Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4 elementi - zivljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#26 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:23

..mene mogoce edin t-kvadrat(vrh v 10.) ven vlece-ceprav sta na vrhu mars in saturn :xx!: :xx!: v konjunkciji... pa se to precej sibko in samo na podrocju kariere...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#27 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2005, 16:21

Torej - imam kar se tega tiče vse kot po zakonu.
sonce,merkur, neptun v ognju - strelec(srečkovič torej?????)
asc, jupiter, venero v vodi - škorpijon(tudi srečkovič...ker ju in ve sta v 12sco)
mars, uran v tehtnici -pamet torej
luna,pluto v devici, saturn pa v biku - zemlja...in umiram še ne od lakote. Bo pa keš očitno s starostjo prišel...
:vragec:

Hmm...je pa starejša popolnoma brez ognja...srečo ima torej opotečo x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#28 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. oktober 2005, 06:30

Če nima ognja, mislim, da s srečo ne bi smelo biti nič narobe (zaradi pomanjkanja ognja torej). Samo z malo manj žara pride do rezultatov, takole "brez dogajanja" recimo.

Je pa vprašanje, ali je RES brez "ognja". Kajti če ima kaj pametnega položenega v 1., 5. in/ali 9. hišo, je to čisto dobra kompenzacija.

x;)x

#29 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2005, 12:02

Kaj pa, če manjka zraka? A potem se gleda 3, 7, in 11 hišo? In če maš v 7 Jupitra v 11 pa Marsa in Merkurja a je to kej bolj????

x:)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#30 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 25. oktober 2005, 12:07

Kaj pa, če manjka zraka? A potem se gleda 3, 7, in 11 hišo? In če maš v 7 Jupitra v 11 pa Marsa in Merkurja a je to kej bolj????

x:)x



Normalno da je...

:palec:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#31 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. oktober 2005, 12:13

Kaj pa, če manjka zraka? A potem se gleda 3, 7, in 11 hišo? In če maš v 7 Jupitra v 11 pa Marsa in Merkurja a je to kej bolj????

x:)x

Nekako tako. Obstajajo še druge kompenzacije, ampak že ta, ki jo omenjaš, je dovolj močna, da ne moremo govoriti, da "zraka ni".

x:)x

#32 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2005, 12:39

Hvala Bern.

x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#33 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 25. oktober 2005, 13:13

jaz pa imam..
veliko sreče in denarja (sicer ne vem kje, ampak ok), pa malo ljubezni in pameti x:Ix
V negativnem pa sem agresivno pohlepna in včasih pasivna ter rada nakladam x:Dx
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#34 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2005, 19:40

Hvala tudi tebi Beli Vran sem čist zrešila tvoj odgovor. x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#35 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 5. november 2005, 17:07

a pol mam jst tudi vse kar morm met al kako? xrolleyesx
sonce-lev-sreca
luna-lev-sreca
asc-rak-ljubav
merkur+jupiter -lev
venera-rak-ljubav
mars-dvojcka-intelekt
saturn -devica-?
uran-skorpijon
neptun -strelec
pluton-tehtnica
sonce konj. luna
sonce konj. venera
luna konj. venera

zgleda kot da mam vecino poudarjenih na ljubezni pa na sreci....al se mi sam tko zdi
najmanj mam zemlje,sam satur je zemlja.....
a zato sem skoz brez dnarja,bemu....
no,mam pa zato sreco v ljubezni,pravi cigo..he he

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#36 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 5. november 2005, 20:48

Jaz nimam nicesar v zemlji. Akcij res ne znam speljat do cilja, z realizacijo imam probleme. Imam sicer 10. hiso v Devici, toda vladar je spet v Vodnarju.

In sem voda v Soncu, Luni in Ascendentu, ampak nimam ljubezni. Ni voda ljubezen, po mojem senzibilnost res, vcasih v skodo.

kako to mislish ,da nimash ljubezni :eek:?
a v sebi ,da je nimash ali pach trenutno nimash partnerja,pa temu pravish ljubezen? xrolleyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#37 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 6. november 2005, 13:23

mantis sej te stekam,sam imava pa drugacno pojmovanje za besedo ljubezen...ti jo enacis s partnerstvom oz.zaljubljenostjo v osebo...jaz pa ljubezen vidim zlo siroko in ne sam v tej povezavi z eno osebo.
vem ,da mas poln kufer,ne bom ti filozofirala...ampak ocitno je treba neke stvari v lajfu dat skoz in se iz njih nauciti in iz njih priti mocnejsi,ne pa sibkejsi.
zelim ti ljubezni :palec: x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 14:09

mantis, jaz pa mam 6 vod!!!!! (sonce luno asc merkur mars neptun)
pa sam po enga zraka pa ognja.

