duh v devici. xyesx
da hoces z umom vse razseckat.
kriticno gledas (kar je kul), sam odvzel si sirino duha, si sam ostrost zafural, picajzlastost. pomanjkanje neptunove note v duhu, torej opp - devica. :palec: x;)x
se tkole bolj 'po tvoje'. ;) :D

...sam v devici mam tut luno, jupija, mars, saturn, MC in ze sam mars&luna v devici bi lahko vse to ala.... torej???

ja sej kot tak poskus vazenja sem tut razumu... zakaj pa mislis, da sm te pohvalu... :inocent: :inocent:

pa tut nc se ne kachim s tabo... sam je pa s5 izpadlo, kokr da si nekaj, kar sem povedu( v konk. primeru o arabskih t., s5 vzela kot napad nase., sicer kot sredstvo vazenja, ampak le)...

Se pa vsekakor strinjam, da more vsak najti v astrologiji tista orodja, ki njemu najvec povejo... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#335 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2006, 23:22

ja sej kot tak poskus vazenja sem tut razumu...

:switz:

no sam da se razumeva. x:Dx x:px :vragec: x;)x

...sam v devici mam tut luno, jupija, mars, saturn, MC in ze sam mars&luna v devici bi lahko vse to ala.... torej???

no jaz mam pa v sco sam neptun poleg asc - in ehe?

a bos reku da nimam duha?
(da ne govorim o fortuni xrolleyesx x:o)x :vragec: x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#336 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. januar 2006, 02:38

jst kr kumentiram tvoje arabske tocke zdej :vio:

zakwa tolk premislujejs, tehtas...(vsaj zadnje case) : Tocka Duha Tehtnica 03°12`10
zakwa bi ti skos neki ukol letu, po svetu in tko: Tocka Fortune Strelec 06°30`40

ostalega nerazumem :sori:

----------

samson,
že najdel ! :palec:

Kaj mi lahk kdo tukaj mal več pove o tem...?! :inocent: x:o)x
Tocka Duha Tehtnica 03°12`10
Tocka Fortune Strelec 06°30`40
Kulminantni planet Jupiter 06°53`22
Vzhajajoci planet Uran 14°50`41
Domicil Jupiter 9.hisa



#337 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. januar 2006, 02:46

marsa, ke mas pa ti fortuno in duha?

#338 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. januar 2006, 07:43

x:Dx



aliana, todika pa amis pa fortuno...

pa mene še zraven dodaj ;)

#339 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. januar 2006, 09:10

saj tocka duha je sam TOCKA duha - cisti Spirit (ne shpirit x:Dx)... nima zveze z vsecnostmi in temi energijami....

zamislite si energijo znamenja, mars, ogenj, prvinskost in tako dalje..... to ne pomen, da clovek poskakuje in puca od energy....da mora torej zgledat oven oz. bit taka pojava....
sam DUH ma pac tak....
preprost, hitr vse posteka, nekak nagonsko itd...


Oho, kok fajn razlagca :palec:, taka simpl pa jasna , pa še všeč mi je, pa po mojem mi paše še ker je lev ogenj tudi? Se dopolnjuje... Bolš ne okol netljivih zadev hodit x:o)x x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#340 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. januar 2006, 10:29

a bos reku da nimam duha?
(da ne govorim o fortuni xrolleyesx x:o)x :vragec: x;)x)

..nimas duha, brezduhna si... fortune pa sploh nimas!! :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#341 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:21

marsa, ke mas pa ti fortuno in duha?

a nisi vidu zgoraj (aja se ti ni dal prebijat skoz creva zarad dveh podatkov x:px).
na ascendentu, obe, fortuna je v 12. hisi, dobro stopinjo oddaljena, duh pa v 1., dobro stopinjo oddaljen.
Kar je zanimivost,. ker pomeni, da je ascendent midpoint med tocko fortune in tocko duha, hkrati pa sta v bistvu tud v konjunkciji (no, pravzaprav nista, ker za te tocke jemljemo manjse orbise, vendar morda pri kakem takem primeru lohk mal raztegnemo orbise, kar tud pocnemo x;)x).

..nimas duha, brezduhna si... fortune pa sploh nimas!! :vragec: x:Dx x;)x

x:Dx x:Dx

*
:V:
fortuna pa res nekaj strajka, sam itak je nimam niti v ribah, niti raku niti tehtnici. ;)
je fortuna v sco na neka nacin... ma tezko je govort o 'podobnostih'.... sam, no tolk kot je saturn podoben plutonu - v bistvu mu ni, a po tezhi bi lohk bila primerljiva. no tle je pa tud tko, ni med 'srecnimi' fortunami najbolj, skratka, vse mors sam v glavnem. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#342 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:27

..Marsa, kje je pa po tvojem opazanju fortuna exaltirana(tam navajas ribo, raka, tehtnico... kaj pa strelec??)?? in kje duh???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#343 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:30

aja?
a fortuna v tehtnici je gud? to mam jest...

duha pa v devici, kakopak x:o)x

...my spiritual brother... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#344 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:30

Na, zdej me pa že zelooo firbca. x:Ix

Kaj moji točki povesta??? x?x

Tocka Duha Dvojcka 04°43`50
Tocka Fortune Dvojcka 15°21`20

Pa tole???

