Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4 elementi - zivljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. junij 2002, 01:00

Bom poizkusal postaviti teorijo 4 elementov.

Clovek potrebuje 4 stvari:

Vodo-Ljubezen
Ogenj-Sreco
Zrak-Pamet
Zemlja-Denar

predvidevam, da ce mu v horoskopu povsem manjka katerikoli med temi elementi, ni nikoli srecen.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. junij 2002, 01:00

potrebujemo tudi Čas, da nam da Čas :_:

pokowc

#3 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

zanimiva teorija,ćeprov je to odvisno še od toliko drugih dejavnikov...

špela novak

#4 oma

oma
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

Zanimiva debata El Nino..za razmislit!!!
Kaj pa imaš ti od teh 4 elementov oz. kateri ti manjka?

Maš prav evya!!
Hej evya oz. Špela kaj si pa ti po horoskopu, ker imam takšen občutek, da si ........kaj pa vem ..tak filing mam pa konc....saj so rekli da se občutkov ne da vedno s besedami opisati a ne?

vlado

#5 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

hm..oma oz.vlado...
kaj mislis da sem...ce te obcutki ne varajo...

špela novak

#6 oma

oma
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 10. junij 2002, 01:00

Hmmmm....kaj pa vem!Tak na pamet rečti je težko!Bom poskusil!

Če se ne motim (kar je lahko tudi do 100% možno) si ti sigurno vodno ali ognjeno znamenje?
Mam prav?ali se motim?

povej pol.......

vlado

#7 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

EL NINO!

Citiram: "Bom poizkusal postaviti teorijo 4 elementov.

Clovek potrebuje 4 stvari:

Vodo-Ljubezen
Ogenj-Sreco
Zrak-Pamet
Zemlja-Denar

predvidevam, da ce mu v horoskopu povsem manjka katerikoli med temi elementi, ni nikoli srecen.

Aries-Libra-Scorpio"

Torej:
imam sonce v OVNU - sreča,
ascendent v RAKU - večna ljubezen,
luno v DVOJČKIH - faks sem naredila uspešno,
merkur, venero, mars v BIKU - dnarja pa imam tudi za sproti,

severni lunin vozel v RIBAH - lunin net mi je zelo všeč,
katerega avtorica je tudi Marsa in je
riba s škorpijonom, kar že vemo.

Poleg tega pa je tudi moja prijateljica iz študentskih let RIBA s ŠKORPIJONOM, isto je tudi študentka, ki dela v naši firmi in je res pravi sonček.

Kar nekaj pomembnih oseb v mojem življenju je škorpijonov, ali pa je to njihov ascendent.

Zanimivo, kajne?

EL NINO! Tvoja teorija na mojem primeru drži in mi je všeč.

Elena

Helena


#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

kaj pa ce je kaksen planet retrogarden?
alpa sonce opozicija ascendent 4°22 ?
al pa Sun Square Mars 3°26 ?
alpa Moon Sextile Mercury 4°35 ?
al pa Moon Conjunction Venus 6°10 ?
alpa Sun Quincunx Uranus 2°23 ?
al pa Mercury Trine Jupiter 0°11 ?

Riba-Lev-Oven

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Tiho pesimist (free)

Hm ja, enako Oven-Sreca, luna v tehtnici-pamet, asc-skorpijonu-ljubezen, Merkur in Fortuno v biku-cash. Ce bi bila stvar le tako preprosta, ah, ja sicer pa pri tebi stvar gre lepse skozi kot pri meni ko dobim potem med temi opozicije. Kar mi da misliti, imam vse, le da na dveh koncih, in se bom moral odlociti za eno stran, ljubezen in pamet, sreco in denar, hm denar mi nikoli ni bil vsec, ljubezen mi je bila vse, raje imam pamet kot sreco, torej asc in luna. (zanimivo!)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

zakaj pesimist?

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

El Nino - po tejle tvoji teoriji komajda padem notri - imam namreč samo en zrak in samo en ogenj (pa še to nič od osebnejših položajev) - no, ampak vendarle - samo da ju IMAM, ali ne? ;)
Pri meni bi najbrž prej pomislil, da mi manjka zemlje kot pa ognja... ;)
A "kompenzacije" štejejo? ;) (npr. 10 konjunkcij? "za" ogenj?)
:)

Vendar - prav zares mi manjka zraka - mislim, dobesedno mi ga manjka - takoj mi ga je premalo, zelo zelo veliko mi pomeni zrak (edini zrak, ki ga imam, je v tretji hiši in to Saturn v Vodnarju - kar ni ravno zrak v takem smislu, ki bi ga hotela) ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