mislim da gre pri tebi za to, da si preprosto 'zaprla' ta dovod....
to mros raziskat v seb.....
dokler bos mela ta vzorc v seb, bos privlacila NATANCNO ta tip folka - tipov.

to nima zveze sam z vodami, men pa delujes, kot da bi mela zemljo, recimo.... saj vse razseckas do fundamentov, men se zdi, da das premal svoji vodi do izraza - celo. In ne prevec.
Cutim ni hocem/zelim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 15:35

ves kaj jaz mislim, mantis, sam mi bos zzamerla... :|| neky si mi ze... najbrz...
no vseen - menim da si dbest, brihtna, duhovita (z mal pac cinicnim smislom), ampak a ves kaj je sam: totalno prevec kompliciras... po tej plati si totalna riba, sam si skor taka, kot bi bla vcas devica; v vsem (al pa v velikem stevilu zadev, da ne bomo posplosevali) vidis slabo, ovire in taksno, namest priloznosti.
ne smes bit tko v sebi... ker saj tebe matra, saj sama vse to vidis, sam nekak ne mroes al noces iz tega zacaranega kroga, ker se ocitno, pa ceprav paradoksalno, samo tako pocutis varno.
Torej - voda ma neznansko moc, mors delat na vodi - ce jo imas.
najbrz si v tem okolju svojem tezko izrazila to svojo custveno plat, pa si jo tako zaprla, sam not ti pa najeda, ker si potencialno custvena.
pol pa vse nekaj na pol (pri custvih, mislim), se ne vrzes not v val.
Pa, prevec si zahtevna do sebe, ko bos ta merila mal skulirala, bos tud do drugih jih spremenila, sem 100%. xyesx :palec:

Hocem rect - sprosti se! xyesx x8Dx xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 15:48

:palec:

ampak saj ni nic narobe, lohk elemente pac izpostavljamo, sem govorila o vodi - veckrat si folk dost 'napacno' predstavlja tele energije.
kao, voda je soft... v bistvu, napacen odgovor. ;)
ni tako preprosto, v glavnem...

pa custva in to je zdaj voda.
kolk enga balasta je stlacenga k *custvom* - od egoizma do ne vem cesa... in pol se rece - ja sem tolk custvena...
ma daj... blabla... recimo, govorim splosno...

kdo pa so bli najvecje jokice? tud slucajno ne praviloma vode, ce pa ze, pa ziher ne ribe.

preseren? ves romanticen? - strelc. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 15:55

kdo pa so bli najvecje jokice? tud slucajno ne praviloma vode, ce pa ze, pa ziher ne ribe.

Kurt Cobain?? :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 16:02

jp. riba... :||||
mislim da cist v zacetku, morda 19.2. al kaj tacga...

sam ni nic proti neil youngu (sco x!x :eek: :sick:) pa enmu raku (ki vcas tud v kakem filmu 'igra', ma pa tak zavihan nos, pa kitarco igra ob morju ob soncnem zahodu pa ful jokca s takim zoprnim glaskom x:Dx xrolleyesx), saj se spomnim imena.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 16:11

*chris?? xscratchx
chris isac (ne vem kako se napise, sam sem ziher da je tako ime, no ta, sem se jasno spomnila)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 18:47

*chris?? xscratchx
chris isac (ne vem kako se napise, sam sem ziher da je tako ime, no ta, sem se jasno spomnila)

chris isaac... sam ne vem... se mi se zmeri zdi cobain velik vecja pickica... cel lajf se je samemu seb smislu in bezal v droge.. ta sam poje tko... a si ze vidla chart od cobaina??totalen odfuk.. ček diz aut!!!
http://www.astrodata.../CobainKurt.htm
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 18:52

pha, skor 100 psoto sem bla, da ma luno v kozorogu, ja, saturn v ribah, to ni glih super, je vec folka iz te generacije mel takele teznje pa stose pa smiljenje.
ja, smiljenje, jokastost taksna, to ze (ribi), sam ne s tako tezho blazotno (no saj, luna v raku x;)x x:px)

men ni nic kaj dost ribji, nima nic... hm, 'ocarljivosti', riba ma dostkrat to, sploh pa glasbeniki, ki torej ma moznost izfurat tole custveno plat...
pluton v 12., pa kaj - mitja ga ma tud.... (pa tud luno v raku xDDx)...