Kulminantni planet Jupiter 29°01`33
Vzhajajoci planet Pluton 06°35`13
Domicil Luna 4.hisa
Domicil Venera 7.hisa
Domicil Mars Oven
Domicil Jupiter 9.hisa

Jst sm čist leva za tole... :sori:
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#345 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:37

oj samson, zanimivo si strnil, jaz nisem hotla bit tko dokoncna, sam nekak pravzaprav res tko opazam...
duh poleg vodnarja se kje... moram mal razmislit...
strelec? ne strelec je prevec dinamicen v smislu, fortunina 'fortuna' nima s taksno sreco nic opravit...

freia, ne bom stepala razlag semle (mam objektivne razloge za to), tkole se mal pogovarjamo, hocem vam drugac 'razlozit' tole, ne s stepanjem razlag posameznih, da tele kupcke prec dobim...

duh v dvojcku, gibljivost pac in taksno, raznovrstnost duha - kaj pa bi lo0hk blo, saj ga mas v dvojcku, postekaj!
ce si cist leva, se najprej mors posvetit v kaj bolj izi, v osnove, to je nadgradnja, poprcki, brez veze s tem startat.

*
Kulminantnih dominantnih... ... ni treba stepat tle, ker mamo posebno temo... to velja za vse.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#346 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:44

[quote name='Marsa' date='8. Jan 2006 ob 12:38' post='613462']
oj samson, zanimivo si strnil, jaz nisem hotla bit tko dokoncna, sam nekak pravzaprav res tko opazam...
duh poleg vodnarja se kje... moram mal razmislit...
strelec? ne strelec je prevec dinamicen v smislu, fortunina 'fortuna' nima s taksno sreco nic opravit...
[quote]
...sm mislu... a ti potem fortune ne povezujes TUDI s financami... Imsiragic to na veliko pocne(kao podrocje kjer nam je naekako najlazje zaslziti), pa sem zato mislil... :sori:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#347 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:52

Aha, točko duha sm pol poštekala...oven, pa to...se prav tvoje reakcije, pa tko, ne? Pa pronicjiv duh al neki podobnga.

Kaj pa točka fortune v vodnarju? x:Ix

#348 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 8. januar 2006, 12:55

Marsa, se opravičujem, ne bom več... Se mi je pač zdelo, da se je to tu začelo dogajat, pa sem hotla piskrčk pristavit.

Sej duh mi je kar nekak jasn, za fortuno pa res ne vem, kaj bi pomenila. Se bom poglobila, ko bom utegnila, tako pač drobtinice pobiram... xrolleyesx
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#349 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2006, 13:03

ne, pr men nimajo zveze s financami,

to ni SRECA v smislu financ pa tacga, pac pa ena 'sreca', za katero smo mi ze prej (tud v prejsnjih lajfih recimo) ze kaj nardil, v duhovnem smislu bolj, ceprav je pa res, d alahko pokaze tud na materialno varnost recimo in take zadeve, vendar je tako gledanje, zgolj tako -finance-, banaliziranje in neprimerno materializiranje take tocke.

je pa dejansko v primeru raka vec backgrounda v smislu premoznejsih druzin in tacga, v primeru tehtnice pa zlo velikrat premoznejsi partner ipd.
vendar bolj v smislu, kaj te varuje, kaj ti karmicno pripada in ne tolk, kaj s tem ti pocnes oz. da bi to kazal na finance kot take.

no morda pa je on odkril pac tako povezavo, ce ga je bolj to zanimal (x;)x x:px), se je pac v to bolj posvetil, no jaz sem sla v mal drugacne vode s temi tockami.



Freia, saj sem ze dost razlagala o tem in drugem, ja, mors se mal posvetit, to je duh, ni nekaj, kar bi ti pol brala cele blazotne texte o tem...
to je lohk sam ena beseda, cisti duh... neobremenjen s spomini, custvi, ego stosi... TO je duh.
Fortuna pa je nasa nezavedna teznja, pot k sreci, ki nima zveze z denarji in s podobnim stafom niti ne z racunicami, kajti je odvzet moment uma in zelja in ambicij.

to je to. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#350 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. januar 2006, 13:04

ne, pr men nimajo zveze s financami,

to ni SRECA v smislu financ pa tacga, pac pa ena 'sreca', za katero smo mi ze prej (tud v prejsnjih lajfih recimo) ze kaj nardil, v duhovnem smislu bolj, ceprav je pa res, d alahko pokaze tud na materialno varnost recimo in take zadeve, vendar je tako gledanje, zgolj tako -finance-, banaliziranje in neprimerno materializiranje take tocke.

je pa dejansko v primeru raka vec backgrounda v smislu premoznejsih druzin in tacga, v primeru tehtnice pa zlo velikrat premoznejsi partner ipd.
vendar bolj v smislu, kaj te varuje, kaj ti karmicno pripada in ne tolk, kaj s tem ti pocnes oz. da bi to kazal na finance kot take.

no morda pa je on odkril pac tako povezavo, ce ga je bolj to zanimal (x;)x x:px), se je pac v to bolj posvetil, no jaz sem sla v mal drugacne vode s temi tockami.
Freia, saj sem ze dost razlagala o tem in drugem, ja, mors se mal posvetit, to je duh, ni nekaj, kar bi ti pol brala cele blazotne texte o tem...
to je lohk sam ena beseda, cisti duh... neobremenjen s spomini, custvi, ego stosi... TO je duh.
Fortuna pa je nasa nezavedna teznja, pot k sreci, ki nima zveze z denarji in s podobnim stafom niti ne z racunicami, kajti je odvzet moment uma in zelja.

to je to. :palec:


...ja verjetn je Imsiragica res sam $$$ zanimu, pacek!!!... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0