Po mojih iskusnjah (pustimo konjukcije, ali pac) so ljudje s soncem konj luna, zelo ognjeviti ;)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

jaz bi zemljo raje označil kot moč, kar denar posredno tudi predstavlja ampak moč je bolj splošno.

andrej

#14 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

Meni se zdi bolj posrečeno:
voda= senzibilnost
ogenj= vitalnost
zrak= intelekt ("pamet")
zemlja= stabilnost

Moč bi lahko pripisali vsem štirim elementom (voda ima moč občutkov, ogenj moč energije, zrak moč duha, zemlja moč stabilnosti).
Mislim, da ni ravno posrečeno reči, da če imaš sam ogenj, potem si pa full srečen- saj te "sežge"- a ni tako življenje nevarno? Ali pa vse polno vode. Prej kot večna ljubezen se mi to zdi lahko celo bolestna občutljivost. Ali pa vse polno zemlje- ali ima tak človek sploh kaj od življenja... itd...

#15 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. julij 2002, 01:00

No ja saj je isto, samo z drugimi besedami,:), Hehe sedaj lahko se sestavimo listo 4 stvari ki jih clovek ne rabi.:)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. julij 2002, 01:00

No ja saj je isto, samo z drugimi besedami,:), Hehe sedaj lahko se sestavimo listo 4 stvari ki jih clovek ne rabi.:)
Aries-Libra-Scorpio

in jih vrzemo v crno rupo.

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. julij 2002, 01:00

Torej, negativna, lista, hehe:

Voda-Pasivnost,
Ogenj-Agresivnost,
Zrak-Prekomerno Nakladanje,
Zemlja-Pohlep.

Sedaj se pa pretvarjajmo da tole potuje v crno luknjo, hehe z vsako besedo ki je napisana na forumu, naj bo manj tega. (hm razen mogoce prekomernega nakladanja ki ga bo z vsako besedo vec:)))

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:00

Podrobnejsi opis elementov:
http://www25.brinkst...ent_tables.html

#19 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:04

men pa kronicno primankuje ognja(samo neptun x:Dx x:Dx v strelcu..)... zemlje zraka in vode pa je kar zadost. Mogoce tistle manjko ognja mal pokompenzira luna konj. jupiter sam ne kaj dost...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#20 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:14

jaz mam vsega, če lahko upoštevam Saturna v Škorpijonu in numerološko sem 7 (Neptun), mam tudi vode nekaj, drugače prevladuje ogenj in zrak ter zemlja sta nekako v istem razmerju. :palec:

#21 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:23

jaz mam pa zemle najvec... zrak in voda isto... v tarotu sm 6-lovers, kar je ekvivalentno dvojckoma, s5 zrak...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#22 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 23. oktober 2005, 20:27

men pa kronicno primankuje ognja(samo neptun x:Dx x:Dx v strelcu..)... zemlje zraka in vode pa je kar zadost. Mogoce tistle manjko ognja mal pokompenzira luna konj. jupiter sam ne kaj dost...


Preglej tudi "ognejene" hiše 01.05. ali 09 in če maš notri kakšen planet ravno tako šteje...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#23 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 23. oktober 2005, 22:23

Ojla,

poznam nekoga,ki je popolnoma brez elementa zemlje in vode .Funkcionira ,vendar težko .
Hudo zanj in hudo za tiste okoli njega.
Ogenj pa :Jupiter in Neptun sta v znamenju Strelca.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#24 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:08

Preglej tudi "ognejene" hiše 01.05. ali 09 in če maš notri kakšen planet ravno tako šteje...


to mickeno kompenzira-ampak res zelo mickeno (uran v 1., jupiter in luna sta sicer v 9. samo jupiter 3 stopinje in luna pol stopinje pred MC, tko da ju kar v 10. stejem, 5. hisa pa je prazna...)
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:19

no ne glih 'ravno tko'... jaz ne dajem tacga pomena, sam delno pa se res skompenzira.
sem tud jaz 'brez ognja' - en ogenj - vendar je ta v ovnu in v 5. hisi.
uran pa je v 9.
sam ne bi slednjega ognjeno gledala (no jupiter v 5. pa pac)..
se bolj nagibam k drugacnim kompenzacijam.

tud recimo - mam blazoten stelij v 4. - niti mal nisem rakovski tip. kot da ne bi blo v 4., razen pac da gre za vodo.

tko da, men tele hise v glavnem ne delajo....
da bi sonce delovalo strelcevsko, ker da je v 9. men to ni tolk delal...

definitivno so najbolj delujoce konjunkcije in tud najustreznejsa kompenzacija za ogenj (seveda pa je pomembno tud, za katere planete, nebesna telesa, tocke gre).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0