veliki vodni trigon, ce prav vidim!!!
pha, pol pa tole... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 18:57

model ma vse planete v vodi..razen vanzemaljcev... pa 2 vanzemaljca na asc. ergo:vanzemaljc, ki se z extremno globoko bolecino zaveda, da ne spada v ta svet...

drgac vodni trigon oz. zmaj z vrhom v konjunkciji pluton-uran-asc...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 19:05

sam to ni zarad vode, samson... jaz mam tud tezho na vodi...
hellen keller je mela veliki vodni trigon (rak, asc sco, luna v ribah), pa glih iobratno furnila kot tale cobaincek...

saturn opozicija uran pluton na asc - to bo bolj, racio ga je zjebal na konc, ne voda.....
devica, saj je se na videz ves devicji, razen da je bil bolj takega zanemarjenega videza, v bistvu...
saturn v opp., se mu ni dal vkalupljat (pa se uran), a hkrati pa je rabil to (luna v raku).....
cist razcepljen po mojem - konflikt E E. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 19:10

sam to ni zarad vode, samson... jaz mam tud tezho na vodi...
hellen keller je mela veliki vodni trigon (rak, asc sco, luna v ribah), pa glih iobratno furnila kot tale cobaincek...

saturn opozicija uran pluton na asc - to bo bolj, racio ga je zjebal na konc, ne voda.....
devica, saj je se na videz ves devicji, razen da je bil bolj takega zanemarjenega videza, v bistvu...
saturn v opp., se mu ni dal vkalupljat (pa se uran), a hkrati pa je rabil to (luna v raku).....
cist razcepljen po mojem - konflikt E E. ;)

..ja ja tista opozicija med unim sranjem tam v ribah pa tem v devici je itak pognala vse skupi... ceprav en clovk z mal vec zemlje bi tole velik lbols obvladoval...on z samo vodo pa itak ni mogu...tko da ne vem ce bi lohk reku, da ga je to pokopal in ne voda...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 19:14

men se je zdel da ma luno v kozlu, takoj nisem kupla ribe pr njem, bi rekla, da je kar zemlja.
no ja....
vcas ne tolce ven tist kar je najbolj ocitno. pr men je recimo ze tko, pa pr parih mojih frendih tud.....
pa clo z 'mocnejsimi' znaki.
moja dbest frendica - strelec/sco/sco/sco/sco/devica/koz---- pa je, razen po videzu, totalno zemeljska, tolk da verjet ne mors.....
voda plava z valom, res da ma probleme, sam samomorov ne delajo ribe, bi te rpesenetil, jih je ogromno vodnarjev, pa tud levi se najdejo in dost je tud kozlov... pa ene par sco...

treba je ven dobit sintezo, to je brez veze gledat....
pol sem jaz cist vodna in ribja, soft in samomorilska, z eno besedo, totalen pusy. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 19:17

men se je zdel da ma luno v kozlu, takoj nisem kupla ribe pr njem, bi rekla, da je kar zemlja.
no ja....
vcas ne tolce ven tist kar je najbolj ocitno. pr men je recimo ze tko, pa pr parih mojih frendih tud.....
pa clo z 'mocnejsimi' znaki.
moja dbest frendica - strelec/sco/sco/sco/sco/devica/koz---- pa je, razen po videzu, totalno zemeljska, tolk da verjet ne mors.....
voda plava z valom, res da ma probleme, sam samomorov ne delajo ribe, bi te rpesenetil, jih je ogromno vodnarjev, pa tud levi se najdejo in dost je tud kozlov... pa ene par sco...

treba je ven dobit sintezo, to je brez veze gledat....
pol sem jaz cist vodna in ribja, soft in samomorilska, z eno besedo, totalen pusy. :P

..hotu sem rect, da pretezno vodni folk slabe aspekte velik slabs hendla, k pa zemeljski... ker jih valjda bl intenzivn obcuti... ti kaj dost slabih aspektov nimas..mas pa 14 al kolk trigonov baje.. tko da ne vem zakaj bi se sama seb smilila ce ti je pa fino in vse laufa...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0